Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
71. sayfa BirinciBirinci ... 21616970717273 ... SonuncuSonuncu

Masai Motosiklet Grand Eagle 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mobylette Super51&Kanuni Tigrina 100 & Masai Grand Eagle
    Slm Asimile ürünü suzuki artık getirmiyor bildiğin gibi.Tam olarak adını hatırlamamakla birlikte 2008 için başka bir firma aracılığı ile getirileceğini okumuştum.Sezonun hareketlenmesi ile ortalığa çıkarlar gibime geliyor.Forumdan Gabe satıyordu kendi motorunu geçen günlerde onunla bir irtibata geç istersen.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı pampi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm Asimile ürünü suzuki artık getirmiyor bildiğin gibi.Tam olarak adını hatırlamamakla birlikte 2008 için başka bir firma aracılığı ile getirileceğini okumuştum.Sezonun hareketlenmesi ile ortalığa çıkarlar gibime geliyor.Forumdan Gabe satıyordu kendi motorunu geçen günlerde onunla bir irtibata geç istersen.
    Sağol pampi fakat gabe nin motoru ile ilgilenmiyorum, zevkime ters olarak çok oynanmış motorla fazla aksesuar taraftarı değilim ben.. Ayrıca sıfır vadeli olarak mağazadan almam gerekiyor... İzmir'den arkadaşlar forumu okuduklarında yardımcı olabilirler sanırım tabi sıfır hala satan varsa...

Tekrar teşekkürler
    Don't touch me too much...!

Motosikleti
    mr 250 destro
    asimile artık suzukı bu motoru getırmıyor ama bıldıgım kadarıyla seyhan ve kanunıde bu motora cok benzer hatta ıkızı sayılan bır motor var ıstersen bak sen bılırsın

Alıntı hyalet sürücü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam masaiciler gabe dostum motorunun olduğuna sevindim.sana sorunsuz binlerce kilometreler diliyorum.Arkadaşlar motorunun arka dişlisini değiştiren varmı?Ben küçültmeyi düşünüyorum,belki hızı 5-10 km artar diye tahmin ediyorum dişliyi değiştiren arkadaşlar varsa bilgi verirlerse sevinirim.gerçi masaimin hızından memnunum ama bu aralar 110 km geçemiyorum,ben bu motorla 130 km gördüm neden performansı düştü anlamadım acaba bujileri ve yağsını değiştirsem faydası olurmu yardımlarınızı bekliyorum sağlıcakla kalın.

Debriyaj balatası eskimeye başlamıştır onun için eski performansı alamayabilirsin.
    Balataları yenilersen farkı görürsün.

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    ya benim debriaj balatasıda yeni ama bi sorunum var. 4. viteste 95 i görüyorum 5 e atıyorum motorun hızında bi artış olmuyo nedendir acaba bilen varmı arkadaslar.bu motorlarla 120-130 u gormemız lazım yani
    YOLLAR GİDİŞİME KIZLAR DURUŞUMA HASTA

inspire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6sa
    Geçenlerde oda arkadaşımla ve yurttan bi arkadaşla küçük bi gezi düzenledik. Resimler için söyledim -badabat- verir yakında.
    ____
    Cruiser la araziye giren bi oda arkadaşına sahib olan benden başkası yoktur heralde forumda :D Erhan cım tebrik ediyorum, dereden geçerken çıkan dumanlar gerçekten iyi effekt verdi ortama
    Çok okuyan değil çok gezen bilir

Motosikleti
    ewt arkadaslar yılın ilk gezisini yaptım. topik e hayırlı ugurlu olsun. sakarya serdivan tepelerinde güzel bi gezinti yaptık.Motorumla dereden bile gectim canavar gibi tık demedi dagları tepeleri aştım walla. bu ılk gezıydı yaza dogru kerpe,akçakoca ve zonguldak a gezıler yapıcaz. istersenız sızlerde gelebilirsiniz.sanmıyorum ama. biz masaiciler biraz nazlıyız neyse ben resimleri göstereyim

Motosikleti
    mr 250 destro
    vaayy erhan olm motor hayvan gıbı duruyor.havanı atmısın yıne

Motosikleti
    fym masai 250cc
    slm masaici arkadaşlar 2.el bir masai almak üzereyim en beğendiğim şekle sahip çinli motor ancak ilk motorum olacağı için motorlar hakkında fazla bi bilgim yok sizden bu motor hakkında tecrübelerinizi ve 2006 model 2. eline en fazla kaç para vermem gerektiğini öğrenebilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    mr 250 destro
    erkanoral eskı sayfalara bakarsan masaıyıı anlarsın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    arkadaşım masai snn bildiğin gibi çinli değil =)) sen rahat ol =))

Motosikleti
    fym masai 250cc
    maverick dotum eski sayfalarda yazdıklarınız motorun nasıl olduğunu anlatıyor okudum ama hep iyi şeyler yazılmış bu motorun hiç mi kötü bi yanı yok alıcam artık kafaya koydum ama hangi sorunlarla karşılaşacağımı bilmek isterim

thaiivtec geçen akşam çok yardımcı oldun bana sağol çok yakında grand eaglecilere bende katılıyorum resimlerimide yayınlıcam burda bakarsınız artık

Motosikleti
    mr 250 destro
    erkan oral bu motorun tek eksı yanı 100den sonra motor vıbrasyonu baska eksısı yok benımkı 10.500de hala bır sorun cıkmadı ıcın rahat olsun gozu kapalı al

Motosikleti
    fym masai 250cc
    Alıntı maverıck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erkan oral bu motorun tek eksı yanı 100den sonra motor vıbrasyonu baska eksısı yok benımkı 10.500de hala bır sorun cıkmadı ıcın rahat olsun gozu kapalı al
    başka çinlilerde 100 den sonra vibrasyon yok mu bildiğim kadarıyla hepsinde var

Alıntı badabat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewt arkadaslar yılın ilk gezisini yaptım. topik e hayırlı ugurlu olsun. sakarya serdivan tepelerinde güzel bi gezinti yaptık.Motorumla dereden bile gectim canavar gibi tık demedi dagları tepeleri aştım walla. bu ılk gezıydı yaza dogru kerpe,akçakoca ve zonguldak a gezıler yapıcaz. istersenız sızlerde gelebilirsiniz.sanmıyorum ama. biz masaiciler biraz nazlıyız neyse ben resimleri göstereyim

badabat motor senin altında küçük gözüküyo boy kaç 1,90 varmı
    Masai Grand Eagle 250 ESKİŞEHİR:cat:

Motosikleti
    erkanoral benım boyum 1.80 zaten bızım makınalar dıger cınlılere gore bıraz daha kucuk ama daha sağlam

xeros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    hayırlısı olsun arkadasım, ben 13000 oldum yaz kıs hergun ise gidip geliyorum son 5 aydırda kucukyalı 4 levent, motor guzel, cinli ama ne demisler bakarsan bağ olur bakmazsan dağ, bakımını yapacaksın her zaman, hoş sadece bu motor icin değil tum motorlar icin gecerli bu dediğim.
    tekrar hayırlısı olsun

Motosikleti
    fym masai 250cc
    sağol xeros inşallah bende 13000 i deviririm masaimle
    badabad dostum ufak mufak kalmış olsada motor altında sana yakışmış gidonu değiştirmişsin sanırım değişik bi hava katmış motora
    arkadaşlar tüm motorculara kazasız sürüşler diliyorum
    Masai Grand Eagle 250 ESKİŞEHİR:cat:

xeros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Motor ufak degil, artcıylada cok rahat geziliyor, on tekerlek ve depoda motoru baya kaslı gosteriyor. ciddi problem hic yasatmadı masallah, ancak ben hiç uzun yol denemedim Gabe denemişti sanırım bide ttopchu, 100 den sonra titresim var biraz uzun yolda yorabilir birde son hız 115 falan en azından benim motor icin oyle , daha hızlı oldugunu soyleyenlerde var ama ben kendi motorumla 120 yi hic gormedim desem yeridir zaten 110 uzeride cok sağlıklı olmaz

Motosikleti
    Mobylette Super51&Kanuni Tigrina 100 & Masai Grand Eagle
    Classic bir Cruiser dan çok biraz spor bir görünümü var.Arka çamurluğun kısa duruşu ve diğer 250 cc lerdeki gibi uzun ön amortisor ve direksiyon kullanılmaması motoru biraz derli toplu yapmış.Bu yüzden sürüş hakimiyeti ve yol tutuşu daha iyi.95 kilo 184 boyla altınızda bisiklet gibi (örn. tigrina) durmuyor.Artçı içinde rahat olduğu kesin.Titreşimi motoru kullanım alışkanlıklaırna göre değişmekle birlikte 90 km hızda iken başlayıp 100 den sonra biraz azalmakta modfiyesiz çok rahat 115 km/h hıza çıkabilmekte.Şehir içi yakıt tüketimi 130-140 krs. Uzun yolda test edemedim henüz malum ayak kırık.

Motosikleti
    mr 250 destro
    ya arkadaslar bırtek benımkımı son hızını yapıyor sanırım gostergem yanlıs gosterıyor

REKLAM ALANI
71. sayfa BirinciBirinci ... 21616970717273 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler