Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KANUNİ RACER S 200 Hakkında Bilgi almak istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

s.a arkadaşlar ben aranızda yeniyim.. inş konuyu doğru yere açıyorumdur Ben racer s 200 almayı düşünüyorum kanuni kullanıcılarından racer s yada diğer kanuniler hakkında bilgi almak istiyorum herkeze şimdiden teşekkürler.. acil yorumlarınızı bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

haziran 15 te gelecek denilen racer 200 s ler halen gelecek.
    yok satıyor şöyle böyle diyolar ama yolda gördüğümde yok ne hikmetse.
    fuarda sordum nedir bunun racer 200 den farkı
    dediler ki motor değişti 5 000 km de görülen yağ yakma sorunu zincir sesi halledildi.
    cumartesi günü gittiğim kanuni bayisine sordum
    nedir bunun diğerinden ayıran özellik modifiyeden başka bişey değişmedi dedi
    tabi o da sağa sola tutturulan yan grenajlarda ki hava alımınıu sağlayan deliklerinde başka bişey değil.
    eee dedim bana böyle demişlerdi fuarda kim doğru söylüyor deyince adam tükürdüğünü yalicak değil ya yok kardeşim değişme falan dedi.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Racer 200 kullanan arkadaşların hemen hepsi motorundan memnun, ara sıra biri "yeter be uğraşamıycam on dakkada bir vida sıkmakla" diyerek motoru aldığı fiyatın yarısına satışa çıkartıyor, ama geri kalanlar hala memnun

Mdvyn-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Brolar harbi niye kimse yorum yapmamıs buraya bi bilen yok mu yaw yorum yapsın kullanan biri hea !?
    [B]You cannot kill what you didn't create ! ! ![/B]

Memotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben yolda gördüm racer 200 s ama normal racerdan motor olarak fılan ne farkı vardır bılemıyorum..ama s serisi cok daha güzel duruyodu

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    ben zaten kanuni s diye cıkardıgı modellerin hiçibirinde bi fark goremiyorum tiger s - windy s vs. ne farkları varsa. honda yaptıya titanda bikac sene once s diye bunlarda kopyaladı hemen paso s
    Now the world is gone. Im just one.

slx modellerde yolda
    ............................

dikkatli bakarsanız farklılık var gibi motor görünümü değişmiş gibi ama bakmakla belli olmaz tabi. ama o para o motora verilir fiyetına göre çok iyi bence

Motosikleti
    yokki
    ya benim motorum yok pek aciklayıcı olamicam ama kanuni yi bosver derim tabi kanuni kullananlarada haksizlik etmek istemem.

kanuni cakma bi motor gibi durusundan belli racer 200 repsolümsü bisi yapmişlar falan filan fiyati uygun gibidir ama acacagi masraflar ve 2. el satista kolay olmicani düsünüom racer 200 ün jantlar bile ybr 125 in aynisi gerci ybr 125 city de 5 kollu jant var eskisini diom ben

yani benceee
    ..::cavit::..

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence git aynı paraya ZEALSUN al.o daha güzel
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Racer s 200 bilmem ama benim Racer iyi. Bu paraya çok makul ve yeterli bir makine dostum. Kim ne derse desin. Konuşmalar havaya. Verdiğin paranın karşılığını alıyorsun. Öbür yönden çok daha fazla para veripde karşılığını almıyor isen tamam derim. Fakat Racer' de böyle bir pozisyon yok.
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

kanuni racer s200

arkadaşlar mrb ben ali racer s 200 siparişi verdim mavi inş 4 gün sonra elimde

Motosikleti
    racer s 200 :)
    arkadaşım bu paraya bu motor mükemmel bence bzde bugün biri ile pazarlık yaptık 2009 racer s-200 allah izin verirse pazartesi devrini almaya gidecem ......gerisi boş salla yha kim ne derse desin bedava vallahi parçası bakkaldan git al gidişi desen 130 140 yapıo işte daha ne olsn hondanın 125 ligi bile 5 den aşşa yok 2. eli.......... en akıllısı kanuni .....

Motosikleti
    mz 301 etz
    güzel motor herkesin farklı hevesi düşüncesi var illada beğenmek zorunda değil kimse herkesin motor anlayışı farklı motor ne olursa olsun yok rengi iyi değil yok görünüşü kötü bu gibi yorumlar tuaf geliyor bana. kimse beğenmediği motoru almak zorunda değil işine gelen alır gelmeyen almaz beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez bunları racer için söylemiyorum sadece genel yorumlar için söylüyorum
    4 teker bedenimizi 2 teker ise ruhumuzu taşır.diğer aleme motorlamı gidecez die bana sormayın gidip gelmedim...:queen:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 150 zc
    ya motorun sorunlarını bilmem ama gerçekten kanuni racer s güzel bi motor gidşatı da güzel şahsen benim hoşuma gitti bnde almayı düşünüyorum 2.500 km de 1800 e alıcam bnde güzel bi motor yani alma diyenlerde varsa eğer zenginse gitsin honda alsın gerçi insanın zevkine göre bi motor yani kiminin parası var kiminin de yok olmayanlar alıoda noluo ha honda ha kanuni bnce ne alıosa alsın yok onu alma adamın zevki olsada o bile kaçıo yorumlardan snra öle yani

Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Racer s 200 bilmem ama benim Racer iyi. Bu paraya çok makul ve yeterli bir makine dostum. Kim ne derse desin. Konuşmalar havaya. Verdiğin paranın karşılığını alıyorsun. Öbür yönden çok daha fazla para veripde karşılığını almıyor isen tamam derim. Fakat Racer' de böyle bir pozisyon yok.
    yaaa sahiden gevşeme bu kadar sıkmı oluyor bende alacam bu motoru kullanan biri yorum yapa bilirmi

Motosikleti
    CBR 600F
    bundan önce racer 200 kullanmıştım.on bin den 20bine kadar bindim.her hafta ufak tefek arzalar ayda birde orası burası bozulurdu.sakin kullanmama rağmen değiştirdim parçalrı say say bitmez.teker.arka dişli ve göbek.ön dişli.öndişli kapağı.aha sinyal kapağı düşmüş.benzinliğn içndeki alet bozulmuş.ön direksiyon bilyeleri dağılmış.en sonda yolda kaldım.kontak ve kilit bozulmuş.elektlrk gitmiyor.bağaj dahil yenisi ile değiştirldi.satmakta kolay olmadı..keşke ybr yada tvs apaçiyle başlasaydım.125r ıda unutmamak lazm

Beyler Bende Kanuni Racer 200 s Var Gayet Memnunum Ybr 125 2008 modeli İle zincirledik Arka tarafları 2 vitesle Yamahayı 250 Metre Sürükledim Kapıştık Ondada 550 metre Civarı fark açtım Motor Süper İsteyen İstediğini Desin Suan Dişlileri Değiştirecem Al kardeşim Motoruna Bakarsan Seni Hiç bir Zaman yolda Bırakmaz Gücen Eğer bakmassan 1 km bile arıza yapar her şey sana bağlı

Freedoom 200

Merhaba arkadaşlar bende 2008 model freedom 200 var.
    Acil borçlarımdan dolayı 1750Tl ye satıyorum ilgilenenler msj atabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler