Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mystic80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Sportster 883 2004
    Ben yanlış anlamışım pardon bende şirinevlerde görmüştüm biraz kafa kısmı 500r dan farklıydı 250 gibi duruyodu ama pek dikkat etmedim hatta belki aynı motoru görmüşüzdür. Şeytan diyo git al siyaha boyat
    g1m71 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cbr250r
    Arkadaslar bugun motordan düşenler grubuna katildim sacma bir kazaydi yokus asagi. Yerden kalktigimda ben nasil bunu yaptim lan diye kendime kizdim biraz. Biseyim yok sol bacagim zorlandi sanirim diz kapagim agriyo. Motor saga yatti halbu ki. Size sorum şu 15-20 km hizla giderken on teker 90 derece aciyla kaldirima vurdu arka teker yerden 10 cm havalandi ve motorla birlikte saga devrildik. Boyle bi hizda cbr250nin gidonu yamulmus olamaz dimi ? Kullandim ama bi fark goremedim. Bide arka fren pedali yamuldu. Bu pedalin kendiliginden frene basmasina neden olurmu ? 20km\h hiza cikip debriyaji sıktıgımda düz yolda saniyede 1-2km/h azaliyor motorun hizi ??

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı emreaydin69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bugun motordan düşenler grubuna katildim sacma bir kazaydi yokus asagi. Yerden kalktigimda ben nasil bunu yaptim lan diye kendime kizdim biraz. Biseyim yok sol bacagim zorlandi sanirim diz kapagim agriyo. Motor saga yatti halbu ki. Size sorum şu 15-20 km hizla giderken on teker 90 derece aciyla kaldirima vurdu arka teker yerden 10 cm havalandi ve motorla birlikte saga devrildik. Boyle bi hizda cbr250nin gidonu yamulmus olamaz dimi ? Kullandim ama bi fark goremedim. Bide arka fren pedali yamuldu. Bu pedalin kendiliginden frene basmasina neden olurmu ? 20km\h hiza cikip debriyaji sıktıgımda düz yolda saniyede 1-2km/h azaliyor motorun hizi ??
    Dostum büyük geçmiş olsun. Gidonun yamulup yamulmadigini şöyle test edebilirsin. Saga dogru gidonu tamamen kir ve elcikle depo arasina kac parmak giriyo ona bak bide diger tarafa kır ve orayida ölç. Arada ki farka göre anlarsın. Frenin basıp basmadigini boşa alarak anlamaya çalış yada bi servise götür. On tekerle kaldırıma vurduysan diklemesine, belkide on tekerin rulmanlarinda sıkıntı olmuş olabilir. Diskte sürtüyor olabilir. Yani olabilirler uzar gider. En iyisi sen bir servise baktır. Için rahat etsin
    che guevara bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı Tardigrat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum büyük geçmiş olsun. Gidonum yamulup yamulmadigini şöyle test edebilirsin. Saga dogru gidonu tamamen kir ve elcikle depo arasina kac parmak giriyo ona bak bide diger tarafa kır ve orayida ölç. Arada ki farka göre anlarsın. Frenin basıp basmadigini boşa alarak anlamaya çalış yada bi servise götür.
    Hocam çok tesekkur ederim cevap icin. Gidonun yamulduguna pek ihtimal vermiyorum cunku ciddi anlamda yavas carptim. Sonra duz yolda baktigimda pek bi yamukluk sezmedim. Ama dediginiz gibi bakicam. Frende basiyosa bile cok cuzzi bi sekilde basiyodur cunku gidiste hicbir fark yok bosa alarak test ettim dedigim gibi cok 1km/h yavasliyo motor saniyede. Oda surtunmeden dolayidir.

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Aranızda CBR 250'ye kasko yaptıran var mı? Ben ciddi ciddi düşünmeye başladım bu kasko işini. Çalınma korkusu yüzünden gittiğim bir yerde rahat oturamaz oldum. Aklım hep motosiklette. Forumda okuduğum hırsızlık vakaları yüzünden ne kilitlere güvenim kaldı ne güvenlik kameralarına. Polislerin lakayıt tavırları ve hırsızların profesyonel işçilikleri(!) de kasko yaptırmam için beni iyice niyetlendiriyor.
    Şair sigorta 1.280 TL fiyat verdi. Hırsızlıktan teröre kadar bir dünya ıvır zıvırı da kapsıyor. Yani ayda 130 TL'ye gönül rahatlığı satın almış olacağım.
    Tabii diğer taraftan bakınca da 1.280 TL az para değil. İki ucu pis değnek. Ne yapsam bilemedim.

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı mucoist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aranızda CBR 250'ye kasko yaptıran var mı? Ben ciddi ciddi düşünmeye başladım bu kasko işini. Çalınma korkusu yüzünden gittiğim bir yerde rahat oturamaz oldum. Aklım hep motosiklette. Forumda okuduğum hırsızlık vakaları yüzünden ne kilitlere güvenim kaldı ne güvenlik kameralarına. Polislerin lakayıt tavırları ve hırsızların profesyonel işçilikleri(!) de kasko yaptırmam için beni iyice niyetlendiriyor.
    Şair sigorta 1.280 TL fiyat verdi. Hırsızlıktan teröre kadar bir dünya ıvır zıvırı da kapsıyor. Yani ayda 130 TL'ye gönül rahatlığı satın almış olacağım.
    Tabii diğer taraftan bakınca da 1.280 TL az para değil. İki ucu pis değnek. Ne yapsam bilemedim.
    Benim bildiğim kaskoda çalınma olayı sadece "kapalı ve kilitli" bir yerden olursa diye. Yani caddeye direğe zincirlediginde çalındığı zaman geçerli degil. Yanlış hatırlıyorda olabilirim.
    mucoist bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı Tardigrat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bildiğim kaskoda çalınma olayı sadece "kapalı ve kilitli" bir yerden olursa diye. Yani caddeye direğe zincirlediginde çalındığı zaman geçerli degil. Yanlış hatırlıyorda olabilirim.
    Şair sigortanın poliçesinde diğer kaskoların aksine "Kilit altında veya garajda muhafaza edilmesi şartı yoktur" diye bir ibare var. Bu durum cadde için geçerli mi onu yarın soracağım.
    agrasiwe bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    valla öyle ise bende yaptırabilirim

Motosikleti
    CBR 250R
    Şimdi kasko sayfasına yeniden bakınca (250 cc üstü motosikletlerde Kilit altında veya garajda muhafaza edilmesi şartı yoktur.) yazdığını gördüm. Bizim motor 249 cc :( Burdan gol yersek üzülürüm.

http://www.sairsigorta.com/modules.p...=article&sid=4

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şair sigortanın poliçesinde diğer kaskoların aksine "Kilit altında veya garajda muhafaza edilmesi şartı yoktur" diye bir ibare var. Bu durum cadde için geçerli mi onu yarın soracağım.
    motor nerden çalınırsa çalınsın karşılıyolar sadece atm onunde uzerinde anahtar unutup çalıdırırsan %20 düşüyolar belirttiğin fiyattan birde kask ve mont içinde 2000 tl bedel biçiyolar ben kendi motorum için fiyat almıştım 1450 gibi bişeydi
    mucoist bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor nerden çalınırsa çalınsın karşılıyolar sadece atm onunde uzerinde anahtar unutup çalıdırırsan %20 düşüyolar belirttiğin fiyattan birde kask ve mont içinde 2000 tl bedel biçiyolar ben kendi motorum için fiyat almıştım 1450 gibi bişeydi
    CBR 250 için mi fiyat aldınız? Sanırım 30 yaş altında olduğunuz için biraz yüksek çıkmış size. Şu durumda aklımı kurcalayan tek nokta 250cc üstü motosiklet olması hususu. CBR 250 için "Kilit altında veya garajda muhafaza edilmesi şartı yoktur" derlerse yarın gidip yaptıracağım kaskoyu.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Beyler Bayanlar Maaşallah demeyi unutmayın Lise Arkadaşımla Tesadüf Bu sitede Karşılaştık. Yıllar geçsede aradan hatırladık birbirimizi. Ankaradan Geldi. Biraz Turladık Onumu alalım bunumu alalım diye tartısmayın CBR 250 R ortada

theplatoon bunu beğendi.

CBR 250 için mi fiyat aldınız? Sanırım 30 yaş altında olduğunuz için biraz yüksek çıkmış size. Şu durumda aklımı kurcalayan tek nokta 250cc üstü motosiklet olması hususu. CBR 250 için "Kilit altında veya garajda muhafaza edilmesi şartı yoktur" derlerse yarın gidip yaptıracağım kaskoyu.
    evet cbr 250r motorum 28 yaşındayım ilk motorum bide ondan bu fiyat olmuş olabilir şair sigorta bu fiyatı avivasa dan verdi bana zaten bende özellikle sordum kilit otopark olayını ne olursa olsun karşılıyo anahtarı ustunde unutsan bile yani sadece dediğim gibi atm önünde caldırırsan yüzde 20 kesinti yapıyolar oda onların kamerasını izlemeye izinleri var sanırım
    mucoist bunu beğendi.

prohonda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    Şimdi kasko sayfasına yeniden bakınca (250 cc üstü motosikletlerde Kilit altında veya garajda muhafaza edilmesi şartı yoktur.) yazdığını gördüm. Bizim motor 249 cc :( Burdan gol yersek üzülürüm.

http://www.sairsigorta.com/modules.p...=article&sid=4
    ruhsatta 250cc yazıyor diye hatırlıyorum önemli olan ruhsatta yazan değil mi ?
    mucoist bunu beğendi.
    Rüzgarın Yüzünü Okşamasına İzin Ver...Ama Şeytanın Kulağına Fısıldamasına ASLA..!
    https://www.facebook.com/groups/hondacbr250rclub

Motosikleti
    CBR 250R
    evet cbr 250r motorum 28 yaşındayım ilk motorum bide ondan bu fiyat olmuş olabilir şair sigorta bu fiyatı avivasa dan verdi bana zaten bende özellikle sordum kilit otopark olayını ne olursa olsun karşılıyo anahtarı ustunde unutsan bile yani sadece dediğim gibi atm önünde caldırırsan yüzde 20 kesinti yapıyolar oda onların kamerasını izlemeye izinleri var sanırım
    30 yaşına 3 gün önce girdim. Bu gibi sebepler yüzünden 30 yaş sendromu da yaşayamıyorum adam gibi Benim de ilk motorum. 70 liralık indirimi Honda Akademi'den randevu alıp kaydolduğum için aldım. Acaba başka indirimleri var mıdır bakmak lazım. Mesela forumdan birkaç kişi birlikte kasko alsak daha fazla indirim olur mu? Yarın konuya biraz daha eğileyim.

@cx571 maşallah, yeni motorun hayırlı olsun. Güle güle bin. Siyahın ayrı havası var. Ben de siyah istemiştim ama siyah gelmediği için kırmızı aldım.

şuan yamaha yzf r25 videosunu izledim adamlar muhteşem bi tasarım yapmış ya cift far cift far die cbr 250 alan arkadaşlar bi baksın derim hondanın tasarımcılarıda baksında tasarım görsün helal olsun bu yamahaya

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı prohonda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ruhsatta 250cc yazıyor diye hatırlıyorum önemli olan ruhsatta yazan değil mi ?
    Kardeş sen çok yaşa ya. Baktım şimdi ruhsata 250cc yazıyor. Otomobil ruhsatlarında hep 1 altı yazıldığı için otomatikman bu da öyledir dedim.

şuan yamaha yzf r25 videosunu izledim adamlar muhteşem bi tasarım yapmış ya cift far cift far die cbr 250 alan arkadaşlar bi baksın derim hondanın tasarımcılarıda baksında tasarım görsün helal olsun bu yamahaya
    Açıkçası ben kendi motosikletimi daha çok beğendim. R125'i CBR250'den daha fazla beğeniyorum ama R25 olmamış bana göre. Tabii yakından görmek farklı oluyo. Yakından da görmek lazım.
    ardacik, OnurTr ve prohonda bunu beğendiler.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    30 yaşına 3 gün önce girdim. Bu gibi sebepler yüzünden 30 yaş sendromu da yaşayamıyorum adam gibi Benim de ilk motorum. 70 liralık indirimi Honda Akademi'den randevu alıp kaydolduğum için aldım. Acaba başka indirimleri var mıdır bakmak lazım. Mesela forumdan birkaç kişi birlikte kasko alsak daha fazla indirim olur mu? Yarın konuya biraz daha eğileyim.

@cx571 maşallah, yeni motorun hayırlı olsun. Güle güle bin. Siyahın ayrı havası var. Ben de siyah istemiştim ama siyah gelmediği için kırmızı aldım.
    motor yenı değil ki :D motor 2013 den beri benım :D Lise arkadasımla bulustuk. Kobralar yan yana
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Kardeş sen çok yaşa ya. Baktım şimdi ruhsata 250cc yazıyor. Otomobil ruhsatlarında hep 1 altı yazıldığı için otomatikman bu da öyledir dedim.

Açıkçası ben kendi motosikletimi daha çok beğendim. R125'i CBR250'den daha fazla beğeniyorum ama R25 olmamış bana göre. Tabii yakından görmek farklı oluyo. Yakından da görmek lazım.
    önemli olan beğenmek zaten hayırlı olsun diyim öncelikle ama ben yeni makyajı begenmedim bendeki tek far ben daha cok seviorum bu kasayı ama illede çift farsa r25 daha agresiv ve cift silindir bu bile bir artı benim için...
    mucoist bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor yenı değil ki :D motor 2013 den beri benım :D Lise arkadasımla bulustuk. Kobralar yan yana
    Ya ne bileyim maşallah deyin falan denilince yani alındı sandım Hem 2013 de eski sayılmaz yani.

Neyse bugün çok meşgul ettim sayfayı, varam gidem de altın elbiseli adam videoları izleyem ben...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler