Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    kardeş herkesin malı kendine kıymetli şimdi :D
    ben motor alıp satan biryere sorduğumda 8000-8250 felan demişti.2012 model benim motor kazası yan yatması felan yok allaha şükür ilk motorum çizikte yok değil var ama depoüstü çantadan dolayı mikroçizikler var birde yançantadan dolayı sol arka sinyal çizilmiş biraz başkada bir sıkıntısı yok.dediğim gibi motordan motora fark var ben farklı farklı cbrler denedim kontrollerin kullanımı bile fark ediyor gidonun sert olması en başta.
    Adamın acil ihtiyacı vardır paraya o zaman ucuza bulursun şimdilik öyle bir sıkıntım yok allaha şükür satmayıda düşünmüyorum o yüzden yüksekten uçuyorum alacak olan olursa o paraya illa satacak olduktan sonra herşey değişir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    motosiklet yol sanatı adlı kitabı dr lerde bulamadım istanbul avrupa yakasında satın alabileceğim yer varmı bilen varmı?

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet yol sanatı adlı kitabı dr lerde bulamadım istanbul avrupa yakasında satın alabileceğim yer varmı bilen varmı?
    İstiklal caddesi üzerinde epey bulunması gereken yer var, yolun düşerse birinde yoksa diğerinde bulursun Bukadar hızlı tükenmesine rağmen bol sayıda almıyorlar, bende bunu anlamış değilim
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

hesbup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Arkadaslar, sonunda 2. el aldim cbr' i. Yalniz 80-90 km lere cikinca biraz ruzgarli havada beni biraz tedirgin etti, sanki on lastikler ya da gidon bir tarafa gidecek gibi oluyor. Acaba bu normal midir ? Motor hafif oldugundan mi ? Yoksa benim acemiligimden mi ?

Tesekkurler

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı hesbup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar, sonunda 2. el aldim cbr' i. Yalniz 80-90 km lere cikinca biraz ruzgarli havada beni biraz tedirgin etti, sanki on lastikler ya da gidon bir tarafa gidecek gibi oluyor. Acaba bu normal midir ? Motor hafif oldugundan mi ? Yoksa benim acemiligimden mi ?

Tesekkurler
    Öncesinde ne kullanıyordun (bu çok önemli!!!) Birde CBR ının lastikleri standart mı?

Hayırlı olsun
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Tesekkurler

5-6 yildir kullanmiyordum, ama oncesi suzuki gsx 650 vardi.

Evet standard lastik. Lastik konusunu motorun sahibine sormustum, bana degistirmeye gerek yok. Degismesinin istenmesinin sebebinin ona gore sifir motor uzerinde gelen lastiklerin eski uretim tarihli oldugu bu yuzden de ozelligini kaybettigi seklindeydi. Uzerindeki lastikler standard ve uretim tarihleri 48/2012.

..Carmentality.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gsx 650 kullandıktan sonra , 250 lik motoru tercih etmenin sebebi nedir?
    Passionately in love with Motorcycle

Motosikleti
    Honda NC S
    Nispeten karakteristiği benzer bişey kullanıyormuşsun Hani önceki motosikletinin gidon açısı biraz daha açıksa, bahsettiğin hissiyata benzer bi his alışana kadar veriyor çünkü

Lastiğide şu yüzden sordum, lastik sert ise ve dişleri iyi etüd edilmemişse yolda kendine göre yol bulma çabasında oluyor sürekli. Bu durum diğer arkadaşlarda olmuyorsa demekki lastiktende değil.

Ben olsam 1 hafta kadar kullanırdım, rüzgarlı rüzgarsız v.s (özellikle traşlı yolda belli olur aslında bu durum da nereden bulacaksın ) halen bu hissiyat sürüyorsa, demekki mevzu alışmakta da değil

Dediğim gibi diğer arkadaşlardan gelen cevaplar önemli Düşük süratte bu durumu yaşasan direk hafifliğinden derdim de, o süratlerde ben öyle bir durum köprü geçişinde bile hiç algılamadım

Birde şunu sorayım, sorgulattın mı plaka, sasi falan... servise falan bi muayene ettirdin mi almadan ?

Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://tr.ommriders.com/t/10/

Altta yazan hesaplara email atıyorsun, bir hesap numarası veriyorlar, oraya havale ettiğinde dekontu ve adresi geri yollarsın. Evine gelir, kargo alıcı ödemeli .

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://tr.ommriders.com/t/10/

Altta yazan hesaplara email atıyorsun, bir hesap numarası veriyorlar, oraya havale ettiğinde dekontu ve adresi geri yollarsın. Evine gelir, kargo alıcı ödemeli .
    Adamsın Nokta atışı cevap ya
    seigen bunu beğendi.

Yeni motor arayışına da girdim artık. Motoru satana kadar martta fuarda alırım, acelesi yok, kışın zaten binmem diye kendimi avutuyordum da motoru satınca işler değişti . 2. elde uygun birşey bulursam almayı düşünüyorum, cbr600fa olur, cbf1000fa olur, en kuvvetli adaylar .

Sigara içtiğim yok ama içeni anlıyorum, motor da öyle birşey gerçekten .
    RuzgarSA ve rummenigge bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni motor arayışına da girdim artık. Motoru satana kadar martta fuarda alırım, acelesi yok, kışın zaten binmem diye kendimi avutuyordum da motoru satınca işler değişti .

2. elde uygun birşey bulursam almayı düşünüyorum, cbr600fa olur, cbf1000fa olur, en kuvvetli adaylar .

Sigara içtiğim yok ama içeni anlıyorum, motor da öyle birşey gerçekten .
    Bende bu durumu yaşamadan hissiyatına kapıldım, moralman hayatımda bişeyler eksileceini düşünmeye çoktaaaaan başladım. Bu durumda en doğru yol, motosikletini satmadan bir sonrakini almaya çabalamak sanırım

Buna rağmen önceki motosikleti satılınca, içi buruluyor insanın, o derece Kara kışta, buzlu yolda motosiklete binme cesaretini gösterenlerdensin abi sen, tatlı sucu değilsin, zaten beklememen daha doğru bence

CBF1000 FA ya oy attım, sandıktan çıkmazsa kesin şike var Birde yakışırrrr
    seigen bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    5-6 yil once amerika' da kullaniyordum, burada trafikten korkumdan senelerdir alamadim. Hem suruse uzun sure ara vermis olmam hem de buradaki tarfikte ya da tarifk kulturunde kullanmanin surusten sogutup sogutmayacagina emin olamadigimdan kontrolu, performansi ve satisi en uygun gorunen bu motoru tercih ettim, surus emniyetinde ve zevkinde sorun yasamazsam kisa zamanda 600 luk bir motor alirim zaten

Valla koprude kus gibi ucarim saniyorum Motor daha 2000 km de 2013, teknik bir sorunu yok, lastikten olurmu bilemiyorum ya da psikolojik de olabilir, yazdiginiz gibi 1-2 hafta test edeyim.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç aksesuar yok ise : Benim görüşüm 8000TL +-250TL gibi bi fiyata tam aradığını bulursun.

9000 TL' ye 2013 model (şasi 10. harf D) beyazı var işte Denizlide, çantasını istemiyorum dersen arkadaş kabul ediyor, hem sana da yakın
    o paralara almam biraz ölücülük yapcam tekrar cbra binesim geldi.maxi scooterimi satmıcam
    ucuz bulursam 1 ay binip yaz bitmeden yine satcam
    7500 e buldum 1 tane 7000 e verirse alcam bakalım hayırlısı
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

..Carmentality.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5102498/detay/

vatandaşın ilanına bak,
    5000 liraya , düşmesi kalkması olmayan , 15000 geçmemiş, bide ayağına motor götürceksin
    erays bunu beğendi.
    Passionately in love with Motorcycle

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı ..Carmentality.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster

vatandaşın ilanına bak,
    5000 liraya , düşmesi kalkması olmayan , 15000 geçmemiş, bide ayağına motor götürceksin
    o biraz değil baya abartmış 125ini bile alamaz ;)
    erays bunu beğendi.
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    ramcixx, rummenigge ve zulu bunu beğendiler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ..Carmentality.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster

vatandaşın ilanına bak,
    Adamda para var beyler, parayı konuşturuyor...

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Alıntı hesbup adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Tesekkurler
    Bu motorda bambaşka bir havaya bürünüyorsun. CBR ın huyu biraz farklıdır. lastiklere çok güvenme zaten. Viraj yatayım deme. ben denedim arka tekerde yük yok kayıyor. Çok az rahatsız etmeyen bir titreşim var o da normaldir. Birde yüksek cc den sonra 250 senin için psikolojik bir drum olabilir.
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Su ilandaki egzos sahtemidir acaba yoksa karbon olmadigi icin mi fiyat boyle
    135144471

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler