Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı HondaMoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzos ile egzost un farkı ne acaba?

Umarım anlatabilmişimdir.

@ekenel370

Aramıza hoşgeldin.

@adem80

Bodrumun neresindensiniz? İş icabı Bodruma gidip, gelmekteyim. O taraflara geldiğim de yoğun oluyorum fakat fırsat olursa görüşelim.
    teocan94 ve lordbarbaros bunu beğendiler.
    Önce emniyet, sonra hareket...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu 6000 bakımı 100liradan aşagıya yapan bir servis yok sanırım
    Ben 149 lira ödemişim, benim bakım ücretleri hep pahalı çıktı burda arkadaşların yazdıklarına göre .

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    abi bence bu bakım olayları tuttuguna geçirme yöntemi başka bir açıklaması yok, ne tuttururlarsa yani :((

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Selam arkadaşlar
    Bayan montu arayan varsa
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...1924360/detay/
    az önce açtığım ilandan faydalanabilr. Son 130Tl ye bırakacağım bilginize
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i50.tinypic.com/qrht7c.jpg

Umarım anlatabilmişimdir.

@ekenel370

Aramıza hoşgeldin.

@adem80

Bodrumun neresindensiniz? İş icabı Bodruma gidip, gelmekteyim. O taraflara geldiğim de yoğun oluyorum fakat fırsat olursa görüşelim.
    Yalıkavak tayım arkadaşım. Ok. Görüsürüz. Forma hergün girerim. Profilde e mail,face adresim var.

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Arkadaşlar

pilot sport CBR 250 R için nereden alıyım, Cumartesi günü alacağım hemen takıp yola çıkacağım, Anadolu Yakası nereden temin edebilirim, tabi en ucuzu olacak

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı samsam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar

pilot sport CBR 250 R için nereden alıyım, Cumartesi günü alacağım hemen takıp yola çıkacağım, Anadolu Yakası nereden temin edebilirim, tabi en ucuzu olacak
    Pilot sport scooter lastiği yav.Pilot activ'den bahsediyosun.Güngör motorda olması lazım Pendik

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    bugün caddede akropovic li bir cbr250 gördüm. sesi fena değildi.
    respect!

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Arkadaşlar

Buz motor bana iki ay önce balans sökme takma herşey dahil 540 TL fiyat vermişti.

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pilot sport scooter lastiği yav.Pilot activ'den bahsediyosun.Güngör motorda olması lazım Pendik

Bana da Haydar abi demişti, evet Haydar abi mikrofon sizde

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    http://www.anesmotor.com/?urun-1413-...ncir-Yagi.html

herkese selam ,

600 km ye geldi motorum. Zinciri yaglamak icin illa bir yere mi gitmek gerekir? yoksa yukaridaki urunu satin alip kendim de yaglayabilir miyim?

Kesin konusulmustur bu konu ama iste bir daha yazarsaniz sevinirm

cenkkara07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRACER900
    Yakın zamanda motorumu değiştirmek istiyorum bi diyorum kendimi kasayım xj6 diversion alayım bi diyorum borca girmiyim cbr250 yeterli diyorum bakalım kısmet sorum ise şu üzerindeki lastik İRC dandik bi lastik motoruna metzeller michelin yada bridgestone takan oldumu olduysa yorumlarını öğrenmek istiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:43 ----------

Bu ürün yeterli olcaktır ama ben castrolün hem yagını hem cleanerını tavsiye ederim

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı cacique adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.anesmotor.com/?urun-1413-...ncir-Yagi.html

herkese selam ,

600 km ye geldi motorum. Zinciri yaglamak icin illa bir yere mi gitmek gerekir? yoksa yukaridaki urunu satin alip kendim de yaglayabilir miyim?

Kesin konusulmustur bu konu ama iste bir daha yazarsaniz sevinirm
    Ben bu ürünlerin hiç birini kullanmıyorum PARA tuzağı. 1 lt MAZOT alıyorsun bir fırça 3 tane kaldırım taşı ki heryerde sökük üç tane bulursun taşları ikisi yatay 1 dikey olarak üst üste koyuyorsun. taşlar motorun solunda arka lastik bağlantı anahtarının üzerine motoru arka tutacaklardan hafif kaldırarak ayak açık vaziyette bırakıyorsun. mazotla temizledikten sonra bir iki saat bekle kuruduktan sonra bende bedava olan kızak yağı var mobilin onunla yağlıyorum

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu ürünlerin hiç birini kullanmıyorum PARA tuzağı. 1 lt MAZOT alıyorsun bir fırça 3 tane kaldırım taşı ki heryerde sökük üç tane bulursun taşları ikisi yatay 1 dikey olarak üst üste koyuyorsun. taşlar motorun solunda arka lastik bağlantı anahtarının üzerine motoru arka tutacaklardan hafif kaldırarak ayak açık vaziyette bırakıyorsun. mazotla temizledikten sonra bir iki saat bekle kuruduktan sonra bende bedava olan kızak yağı var mobilin onunla yağlıyorum
    Andac selam, guzel cozum bulmusun! orta ayak olmayinca tabi.. bir ara foto cekip yollarsan o durumdayken motor, cok sevinirim

Repsol buldum bir de

http://www.feyizoglu.com/Zincir-Yagl...l_47283.html#0

Hazir maas almisken patlatirim belki

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanılıyosunuz.O-ring li zincirler için yabancı forumlarda çok kez tartışıldı,denemeler yapıldı sonuçları açıklandı temizleme konusunda.En iyi sonuç temizleme spreyleri ve gaz yağı.Temizlemeyi yine özel spreyle yapmayabilirsiniz ama kesinlikle adam akıllı spreyle yağlayın.Yağmur çamurda sürmüyosanız 500 km de bir temizleyip yağlayın.

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Arkadaşlar cevap verin HELP HELP HELP

Şimdi cumartesi 4000 de bir CBR 250R i alacağım gibi, hemen gidip lastikleri değiştireyim mi ? Ona göre gelince İstanbul dan alacağım, bu arada ben çok usta değilim, bu motoru nasıl getireceğim İstanbul dan Adapazarı na toplamda 120 KM ama ailem izin vermiyor bu akşam konuştuk, sahibine diyeceğim sen getir diye veya minibüs tutup getireceğim aklınıza gelen başka bir yöntem var mı ? Kargo filan kaça patlar sizce otobüs ile gelmez değil mi ? E ne yapacağım ben, aklıma şu da geliyor, dedim eski sahibine o da ok dedi ben getiririm, e ya yolda kaza yaparsa Allah korusun motoru yemişim ona bir şey olmasın, o sağlam ama motor pert e ne olacak şimdi o iş tehlikeli geliyor, en iyisi minibüs tutup getirmek değil mi ? Yol düz olsa neyse ama Dilovasından geçmeye korkuyorum

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Arkadaşlar cevap verin HELP HELP HELP

Şimdi cumartesi 4000 de bir CBR 250R i alacağım gibi, hemen gidip lastikleri değiştireyim mi ? Ona göre gelince İstanbul dan alacağım, bu arada ben çok usta değilim, bu motoru nasıl getireceğim İstanbul dan Adapazarı na toplamda 120 KM ama ailem izin vermiyor bu akşam konuştuk, sahibine diyeceğim sen getir diye veya minibüs tutup getireceğim aklınıza gelen başka bir yöntem var mı ? Kargo filan kaça patlar sizce otobüs ile gelmez değil mi ? E ne yapacağım ben, aklıma şu da geliyor, dedim eski sahibine o da ok dedi ben getiririm, e ya yolda kaza yaparsa Allah korusun motoru yemişim ona bir şey olmasın, o sağlam ama motor pert e ne olacak şimdi o iş tehlikeli geliyor, en iyisi minibüs tutup getirmek değil mi ? Yol düz olsa neyse ama Dilovasından geçmeye korkuyorum
    L
    Oncelikle hayirlisi olsun, en temizi sahibi getirsin size, siz de otobus biletini alir geri yolcu edersiniz. Lastik konusu da ortada bence.. kullanin, kendiniz karar verin.. Ben degistirmedim orjinalleri. memnunum.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Valla benim lastikler şuan 7800 km de,bu gün tekrar bi deneyeyim dedim daha tam yatırmadan çok fena döt attı.Aklım uçtu yemin ederim

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    senin iyi arka atmış
    benim gecenlerde ön attı toparlarken tank slapping tarzı birsey basıma geldı sanıyelık olaydı kurtardık ama gel bana sor

Stock lastikle 6700+ km'deyim şu an, bence kuru havadaki performansı yeterli. Lastikler ve motor ısınınca herhangi bir viraja sert girsem de sorunsuz çıkıyor. Genel olarak 5000 rpm ve üzeri devirlerde viraj almaya çalışıyorum, daha düşükte kalırsa çekiş problemi yaşayabiliyor, o zaman arka teker kayabiliyor. Açıkçası lastiğe güvenim az yine de, fazla yatırıp risk almak yerine dışa çıkıyorum belirli virajlarda.

Ama aynısı ıslak asfalt için geçerli değil, yarım saatten fazla otoyolda ısınmış lastik ve motorla ani fren yapma ihtiyacı duydum bir seferinde, arka tekerlek az bir fren yapmama rağmen kaydı, 3-4 kere sağ sol yapıp toparladı ama ödüm patlamıştı, önceden de yazdım hatta.

Yaz ayları bitince lastik değiştirmeyi düşünüyorum, o vakte kadar 15 bin'i bulacak gibi duruyor zaten kazasız belasız inş. O zaman için metzeler lasertec düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler