Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canın sagolsun cx571 emrinde.... teşekkürler caner kardeş.ne bıleyım oyle deyınce bende kıllandım valla ama cok sevıyorum montumu bayagı sarıp sarmalıyor adamı : )
    abi sana tavsiye kısa mont felan giyince, biraz uzun bol bir tişort giy daha şık oluyo tişort alttan cıksın güzel oluyor.
    fearlesboyy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sana tavsiye kısa mont felan giyince, biraz uzun bol bir tişort giy daha şık oluyo tişort alttan cıksın güzel oluyor.
    bende onu sevvıyorum zaten onu yapıyorum : ))

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

yurt dısından alısverısı merak edenler iphone4s için ekran koruma jilatini yanlış duymadınız evet sadece ekran jilatınının bıle ordan getirttim maksat alışveriş olsun : )) 2 dolara 6 adet(ön arka takım toplam 12 adet ) aldım burda tanesi ön arka 10 tl : ))
    aslında parca parca motor alsak burda bırleştiririz şaka şaka : )
    Pasali1921 ve agrasiwe bunu beğendiler.

abi abes bir durum yok caner abinin dediği gibi yap o cok ince güzel bi ayrıntı
    agrasiwe ve fearlesboyy bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    bende onu sevvıyorum zaten onu yapıyorum : ))

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

yurt dısından alısverısı merak edenler iphone4s için ekran koruma jilatini yanlış duymadınız evet sadece ekran jilatınının bıle ordan getirttim maksat alışveriş olsun : )) 2 dolara 6 adet(ön arka takım toplam 12 adet ) aldım burda tanesi ön arka 10 tl : ))
    aslında parca parca motor alsak burda bırleştiririz şaka şaka : )
    http://i.hizliresim.com/KDaLQl.jpg
    ahmet abi aksam müsaitsen şu ebaydan alışverişi göster sana zahmet bana da ben iphone 5 için üçbeş bişiler alayım.

Motosikleti
    KZGN

boyada oluşan ince çizikler.

merhaba arkadaşlar
    boyada olusan ince çizikleri nasıl kapatabiliyor sunuz?
    boya için cila yada pasta önerebilir misiniz.?
    Teşekkürler.

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı cıbırcıı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar sizlere bir sorum olucak motorumun 6.000 km de bakımlarını kendim yapıcam izmir honda yükselişten hava fitremi bujimi ve yağ fitresini aldım yanlız bi sorum olucak kitapçığında eğer yağ fitresi değişmezse 1.4 litre yağ koyulacak yağ fitresi değişirse 1.5 lt yağ konulucak diyor yanlız internette izlediğim videolar ve bazı başka sitelerde okuduğum yazılara göre yağ fitresi değişmezse 1.5 değişirse 1.6 yazıyor doğrusu hangisidir napmam gerekir ?
    Cevaplandımı bilmiyorum ama kardeşim aynı sorunla bende karşılaştım bende twister kullanıyorum yağı sen doldur kafana gore tabi kontrol ederek yağ cubugnda yağ gorunmeye basladıktan yağ tapasını kapat biraz calıstır sonra kontrol et yağı eksildiyse az daha koyarsın ben oyle yaptım bı sıkıntı olmaz gonluın raad olsun

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Merhaba arkadaslar. Gecen gun cbr 250 alarak araniza katilmis bulunuyorum.
    simdi siz kullanicilarindan bilgi almak istiyorum. Motorun performansimda bir dusukluk var. Ve bunu smokehead adindaki egzoza bagliyorlar. Debriyaj balatasi saglam bujide saglam ama egzozdan dolayi tork kaybi yasiyorum ve hizlanmada normal degil. Yarin sabah orjinal egzozu takicam ve belki bujiyi degistirirm. Buji ye de deginmisken benim kendi bi servosim var mecidiyekoyde ve ustam buji olafak lazer iridyum buji takabilirim diyor cbr 250 icin. Fiyatida 60 kusurdu yalan solemim. Sizin gorusleriniz nelerdir. Egzozdan kaynaklaniyorsa dandik oldugu icin orjinalde duzelirse cbr icin uyumlu tiger alabilirim.

Deneyimli ve bilgili arkadaslarjmdan cevaplarini bekliyorum.
    iyi aksamlar..

Arkadaşlar motor su soğutmalı oldugu için belli aralıklarla su değiştirmek gerekiyor mu? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Sadece eksilen suyu tamamlamak yeterlidir 3 senedir kullanıyorum hiç eksiltmedi bende ellemiyoorum bakımdada bakıyorlar eksiltmediğinden ellemiyorlar

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Pasali1921 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet abi aksam müsaitsen şu ebaydan alışverişi göster sana zahmet bana da ben iphone 5 için üçbeş bişiler alayım.
    eve şimdi girdim caner istersen yarın gün boyu müsaitim alıexpresıde tavsıye ederım faceden yazabıırsın gun boyu 24 saat messengerım acık : ))

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:45 ----------

Alıntı Pasali1921 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak kafana göre istediğin bir ürün varsa beğendiğin istersen sen işin içinden cıkmazsan dırek senın adına senın adresıne isterim
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    eve şimdi girdim caner istersen yarın gün boyu müsaitim alıexpresıde tavsıye ederım faceden yazabıırsın gun boyu 24 saat messengerım acık : ))

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:45 ----------

bak kafana göre istediğin bir ürün varsa beğendiğin istersen sen işin içinden cıkmazsan dırek senın adına senın adresıne isterim

tamam abi saol ben yarın iş yerine geçerim öğleden sonra yazarım sana bende öğrenmiş olayım abide sonra aldığım herşeyde seni rahatsız etmek olmaz

Motosikleti
    CBR 250R
    Hava filtresi değiştiren oldu mu ?

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    çekmeköy sancaktepe civarı olan var mı
    arada bi şileye doğru yol alalım yahu

Motosikleti
    Yamaha mt09
    ccccccccccccccccc

cıbırcıı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125Esd
    BURDA Bİ ARKADAŞ DEĞİŞTİRMİŞ Bİ BAK İSTERSEN

http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-926.html

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşlar Hava şartlarından dolayı 10 gün civarı motora binemedim 2-3 günde bir calıstırdım fakat dün cıkardım motoru 10/20 km/h civarı giderken gazı 1. viteste aniden açınca motor sanki 1 sn civarı yıgılıyor gitmiyor sonra bir anda hızlanıyor derdi nedir sizce anlayamadım..Benzin yanıp sönüyordu acaba bir etkisi varmıdır bu durumla ama sanmıyorum cünkü bindigimde 1 cizgiydi sonradan yanmaya basladı hemen biticek birşey deil en az 50 km gider cünkü..

Motosikleti
    YAMAHA MT
    tamam abi saol ben yarın iş yerine geçerim öğleden sonra yazarım sana bende öğrenmiş olayım abide sonra aldığım herşeyde seni rahatsız etmek olmaz
    Alıntı JooYounG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Hava şartlarından dolayı 10 gün civarı motora binemedim 2-3 günde bir calıstırdım fakat dün cıkardım motoru 10/20 km/h civarı giderken gazı 1. viteste aniden açınca motor sanki 1 sn civarı yıgılıyor gitmiyor sonra bir anda hızlanıyor derdi nedir sizce anlayamadım..Benzin yanıp sönüyordu acaba bir etkisi varmıdır bu durumla ama sanmıyorum cünkü bindigimde 1 cizgiydi sonradan yanmaya basladı hemen biticek birşey deil en az 50 km gider cünkü..
    ne rahatsızlıgı caner ayıp ettın.. o olay gecen benımde basıma geldı benzın tamamen azaldıgında yanıp sönmeye başlamıstı ani gaz açmamda bende onu yaşadım servise sordum benzın az kaldıgı için için deki toz pis pompaya gelmiştir demişti.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Sipsi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beni takip et dostum Ben değiştirdim. Yenisi ve eskisi Yan Yana Buyur

Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

ootay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arayışta
    Adan Türk Riders grubunda çok sevdiğim bir kaç arkadaşım var çarşamba günleri türk riders üyeleri toplanır motorum yokken bi defa gitmiştim toplantılarına motor aldıktan sonra 2 defa gittim adamların motorları tmm çok büyük ve pahalı fakat özlerinde motoru sevdikleri için choper'a binmiyorsun diye seni yadırgamıyorlar. Dün yine arkadaşım aradı gel motor sürücez dedi gittim işte toplanıldı motorlar ile toplanıcak yere gidildi bende motoruma onların devasa motorların yanına koydum şimdi beni biliyorlar göz aşinalıkları var hemen almışsın motoru hayırlı olsun felan takılıyorlar ama dün arkadaşlarım ve grubtan bi kaç kişi kullandı motoru çok beğendiler şehir içinde çok rahat çok iyi motor seçmişsin dediler çok hoşuma gitti bu arada daha önce sormuştum ama bu forumda Adanalı cbr250 kullanıcıları var mı? varsa tanışmayı bilgi alışverişinde bulunmayı gerçekten çok isterim çünkü ilk motorum olduğu için çok bilgi sahibi değilim hala.

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beni takip et dostum Ben değiştirdim. Yenisi ve eskisi Yan Yana Buyur

http://i.hizliresim.com/xYbgja.jpg
    Pardon beyler tam açıklayamamışım başka bir hava filtresi ile değiştiren k&n felan ? Youtube da videolarda k&n motorun sesini değiştiriyor egzozu Orjinal olmasına rağmen güzel bir ses veriyor bi izleyin beyler bulamazsanız akşama link atarım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler