Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ben xenon taktırmıycam ya seneye motoru değiştirirsem kendinden xenonlu olacak inşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:26 ----------

arkadaşlar zincir yağı ne kullanıyorsunuz ? ne alayım ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huseyin45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250R
    Merhaba arkadaşlar
    daha öncede bahsettiğim gibi honda cbr 250r ailesine katılmış bulunmaktayım ancak daha önce motor kullanmış olsamda ilk defa sıfır motor kullanıcam rodaj nedir nasıl ayarlamam gerek bu konularda bilgi verirseniz sevinirim

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    2 haziranda sipariş verdiğim grenajlarım 20 temmuzda (bugün) geldi..
    Honda'da yedek parça sorunu yok!
    RuzgarSA ve erro bunu beğendiler.
    Youtube: YOL AVCISI

tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    OGS hakkında bir soru. Motosikletimi aldığımdan beri KGS kullanıyorum. Arabadan OGS'ye alışık olduğum için gişelerde durmayı hiç sevmiyorum. Bunun yanında plakası açık OGS'den geçen bir sürü motosiklet görüyorum. Nasıl çözüm bulmuşlar? Aramızda OGS kullanan ya da bilen var mıdır?
    Orhnsr bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı tugfox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OGS hakkında bir soru. Motosikletimi aldığımdan beri KGS kullanıyorum. Arabadan OGS'ye alışık olduğum için gişelerde durmayı hiç sevmiyorum. Bunun yanında plakası açık OGS'den geçen bir sürü motosiklet görüyorum. Nasıl çözüm bulmuşlar? Aramızda OGS kullanan ya da bilen var mıdır?
    Ben depoustu canta aldim, uzerinde cep telefonun koyulabilecegi transparan bir yer var, oraya ogs yi koyuyorum. gecerken okuyor. bu sekilde hallediyorum

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de amartüsör keçelerim w hafta kadar sonra geldi,en azından getiriyorlar:D

Alıntı tugfox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OGS'yi ön cama yapıştırdım, solda düzlük bölge var o kısmına, aldığım günden beri o şekilde kullanıyorum. Hiçbir sorun olmadı. Motosikletten inip giderken ogs'yi yerinden çıkarıyorum sadece.

tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cacique adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben depoustu canta aldim, uzerinde cep telefonun koyulabilecegi transparan bir yer var, oraya ogs yi koyuyorum. gecerken okuyor. bu sekilde hallediyorum
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OGS'yi ön cama yapıştırdım, solda düzlük bölge var o kısmına, aldığım günden beri o şekilde kullanıyorum. Hiçbir sorun olmadı. Motosikletten inip giderken ogs'yi yerinden çıkarıyorum sadece.
    Cevaplar için teşekkürler. En kısa zamanda bir OGS edineyim. Ayrıca lastikli aparat yapıp koluna takanlar da varmış. Motosiklete sabitlemek daha mantıklı gibi

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E yuh yani! Tamam arada problem olurda, bu kadarı fazla gerçekten. Demek ki böyle durumlarda e-bay'den alış-veriş edeceğiz.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Vee aranızdayım, uzun bir beklemeden sonra. Güngör motordan aldım. 2 sene önce Honda GS1'e gitmiştim ancak anlaşılan talime devam etmem lazım, zira eve gelirken dahi elim ayağıma dolaştı resmen
    RuzgarSA bunu beğendi.

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı traindevie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vee aranızdayım, uzun bir beklemeden sonra. Güngör motordan aldım. 2 sene önce Honda GS1'e gitmiştim ancak anlaşılan talime devam etmem lazım, zira eve gelirken dahi elim ayağıma dolaştı resmen
    Hayırlı, uğurlu olsun. Kazasız, belasız binin inş. İlk hareketin heyecanı diyelim ona biz . Zamanla daha iyi olursunuz.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Egzozumu taktırdım bugün. Harika bir sesi var artık. Trafikte aynasına bakıp kontrol etme zahmetine girmeyen sürücüler için güzel bir çözüm olduğunu düşünüyorum. Gerçi tamirciden geri dönerken önümdeki kadın tedirgin oldu, dörtlü yakıp sağa çekiyor, geçeyim diye . Tedirgin olup da duracak kadar gürültülü değil, kadınla ilgili bir sorundu galiba, ucunda susturucusu takılı geldi zaten. Kendim resim / video çekerim ama o vakte kadar birebir aynısı, http://www.youtube.com/watch?v=646SlyL7M9s.
    RuzgarSA, ufukerkut ve teocan94 bunu beğendiler.

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Egzozumu taktırdım bugün. Harika bir sesi var artık. Trafikte aynasına bakıp kontrol etme zahmetine girmeyen sürücüler için güzel bir çözüm olduğunu düşünüyorum. Gerçi tamirciden geri dönerken önümdeki kadın tedirgin oldu, dörtlü yakıp sağa çekiyor, geçeyim diye . Tedirgin olup da duracak kadar gürültülü değil, kadınla ilgili bir sorundu galiba, ucunda susturucusu takılı geldi zaten. Kendim resim / video çekerim ama o vakte kadar birebir aynısı, http://www.youtube.com/watch?v=646SlyL7M9s.
    çağdaş güle güle kullan. kaça mal oldu ?

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    hayırlı olsun kardesım

we like helicoptersss

Teşekkürler .

Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çağdaş güle güle kullan. kaça mal oldu ?
    380 usd ebay fiyatı, 30 usd kargo. Adamlar 72.99 usd ve "commercial sample" olarak gösterdiği için gümrükten vergisiz geçti. Two bros'un sitesinde 460 usd yazıyor, o yüzden uygun fiyata aldığımı düşünüyorum .

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Ben de yeni bir motosiklet kullanıcısıyım. 1 Ay kadar önce sıfır Honda CBR250r aldım. 2 ay kadar önce motosiklete merak saldım;
    - Ankara Ulusan'dan teorik + pratik eğitim aldım.
    - Motor ve temel ekipmanları tamamladım.
    - 600km civarı yol yaptım.
    - Bugün foruma üye oldum :-)
    - 5 Ağustos'ta direksiyon sınavına girip ana eksikleri tamamlamış olacağım inşallah.
    Ana eksikler diyorum çünkü gördüğüm kadarıyla bu konuda eksik hiç bitmeyecek :-) Bir kez uzun yola gittim, şimdiden sonraki motorun hesaplarını yapmaya başladım. Hayırlısı artık...

pol@ris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125, Hyosung GV 250, Honda CBR 250R
    Alıntı NUVOLARI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de yeni bir motosiklet kullanıcısıyım. 1 Ay kadar önce sıfır Honda CBR250r aldım. 2 ay kadar önce motosiklete merak saldım;
    - Ankara Ulusan'dan teorik + pratik eğitim aldım.
    - Motor ve temel ekipmanları tamamladım.
    - 600km civarı yol yaptım.
    - Bugün foruma üye oldum :-)
    - 5 Ağustos'ta direksiyon sınavına girip ana eksikleri tamamlamış olacağım inşallah.
    Ana eksikler diyorum çünkü gördüğüm kadarıyla bu konuda eksik hiç bitmeyecek :-) Bir kez uzun yola gittim, şimdiden sonraki motorun hesaplarını yapmaya başladım. Hayırlısı artık...
    Hayırlı olsun kazasız belasız uzun yıllar motor aşkından ayrılmaman dileğimle
    http://www.facebook.com/CBR250RFANCLUB
    Tüm CBR kullanıcı dostlarım davetlidirler...

selam, siteye yeni üye oldum. motosikletimi alalı en fazla 1 ay olmuştur. bursada birlikte sürmek isteyen olursa hayır demem, yazı yazmayı beceremiyorum.

Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı, uğurlu olsun. Kazasız, belasız binin inş. İlk hareketin heyecanı diyelim ona biz . Zamanla daha iyi olursunuz.
    Çok teşekkürler, bakalım artık talim edelim derken telef olmasak bari Bu arada benimle Kartal civarında buluşup talimlerime yardımcı olabilecek arkadaş var mı

ufukerkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600F 2012
    çağdaş hayırlı olsun... tam olarak nasıl ses çıkardığını merak ediyorum ben de en kısa zamanda videosunu bekliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler