Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bu sezonu da motorsuz geçireceğim sanırım uygun bir cbr bulamadım, İstanbul'da olmamanın dezavantajı işte..
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Eski egzoz'u koy bir kenarda dursun . Çünkü muayene zamanı geldiğinde, akrapovic'in birkaç modeli hariç hiçbir egzoz geçemez. EU 3. emisyon normlarına uymuyorlar, çünkü katalizörleri yok. Tiger hakkında bir bilgim yok, wolrath'a sorabilirsin ama, hatırladığım kadarıyla ondaki egzoz Tiger'dı.

Slip-on için eski egzozu söküyorsun, yerine bunu takıyorsun. Delme etme vs. yok. Bu arada dB killer kolay takılıp çıkarılan birşey değil, benim egzoz için mesela 6 vidayı söküp, yeniden takmak gerekiyor. Sonra hizalaması, plastik şeriti yerleştirmek vs, 5-10 dk alan bir işlem. Son olarak garanti hakkında hiçbir fikrim yok .
    wolrath bunu beğendi.

cenkkara07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRACER900
    Bi videoda izlemistim akrapovicin egzozun ucuna 10cm boyunda bi boru sokup alyanla sıkıyolardı öyle bisey degilmi db killer

Şöyle birşey, 40. saniyeden sonrası.
    http://www.youtube.com/watch?v=VQc-g...layer_embedded

cenkkara07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRACER900
    Aynen bundandı ama akrapovicinki daha kolaydi acaba tigerdada varmi boyle bi olay

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Bugün itibari ile motorumun satışını vermiş bulunuyorum. Açıkçası biraz üzülmedim değil. Tek sevindiğim nokta, bu üzüntünün yerini ileri de 600'lüğün dolduracağı . Şimdilik yazlık için aldığım motoran mt 150 cruiser ile bir süre oyalanacağım.

Saygılarımla.
    Zippo's, ufukerkut ve wolrath bunu beğendiler.
    Önce emniyet, sonra hareket...

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün itibari ile motorumun satışını vermiş bulunuyorum. Açıkçası biraz üzülmedim değil. Tek sevindiğim nokta, bu üzüntünün yerini ileri de 600'lüğün dolduracağı . Şimdilik yazlık için aldığım motoran mt 150 cruiser ile bir süre oyalanacağım.

Saygılarımla.

Hadi hayırlısı olsun kardeşim ne düşünüyorsun 600lük?

Motosikleti
    -
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi hayırlısı olsun kardeşim ne düşünüyorsun 600lük?
    Çok teşekkürler. Sıfır 600F düşünüyorum. O da abs sistemi olduğu için. Eğer ileri ki zamanlar da diğer 600 ss lere çekiş kontrol ve abs gibi sistemler gelirse, fikrim değişebilir .

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask kilidi..
    nasıl kullanılıyor bu kask kilidi..ben bişey geliştiremedim kullanımı ile ilgili olarak...

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl kullanılıyor bu kask kilidi..ben bişey geliştiremedim kullanımı ile ilgili olarak...
    hiç denemedim bilmiyorum ama tahminim kaskın çene kısmından halatı geçirip artçı koltugunun altından biyere takıyosun iki ucunu, üstünede koltugu kapatıyorsun..yani kask artçı koltugunun üstüne duruyor..sanırım böyle
    Youtube: YOL AVCISI

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç denemedim bilmiyorum ama tahminim kaskın çene kısmından halatı geçirip artçı koltugunun altından biyere takıyosun iki ucunu, üstünede koltugu kapatıyorsun..yani kask artçı koltugunun üstüne duruyor..sanırım böyle
    denemedim ama zincir bunun için kısa, altta bi yere bağlayıp koltuğu kapatmak için de kalın geldi gözüme...yoksa güzel bi zımbırtıymış...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Saygılarımla.
    soner hayırlısı olsun, bi mahsuru yoksa kaça sattın ? bende ilan açabilirim bu ara =)

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    bir cbr250r buluşması olursa benide haberdar edin lütfen fazla aktif olamıyorum forumda. https://www.facebook.com/orhnatk
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Motosikleti
    -
    Alıntı spawn1984 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soner hayırlısı olsun, bi mahsuru yoksa kaça sattın ? bende ilan açabilirim bu ara =)
    Ali'cim teşekkür ederim . 9.500'e verdim. Yalnız üstündeki aksesuarlar (lastik, xenon, alarmlı disk kiliti vs.) 1.500 TL. Zarardayım bir bakıma.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    iyi fiyat yine ya hadi bakalım bende mi satsam napsam :D ağustos eylül de de binmek istiyorum ama

Motosikleti
    -
    Alıntı spawn1984 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi fiyat yine ya hadi bakalım bende mi satsam napsam :D ağustos eylül de de binmek istiyorum ama
    Ben en azından 1 sene binerim diyordum fakat öteki ay işlerim tekrar yoğunluk kazanacağından dolayı, motorum yatıp değer kaybetmesin diye sattım. Yoksa başka bir nedeni yok.

Satmak istersen en güzel zamanlar. Hayırlısı olsun...

denemedim ama zincir bunun için kısa, altta bi yere bağlayıp koltuğu kapatmak için de kalın geldi gözüme...yoksa güzel bi zımbırtıymış...
    çok kullanışlı bir alet değil, takması çok uzun sürüyor. file gibi motor hareket halindeyken kaskı orada taşıyamıyoruz. şu sele altı honda u kilitleri merak ediyorum ama. kullanan var mı?

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı TheIt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok kullanışlı bir alet değil, takması çok uzun sürüyor. file gibi motor hareket halindeyken kaskı orada taşıyamıyoruz. şu sele altı honda u kilitleri merak ediyorum ama. kullanan var mı?
    bahsettiğin kilidi hiç bilmiyorum..ben zamanında linktekini aldım ama hiç kullanmadım..öyle çok ahım şahım bişey değil ama maksat kilit olsun diye bağlanabilir...aletten çıkan tel iyi uzuyo mont bile kilitlenebilir kolundan geçirilmek suretiyle

tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Servisten çıkalı 500kilometreye yakın oldu. Bu haftasonu zinciri yağlayacağım. Motosikleti olan bir arkadaşım önce gazyağıyla temizleyelim sonra yağlayalım dedi. Doğru mudur? Bir de zincir yağı alırken dikkat edilmesi gereken bir şey var mı? Önereceğiniz marka vs?

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    bagajın içinde sol kenarında bir kanca var, diğer tarafında yok..sanırım kilidi kasktan geçirdikten sonra halatın iki ucunuda o kancaya takıyoruz ve kask motorun sol kenarına dogru sallanıyor..böyle olsa gerek
    Youtube: YOL AVCISI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler