Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı motosev adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar sızlere bıseyler sormak ıstıorm motor almak ıcın delı gıbı para bırıktıorm yas 18 malum daha cömezız fılen scooter kullanıorm fakat vıteslı cok kullanmıslıgım yok bılenler kucukle basla yavas yavas buyut dıolar tabı haklılar ben cbr 250 ile baslamayı dusunuorm fakat oda 10 lıra sımdı benım alıem bıraz karsı motor konusuna o yuzden alınca 1 kerelık olucak yanı he ayrıca motosıklet tutkusu var ama hız tutkusu pek yok sızce cbr250 mı yoksa gsr600 mu mıllete sorunca sen olmak mı ıstıosun dıe sacma sapan seyler soyluolar 600 alıp sakın suren kımse olmuomu anlamadım ayrıca ıstanbuldayım cbr250 oturus pozısoynu malum trafıkte nasıl olacagı hakkında bı fıkrım yok fakat gsrın daha rahat oldugu malum nese cok uzattm abılerımden cvap beklıorm herkeze ıyı aksamlar gsr topicındekı arkadaslar benı takmadı barı sız yardımcı olun
    Merhabalar azminisi takdir ediyorum. Hayatimda ilk olarak 1 ay once motosiklet surmus biri olarak belki anlamaniz konusunda yardimci olur diye bir kez de ben yasadiklarimi anlatayim . İlk motor olarak yakin arkadasimin kiz gibi tdm 850 sini almak icin kaparo vermistim aynen sizin gibi dusunuyordum ya sakin sakin giderim bir sey olmaz ders alirim hondanin egitimlerini alirim vs vs . Neyseki beni cok seven arkadasim ve esim benim ile kotu olmayi bile goze alip motoru baska birine sattilar sirf ben ufak motosiklet alayim diye. O hirsla gidip bir 250 lik motor aldim . Kullandikca kendilerine dua ediyorum her gun aksam biraz daha anliyorum ufak hacim ile baslamanin faydasini. Simdi olay efendi gitmek degil zira ben asla 200. Km/h hiz yapmayacagim belki de olay cok araba kullanmis olmak da degil (30 yasindayim hayatim arabada gecti ama bu baska) olay 200 kg luk yabanci bir cisme ustelik de bu cisim surekli hareket ederken hakim olma olayidir. 600 cc lik bir cihazin torku olayidir virajda es kaza gazi fazla acip freni ayarlayamayim kontrolu kaybetme olayidir . İnanin 25 hp gucte 250 cc bir arac bile tehlikeliyken cok daha agir ve agresif bir cihaz sizin icin daha buyuk tehlikedir. Ha bu 600 cc bir motoru kullanmanizi imkansiz kilmaz ama TATOKU yapmaya konsantre olup dengeli fren yapip vites debriyaj gaz a alisirken kiymetli konsantrsyonunuzun ciddi bir kismini buyuk motoru zaptetmeye harcarsiniz bu da sizin keyfinizi kaciracak belkide ufak birkac dusme sonrasi kendinize guveninizi hatta hevesinizi de yok edecektir. Hayat uzun ve bizler uzun yillar motosiklet surmek istiyoruz bence sizde istiyorsunuzdur. Ilk heves ilk heyecan ile umarim yanlis kararlar almazsiniz iyi geceler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı izmirian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar azminisi takdir ediyorum. Hayatimda ilk olarak 1 ay once motosiklet surmus biri olarak belki anlamaniz konusunda yardimci olur diye bir kez de ben yasadiklarimi anlatayim . İlk motor olarak yakin arkadasimin kiz gibi tdm 850 sini almak icin kaparo vermistim aynen sizin gibi dusunuyordum ya sakin sakin giderim bir sey olmaz ders alirim hondanin egitimlerini alirim vs vs . Neyseki beni cok seven arkadasim ve esim benim ile kotu olmayi bile goze alip motoru baska birine sattilar sirf ben ufak motosiklet alayim diye. O hirsla gidip bir 250 lik motor aldim . Kullandikca kendilerine dua ediyorum her gun aksam biraz daha anliyorum ufak hacim ile baslamanin faydasini. Simdi olay efendi gitmek degil zira ben asla 200. Km/h hiz yapmayacagim belki de olay cok araba kullanmis olmak da degil (30 yasindayim hayatim arabada gecti ama bu baska) olay 200 kg luk yabanci bir cisme ustelik de bu cisim surekli hareket ederken hakim olma olayidir. 600 cc lik bir cihazin torku olayidir virajda es kaza gazi fazla acip freni ayarlayamayim kontrolu kaybetme olayidir . İnanin 25 hp gucte 250 cc bir arac bile tehlikeliyken cok daha agir ve agresif bir cihaz sizin icin daha buyuk tehlikedir. Ha bu 600 cc bir motoru kullanmanizi imkansiz kilmaz ama TATOKU yapmaya konsantre olup dengeli fren yapip vites debriyaj gaz a alisirken kiymetli konsantrsyonunuzun ciddi bir kismini buyuk motoru zaptetmeye harcarsiniz bu da sizin keyfinizi kaciracak belkide ufak birkac dusme sonrasi kendinize guveninizi hatta hevesinizi de yok edecektir. Hayat uzun ve bizler uzun yillar motosiklet surmek istiyoruz bence sizde istiyorsunuzdur. Ilk heves ilk heyecan ile umarim yanlis kararlar almazsiniz iyi geceler.
    Çok güzel yazmışsınız,aklı başında arkadaşlarınız olması da ayrı bir şans.Size harfiyen katılıyorum,bırakın virajda gaza dokunmayı,gaz kolunu hiç tutmamış bir insan düz yolda azıcık gazı açmasıyla tekere gelir ve sonu kötü olur.Ayrıca tatoku motosiklet teorisinin bir göstergesimi:D

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel yazmışsınız,aklı başında arkadaşlarınız olması da ayrı bir şans.Size harfiyen katılıyorum,bırakın virajda gaza dokunmayı,gaz kolunu hiç tutmamış bir insan düz yolda azıcık gazı açmasıyla tekere gelir ve sonu kötü olur.Ayrıca tatoku motosiklet teorisinin bir göstergesimi:D
    Raki masasinda verdiler karari (: sagolsunlar bir buyuge danisilmis. Ayrica (tatoku meselesi) ☺ ben bilmem ben caylagim sadece okuyan caylagim. Ama Donald Duck cok yardimci oluyor bence evet

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı izmirian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Raki masasinda verdiler karari (: sagolsunlar bir buyuge danisilmis. Ayrica (tatoku meselesi) ☺ ben bilmem ben caylagim sadece okuyan caylagim. Ama Donald Duck cok yardimci oluyor bence evet
    ahahaha,büyük sözü dinlenmeli tabi.Donald Duck iyidir:D

Bu hafta ici gün kararlastiralim buluşalım böyle olmuyor birde motorsiklet hırsızdan korunma icin önlemler nelerdir ben alarm taktirdim 60 liraya luma 975 modeli bir kilit aldım bağladım ama yinede rüyalarımda bile çalındığını görür oldum

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    resimler harika eline sağlık, tam duvarkağıtlık

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    beyler hep bişeyler yapalım diyosunuz bi doğru dürüst toplanamıyoruz, ben motordelisi.com'daki arkadaşlarla her çarşamba görüşüyorum, sizide beklerim yani güzel oluyor , bu çarşamba samatya sahildeyiz, önümüzdeki çarşamba şişli'de iftardayız... her çarşamba bi organizasyon var yeterki gelin ;)

Yuce123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda Cbr 600f -- 2015 Honda Cbr 1000rr
    sezonun bitimine yaklaşmışken bende motorumu satılığa çıkardım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4891285/detay/

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...lir-miyiz.html
    CBR250R kullanıp Karadenizi gezen/bilen varsa yardımcı olabilir mi yukarıdaki başlıkta? Teşekkürler.

Toz toprak, mıcır yolda cok kullandım bizim motoru bir sorun olmuyor ama çamurlu yolda kullanmadım Karadeniz de mağlum yağmurlu. Sorun çıkar mı sizce?
    Siz en kötü nasıl yollara girdiniz bizim motorla?

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyw görüşmeyeli bir arkadaş olmuşuz:D
    Estafurullah Lütfi ya, mobilden giriyordum tekrardan yukarı götürmeye üşendim Hakikaten kim olduğunu hatırlamadığım için öyle yazdım. Yoksa Lütfi bu işleri iyi bilir onu dinleyin.
    Pain bunu beğendi.

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    arkadaşlar bu kırmızı modelin gelip gelmeyeceği hakkında bilgisi olan var mı? Ve tabi ABS'li versiyonun

Alıntı Drifter61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu kırmızı modelin gelip gelmeyeceği hakkında bilgisi olan var mı? Ve tabi ABS'li versiyonun
    Aslında model var ama Turkiyeye getirmiyor nedenini konuştum yetkili satış ile Abs ki modelin ülkeye geliş fiyatı daha dogrusu satış fiyatı 14-16 bin lira olur ve satış olmaz diye honda Türkiye tarafından satışa kapalılar 14-16 bin lira 250 lik makine ye kimse vermez diyorlar 600 f alınır o fiyata deniliyor

Motosikleti
    Yamaha MT07
    Alıntı Drifter61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aynı bilgileri bayi aracılığıyla aldım. Kırmızı rengi hakkaten çok hoş duruyor ama yakın zamanda gelme durumu gözükmüyormuş.

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    @kaan88 dün akşam yazdım sana sesin çıkmadı akşam gezmesi için=)) İftardan sonra ben her akşam çıkıyorum dışarı haberin olsun kardeşim

Olur çıkalım baskan dün geç geldim yazıyı okuduğumda Evdeyim ev nerde ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:40 ----------

Arkadaslar iftar sonrası turlama Anadolu yakasında

Motosikleti
    1299 Panigale
    Alıntı Kaan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur çıkalım baskan dün geç geldim yazıyı okuduğumda Evdeyim ev nerde ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:40 ----------

Arkadaslar iftar sonrası turlama Anadolu yakasında

Anadolu yakasındayım bende bi cadde falan yapabiliriz

Olur baskan aksam çıkıyoruz o zaman

Motosikleti
    1299 Panigale
    Alıntı Kaan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur baskan aksam çıkıyoruz o zaman

olur kardeşim

ufukerkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600F 2012
    Arkadaşlar aman vizörleri kapalı tutun hava sıcak yavaş yavaş gidiyororum diye açık bıraktım tam göz bebeğimin ortasına bir şey saplanmış bugün çıkarttırdım ama görmem netleşmedi hala vizör sıkarsa gözlük ihmal etmeyin
    Pain bunu beğendi.

vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    Alıntı ufukerkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aman vizörleri kapalı tutun hava sıcak yavaş yavaş gidiyororum diye açık bıraktım tam göz bebeğimin ortasına bir şey saplanmış bugün çıkarttırdım ama görmem netleşmedi hala vizör sıkarsa gözlük ihmal etmeyin

bu gün bende aynı sorunu yaşadım kısa mesafede keska üşendim gözlük taktım yolda koca bir böcek alnıma çarptı suratım hoşaf oldu böyle sulu bir böcek görmedim ben . gözüme gelse zaten ayne giderdim.
    bu efe mut'lu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler