Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben çizik oluşmaması için arabaya yapılan cam filmini motora çektirmeyi düşündüm adamlarda hatta araba farına çekilen siyah birşey varmış ondan da çekebiliriz dediler. yaptırmayı düşünüyorum hem dizimiz depoyu çizmez hemde komple korur canım sıkılırsa çıkarır atarım.
    Benim depo full şeffaf film koruma ile kaplı.Çiziklere acayıp pinpirikle olan ışıkla motorun grenajlarında çizik arayan bir manyak olarak kaplamayı kendim yaptım baya bir zahmetli işti 5 kişi 4 saat sürdü
    Ama baya oldu birisi anahtar ile çizmeye çalışmış koruma geçirmemiş boyaya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim depo full şeffaf film koruma ile kaplı.Çiziklere acayıp pinpirikle olan ışıkla motorun grenajlarında çizik arayan bir manyak olarak kaplamayı kendim yaptım baya bir zahmetli işti 5 kişi 4 saat sürdü
    Ama baya oldu birisi anahtar ile çizmeye çalışmış koruma geçirmemiş boyaya
    masraf olarak ne kadar çıktı

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    beyler fiyatı düşürdüm motor da, acil satmam lazım isteyen varsa kaçırmasın derim...

Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    masraf olarak ne kadar çıktı
    kaplama malzemesini arkadasımdan aldım ne kadar fiyatı bilmiyorum ama fazla bir para olduğunu sanmıyorm

tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu gece lastigim patladi ayrintilari yarin anlatirim. Yarin yani cumartesi halletmem lazim. Sisirip lastikciye gidecegim. Lastigin Kabatas Buz Motor'a kadar gidecegini sanmiyorum cok hizli iniyor ki su anda zemine kadar inmistir. Buz Motor'un Bostanci'da subesi var mi acaba? Varsa yerini tarif edebilir misiniz?

Bostanci'da Buz Motor yok ise Anes Motor kiziltoprak'i deneyecegim. Bir ararim icten yama yapiyorlarsa gider yaptiririm. Onceligim Buz Motor Bostanci.

Cevaplar icin simdiden tesekkurler.

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı tugfox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gece lastigim patladi ayrintilari yarin anlatirim. Yarin yani cumartesi halletmem lazim. Sisirip lastikciye gidecegim. Lastigin Kabatas Buz Motor'a kadar gidecegini sanmiyorum cok hizli iniyor ki su anda zemine kadar inmistir. Buz Motor'un Bostanci'da subesi var mi acaba? Varsa yerini tarif edebilir misiniz?

Bostanci'da Buz Motor yok ise Anes Motor kiziltoprak'i deneyecegim. Bir ararim icten yama yapiyorlarsa gider yaptiririm. Onceligim Buz Motor Bostanci.

http://www.motogiyim.com/main/pirell...676-67-22.html

sanırım bizde bu lastiği alacağız, çağdaş bu linlke iletişime geçmiş sanırım takım halinde 476 tl alabilirsin yada daha iyi bir pazarlık yap

http://www.google.com.tr/url?sa=t&rc...OvfAn_GBP0M0lw

Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motogiyim.com/main/pirell...676-67-22.html

sanırım bizde bu lastiği alacağız, çağdaş bu linlke iletişime geçmiş sanırım takım halinde 476 tl alabilirsin yada daha iyi bir pazarlık yap

http://www.google.com.tr/url?sa=t&rc...OvfAn_GBP0M0lw
    Tesekkur ederim ama yanlis anlasilmis sanirim. Lastik tamiri icin lastikci sordum ben

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:42 ----------

Tesekkur ederim ama yanlis anlasilmis sanirim. Lastik tamiri icin lastikci sordum ben
    Zenn Motor Hasanpasa içten yama yapiyormus ogleden sonra gidecegim

dubeless lastıği şişirip giderseniz yolda inmez durduğu yerde inmeye başlar.

dubeless lastıği şişirip giderseniz yolda inmez durduğu yerde inmeye başlar.
    Sehiricinde trafik lambalari yuzunden durmadan gitmek imkansiz oldugu icin iniyor malesef...

Hasanpasa Zenn Motor'da yaptirdim lastigi icten yama ile. Problem kalmadi

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Bugün fark ettim motoru ileri geri iterken (garaja iterek koyuyorum) balatalardan ses gelmeye başladı. Sürüş anında bu ses yok ya da ben duymuyorum ama ışıklarda durduğumda falan yine duyuyorum bu sesi, nedir ne değildir bu? Daha önce benzer bir durumla karşılaşan veya bunun sebebini bilen var mı? Motor rodajda, 350 km. oldu, bununla bir ilgisi var mıdır? Şimdiden cevap veren vermeyen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Alıntı oznkrçm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Bugün fark ettim motoru ileri geri iterken (garaja iterek koyuyorum) balatalardan ses gelmeye başladı. Sürüş anında bu ses yok ya da ben duymuyorum ama ışıklarda durduğumda falan yine duyuyorum bu sesi, nedir ne değildir bu? Daha önce benzer bir durumla karşılaşan veya bunun sebebini bilen var mı? Motor rodajda, 350 km. oldu, bununla bir ilgisi var mıdır? Şimdiden cevap veren vermeyen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.
    normal bişey balatadan ses gelir ıslanmıştır pislenmiştir varsa balata spreyi sık yoksa kullan öyle sıkıntı yok
    Sehiricinde trafik lambalari yuzunden durmadan gitmek imkansiz oldugu icin iniyor malesef...

Hasanpasa Zenn Motor'da yaptirdim lastigi icten yama ile. Problem kalmadi
    Yok ya öyle 30 saniyede lastik inmez sabah hava basarsın gece bırakırsın öyle iner benimde lastik patlaktı 2 günde bir havasını tamamlıyordum yetiyordu Sonra içten yama yaptırdım bende senin gibi

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    beyler dikkat edin bugün gümbürtüye gidicektim valla, erenköy carrefour çıkışı iett otobüsüyle araba arasına girdim kendi salaklığıma arada akan trafikte sıkıştım kaldım ve şuan yaptığım ağır salaklık farkettim...
    bugün şanslıydım
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    taa ne zamandır aklımda sorayım cbr125 de hiç yaşamamıştım 250 de bi kaç kere oldu. şehir içi biraz fazla sıkıştırdığımda , artçımla arazi yolunda gittiğimde bi kaç kere , sanırım fan gibi bişey açıldı. değişik bir üfleme sesi gibi ses gelmeye başladı motordan. bu normal değil mi ? göstergelerde hiç garip bişey yoktu , hararet 3. çizgideydi hep .
    Yavuz Sultan Selim Han

Yok ya öyle 30 saniyede lastik inmez sabah hava basarsın gece bırakırsın öyle iner benimde lastik patlaktı 2 günde bir havasını tamamlıyordum yetiyordu Sonra içten yama yaptırdım bende senin gibi
    Evet ben yalan soyluyorum hay allahim ya Patlak var patlak var.. Civi girer inmez, capraz bi metal capagi girer aradan kacirir zink diye iner.. Standardi mi var bu isin... Demek ki senin patlak daha inceymis idare etmis. Gecenin bir yarisi acik lastikci var midir diye ararken 10dakikada bir hava basicam diye benzinci kovaladim.. Orjinal havasi olan 36psi yaptigim lastik 10dk sonra 5psi'a iniyordu... Neyse halloldu.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Evet ben yalan soyluyorum hay allahim ya Patlak var patlak var.. Civi girer inmez, capraz bi metal capagi girer aradan kacirir zink diye iner.. Standardi mi var bu isin... Demek ki senin patlak daha inceymis idare etmis. Gecenin bir yarisi acik lastikci var midir diye ararken 10dakikada bir hava basicam diye benzinci kovaladim.. Orjinal havasi olan 36psi yaptigim lastik 10dk sonra 5psi'a iniyordu... Neyse halloldu.
    Benim nazarım mı değdi noldu Okan da gördüğümde arka lastiği inceliyorum hep

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim nazarım mı değdi noldu Okan da gördüğümde arka lastiği inceliyorum hep
    Hahaha yok iyi niyetli bakislarin nazari degmez
    Zippo's bunu beğendi.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Hahaha yok iyi niyetli bakislarin nazari degmez
    İşin şakası geçmiş olsun gerçekten.Merak ettiğim yama olayında herhangi bi sıkıntı çıkar mı ilerde ? Yani lastik bitene kadar bu şekilde kullanabiliyo muyuz sıkıntısız ?

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşin şakası geçmiş olsun gerçekten.Merak ettiğim yama olayında herhangi bi sıkıntı çıkar mı ilerde ? Yani lastik bitene kadar bu şekilde kullanabiliyo muyuz sıkıntısız ?
    Sorun cikartacagini sanmiyorum. Kolay kolay atmaz o yama. Artik lastigi kontrol etmeden motosiklete binmemeyi ogrenirim bu vesileyle

Patlak lastikle otobanda 150-160km hizlarla Gebze'den Kozyatagi'na gelmisim farkinda degilim. Yolda alisik olmadigim hafif bir yalpalama olsa da ruzgardandir diye uzerinde durmamistim. Kozyatagina yaklasirken cevreyolunda 110la serit degistiriyordum, serit cizgisinin uzerinde oyle bir yalpaladim ki allah korudu. Isiklarda durdum bir baktim yere inmek uzere. Hemen lastikcide sisirdim. Acik olabilecek birkac yer tarif ettiler. Daha lastikci ararken yine inmeye basladi 2 farkli yerde daha sisirdim. Lastikci bulamadim. Son kez sisirip eve geldim. Sabah baktim jant oturmamisti yerden 2cm falan havadaydi. Bisiklet pompasiyla sisirip lastikciye gittim. Yolda yarisi indi tekrar Boyle hizli inen patlaga ben de alisik degilim herkesin aklinda bulunsun diye uzun uzun yazdim

Büyükmüş demekki.Halloyduysa sıkıntı yok
    tugfox bunu beğendi.

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gece bakamamıştım gerilere gittim bugün fan açma olayı normalmiş Uzun süredir okumama rağmen gözden kaçırmışım demek.
    Yavuz Sultan Selim Han

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler