Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konusu gelmisken sorayim, benzinde E harfi yanip sonmeye baslayinca kac km gidiyor deneyen oldu mu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Hadi yaa bakalım sabah erkenden çıkıcaz galiba
    elit motogaraj

Bugun Belgraddaydik

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    @bugay

motorda rüzgar durumu nasıl ? Gövdeye rüzgar geliyor mu yoksa kaska mı geliyor ?

Kaska geliyor, uzun yolda daha konforlu olmasi acisindan su urunu almayi dusunuyorum.
    http://www.ebay.com/itm/Zero-Gravity-Touring-Windscreen-Smoke-Kawasaki-EX650-Ninja-650R-09-11-/310643593565?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash =item4853cd115d&vxp=mtr

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaska geliyor, uzun yolda daha konforlu olmasi acisindan su urunu almayi dusunuyorum.
    http://www.ebay.com/itm/Zero-Gravity-Touring-Windscreen-Smoke-Kawasaki-EX650-Ninja-650R-09-11-/310643593565?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash =item4853cd115d&vxp=mtr
    Valla ilanda 2009-11 kasaya uyumlu demiş ama resimde sv650 üzerinde takılı gösteriyor ve sanki senin makinaya olmayacakmış gibi geldi bana, sipariş vermeden önce yine de bi emin ol derim ben adamlarla konuşup.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle söylemen beni biraz olsun rahatlattı . Neden diye soracak olursan 6. Ayda Karadeniz'e doğru yola çıkıcam işlh uzun yoldada eğer bu kadar yakarsa. Yazık bana. Bu arada sizin hugger çalışması ne alemde tamamlandımı ?
    Yok yahu, uyduramadık tam olarak, vazgeçicem sanırım, şöyle uygun fiyatlı birşey olsa direk alıcam ama ebaydekiler de pahalı geliyor o yüzden huggerdan vazgeçitim şimdilik.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    İstanbulda çok iyi pleksiglas yapan ön tur camı yapan yerler var oraya gidip yaptırabilirsiniz sanırım hem maliyeti daha ucuza gelmiş olur?
    ANGARAJ

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ilanda 2009-11 kasaya uyumlu demiş ama resimde sv650 üzerinde takılı gösteriyor ve sanki senin makinaya olmayacakmış gibi geldi bana, sipariş vermeden önce yine de bi emin ol derim ben adamlarla konuşup.
    yok adamın tüm ilanları sv650 fotosuyla verilmiş. zero gravitynin bu motorlar için ürettüğü cam var. Ama ille bu değil şimdilik bakıyorum zaten.

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbulda çok iyi pleksiglas yapan ön tur camı yapan yerler var oraya gidip yaptırabilirsiniz sanırım hem maliyeti daha ucuza gelmiş olur?
    oralar nereymiş ki ben hiç bilmiyorum

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    yok adamın tüm ilanları sv650 fotosuyla verilmiş. zero gravitynin bu motorlar için ürettüğü cam var. Ama ille bu değil şimdilik bakıyorum zaten.

oralar nereymiş ki ben hiç bilmiyorum
    Sahibinden ilanlarında denk gelmiştim yanılmıyorsam isteğe özel üretebiliyoruz diye açıklama vardı bir araştırmak lazım.
    ANGARAJ

Motosikleti
    street triple rs

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

Yok yahu, uyduramadık tam olarak, vazgeçicem sanırım, şöyle uygun fiyatlı birşey olsa direk alıcam ama ebaydekiler de pahalı geliyor o yüzden huggerdan vazgeçitim şimdilik.

Bu arada bende hugger için biriyle görüştüm yapabileceğini söyledi. Bana haber verecek bakalım. Eğer olursa resimlerini paylaşırım burada.
    elit motogaraj

iMurath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6N
    Arkadaşlar, ben de ER-6N kullanıcılarına katıldım ve paylaşmak istedim.. 2010 model 15000'de bi mis gibi bir kara böcek buldum.. Çok keyifli ve kullanımı çok rahat gerçekten ..

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı iMurath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, ben de ER-6N kullanıcılarına katıldım ve paylaşmak istedim.. 2010 model 15000'de bi mis gibi bir kara böcek buldum.. Çok keyifli ve kullanımı çok rahat gerçekten ..
    http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphoto...31232123_n.jpg
    http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphoto...27836725_n.jpg

Hayırlı olsun maşallahı var motorun. Kazasız belasız kullan inşlh. Aramıza hoşgeldin
    elit motogaraj

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı iMurath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphoto...31232123_n.jpg
    http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphoto...27836725_n.jpg
    Maasallah da bir goremedik yahu Kaan hocanin egitim resimlerinde gordum sanirim senle motorunu, bir ara ugra yanimiza da tanisalim yuzyuze yahu, ama gelmeden once yine soyleyeyim, bizimkiler er6 ya gicik oluyolar, kiskandiklarindan olsa gerek, bu aralar motor almayi ya da degistirmeyi dusunenlerin aklinda da hep er6 var, herkesin aklina soktuk makinayi valla
    ANGARAJ

ali taş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    selam arkadaşlar ben de er6 nın dayanılmaz cazibesine kapıldıktan sonra sadece 2 ay dayanabildim ve ilk fırsatta aldım şimdilik çok memnunum

ustaya baktırırken bi iki şey söyledi onları tamamlayacağım zorunlu değil ama yaptırırsan da fena olmaz dedi.

bu parçaları nereden bulabilirim bilgisi olan var mıdır acaba diye yazayım dedim

er6 f 2006 uyumlu zincir

arka dişli için bilye

bi de bu ikisinin işçiliği ne kadar tutar sizce?

ayıp olmasın diye adama sormak istemedim ama çok tutarsa bi süre ertelemk durumundayım

şimdiden teşekkürler
    erro bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı ali taş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar ben de er6 nın dayanılmaz cazibesine kapıldıktan sonra sadece 2 ay dayanabildim ve ilk fırsatta aldım şimdilik çok memnunum

ustaya baktırırken bi iki şey söyledi onları tamamlayacağım zorunlu değil ama yaptırırsan da fena olmaz dedi.

bu parçaları nereden bulabilirim bilgisi olan var mıdır acaba diye yazayım dedim

er6 f 2006 uyumlu zincir

arka dişli için bilye

bi de bu ikisinin işçiliği ne kadar tutar sizce?

ayıp olmasın diye adama sormak istemedim ama çok tutarsa bi süre ertelemk durumundayım

şimdiden teşekkürler

cbr ı ne ara sattın la..

Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr ı ne ara sattın la..
    geçen hafta abi çanta sıkıntı yarattı demiştim ya, bu motoru da takip ediyordum adam ilanı silmişti

ilanı tekrar koyunca ben de motoru sattım hemen aldım bunu,

tabi borç gırtlağa dayandı ama bakalım

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    2008 absli mavi 20 binde er6n kazasız, lastikler bitik. Ederi nedir sizce ?

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 absli mavi 20 binde er6n kazasız, lastikler bitik. Ederi nedir sizce ?
    Benim olsa 12-13 arasi fiyat koyarim, en kotu 12 ye satarim eger iyi durumdaysa, hicbir sorunu yoksa. Lastik zaten bitik diye dusunmek lazim, ilanlarda sadece 2bin km oldu takilali dedikleri lastikleri de gorduk, ahi gitmis vahi kalmisti. Sunu unutmamak lazim, 2008 model olabilir ama yine de ilk cikan kasa, 2009-10 olsaydi o zaman biraz daha fazla fiyat ederdi gozumde.

Ali bu isler icin wemoto.com a bakip fiyat konusunda bi fikir edinebilirsin, biz de z-motoya telefon edip sorabilirsin fiyatlari, e-bay e bakabilirsin. Arka disli icin bilye dedigin, arka teker gobek bilyalari olsa gerek, onlar da var wemoto da, bende belki degistirebilirim bu aralar hem on hem de arkayi, bizim Sinan ustaya sordum, burdan buluruz o bilyalari, gayet de kalitelisi var, yurtdisi isine falan girmeye gerek yok dedi, zinciri de onda degistirmistim, 100 kusur liraydi o ringli rks marka, simdilik memnunum 2bin kmye yakin oldu bi problem yok.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Benim olsa 12-13 arasi fiyat koyarim, en kotu 12 ye satarim eger iyi durumdaysa, hicbir sorunu yoksa. Lastik zaten bitik diye dusunmek lazim, ilanlarda sadece 2bin km oldu takilali dedikleri lastikleri de gorduk, ahi gitmis vahi kalmisti. Sunu unutmamak lazim, 2008 model olabilir ama yine de ilk cikan kasa, 2009-10 olsaydi o zaman biraz daha fazla fiyat ederdi gozumde.

Ali bu isler icin wemoto.com a bakip fiyat konusunda bi fikir edinebilirsin, biz de z-motoya telefon edip sorabilirsin fiyatlari, e-bay e bakabilirsin. Arka disli icin bilye dedigin, arka teker gobek bilyalari olsa gerek, onlar da var wemoto da, bende belki degistirebilirim bu aralar hem on hem de arkayi, bizim Sinan ustaya sordum, burdan buluruz o bilyalari, gayet de kalitelisi var, yurtdisi isine falan girmeye gerek yok dedi, zinciri de onda degistirmistim, 100 kusur liraydi o ringli rks marka, simdilik memnunum 2bin kmye yakin oldu bi problem yok.
    eyvallah abi bakıyorum o zaman bi ara detaylı konuşuruz birlikte yaptırırsak daha iyi olur belki ben bi de amortisör keçesi bakacağım değişirse iyi olur dedi usta

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı ali taş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen hafta abi çanta sıkıntı yarattı demiştim ya, bu motoru da takip ediyordum adam ilanı silmişti

ilanı tekrar koyunca ben de motoru sattım hemen aldım bunu,

tabi borç gırtlağa dayandı ama bakalım
    hayırlı olsun...güzel motor...

ankara ekibinin er6 nefretini bildiğin için mi takılmıyon faaliyetlere...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler