Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dgnycelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tardigrat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?feature...jptn5ExA#at=85

sanırım bu eksoz ses konusunda başarılı gibi
    bende bu egzozu uzun zamandır bulmaya çalışıyorum. http://www.motosport.com/TR/motorcycle/Leo-Vince-SBK-GP-Corsa-SlipOn-Carbon-Fiber
    bu siteye denk geldim. türkiyeyede teslimat yaptılarını ögrendim. site yetkililerinin söylediğine göre kargo masrafı haricinde hiçbir ek vergi alınmayakmış. aklıma yatmaya başkadı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:16 ----------

Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akrapovicte fena değil sanki ama leo vince daha güzel bence.sound kısmındanda dinledim harbiden iyi leo vince.ebayda var ordan nasıl alabiliriz nasıl ederiz bir akıl verin yurtdışından alışveriş yapanlar
    http://www.motosport.com/TR/motorcycle/Leo-Vince-SBK-GP-Corsa-SlipOn-Carbon-Fiber bu siteye bir göz atmanı öneririm. türkiyeye yapılan teslimatlarda kargo masrafı hariç hiç bir ek ödeme yapılmayacağı söyleniyor. bende almayı düşünüyorum.
    tuc bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bu full sistem almakla normal sadece egzozu almanın farkı ne acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

kardeş o sitede biraz pahalı orda sadece egzoz 490 lira burda full sistem 250 dolar hemen hemen aynı paraya denk geliyor yani biri aracılığıyla iletişim kurturup (ingilizce bilen) ebaydan almak gerekiyor bence.
    http://www.ebay.com/itm/11-13-CBR250R-250R-Full-system-Leo-vince-SBK-GP-corsa-Carbon-Fiber-Exhaust-Pipe-/221270247892

b.dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş bugün kadıköy hasanpaşa ve kızıltopraktaki bütün motor dükkanlarına sordum lastik için beyaz renkli kalem kalmamış. tam heves geldi alıcaktım alamadım boynu bükük kaldım
    bütün benzincilerde var o kalem. boşuna yorulmuşsun )))))))))))

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı b.dog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütün benzincilerde var o kalem. boşuna yorulmuşsun )))))))))))
    neyyyyy :D :D yarın bakıcam kazasker Shell'e :D

işte acemilik.!
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

dgnycelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu full sistem almakla normal sadece egzozu almanın farkı ne acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

kardeş o sitede biraz pahalı orda sadece egzoz 490 lira burda full sistem 250 dolar hemen hemen aynı paraya denk geliyor yani biri aracılığıyla iletişim kurturup (ingilizce bilen) ebaydan almak gerekiyor bence.
    http://www.ebay.com/itm/11-13-CBR250R-250R-Full-system-Leo-vince-SBK-GP-corsa-Carbon-Fiber-Exhaust-Pipe-/221270247892
    ebaydan alması sorun değil yalnız ürün bedeli yüksek olduğu için kesinlikle gümrüğe takılır. satıcıyla irtibata geçip ürün bedelini düşük göstermemiz lagazım. ben 2500 tl lik fotograf makinasını 50 dolar göstererek hiç sorun yaşamadan teslim almıştım. 6 tl bir vergi aldılar sadece.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    bu arada ramazan arkadaşa biraz sinirlendim işte çok yorulunca biraz atar yaptım ama akıl işi değil lafı hoş değildi.atar yaptığım için kusura bakma arkadaşım.
    Estağfurullah abi, ne demek tabi ki zevk meselesi. Yalnız şunu kabullenmek gerekiyor. Motor zaten fıtı fıtı çalışıyor. En azında yolda giderken hız yapmak için bitr yerlerini yırttığını orjinal eksozda duymuyorsun. Performans eksozunu taktığında bütün foyan ortaya çıkıyor. Bu bir araç sollarken veya uzun yolda giderken eksozu açık mobilete benzer.

Mobiletlerede baktığın zaman "viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii" diye gıcık ince bir ses çıkartır. Sanarsın 100 km üstünde surat yapıyor. Baktığında kendini yırtan bir motor ve üstünde hızlı gittiğini sanan bir apache görürsün.

CBR ın da 250 ve altı segmentlerinde bu oluyor işte. Demek istediğim Hangi marka takarsan tak ister Akrapoviç olsun ister Yushimura olsun İster Miv olsun bu motorlar için 1-1,5 milyarlık eksozlar takıp motoru bozmaya gerek yok.

Ha zevk meselesi derseniz tabii zevk meselesi ama şu bir gerçek. Bunlar kafa şişirmekten ve motorun hızlı ve güçlü olduğunu göstermek için bazı arkadaşların yanılgısıdır.

4 silindirli bir 600 lük motora ne takarsan tak Her eksozun sesinin farkını biraz kulak verirsen ayırt edebilirsin. Hatta uzaktan geçen bir 600 lük te bile hangi marka eksoz var söyleyebilirsin.

Saygılar... (Zevkler ve renkler tartışılmaz ama madem forumdayız tartışalım. )
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    helikopter sesine benzettim ben uzun yolda kulaklık takarım her zaman zaten sıkıntı olmaz uzun yol genel hızımda 100 civarıdır o zamanda fazla bağırmaz.eğer ki otobanda son sürat gidiyorsam birşey geliyor derler yol verirler en azından birşey sanıp sellektör yapmaktanda bıktım

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Selamlar Taha akşam görüşüyormuyuz

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    geleceğim abi tatlıyı kaçırmam katiyyen :D

Motosikleti
    helikopter sesine benzettim ben uzun yolda kulaklık takarım her zaman zaten sıkıntı olmaz uzun yol genel hızımda 100 civarıdır o zamanda fazla bağırmaz.eğer ki otobanda son sürat gidiyorsam birşey geliyor derler yol verirler en azından birşey sanıp sellektör yapmaktanda bıktım
    Taha abi, otobanda 100 le giden araç pek olmaz. Eğer genel hızın 100 ise sen sellektör değil genelde sellektör alırsın. Ha şehirlerarası normal otoyolda bu dediğin olabilir.

Tercih senin, hoşuna gidiyorsa taktırabilirsin...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    şehirlerarası normal hızımdır 100.şehiriçi otobanda son gaz giderim.şehirlerarası otobandada 100-120 arası.şehiriçi otobanda 160-170 giderken genelde sellektörü biz yapıyoruz ama passatlardanda yiyoruz sellektör

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O PATAPATA' nın ben kedi canını yirim de işte CBR da o olmuyor abi o PATAlar, alet devirli çalışıyor malesef :/ Yoksa O PATAPATA lar sayılabilir olsa CBR' da, her gece yanında yatarım

Bazıları PATA sever abi anlayış lütfen

http://www.youtube.com/watch?v=VWm34Yh5ykY

şu sekilde dukeden ses alabileceğimi bilsem vericem paraya kıyıp
    hangi tarz motor tıplerinde bu gibi cıkar ?

atizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250r
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu sekilde dukeden ses alabileceğimi bilsem vericem paraya kıyıp
    hangi tarz motor tıplerinde bu gibi cıkar ?
    şimdi bu ambiyane tabirle (sanayi ağzıyla) boksör tipi motor olduğu için bunlardan bu ses çıkar, napsan çıkar, ama öyle harbi bu işi bilen adamların yaptığı egsozlarla biraz daha farklı çıkar, daha tok çıkar ne biliyim, rahatsız edici çıkmaz, ktm de öyle, tek silindir boksör motor ondan da bu çıkar, ama ktm yi biz genelde vız vız geçerken biliriz, şimdi onda nasıl olur, vız vız geçmesini beklerken gürül gürül geçen bi ktm dikkat çeker galiba
    benden video bekleyen arkadaşlar, bi yere gitmeden çekeyim diyorum acelem oluyo, gelince çekeyim diyorum egsoz sıcak kapağı çıkartamıyorum, ayrıca geçenlerde ufak bi sıkıntı oldu, susturucu kapağı çok sıkmadım giderken düştü (birden motor gürüldemeye başladı ) neyse durdum hatunu bıraktım döndüm buldum, taa yolun karşı tarafında, bide sıcakken üstünden araba geçmiş biraz yamulmuş, şimdi tam kapanmıyo, ama yinede kesiyo sesi, video bu haftasonu koyarım heralde, ama acele etmeyim egsoza 500 lira filan çok para bence, bide egsoz boş iş diyenin zihniyetini bunu alacağına araba alsaydın diyen zihniyetlere benzetiyorum, benzetiyorum napiim paralel
    selamlar herkeze
    en güzel yer gidilmemiş olandır...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    beklemedeyiz çok beklettin amma bir dedin süper ses var sonra 3-5 gün kayboluyosun geliyosun gene video yok :D

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    2.elleri nasıl hareketlimi şuan cbrların takip eden var mı ?
    2012 10-11.000 kmde çok temiz olmasada baya temiz sayılabilcek cbr ne kadar eder aşşağı yukarı

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    O videonun sahibi leovince kullanıyormuş. Ktmye taksam o şekilde ses alır mıyım diye baktım fakat youtubedeki videolar maalesef bu sese sahip değil. İdeal egzosu bulmak lazım bakacağız artık.

Motosikleti
    Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 10-11.000 kmde çok temiz olmasada baya temiz sayılabilcek cbr ne kadar eder aşşağı yukarı
    9-9.500 arası temiz düşük km de cbr lar var. YAz dönemi geçtikten sonra 8-8.500 arası da 10.11.00 bin tl temiz motorlar bulabilirsin.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    motora göre değişir gidip başında görmen gerekir bence.benim cbr 9000 kmyi geçti ama ben 9000-9500 tl civarına satarım motoru gelip görürsün verdiğin paraya değecek mi düşünürsün alırsın.ama 8000 tl ye de bulabilirsin bayağı motor tercih senin

Motosikleti
    motora göre değişir gidip başında görmen gerekir bence.benim cbr 9000 kmyi geçti ama ben 9000-9500 tl civarına satarım motoru gelip görürsün verdiğin paraya değecek mi düşünürsün alırsın.ama 8000 tl ye de bulabilirsin bayağı motor tercih senin
    Abi senin cıbırın kaç model. Bi foto paylaş da görelim şu 9.500 lük motoru

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Hiç aksesuar yok ise : Benim görüşüm 8000TL +-250TL gibi bi fiyata tam aradığını bulursun.

9000 TL' ye 2013 model (şasi 10. harf D) beyazı var işte Denizlide, çantasını istemiyorum dersen arkadaş kabul ediyor, hem sana da yakın
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler