Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı erreeen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lütfi uyuyim biraz dinlenim dedim. Kalktığımda saat 9 du bı daha geç oldu dedim belki haftaya bir şansımız daha olur bakalım. Andaç abi bu hafta sonuna planı yarın yapacagım
    ok yarın öglen ararım seni k.i.b herkese iyi geceler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı cacique adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonpol selam, ne taktirdin? Peki selektor veya uzunlari yaktigin zaman nasil oluyor?
    Markasını hatırlamıyorum onu sana öğrenir, yazarım burada. Bugün Kuşadasına bu iş için gittim aslında. Motoru aldığım yere. Xenonu taktırdığım da dengesiz ışık dağılmasından korkuyordum fakat çok güzel oldu. Selektörler çok etkili oldu. Ona bağlı olarak uzunlar da bir hayli iyi. Zaten Xenon halojene göre 2-3 kat daha iyi aydınlatma yaptığı için, uzunlara çok ihtiyaç duymuyorsun. Kısacası taktırdığım xenon çok iyi. Her xenon aynı etkiyi yapmıyor. Bazıları ışığı çok dağıtıyor ve durum öyle olunca karşı tarafın gözünü çok alıyor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:06 ----------

Bu arada bugün Kuşadasına giderken Venom N-force deri ceketimi giydim. Ceketin üstünde bulunan hava giriş ve çıkışları sayesinde gram terlemedim. Tabii hareketsiz kalmanız durumun da terlersiniz ancak şunu rahatlıkla söylemeliyim ki, diğer kullandığım kumaş prohell yazlık ceketimden daha iyi bir havalandırmaya sahip.

F/P olarak iyi bir deri ceket isteyen arkadaşlara tavsiye olunur..

http://www.feyizoglu.com/N-Force-Deri-Mont_45957.html#0

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:15 ----------

Alıntı cacique adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonpol selam, ne taktirdin? Peki selektor veya uzunlari yaktigin zaman nasil oluyor?
    Senin ve diğer merak eden arkadaşlar için vidyo çekip geliyorum birazdan...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=MmIJA...ature=youtu.be

Vidyoyu foruma koyamadım, tıklayıp bakarsınız.
    Önce emniyet, sonra hareket...

anildurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Beyler, problemsiz herhangi bir kusuru olmayan, mükemmel ötesi, almayanın aklından şüphe edilen Kawasaki ninja 250 R ın deposundan gelen saçma hava tahliye sesinin elimination metodu buyrun;

http://www.kawiforums.com/ninja-250r...-pictures.html

Belki ilgisini çeken olur. =)
    wolrath bunu beğendi.

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    Alıntı anildurmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler, problemsiz herhangi bir kusuru olmayan, mükemmel ötesi, almayanın aklından şüphe edilen Kawasaki ninja 250 R ın deposundan gelen saçma hava tahliye sesinin elimination metodu buyrun;

http://www.kawiforums.com/ninja-250r...-pictures.html

Belki ilgisini çeken olur. =)
    z moto yüzünden türkiyede sevilmeyen yedek parça pahalılığı olan ve çok yakan demeyi unutmuşsun
    İkincilik kaybedenler içindir...

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Arkadaşlar RuzgarSA ile birlikte yarın uzunca bir geziye gitmeyi planlıyoruz. Yine, deniz, kum, güneş, mangal eşliğinde bir gezi olacak. Yaklaşık 180km lik bir yol ile gidiş dönüş 360km yol yapacağız. Sabah 5.30 gibi buluşup yola çıkmayı düşünüyoruz. Gideceğimiz yer Tekirdağı geçtikten sonra Uçmakdere Köyü. İnternette biraz araştırdım güzel bir yere benziyor. Hem yol yapacağız, hem denize gireceğiz. Gelmek isteyen olursa haberleşelim.
    RuzgarSA ve vlknsyrn bunu beğendiler.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    @Ereen Gelmek istiyorum,haberleşelim ama gelemiyorum:D Bu nedir arkadaş,kadıköye filan gidin bu haftasonu,sonraki hafta beraber gidelim oraya:D:D Şaka bir yana,şimdiden size iyi yolculuklar,tekeriniz düz bassın(kendinize gereğinden fazla güvenmeyin:D:D).
    RuzgarSA bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    @Pain
    Ankara'dan vazgeçtim. Haftaya da İstanbul'dayım.Haftaya da bunun gibi bir plan yaparız o zaman senin için Teşekkür ederim dikkatli gidip geleceğiz Köfteler için sabırsızlanıyorum

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    @Pain
    Ankara'dan vazgeçtim. Haftaya da İstanbul'dayım.Haftaya da bunun gibi bir plan yaparız o zaman senin için Teşekkür ederim dikkatli gidip geleceğiz Köfteler için sabırsızlanıyorum
    Bu iyi haber işte:D Benden söylemesi köftesi köfteye benzemiyor,denizi denize.Salla boşver,kadıköy de çok güzel şeyler varmış:D

Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu iyi haber işte:D Benden söylemesi köftesi köfteye benzemiyor,denizi denize.Salla boşver,kadıköy de çok güzel şeyler varmış:D
    Keyif bizim değil mi, baktık köfteyi denizi beğenmedik, yardırırız Edirne'ye ciğer yeriz biz de. Olmadı Çanakkale'ye gider bir de denize gireriz dalış yaparız olmaz mı

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Keyif bizim değil mi, baktık köfteyi denizi beğenmedik, yardırırız Edirne'ye ciğer yeriz biz de. Olmadı Çanakkale'ye gider bir de denize gireriz dalış yaparız olmaz mı
    Ahahahahh birşey demedim tamam:D Geziden çok intikama döndü bu:D:D

@erreeen
    Ben gelebilirim aslında, cumartesi boşum .

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    @Anildurmaz Abi hala bodrumdamısın,bu akşam yola çıkıyorum bende,bizde orada etkinlik yapalım bari,gelince kapışırız hem:D

Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @erreeen
    Ben gelebilirim aslında, cumartesi boşum .
    Tabiki de bekleriz. Yarın sabah 5.30 6.00 arası buluşup gazlayacağız Akşama kadar karar verin haberleşelim. Andaç abiyle şimdiye kadar pişman olmadık hep güzel şeyler yaptık. Yarın ki gezi de güzel olacağını umuyorum

@Pain
    Estafurullah ne intikamı Sadece alternatif çok kadıköye yüzerek geçeriz amaç gazlamak değil mi, o zaman doğru yoldayız ;)
    Pain bunu beğendi.

@erreeen
    Özel mesaj attım ama gitti mi emin değilim, göremiyorum çünkü attıklarımı, forumda bug var sanırım . Neyse ben anadolu yakasındayım, nerede buluşmayı planlıyorsunuz, ona göre gelmeyi isterim, tabii sabah uyanabilirsem :D.
    RuzgarSA bunu beğendi.

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @erreeen
    Özel mesaj attım ama gitti mi emin değilim, göremiyorum çünkü attıklarımı, forumda bug var sanırım . Neyse ben anadolu yakasındayım, nerede buluşmayı planlıyorsunuz, ona göre gelmeyi isterim, tabii sabah uyanabilirsem :D.
    Eren seni b.içi köprü çıkışı beşiktaş yıldz teknik ünv. den alır ben sizi tem mahutbey istoç aneste beklerim büyük ihtimal
    seigen bunu beğendi.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Yolda giderken herkes size bakıyor sanıyorsunuz değil mi? Bence yanılıyorsunuz, çünkü kullandığınız motosiklet çok yakışıklı dikkat çeken OOO.. Kral çıplak arkadaşlar belirtmek istedim..
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Bugün aldım arkadaşı, gel dedim Çeşme'ye kumru yemeye gidelim . Resim pek çekilemedim. Zaten fotoğraf makinası da yoktu yanımda. 10 dk oldu döneli, hem orada ki arkadaşları gördük, hem de turlamış olduk. Dönüşte acayip bir rüzgar vardı. Yollar rahattı . Yaptırdığım xenona hasta kaldım. Kaskımı akşamda aynalı vizörü ile kullanıyorum. O şekilde kullanmam da ki amaç, karşıdan gelen ışıkların gözümü almaması için. Uzatmadan bugünün anısına bir tane foto paylaşayım. Yolda dönerken, duralım şurada, beni çek dedim arkadaşa...

teocan94, EverHarD* ve wolrath bunu beğendiler.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün aldım arkadaşı, gel dedim Çeşme'ye kumru yemeye gidelim . Resim pek çekilemedim. Zaten fotoğraf makinası da yoktu yanımda. 10 dk oldu döneli, hem orada ki arkadaşları gördük, hem de turlamış olduk. Dönüşte acayip bir rüzgar vardı. Yollar rahattı . Yaptırdığım xenona hasta kaldım. Kaskımı akşamda aynalı vizörü ile kullanıyorum. O şekilde kullanmam da ki amaç, karşıdan gelen ışıkların gözümü almaması için. Uzatmadan bugünün anısına bir tane foto paylaşayım. Yolda dönerken, duralım şurada, beni çek dedim arkadaşa...

http://i46.tinypic.com/292tr2a.jpg
    Dostum xenon hayırlı olsun.Park ampullerini nasıl değiştirdin üstte 2 tane olan,ne tip aldın ?

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Okur_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ocaktan sonra alanlar mtv borçlarını kontrol etsin. bayi benimkini ödememiş şubattan beri borcum var görünüyor. şimdi baktım. bayiden isteyeceğim parayı. anahtar teslim sattıkları motorun mtv sini ödememişler ya.
    Bende geçen gün bir bakayım dedim ANES motor benimde mtvyi ödememiş üstüne cezası binmiş 2-3lira bişey benim bildiğim aldığın sıfır aracın aldığın dönemin vergisi ödenir bunun bir standart olduğunu bilerek bunla ilgili birşey konuşmamıştım satış görevlisi ile.
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben o sesi hiç duymadım çevremde cbr 250 olmadığı için duysam belki önemsemem belkide duymam bile ama evet kılım abi yapacak bişey yok, dediğim gibi belki denk gelse kullansam görsem tecrübe etme imkanım olsa sorun kalmayacak ama şimdilik soru işareti

Sercan sen hyo da kullandın cbr 250 de sen bunu dediysen daha da kimsenin lafına bakmam alınık cbr 250
    İçin rahat olsun sorun yaratacak bişey olsa şimdiye patlak verirdi.

Yarın sabah Çınarcık'a teker döner

Reşit bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    İyi yolculuklar Sercan, çok kalabalık tanımadığımız kişilerle çok sarmaz diye biz de kendi çapımızda öyle günübirlik gidiyoruz bı yerlere. Hepimize kazasız belasız yolculuklar .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler