Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı TheIt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam, siteye yeni üye oldum. motosikletimi alalı en fazla 1 ay olmuştur. bursada birlikte sürmek isteyen olursa hayır demem, yazı yazmayı beceremiyorum.
    bende yazmamaktan gezip sürüp keyfini paylaşmaktan yanayım ama bizi birleştiren motor aşkı ve yazı Aramıza hoş geldin motorun ne ? hangi şehirdensin bunlarıda paylaşırsan ona göre gezilere katılırsın k.i.b

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

Alıntı traindevie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler, bakalım artık talim edelim derken telef olmasak bari Bu arada benimle Kartal civarında buluşup talimlerime yardımcı olabilecek arkadaş var mı
    Bilmiyorum ama onun adına konuşmak ne kadar doğru olur. Sanırım sana Pain yardımcı olur. Pain'le iletişime geçersen bi şansın var dene derim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı tugfox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OGS hakkında bir soru. Motosikletimi aldığımdan beri KGS kullanıyorum. Arabadan OGS'ye alışık olduğum için gişelerde durmayı hiç sevmiyorum. Bunun yanında plakası açık OGS'den geçen bir sürü motosiklet görüyorum. Nasıl çözüm bulmuşlar? Aramızda OGS kullanan ya da bilen var mıdır?
    Arkadaşlar ben plaka kullanmıyorum defalarca köprüden geçtim ve hiçbirinde alarm çalmadı. Yani OGS'siz geçişin sorun olacağını sanmıyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:44 ----------

Yedek Parça Sorunu!!!
    11 Mayıs tarihinde Bahçelievlerde küçük bi kaza yaptım. 17 Mayıs'ta parçaları sipariş geçtik. Yaklaşık olarak 10 kalem parça. Bugün 22 Temmuz ve benim motosikletim hala İstoç Anes motorda parça eksikliği nedeniyle servisin önünde yatıyo. Defalarca Honda müsteri hizmetlerini aradım şikayet ve maduriyetimi bildirdim size dönüş yapacaz dedikleri halde bi defa bile dönüş yapan olmadı. Servisin sistemine gelen mesaja göre eksik kalan parçam(sol alt granaj) 31 Temmuz'da gelecekmiş. Her hafta servise gidip gelmekten servis müdürü, ustalar, satış elemanı, yedek parça ve aksesuar elemanıyla kanka olduk. Yakında hep beraber yemeğe çıkacaz Biri yedek parça sorunu mu dedi ???

@ruzgarsa

hoşbulduk, teşekkür ederim. motorum cbr 250, bursadayım dedim zaten tek başıma bi ışıktan diğerine gazlamaktan sıkıldım birlikte sürebileceğim birileri çıkarsa çok iyi olur.

@Orhnsr

plaka kullanmıyorum demişsiniz. acaba nasıl yapıyorsunuz bunu? e-baydeki fender eliminatorlarla mı yoksa başka bir çözümü var mı? sürdüğüm yerlerde çok sık radar var, o plakayı halletmem lazım.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı TheIt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ruzgarsa

hoşbulduk, teşekkür ederim. motorum cbr 250, bursadayım dedim zaten tek başıma bi ışıktan diğerine gazlamaktan sıkıldım birlikte sürebileceğim birileri çıkarsa çok iyi olur.

@Orhnsr

plaka kullanmıyorum demişsiniz. acaba nasıl yapıyorsunuz bunu? e-baydeki fender eliminatorlarla mı yoksa başka bir çözümü var mı? sürdüğüm yerlerde çok sık radar var, o plakayı halletmem lazım.
    Bildiğin gibi plaka kullanmıyorum.. Polis sorunun varsa arka kuyruğu kestir plakanı radar ve kameralar göremeyecek şekilde çamurluğa tak böylece sorun ortadan kalkar

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Orhnsr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğin gibi plaka kullanmıyorum.. Polis sorunun varsa arka kuyruğu kestir plakanı radar ve kameralar göremeyecek şekilde çamurluğa tak böylece sorun ortadan kalkar
    Motorun ruhsatı var mı bari
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun ruhsatı var mı bari
    bak onu iyi hatırlattın. ben ruhsatı nereye koymuştum yaa evde bi yerdeydi ama neyse :D

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Selam arkadaşlar

Yazılık Small beden bir eldivenle bu montu takas etmek istiyorum ilgilenenler özel mesaj yazabilir. Bilginize
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...1924360/detay/
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Arkadaşlar kimse yanlış anlamasın ama köprüden kaçak geçmek ile bakkaldan ekmek çalmak arasında hiçbir fark yoktur, ikisi de hırsızlıktır, tasvip etmiyorum insanları da iyi bir şeymiş gibi özendirmeyin.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı deveagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kimse yanlış anlamasın ama köprüden kaçak geçmek ile bakkaldan ekmek çalmak arasında hiçbir fark yoktur, ikisi de hırsızlıktır, tasvip etmiyorum insanları da iyi bir şeymiş gibi özendirmeyin.
    Devletin bizden çaldıkları ? diye bir soru sorarsam bu konu böyle uzar gider
    avcagatay bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    1800km olduk
    300km perıyodık bakım+yıkama+sılme ıslemlerı sonrası gemıden bıkac foto koyayım dedım

yapılanlar :
    tiger egzoz & custom DB killer
    motorgraphics tankpad
    CBR jant şeridi
    keiti depo padi
    keiti cam vidaları
    keiti sibop kapakları
    keiti koruma takozu
    rizoma elcik
    rizoma elcik topuzu
    redline manet

yapılacaklar:
    hotbodies racing gömme sinyaller
    puig ön cam
    L/R sinyalli aynalar

su ızmır'e bı gıdebılsem

cacique, SonpoL, Zippo's ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Çalışmaların güzel gidiyor Barış...
    wolrath bunu beğendi.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    pani / 3colore
    tesekkurler kanks. allah ızın verırse eylul bası ızmır'deyız. sen buyuyup gıtmeden (CC :D) 1 bulussak...

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkurler kanks. allah ızın verırse eylul bası ızmır'deyız. sen buyuyup gıtmeden (CC :D) 1 bulussak...
    ahahah. Büyütsekte görüşürüz Barışım. Öyle şey mi olur Allah aşkına . Sen kazasız, belasız gelde, güzel organizasyonlar yaparız ...
    wolrath bunu beğendi.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    1800km olduk
    300km perıyodık bakım+yıkama+sılme ıslemlerı sonrası gemıden bıkac foto koyayım dedım

yapılanlar :
    tiger egzoz & custom DB killer
    motorgraphics tankpad
    CBR jant şeridi
    keiti depo padi
    keiti cam vidaları
    keiti sibop kapakları
    keiti koruma takozu
    rizoma elcik
    rizoma elcik topuzu
    redline manet

yapılacaklar:
    hotbodies racing gömme sinyaller
    puig ön cam
    L/R sinyalli aynalar

su ızmır'e bı gıdebılsem

http://www.kolayresim.com/up/234_DSG6.JPG
    http://www.kolayresim.com/up/23423_2sr6.JPG
    http://www.kolayresim.com/up/24_6h0s.JPG
    http://www.kolayresim.com/up/11_EaNP.JPG
    http://www.kolayresim.com/up/131_LiR8.JPG
    http://www.kolayresim.com/up/44_bqk7.JPG
    http://www.kolayresim.com/up/51515_1GnK.JPG
    http://www.kolayresim.com/up/3131_fizZ.JPG
    fotoğraflar harika olmuş
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    pani / 3colore
    ınsallah soner'ım

paın: saolasın kardesım ;)

---------- Post added at 16:05 ---------- Previous post was at 16:00 ----------

bu arada ZIPPO begenmekle olmaz o ısler :D

karbonları vermeden satarsan küserim

* o degıl de su gıdon somunlarını halletsek ya :( ozel mesaj atabılır mısın? bı sekılde halledelım o ısı de

Motosikleti
    2011 600F ABS
    ınsallah soner'ım

paın: saolasın kardesım ;)

---------- Post added at 16:05 ---------- Previous post was at 16:00 ----------

bu arada ZIPPO begenmekle olmaz o ısler :D

karbonları vermeden satarsan küserim

* o degıl de su gıdon somunlarını halletsek ya :( ozel mesaj atabılır mısın? bı sekılde halledelım o ısı de
    abi karbonları veremem.neden dersen orjinal parçalar durmuyo çünkü pm atıyorum

anildurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    @wolrath elcik,topuz ve manetler tam olarak ne kadar tuttu soleyeblirmisn?
    Counter-Steering Always Works !..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    köprüden kaçak geçen arkadaş, gişelerde bekleyen 1200cc motorlu yunuslar arkanda biterler söylemedi deme, geçen kadıköy buluşmasında plakası olmayan bir arkadaşı aynı şekilde yakalamışlar, sonra üzerler , söyleyeyim...

Motosikleti
    cbf150
    selamlar arkadaşlar yaz okulu bitiminde kafama koydum alıcam bu motoru çünkü honda yapmışsa en iyisini yapmıştır dedirtti bana 40bin km lik cfb 150 deneyimim..öncelikle seigen kardeşim sen şu ebaydan egzozu 72 dolar nasıl gösterdin faturada ayrıntılı olarak anlatabilirsen çok yardımcı olucaksın..kaç günde geldi hangi kargoyla..motoru almadan extraları tamamlamak istiyorum..birde bu aldığın egzozsun karbonu var onu önerirmisin siz de benim gibi sabah akşam youtube videolarını izliyorsunuz anlaşılan karbon bana daha bi iyi geldi sanki..

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı oguzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar arkadaşlar yaz okulu bitiminde kafama koydum alıcam bu motoru çünkü honda yapmışsa en iyisini yapmıştır dedirtti bana 40bin km lik cfb 150 deneyimim..öncelikle seigen kardeşim sen şu ebaydan egzozu 72 dolar nasıl gösterdin faturada ayrıntılı olarak anlatabilirsen çok yardımcı olucaksın..kaç günde geldi hangi kargoyla..motoru almadan extraları tamamlamak istiyorum..birde bu aldığın egzozsun karbonu var onu önerirmisin siz de benim gibi sabah akşam youtube videolarını izliyorsunuz anlaşılan karbon bana daha bi iyi geldi sanki..
    Karbon da olsa ses aynı olur.Karbon sadece çok daha az ısınır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler