Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    hehe adam zeki.. http://www.kalyoncumotor.com/motosiklet-ayna/motor-ayna-racing-siyah-wiwi#.UcGyEpz8lhU bu aynayı ters cevirmiş.. farklı rengi..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    850 km izmir- niğde yaptım 2 kişi ile. Gık demedi garibim benim
    Maşşallah bi günde rodaji tamamlamışın desene. 2 günde gittiniz heralde ara vere vere gider karar verdim drifti alıyom

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28799154/detay

bu motorun aynalarını bilen warmı markası fiyatı filan hoşuma gitti
    Bende aynısı var kırmızı siyahı
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

sanalpazardan aldım
    http://www.sanalpazar.com/Motosiklet-Racing-Modifiye-Ayna__isp5811905
    utkan35 bunu beğendi.

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı ak1n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehe adam zeki.. http://www.kalyoncumotor.com/motosiklet-ayna/motor-ayna-racing-siyah-wiwi#.UcGyEpz8lhU bu aynayı ters cevirmiş.. farklı rengi..
    ters çevirmiş derken tam anlamadım evet aşşağıya getirmiş ama yolu göstermede bir sıkıntı yapmıyosa güzel durmuş

---------- Post added at 16:31 ---------- Previous post was at 16:28 ----------

ben bu aynanın yukarı aşşağı ayarını sevdim aşşağıya indirince daha spor oluyor bizim aynalarda güzel ama atlı karınca gibi duruyor biraz aşşağıya ayarladıkmı çok spor olur takarken bir sıkıntı çıkmıyor demi yuvaları uyuyor aynam kırılmıştı zaten hem bunlar ucuz hemen alıyım bunlardan

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Çok kullanışlı.Apartmana sokarken hep çarpıyodu aynalar,bunları ortadada toplayabiliyosun,katlanıyo.Her türlü ayarı yapabiliyosun görüş açısı için.

Motosikleti
    aynen orjinal aynalar kalas gibi bende değiştirdim orjinaller kendi zevkime göre tabi

program for screenshots for windows aynı şekilde ayar yapması kolay..
    turkish39 ve utkan35 bunu beğendiler.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    arkadaşlar daha önceden bir çok arkadaşımızın fikrini aldım bilgilerine danıştım bol bol yardımlarınızı aldım drift in motorunu revizyon ettirdikten sonra çekişte randıman artsada bir türlü ilk gün ki gibi olmadı, bir arkadaşıma 2000tl ye satmaya karar verdim bu motora 350 tl de masraf ettim (motor yenileme masrafı) şu an 15.000 km civarı.. motorun trafik sigortası yok vergi borcu yok muayene 2014 yılına kadar. Üzerine biraz para ekleyip mcx 150 almak istiyorum tüm masrafları ne kadar olur trafik ruhsat plaka vs. birde mcx e top case takmak için ayrıca bir ek malzeme takmak gerekirmi arka kuyruğuna

Motosikleti
    Alıntı arslan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar daha önceden bir çok arkadaşımızın fikrini aldım bilgilerine danıştım bol bol yardımlarınızı aldım drift in motorunu revizyon ettirdikten sonra çekişte randıman artsada bir türlü ilk gün ki gibi olmadı, bir arkadaşıma 2000tl ye satmaya karar verdim bu motora 350 tl de masraf ettim (motor yenileme masrafı) şu an 15.000 km civarı.. motorun trafik sigortası yok vergi borcu yok muayene 2014 yılına kadar. Üzerine biraz para ekleyip mcx 150 almak istiyorum tüm masrafları ne kadar olur trafik ruhsat plaka vs. birde mcx e top case takmak için ayrıca bir ek malzeme takmak gerekirmi arka kuyruğuna
    mcx iyi hoş bir arkadaşıma aldırdımda karburatörden bir boru çıkıyor aldığı ilk aydan beri onla uğraşıyor bizim motorlardan daha fazla yakıyor ve okadar performans farkı yok var ama çok aşırı az.. 15 binde motoru yenılemende revızyon görmeside çok enteresan şuana kadar revizyona sokan tek drift sahibisin duyduğum..

Motosikleti
    Honda NC700XA
    mcx iyi hoş bir arkadaşıma aldırdımda karburatörden bir boru çıkıyor aldığı ilk aydan beri onla uğraşıyor bizim motorlardan daha fazla yakıyor ve okadar performans farkı yok var ama çok aşırı az.. 15 binde motoru yenılemende revızyon görmeside çok enteresan şuana kadar revizyona sokan tek drift sahibisin duyduğum..
    revizyon görmesinin sebebi 10.850 km de yağı kendim değiştirdim tahminim yağ değişiminde motora temiz olmayan huni kullandım veya görmeden pislik kaçmış olabilir serviste süzülen yağda o kadar çapak ve demir tozu vardı ki ne olduğunada anlam verememiştim o anda aslında mcx i hiç görmedim sadece netten fotolara bakıyorum drift e göre biraz daha özellikli geldi bana aslında yakıtıda önemli günük 20 25 km yapıyorum çok değil ama standart

Motosikleti
    revizyon görmesinin sebebi 10.850 km de yağı kendim değiştirdim tahminim yağ değişiminde motora temiz olmayan huni kullandım veya görmeden pislik kaçmış olabilir serviste süzülen yağda o kadar çapak ve demir tozu vardı ki ne olduğunada anlam verememiştim o anda aslında mcx i hiç görmedim sadece netten fotolara bakıyorum drift e göre biraz daha özellikli geldi bana aslında yakıtıda önemli günük 20 25 km yapıyorum çok değil ama standart
    disk fren ama lastikleri değiştirmedikden sonra bir işe yaramıyor çift disk özelliği güzel motor sonucda bir üst sınıf neyse aralarında çok fiyat farkı yok hatta 2. elleri aynı sanırım hayırlısı olsun..

Motosikleti
    Honda NC700XA
    mcx e ek malzeme olmadan top case takılabilirmi, şu an kullandığımız driftlere takılmıyor

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bana mcx in koltuğu çok rahatsız gelmişti.Driftin koltuğuna nazaranda kalite farkı var.Çabuk deforme oluyo.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    turkısh39 fotolarda siz kipanın ordan kırklareliye giriyoruz ya ordamısınız sanki oraya benzettimde )))

Motosikleti
    Honda NC700XA
    tekrar drift al diyosunuz yani aslında tekrar dirift alsam hiç pişman olmam ama hani almışkende mcx te değişiklik olsun diye düşünüyorum fotoğraflara bakınca oldukça alımlı duruyor zaten daha çok stabilize yolda kullanıyorum 2. 3. , ve 4. vites coğunlukla, zaten yeterince zarar ettik bir dikkatsizlik yüzünden

Motosikleti
    tekrar drift al diyosunuz yani aslında tekrar dirift alsam hiç pişman olmam ama hani almışkende mcx te değişiklik olsun diye düşünüyorum fotoğraflara bakınca oldukça alımlı duruyor zaten daha çok stabilize yolda kullanıyorum 2. 3. , ve 4. vites coğunlukla, zaten yeterince zarar ettik bir dikkatsizlik yüzünden
    daha güçlüsünü aramıyorsan ve sana yetiyorsa seninki tamamen şanszlık yağa aşırı pislik katman gerekiyor toz felanda değil.. sağlam makinedir drift güclü ve araziye uyumlu mcx bukadar sağlam değil ama daha güçlü 150lik te 1. sırada bana sorarsan gerci 167 cc zaten sanırım

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşşallah bi günde rodaji tamamlamışın desene. 2 günde gittiniz heralde ara vere vere gider karar verdim drifti alıyom
    Yola çıktığımda motor 900 km deydi. Bu 850 km yi de 1 günde yaptım. Sabah saat 6 da izmirden çıktım. Gece 10:30 'da eve girdim. Çok sık mola verdim. Mola sebebi de motor değil, sürücü çok yoruluyor. Araba gibi değil yani. 250 km den uzun bir yola çıkacaksan 2 kere düşün derim.

Bu arada Akın senin ayna çok güzelmiş. Geçen hafta benım ayna kırıldı 25 liraya SADECE SOL aynayı aldım. Bende alacaktım o aynalardan ama pasosu uymaz herhalde diye düşünüştüm. Meğersem benden başka herkeste varmış :D

Motosikleti
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yola çıktığımda motor 900 km deydi. Bu 850 km yi de 1 günde yaptım. Sabah saat 6 da izmirden çıktım. Gece 10:30 'da eve girdim. Çok sık mola verdim. Mola sebebi de motor değil, sürücü çok yoruluyor. Araba gibi değil yani. 250 km den uzun bir yola çıkacaksan 2 kere düşün derim.

Bu arada Akın senin ayna çok güzelmiş. Geçen hafta benım ayna kırıldı 25 liraya SADECE SOL aynayı aldım. Bende alacaktım o aynalardan ama pasosu uymaz herhalde diye düşünüştüm. Meğersem benden başka herkeste varmış :D
    valla ben izmir kahramanlardan aldım 20 di sanırım 15 de olabilir tam hatırlamıyom aynası küçük ama ayarı yaptıkdan sonra aşırı derecede kulanışlı ve güzel oluyoryukarı aşa sağa sol ayna uzerınden sağa sol ayna uzerınden yukarı aşaga toplam 4 ayarı var o yuzden açıyı ıstedıgın gibi ceriyorsun ve çok kolay ayarlanıyor bu arada bılıyosun bende çok uzun yol yaptım en fazla 1 bucuk saat 150 km lik bir yol yaptım tek seferde ama çok yorulmuştum bolbol dınlencen 1 saat kulansanda motor ne performansdan nede başka birşeyden odun vermiyor ama sen çok yoruluyorsun.. naked streat motor dırek ruzgara karşı karşıyasın.. ama keyifli motoru yavaşdan uzun yol ve tourning e cevırıyom orjinalinden kros gucude var.. :D hadi hayırlısı son 3 haftası kaldı satılmazsa beraberız bebeğımle..

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende bu gün yarı cross yapayım dedim. Bizim buralarda konya ovasında bayağı bir düzlük var taş toprak. 25 km bir saldırdım full deniz kumu gibi yol. kuma bir kaptırdım motoru. Direk yol dışına attı. Dikenlere daldım :D

Rüzgar olayıda herkesin malumu. Ön cam taktırsam çok tipsiz olacak motor. BEn konya ılgından aksaraya 2,5 saat durmadan gelmiştim. Yemek yemek için durunca pidecide masaya uyuyordum vallaha ki uyudum zaten. Ondan sonra abim devam etmişti.

Telefon tutacağını nasıl sabitledin. Sadece öpücük ise yolda düşer mi ki yada telefonu gercekten iyi kavrıyor mu ? Navigasyon için benimde ihtiyacım var.

Motosikleti
    http://www.youtube.com/watch?v=Uy3dkEz4L9Q bu vidiosu bağa engebeli yerlerde denedim test ettim trafik çokdu 80 yaptım max bunda var mı 80 bılmıyorum ama diğer videoda var opucuk değil geçenlerde silikon altlıkla kaplamıştım zaten sabitlediğim yeri oraya japon turevi sağlam bir yapıştırıcıyla yapıştırdım uymuyodu öpücüğü sokdum diğer kısmıda hafif keserek uydurdum..

Motosikleti
    Honda NC700XA
    daha güçlüsünü aramıyorsan ve sana yetiyorsa seninki tamamen şanszlık yağa aşırı pislik katman gerekiyor toz felanda değil.. sağlam makinedir drift güclü ve araziye uyumlu mcx bukadar sağlam değil ama daha güçlü 150lik te 1. sırada bana sorarsan gerci 167 cc zaten sanırım
    aksam uzeri mcx i incelemek icin gittim fakat ellerinde yokmus bayiden sordum liste fiyati 3160 pesin 3100 diyor plaka ruhsat masrafida yaklasik 220 tl tutarmis drift kadar saglam degil demen acikcasi kafami karistirdi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)