Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Masai Motosiklet Grand Eagle 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    beyler bakın ben trabzona gıdecem. uumuzdekı haftasonu bı bulusma yapalım. 1 kere bulustuk kaldık. millet dağıldı. kimse yazı bıle yazmıyo
    YOLLAR GİDİŞİME KIZLAR DURUŞUMA HASTA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar mrb
    uzunca bir süredir sizi izliyorum motoru değiştiricem formları okudukca karar değişiyor ama sizleri okuyunca masai olucak galiba
    yalnız enteresan bu adamların bi sitesi yokmu fiat model detaylarını göre bileceğim.
    motana açılmıyor
    bu arada bomonti kadıköy fenerbahçe falan kuduruyom ha bilginiz olsun.3 yıldır gökovaya yerleştimde burnumda tütüyo bomanti tribünler cadde falan kudurtmayın insanı hadi siteyi bulunda inceliyim şunları bi kardeşinizde marmaris gökovada olsun.
    hepinize sevgiler.
    farlarınızda yolunuzda açık olsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı ttopchu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı IIIDIEILILIiIII adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar mrb
    uzunca bir süredir sizi izliyorum motoru değiştiricem formları okudukca karar değişiyor ama sizleri okuyunca masai olucak galiba
    yalnız enteresan bu adamların bi sitesi yokmu fiat model detaylarını göre bileceğim.
    motana açılmıyor
    bu arada bomonti kadıköy fenerbahçe falan kuduruyom ha bilginiz olsun.3 yıldır gökovaya yerleştimde burnumda tütüyo bomanti tribünler cadde falan kudurtmayın insanı hadi siteyi bulunda inceliyim şunları bi kardeşinizde marmaris gökovada olsun.
    hepinize sevgiler.
    farlarınızda yolunuzda açık olsun.

açıkcası sitesi varkende doğru düzgün bilgi yoktu

şurdan inceleyebilirsin motanayla aynı şeyler var ama dediğim gibi yetersiz

http://www.dogamotor.com/masai/grand_eagle_250.htm

http://www.dogamotor.com/fiyatlistesi.htm 3330 ytl kdv ve ötv dahil liste fiyatı

teşekkürler arkadaşım
    evet çok yetersiz ya izmire yada ist gelicem galiba.
    muğla yada marmariste bir yerlerde varmı bulamıyorum
    delircem ya

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    istanbul'a geldiğinizde ses edin. Buluşalım da nasıl yapalım bilmiyorum. bu haftaiçi bi akşam bana uyacaktır. güzel bir yerde çay içeriz sohbet ederiz

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    IIIDIEILILIiIII arkadasım kusadasında var onu bılıyorum ama marmarıs ve muglada varmı bılmıyorum ama olabılır.
    YOLLAR GİDİŞİME KIZLAR DURUŞUMA HASTA

teşekkürler arkadaşlar ilginize.
    bulucam ya iddialıyım
    gabe ist.gelirsem mutlaka haber veririm zaten şu altan motor tanıdık çıkıcak gibi bu gün tlf görüşücem . sevgiler hepinize

KARABURUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2 Ayak
    Merhaba arkadaşlar.Ben sonbaharda 2.el motosiklet almak istiyorum.bu motosikleti de begendim ama 2 el fiyatı hakkında bişi bulamadım. motorun 2.el fiyatı nedir? forumu okuyorum da acaba kronik arızası var mı? İzmirli kullanıcılar en cok hangi servisi begeniyorlar? şimdiden teşekkür ederim.

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    servis ağına göre al derim ben......
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

Alıntı KARABURUN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.Ben sonbaharda 2.el motosiklet almak istiyorum.bu motosikleti de begendim ama 2 el fiyatı hakkında bişi bulamadım. motorun 2.el fiyatı nedir? forumu okuyorum da acaba kronik arızası var mı? İzmirli kullanıcılar en cok hangi servisi begeniyorlar? şimdiden teşekkür ederim.

ben 2000 ytl ye (tanıdıktı) bıraktım ama sıfırı 3300 olan bir makina için en çok 2500 istenebilir heralde (tabi pahalı aksessuarlarla donatılmadıysa).

İzmir doğa motoru öneririm. Bornova da ankara asfaltı üzerinde alsancağa giderken solda türkcell binası geçince yeni açılan vatan bilgisayarın yanında.

İzmirde suzuki bölge baş bayiği servisi showroomu çalışanları mükemmmel.

Kronik ağrızası (zaten bu başlığı incelerseniz) yok sadece boşa geçirmeye alışmak lazım veya vites pedalına müdahale edilmesiyle (ayrıntılar önceki sayfalarda) bu sorunda ortadan kalkıyor.

xeros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    ben kusadasina tatile gittigimde gormustum.

ttopchu 1 yili askin sure kullandi izmirde soyledigi dogrudur, ama tum suzuki servisleri motorun servis ağındalar. servisten yana problem yok anlayacağın.

kronik bir arizasi yok motorun cok sağlam bir motordur masalah, bence en buyuk dezavantajı titreşimdir oda cogu cin motorda var sanırım ama tum kullanıcılar alıştı buna ben dahil

buluşma işine işallah uyarım kadıkoy yerine bostancı yada kucukyalı sahildeki camlık kafeye gelseniz benim icin super olur mutlaka kacarim yanınıza

Motosikleti
    2 Ayak
    Merhaba arkadaslar. Cevap veren arkadaslara tesekkür ederim tekrar. Zaten forumu okuyorum bastan itibaren(şimdilik 50.sayfadayım) Avatarımdan da anlaşılacagı gibi ben Karaburunluyum,İzmir'in en batı ucundaki ilçesi.Zaten bizim yollar cok virajlı(40 km de 147 viraj var.) o kadar ki Pirelli'nin Türkiye'de lastik testi yaptıgı 6 yoldan biri. Yani ben zaten süratli kullanamam,titreşimde sanırım 90 civarı oluyormuş.90 bana uzak.Masai ile bu yolda süzülmek harika olacak.umarım sonbaharda güzel bi 2.el bulurum İzmir'de.

merhaba tüm motosiklet ve masai grand eagle 250 aşıkları.ben aranızda yeniyim ne almalı diye bir konu açmıştım orda soğolsun ttopchu abimiz yönlendirdi beni buraya.masai eagle ilede o tanıştırdı beni bu kış ehliyetimi aldıktan sonra seneye bi masai daha olacak aranızda.kulağınıza satılık falan diye bir masai gelirse burada benimle paylaşınız ayrıca ben anadolu yakasında oturuyorum burada 0 ını satan bir yer varmı biliyormusunuz?
    HİÇBİRŞEYİN DEĞİŞMEYECEĞİNE İNANLAR APTAL,
    HİÇBİRŞEYİN DEĞİŞTİRİLEMEYECEĞİNE İNANANLAR KORKAK,
    DEĞİŞİMLERDEN FAYDASI OLMAYACAĞINA İNANANLAR İSE ALÇAKTIR.

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    Ugurtaskin dostum, kararı vermişsin yolu yarılamışsın. Hayırlısı olsun.

Biz 3-4 kişi Kucukyalı'daki Yapar Otomotiv (Suzuki bayii)'den almıştık motorlarımızı. 0 almak istersen oraya bi bakmanı öneririm. Nuri amcaya selamımızı söylersen bir faydamız olabilir belki.

Ama benim tavsiyem 2. elini alman yonunde olacaktır. Zaten uygun fiyatlı ve saglam bir motor bu. 2. elleri daha da iyi oluyor. motorunu al, sürmeye başla seni kadir'e götürüp gönlüne göre modifiye de yaptırırız yakında Kadir's Chinese Chopper diye bir marka ortaya cıkacak soyleyeyim. iddia ediyorum vallahi, adam gönülden yapıor, ucuza da cıkarıyor.

Motosikleti
    mr 250 destro
    selam mıllet form sonsurat gıdıyor yıne masaı motorsıklet alacaklara duyrulur ıstanbul ıcerenkoyde moto star var suzukı bayıı ordan masaılerınızı temın edebılırsınız.duyurulur bu arada servıs agı yaygınmerak etmeyın cunku arkasında suzukı var tum suzukı servıslerınden yararlanabılırısnız

arkadaşlar selamlar

ikinci el sayfalarında grand eagle ile ilgili herhangi bir ilan göremedim. İkinci el için tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

Alıntı tonyukuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar

ikinci el sayfalarında grand eagle ile ilgili herhangi bir ilan göremedim. İkinci el için tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?
    ikinci eli zor bulunan bir makina (alan memnun)

kafkasyalı galiba 1 hafta önce falan motoum satılık demişti önceki mesajlara bakabilirsin

Alıntı KAFKASYALI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar motorumu satmaya karar verdim ilgilenenlere duyurulur.

bir önceki sayfadaymış

selam ttopchu ilgin için teşekkür ederim

Motosikleti
    2 Ayak
    Merhaba arkadaslar. Daha önce Keeway SL 150 forumunu incelerken ordaki arkadasların bazılarının motosikletlerine açık hava filitresi taktıklarını okudum. Acaba Masai'de bunu deneyen var mı? Bu tür hava filitrelerinin sığabilecegi yer var mı motosikletinizde?(yaklaşık 10 cm boyunda)

whiteeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    arkadaşlar şehir değiştiriyorum. meraklısına 2600 ytl.ye(tok satıcıyım 1ytl aşağısına vermem) beni motoru verebilirim. kasım 2006 trafiğe cıkışlı 2900 km.de(şimdilik) . 500 ve 2000 bakımları suzuki servisinde yapıldı. buradan başka bir yere ilan vermiyorum, sadece meraklısına satacağım oda denk gelirse yoksa yazlığa koyacağım motoru. aksesuarları: sosis, yan ve arka çantalar , deri elcik püskülleri, branda, file, zincir, ön cam. bakırköydeyim(şimdilik). almayı düşünenler özelden mesaj atsın.

nasıl olmuş ama satış ilanım. buluşamadık diye satıyorum masaici dostlarım
    Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.- MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler