Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Arkadaşlar,canım nargile çekti,akşam maltepe sahilde içeyim diyorum,var mı eşlik edecek?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canım kardeşim bak kendin çeliştin, keşke hiçbirinde olmasa bu olay, arıza olmasa ya hepsinde olur o ses yada hiçbirinde olmaz ama bazısında varsa kullanıcı kaynaklı da olsa üretici kaynaklı da olsa o bir arızadır, ki hepsi bir yana çin malı motor almak nerden çıktı onu galiba genel yorum olarak kattın.

benim derdim de o zaten keşke biri çözse de artık şu problemden kurtulsak hondacılar olarak alemin ağzına laf veriyoruz

afedersin hyosung o zaman ben sizin başlığa gelicem bu gidişle
    Sen kanuni diyince st kanuni olduğunu düşünmedim sen gt 250 r düşünüyosun galiba.Gayet güzel motor.Kendimle çelişmedim,diyorum ki bunun bi arıza olduğunu kim kanıtladı ? Tamam ses geliyo olabilir ama arıza diyemeyiz buna.O zaman zincir şıkırdıyo bunada arıza diyelim.Motora zarar veriyo mu diyorum bende bu olay ? Bu kadar abartmayın biraz daha didiklersek kafayı yeriz herşeyden bişey çıkarırız.Duyan da sanacak ki motordan takur tukur sesler geliyo.Umarım anlatabilmişimdir.Ses bazı motorlarda olabilir,bazılarında belki daha sonra başlayacak.Ama bu motoru kötü etkileyecek bi arızaya sebep açar mı,bence açmaz..

Aldığımdan beri kaskım her daim kapalı, şu ana kadar da acayip bir ses duymuşluğum yok . Gerçi kask acayip sessiz o yüzden de olabilir ama motorun performansı yerindeyken bu tür sesleri kafaya takmaya hiç gerek yok. Periyodik bakımlarında rahatsız eden şeyleri söylemeniz yeterli bence.

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R (Siyah)
    Merhaba arkadaşlar, siyah CBR250R'la aranıza katıldım . Tabi bir hışımla 150 km'yi devirdim ...
    SonpoL, avcagatay, teocan94 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,canım nargile çekti,akşam maltepe sahilde içeyim diyorum,var mı eşlik edecek?
    Canım çekmedi değil hani
    wolrath bunu beğendi.

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben o sesi hiç duymadım çevremde cbr 250 olmadığı için duysam belki önemsemem belkide duymam bile ama evet kılım abi yapacak bişey yok, dediğim gibi belki denk gelse kullansam görsem tecrübe etme imkanım olsa sorun kalmayacak ama şimdilik soru işareti

Sercan sen hyo da kullandın cbr 250 de sen bunu dediysen daha da kimsenin lafına bakmam alınık cbr 250
    Ninja

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Arkadaslar, bir kac tane online motosiklet magazasi linki atabilir misiniz?

Anes, gungor, feyizglu haricinde?

Tsk/

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Alıntı cacique adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar, bir kac tane online motosiklet magazasi linki atabilir misiniz?

Anes, gungor, feyizglu haricinde?

Tsk/
    www.motoliz.com

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Arkadaşlar ocaktan sonra alanlar mtv borçlarını kontrol etsin. bayi benimkini ödememiş şubattan beri borcum var görünüyor. şimdi baktım. bayiden isteyeceğim parayı. anahtar teslim sattıkları motorun mtv sini ödememişler ya.
    respect!

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    ön cam tiremesine çözüm önerileri var mı arkadaşlar kırıp atıcam yoksa camı
    İkincilik kaybedenler içindir...

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı HaydarBıçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön cam tiremesine çözüm önerileri var mı arkadaşlar kırıp atıcam yoksa camı
    Bugün Kuşadasına gittim geldim. Hatta döneli 1 saat oluyor. Dönüşte inanılmaz bir rüzgar vardı, motoru sağ sol sallıyordu o derece. Ön camım gözüme takılacak kadar titremedi. Eğer sizi çok rahatsız ediyorsa, e-bay üzerinden farklı bir cam siparişi verin isterseniz. Sipariş geçmeden evvel, servise bir danışın tabi ki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

Alıntı SARP AY52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar, Malum pastırma sıcakları başladı. Aşırı sıcakların geldiği şu günlerde uzun yol yapacak veya otoban kullanan arkadaşlarımız lütfen dikkat etsin. Kamyonların düşük maliyet amacıyla yaptıkları kaplama lastikler aşırı sıcak nedeniyle bir bir gümlüyor. Parçalanan kaplamaları durupda yol kıyısına alma gibi huyları yok bu şöför arkadaşların. Bu yol ortasında kaplama lastik parçaları biz motorsiklet kullanıcıları için büyük bir tehlike oluşturuyor. Bu nedenle öndeki araçlarla aramı baya bir açık tutuyorum, olası bir kaplama parçası ile aniden karşılaşmamak için. Sadece bugün 4-5 tanesini izmir otobanında yanından geçtim. Bazı kesimlerde yer yer asfalt erimesi başlamış aman dikkat....
    Kuşadası berbattı. Asfalt erimiş, yol zift olmuş resmen. Bir de çakıl dökmüşler yolun bir kenarına. Kamyon uyarınız için de teşekkürler. Bugün otoyolda bolca mevcuttu. Dangalağın biri Kuşadasından İzmire dönüş yaparken iki şeritli yolda beni görmesine rağmen atladı, bir de geldiğim şerite geçti. Hani gel bana patlat diyor kısacası. Ön, arka ve motor freni derken anca durduk geçiriyordum valla . Tabii azarladım biraz, yanında eşi ve çocukları vardı fazla ileri gitmedim. Aksi halde arkadaşın sonu pek iç açıcı olmazdı.
    Önce emniyet, sonra hareket...

hoca01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 sibiar ikiyüzelli ar
    herkese iyi akşamlar.Arkadaşlar benim tavsiyem bu yaz sıcaklarında uzun yol yapacağınız zaman mutlaka güneşin olmadığı saatleri seçin(hem motorsiklet ısısı hem de vücut sağlığınız açısından U.V etkisi falan).Ama gece yolculuğunda farınız kuvvetli olduğu için,gündüz sizi vasıta yerine koymayalnlara bi uzun çaktığınız zaman anlıyorlar anyayı konyayı.Gündüz ise seni sinek gibi görüyorlar.AMAN DİKKAT.ALLAH KAZA BELA VERMESİN CÜMLEMİZE
    teocan94 ve wolrath bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı erreeen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canım çekmedi değil hani
    Canı çeken gider,içer arkadaş
    wolrath bunu beğendi.

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Canı çeken gider,içer arkadaş
    lütfü sigaraya başlama turları sanırım. yapma

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lütfü sigaraya başlama turları sanırım. yapma
    Yok abi alakası yok Haftada birkaç kez içiyorum,o yani

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Yok abi alakası yok Haftada birkaç kez içiyorum,o yani
    c.tesi gelme ihtimalin nasıl günü birlikte mi gelemezsin?

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    c.tesi gelme ihtimalin nasıl günü birlikte mi gelemezsin?
    Abi haftasonu yokum,yarın 20:00 da çıkıyorum yola,pazartesi sabaha karşı geliyorum.Başka bir haftasonu gelirim diyecem ama ondada Eren yok.Kısmet artık.Size iyi eğlenceler şimdiden.

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Lütfi uyuyim biraz dinlenim dedim. Kalktığımda saat 9 du bı daha geç oldu dedim belki haftaya bir şansımız daha olur bakalım. Andaç abi bu hafta sonuna planı yarın yapacagım

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Bugün motora xenon taktırdım harika oldu. Diğer arkadaşlara fark edilebilirlik adına şiddetle tavsiye ederim. Zaten motorda ses yok, bari ışık olsun. İnanın ben otomobil kullanıcı olarak, bazı motorcu arkadaşlar aralardan geçerken görmüyorum yan aynalardan. Özellikle güneş aracın arkasında kalıyorsa daha da sakat. Siz bu dediklerimden yola çıkarak önleminizi alın.
    wolrath bunu beğendi.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün motora xenon taktırdım harika oldu. Diğer arkadaşlara fark edilebilirlik adına şiddetle tavsiye ederim. Zaten motorda ses yok, bari ışık olsun. İnanın ben otomobil kullanıcı olarak, bazı motorcu arkadaşlar aralardan geçerken görmüyorum yan aynalardan. Özellikle güneş aracın arkasında kalıyorsa daha da sakat. Siz bu dediklerimden yola çıkarak önleminizi alın.
    Sonpol selam, ne taktirdin? Peki selektor veya uzunlari yaktigin zaman nasil oluyor?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler