Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
72. sayfa BirinciBirinci ... 22627071727374 ... SonuncuSonuncu

Masai Motosiklet Grand Eagle 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    fym masai 250cc
    evvet masaici arkadaşlarım 1mayısta motorumu altıma çektim aynı gün 300km yol yaptım.1 mayıs sebebiyle her taraf polis ehliyet daha elime geçmedi eskişehirden kocaeline ehliyetli bi arkadaşamı götürdüm motorumu getirmesi için
    iki kişi saat 11.00 de çıktık izmitten ve saat 16.00 da eskişehire girdik çok güzel bi yolculuk oldu masainin gücünü sağlamlığını kendi gözlerimle gördüm içim çok rahatladı.biz iki kişi en fazla 120 basabildik daha fazla gitmiyo

birde arkadaşlar motor koruma demiri vibrasyonu arttırıyormuş mkd. olmasa vibrasyon olmuyomuş bi bilgisi olan varmı.depoyu tam doldurduğumda depo kapağından benzin atıyor sizce normalmi
    Masai Grand Eagle 250 ESKİŞEHİR:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MASAİ GRAND EAGLE 250cc 2006
    Evet Arkadaşlar şu Hız Meselesine Bir Nokta Koyalım Artık.iki Yıldır Masaimle Geziyorum Son Yaptığım Hız 130 Km Oda Yokuş Aşağı Normalde 120 Km üzerine çıkmiyor Ha 150 Km Yaptım Diyenler Var Ama Ben Bu Altımızdaki Motorun 150 Km Yapacağına Kesinlikle Inanmıyorum.ancak Modifiye Etmen Gerekir Dişli Küçültmek Vs Vs.250cc Lik Bir Motor 15 Hp Gücünde Keşke 22 Hp Falan Olsa Ipreyi Dayrdık 160 Km.mesela Mz Motorlarını Geçemiyoruz Otobanda Adamlar Yardırıp Gidiyorlar.bizim Motorlar Görüntü Bakımından Güzel Ve Dayanıklı Motorlar Kısaca Bizim Motorlar Hız Motoru Değil Gezi Motorsikleti üstüne Atlıycan 80 90 Km Sabit Hızda çevreyi Göre Göre Takılacan.sağlıcakla

xeros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    bencede 120 max hız. gecmişligim yok zaten gecilmesinide bizim motorlarla tavsiye etmem. depo yu sonuna kadar doldurusam bendede tasma yapıyor o yuzden kapağa kadar doldurmuyorum hiç bu arada hayırlı olsun kazasız belasız keyifle surersin isallah.
    titreşim konusunda ise durum şu bende koruma demiri yok titreşim ise belli devirlerin uzerinde yapıyor sabit bir sekilde hızlanıp vites buyultursen titreşim olmuyor ancak 5. viteste 100 uzerine cıkarsan hissediyorsun. bence yeteri kadar normal aşırı değil

Motosikleti
    mr 250 destro
    selam arkadaslar benımde ılk aldıgımda motor kapagım benzın tasırıyordu ama garantıden degıstırttım suan tasmıyor motor koruma demırınle tııtresımın alakası yok ama herkezın dedıgı gıbı 100den sonra tıtresımlı masaj baslıyorsanırım ısmıde burdan gelıyor masaj zamanla evrım gecırmıs ve masaı ollmus

DooMsDaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki en500
    herkesinde dediği gibi ben 1.5 yıldır biniyorum tepo kapağında benzin sızması gibi bir sorun yaşamadım 120 yi bir kez biraz geçtim gibi oldu oda bayır aşağı yanlız en son egzantrik dağıldı ıvır zıvır derken 300ytl bayıldım.. titreşim konusuna gelince 4. viteste zorladığm zman var ama 5 e attığım zaman 110 kadar sorun yaşamıyorum.. vidalalrın hepsini değiştirdim belki bundan kaynaklanıyordur ;)... motorumuz gezi motoru arkadaşlar ne zorlamaya gelir ne sürrate ne kadar çinliler içinde iyi duran kalite olarak 1 basamak üstte olan bir motor olsada fazla zorlamaya gelmez...

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    İşte bu çok iyi yaa. herkes aynı fikirde. bende 115 i gecemedim düz yolda. vibrasyon 100 den sonra baya oluyo.benım motor 90 ı geçmiyodu. zinciri bi temizledim 115 e çıktı. kışında kullannıyosanız zincirinizi gaz yağı ile güzelce temizleyin ve yağlayın. bide 10000 i gecenler zincirlerine baktırsınsan. zincir bi sure sonra deforme oluyo. herkese ii sürüşler
    YOLLAR GİDİŞİME KIZLAR DURUŞUMA HASTA

Motosikleti
    fym masai 250cc
    yaw bu motoru iyiki almışım çok güzel gidiyo her yolda dağ tepe demeden keçi gibi tırmanıyo heryere ehliyet daha olmadığı için şehir içine fazla giremiyorum o yüzden dağ tepe geziyorum ama ehliyetti bi alıyım motorumu işiklandırıp geceleri caddelerde asfaltı ağlatıcam beaaa

arkadaşlar yakında karadul umun (motor siyah ön cam siyah o yüzden adını karadul koydum) resimlerini yayınlıcam sizlere bakalım nasıl bulacaksınız

yaw bide nasıl kask alıcaz bu motora fullface kask almayı düşünmüyom bu motorlara gitmez diye düşündüm bize nazi kaskı veya açık kask daha uygun olur heralde

Motosikleti
    Yamaha MT07
    erkanoral arkadaşım lütfen kask almadan fazla dolaşma once kask ve diğer korumalar. ben motoru almadan 3 ay once kask almıstım ozellikle fullface tavsiye ederim nazi kaskların yada yarım kaskların koruma acısından bir faydası yok, ya çeneden acılır yada fullface kask al bence, butceni bilmiyorum ama sakın korumalardan kısma kaliteli olsun korusun, bende nolan n61 fullface kask var yaz kıs hep kullanırım hem kalitesi hem fiyatı iyidir, bide lazer kasklar var uygun fiyatlı mutlaka bulursun. neyse bir an evvel ehliyet ve kaskına kavusursun.

motora gelince gercekten keci gibidir karadul yerine karakeçide diyebilirsin. ben cok ama cok memnunum.

zincir konusunda ise badabat haklı 10000 sonrası zinciri değiştirmek faydalı uzerindeki zincir cok kaliteli değil ben değistirdim 12000 de gene kaliteli bir zincir taktırmadım, bi 10000 gotursun gene değiştiririm. maliyeti cok yuksek degil 40 50 ye halletmiştim ben yanlış hatırlamıyorsam

Motosikleti
    fym masai 250cc
    xeros karakeçi ismini sevdim karadul out karakeçi in senimi kırıcam arkadaşım karakeçi yaptım motorun adını şuan emanet bi kaskım var onunla biniyorum ama kendime iyi bir kask alıcam genede bindiğimiz motorlara fulface kask yakışmıyo diye düşünüyorum

zincir değişimi haricinde zinciri yağlamanın bir zamanı varmı

Motosikleti
    Yamaha MT07
    zincir yağlamak kolay oldugundan ben her yıkama sonrası yapıyorum, 200 300 kmde bir yapabilirsin yapmazsanda belli bir süre sonra ses yapmaya baslar yağlayınca ses kesilir.

Motosikleti
    fym masai 250cc
    xeros rezerv depoyla kaç km yol gidiyosun

Motosikleti
    Yamaha MT07
    ben benzin musluıgunu değiştirdiğimden rezerv depom yok su anda
    oncesinde ise 280 de falan yedeğe gecip 310 320 gibi de benzini dolduruyordum bu hesapla 30 40 km rahat yaparsın genede tavsiyem rezerve gecer gecmes depoyu doldurmak olur

arkadaşlar bende bu motoru almayı düşünüyorum hatta baya bi istekliyim bütüm yorum ları okudum formu takip ediyorum ilk sorum ankarada nerde bulabilirim bu motoru ikincisi son fiyat hakkinda bi bilginiz warmı üçüncüsü ben henüz ne motora bindim nede sürdüm yanii bunu oğrenmem ne kadar sürer tahminen sorularıma cewap werirseniz çok sevinirim şimdiden saolun:d

arkadaşlar birde bugün ankarada ulusan motoru aradım bilenler biliyoo adamlar bana artik yapilmiyo bu motordan dendi analayamadım walla sonrada işte siz bana numaranızı verin eğer gelirse ben sizi ararim dedi yanii kararsiz kaldım diğer illerdede bolemii yapimi durdumu bu motorun??

Motosikleti
    Yamaha MT07
    red_indian merhaba bu mototrlarım yapımı durmadı ama ithalatci firma yenilerini getirmiyor uzun suredir, o yuzden yakın zamanda sıfırını bulman pek mumkun gozukmuyor.
    benimde ilk motorum bu bundan once tecrubem yoktu o yuzden senin icinde problem olmaz

xeros sanada mrhb cewapladığın için saol ama adam kararsız kaldi onu anlayamadım bu aradiğim bayideki adam hem fiyat verdi hemde artik getirmiyoruz ama gelirse diede telefonumu aldı ondan dolayıı yani şey demedi artik getirmicez ksra bakmayın demedi kesin bişey solemedi

Motosikleti
    Yamaha MT07
    walla ben uzun zamandır yeni geldiğini gormedim, bizim kucukYalida sıfıra yakın bir adet gri var sıfıra yakın derken daha 100 km yapmamış bi tane.
    sıfır olarak henuz getiren olmadı belki düşünen ithalatcılar vardır

Motosikleti
    mr 250 destro
    red_indian bence xerosun tavsıye ettıgı motoru al cunku yenısı yok artık getırmıyor suzukı.gercı sym yıde kestı suzukı suzukı ıste hep aynı polıtıka off off

selam arkadaslar bende ıkı yıldır fym grand eagle kullanıyom motor guzel suruşu falan herşeyı ıyı bakımını ama kımseye tavsıye etmıyom bı stop lambası kırıldı rızedeyım bulamıyom ıkı aydır lambasız dolasıyom allah korusun kaza etsek motor yatacak yedek parca sorunu var bencee oda onemlı bır konu lamba ıcın ıstanbulda arastırma yapıyom

haklısın maverick yada arkadaşlar 250 cc lik bu fiyatlar civarıı onerebilceniz başka model warmı bana??

Motosikleti
    mr 250 destro
    valla arkadaslar bu motorun benzerı seyhanda var motor aksamının tumu jınlunda ve dıgerlerınde var anlamıyorm ben her parcasını bulutuyorum bence masaı gerısı yalan.badabat orınglı zıncırmı aldın sen zıncırımı degıstırıcem orınglı olanla

REKLAM ALANI
72. sayfa BirinciBirinci ... 22627071727374 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler