Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    I.Love.Drift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alana kadar ne çektin be yaw,şimdi bu yapılır mı
    Hic sorma be kardesim herkesin kendine gore dertleri var cikiyo biseyler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı I.Love.Drift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hic sorma be kardesim herkesin kendine gore dertleri var cikiyo biseyler
    Hayırlısı artık,ne diyelim.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    S.a iyi akşamlar arkadaşlar bu gün biraz gezeyim dedim 180 git 180 gel yol yaptım biraz yordu yollar çok bozuk bide kamyonların geçtiği yol yol göçmüş düzeltmek için üstüne taş tozu atmışlar kaymamak için bin takla attım gbi bişi :=))

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı uygar44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar bugun ufak bi virajda hızım 50 km geçmez ön frene sadece dahada yavaşlatmak için dokundun arka teker kaymaya başladı makine yeni lastikler aşınmadıgından mı yoksa plastik karışımı fazla oldugundamı çok kayıyor kontra yapmaya korkuyorum
    Ön freni sıkınca arka niye kaysın ki

Sen arka ile önü aynı anda sık bir anda sıkma motor dik olsu virajlarda hic frenlere llesme lastikler dandik günesten erimis asfaltta kendi kendine kayıyor

Motoru aldıgım gün 150 km yol yaptım önü sıkıyor arka kayıyor

Cep telefonu tutacağı

Benim kız bu.Çanta takıldıktan sonra bi foto çekmiştim.Çanta çukurlarda biraz fala sallanıyor ama henüz bir zararı olmadı.

Buda cep telefonu için araç kiti taktıktan sonraki hali.
    Sıkmalı bir tutacak, bozuk yollarda bile sıkıntı çekmedim.Aç navigasyonu,bağla bluetooth kulaklığı süper

dr.asc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS ADVENTURE
    Motorun aku sigortasi yandi ne kadara degistiriler bilen var mi

Motosikleti
    pulsar ns200
    Alıntı Ziya10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoruma geçen gün zenon taktırdım moto hid marka 8000K (Kit 50 lira işçilik 15 lira). Ama farı çok uzağı gösteriyor ayar vidasından en aşağıyı ayarladım ama gene de çok yukarıyı gösteriyor. Kısalar uzun gibi uzunlar zaten yok dağı taşı aydınlatıyor Ayar vidası dışında nasıl ayarlayabiliriz daha aşağıyı göstericek şekilde yardımcı olur musunuz?
    Alıntı Ziya10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok mu yardımcı olabilecek

far tasının sol tarafında bir yıldız vida var sağa çevirdinmi aşşağı sola çevirdinmi yukarısını aydınlatır vidayı görmek için gidonu sağa çevir.

17 YAŞINDAYI SIFIR KANUNİ WİNDY 125 ÇIKARDI FATURA BENİM ADIMA KESİLDİ SİGORTA FALAN KESTİM PLAKA ÇIKARMAK İÇİN TRAFİĞE GİTTİM FAKAT ORADAKİ MEMUR YAŞIMIN TUTMADIĞI İÇİN PLAKA ÇIKARAMIYCAMI SÖYLEDİ NE YAPMALIYIM ACİL CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    Alıntı gokhan1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    17 YAŞINDAYI SIFIR KANUNİ WİNDY 125 ÇIKARDI FATURA BENİM ADIMA KESİLDİ SİGORTA FALAN KESTİM PLAKA ÇIKARMAK İÇİN TRAFİĞE GİTTİM FAKAT ORADAKİ MEMUR YAŞIMIN TUTMADIĞI İÇİN PLAKA ÇIKARAMIYCAMI SÖYLEDİ NE YAPMALIYIM ACİL CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
    babanın üstünesin hala yani babanla gidip ruhsatı babanın üstüne yaptırabilirsin suan senin devlet nezlinde ruhsatlı birşeye sahip olma hakkın olmuyor 18 e kadar fatura sana kesilmiş olsada babana ruhsat verilebilir..

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı gokhan1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim yaşta 17 fatura benım ustume muhafakatname ile ruhsatı kendi adıma çıkarıcam noterden annenle ve babanla gidip muhafakatname çıkartıcaksın motor senin üstüne olması için

Motosikleti
    dün az kala kızartma olcaktım ya işe başladım varol betonda etrafa taş tozu felan götürüyorum ihtiyaç halinde keşana götürdüm adam kaldır buraya dök dedi bnde bakmadım hiç gitti damper elektrik tellerini kopardı kalkarken sonra 2 tel kapağa sıkıştı kupa elektrik geçirse kızartma olucaktım az kala ileri gidiyom direk sallanıyo geri gidiyom olmuyo çatır çutur kıvılcım atıyo zar zor kabloları boşandırdım )

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:21 ----------

Alıntı dr.asc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun aku sigortasi yandi ne kadara degistiriler bilen var mi
    sigorta 15 amperlik ucuz 1-2 lira bişi git hmn değiştirirler

Motosikleti
    150 MR VULTURE-MH DRİFT- 150 zone
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu mondial mcx in krankıyla driftin krankı aynımı bilen warmı ?
    mh ve mcx krankları aynıdır birbirine uyumludurlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:07 ----------

Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün az kala kızartma olcaktım ya işe başladım varol betonda etrafa taş tozu felan götürüyorum ihtiyaç halinde keşana götürdüm adam kaldır buraya dök dedi bnde bakmadım hiç gitti damper elektrik tellerini kopardı kalkarken sonra 2 tel kapağa sıkıştı kupa elektrik geçirse kızartma olucaktım az kala ileri gidiyom direk sallanıyo geri gidiyom olmuyo çatır çutur kıvılcım atıyo zar zor kabloları boşandırdım )

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:21 ----------

sigorta 15 amperlik ucuz 1-2 lira bişi git hmn değiştirirler

geçmiş olsun kardeşim.. allah korumuş..

Motosikleti
    bi demire dokunsak 220 V üstümüzden geçecek ya şansa bak o elektrik direğini oraya koyan belediyenin :D

Motosikleti
    Var
    Bu lastikl hakkında düşünceleriniz nelerdir michelin bana biraz pahalı geldi

http://www.motoperformans.com/urun/d...aspx?CatId=135

Birde şu var Swallow marka motor genelde yaz günlerinde kullanacağım kışın pek binmem motora

http://kasimpasabisiklet.com/motor-d...dublex-en.html

Motosikleti
    ırc ler üstündeki lastikten iyidir ama pırelli kdrda değildir

Motosikleti
    Var
    Pirelli durolar dişli derinliği fazla crosada uygun gibi

Swallowda dişli oranları daha dar yumuşak hamurmuki

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    daha bi guvenerek gideyim yokda diyorsan biraz daha çık michelin al 3 4 yıl kulanıyon zaten 50 60 lira için değmez

Motosikleti
    Var
    Kredi kartına taksit yapacağım ( peşin fiyatına ) her kurus benim için önemli

I.Love.Drift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kredi kartına taksit yapacağım ( peşin fiyatına ) her kurus benim için önemli
    27kmde drift 2700tl istermisin :D

Motosikleti
    bu gün başıma gelenlere bak ya debraj teli koptu onu yaptırmaya giderken yolda tekerleğe çivi girmiş teli taktık tam gitçem lastik inik bide fitil attırdık ona göstergeyi söyledim fabrikadan getirtçekler devir saati 6 dan sonra sapma yapıyordu çok debraj telini değiştirdim 0 sapma kaldı ustaya sordum debraj ayarın bozuksa debraj kaçırır motor devir alır kaçırınca ondan saat öle olur dedi kaçırır tutunur felan işte )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)