Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım aynı benzincide artık ısrar etmiyorsundur..

Alıntı loader adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün danıştığım bir usta kulaktan dolma bilgi ile benim problemimin ayaklık müşüründen kaynaklanabileceğini söyledi. daha önce böyle birşey gelmiş başlarına, onu iptal etmişler sorun çözülmüş. sizce ne kadar mantıklı?
    Benim müşür yüzünden motorum birkaç kez stop etti giderken. İptal ettim inip Fişi var, onu çekiyorsun :D
    Ama daha sonra da tekleme, gaz yememe olayı ile karşılaşmıştım yanlış hatırlamıyorsam
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    loader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650
    hayırlı olsun arkadaşlar, konjektörden kaynaklanıyormuş 11.3 civarında şarj ediyormuş. oysaki ilk takıldığında gayet güzel değerler vermişti, o yüzden hiç şüphelenmedim ondan. kendi kendine nasıl bozulup duruyor bunlar bi türlü anlayamıyorum. statörden gelen akımada bakılacak şimdi. orada da problem yoksa yeni konjektör arayışları başlayacak. viceroy siz hangi ucuz konjektörle çözdüm demiştiniz. marka bilgisi falan varmı ?

nastyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onlar önemli değil orjinal bir takım ayaklık mevcut gel hallederiz burada
    Saol abi kendi ayağımı düzeltir düzeltmez yanındayım inşllah

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:37 ----------

bu arada kendi derdime daldım sana bi geçmiş olsun yazamadım. geçmiş olsun nastyboy. allah tekrarını göstermesin. ben bahsettiğin siteden alışveriş yaptım.
    Ne demek loader teşekkürler inşallah sen de sorununu bir an önce çözersin ; kuralkanın sitesi ile hyosung source sitesi arasındaki fiyat farklarını ,kargo masraflarını ve süresini karşılaştırmaya çalışıyorum şimdi ........

ağbicim biraz bu işlerden anladığım için motordan ne beyaz duman nede siyah duman atıyor öyle bir sorun yok benim şüpelendiğim yağını eksik koymalarından şüpheleniyorum yanlız motorda hızında çekişinde hiçbir sıkıntı yok sadece o ses sürtme sesi gibi gaza basınca serileşiyor ve hiç bir ustaya elletmedim bu manifoltta çatlak olursa komplemi değişmesi gerekiyor yoksa parça halindemi yoksa karbiratör manifolttunun orda bir lastik bağlantı falanmı var veya tamir oluyormu birde ağbi sesini dinlete bilirim istersen şimdi mesafe uzak ben sivas tayım eğer sesini dinletsem veya video ya alsam anlarmısın

---------- Post added at 14:52 ---------- Previous post was at 14:41 ----------

ağbicim biraz bu işlerden anladığım için motordan ne beyaz duman nede siyah duman atıyor öyle bir sorun yok benim şüpelendiğim yağını eksik koymalarından şüpheleniyorum yanlız motorda hızında çekişinde hiçbir sıkıntı yok sadece o ses sürtme sesi gibi gaza basınca serileşiyor ve hiç bir ustaya elletmedim bu manifoltta çatlak olursa komplemi değişmesi gerekiyor yoksa parça halindemi yoksa karbiratör manifolttunun orda bir lastik bağlantı falanmı var veya tamir oluyormu birde ağbi sesini dinlete bilirim istersen şimdi mesafe uzak ben sivas tayım eğer sesini dinletsem veya video ya alsam anlarmısın

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    hayırlı olsun arkadaşlar, konjektörden kaynaklanıyormuş 11.3 civarında şarj ediyormuş. oysaki ilk takıldığında gayet güzel değerler vermişti, o yüzden hiç şüphelenmedim ondan. kendi kendine nasıl bozulup duruyor bunlar bi türlü anlayamıyorum. statörden gelen akımada bakılacak şimdi. orada da problem yoksa yeni konjektör arayışları başlayacak. viceroy siz hangi ucuz konjektörle çözdüm demiştiniz. marka bilgisi falan varmı ?
    Hakkaten 20TL lik konjektör sorunu çözdüyse süper. Henüz bir sorun yaşamadım ama alıp 3-5 tane koyarım eve.
    Kamuoyu açıklama bekler Viceroy

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı Serdarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakkaten 20TL lik konjektör sorunu çözdüyse süper. Henüz bir sorun yaşamadım ama alıp 3-5 tane koyarım eve.
    Kamuoyu açıklama bekler Viceroy
    bu 20 tl lik conjoktörler belkim bnim denemediklerimdense bir şey diyemem ama o kadar çok conjoktör denedimki ucuzlardan en iyisi 30 km gitti en sonunda imalatına başlıyacagımmm en son sizlere verdiklerim den netice aldık ama oda gelmiyor artık bakalım bulacagız araştırmalara devam

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Arkdaşlar bahsettiğim ucuz konjektör ile benden sonraki kullanıcı 5 ay boyunca uzun km ler yaptı en uzun yolculuğu Mersin-İstanbul oldu tık yok.
    Sorunuzun cevabını vermem için servise uğrayıp,konjektörü resimleyip,ustanın yorumları ile burada paylaşırsam yararlı olur. En kısa zamanda.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    koreye şipariş açıyorum isteği olan vamı pazertesi ögleye kadar bildirin en son saat 15 kadar bana ulaşın

gv 650 lerde krank milini çıkartmak için motor komplemi açılıyor yoksa yan kapaklardan ulaşılabiliyormu

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı nurierdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gv 650 lerde krank milini çıkartmak için motor komplemi açılıyor yoksa yan kapaklardan ulaşılabiliyormu
    1.şeçenek karpuz gibi ortadan yarılıyor

Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    Arkadaşlar Hyosung source'dan bir seferde maksimum kaç liralık alışveriş yaptınız ve gümrük sorununu çözdünüz bilgilendirirseniz sevinirim....

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı nastyboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Hyosung source'dan bir seferde maksimum kaç liralık alışveriş yaptınız ve gümrük sorununu çözdünüz bilgilendirirseniz sevinirim....
    1500 tl alış veriş yaptık bir seferde
    gümrük işi piyango gibi kime vuracak pek belli olmaz ama karşılıklı püf noktalarını görüşebiliriz bu konuda sizin için yardımcıyız

Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    1500 tl alış veriş yaptık bir seferde
    gümrük işi piyango gibi kime vuracak pek belli olmaz ama karşılıklı püf noktalarını görüşebiliriz bu konuda sizin için yardımcıyız
    Sağol abim bakalım bir deneme yapmayı düşünüyorum sizi ararım , emniyetli sürüşler

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Sağol abim bakalım bir deneme yapmayı düşünüyorum sizi ararım , emniyetli sürüşler
    malzemeleri birlikte şipariş vermek nakliyeyi baya bir düşürüyor bu hafta pazartesi günü şipariş verdik genelde ihtiyaca göre her hafta şipariş verelim diyorum şu anda bir kaç istek var lee ile anlaştık garaj olarak bize ayrıca iskonto yapacak lee de olmasa işimiz kötü yoksa kanuninin fermanına boyun egecegiz mecburen

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    burda millet uyuyor galiba ardaşlar bu pazar günü arkadaşlarla garajda toplanıp şile taraflarına sürmeyi istiyoruz arkadaşlar sizde daverlisiniz gelmek istiyen beni arayabilir 5322124353 herkezi bekliyorummmm

Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    burda millet uyuyor galiba ardaşlar bu pazar günü arkadaşlarla garajda toplanıp şile taraflarına sürmeyi istiyoruz arkadaşlar sizde daverlisiniz gelmek istiyen beni arayabilir 5322124353 herkezi bekliyorummmm
    Abi benim gibi tatlı su motorcuları kış bastırınca uykuya geçti galiba zaten kırık ayakla motorumu sadece uzaktan seyredebiliyorum bu aralar

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Abi benim gibi tatlı su motorcuları kış bastırınca uykuya geçti galiba zaten kırık ayakla motorumu sadece uzaktan seyredebiliyorum bu aralar
    nasıl oldun hala iyileşemedinmi uzun sürdü yaw bir an önce iyileş artık

Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    nasıl oldun hala iyileşemedinmi uzun sürdü yaw bir an önce iyileş artık
    Doktorlar uzatıyor abi rapor üstüne rapor , ay sonuna kadar istirahati uzattılar yürüyebiliyorum ama üzerine çok ağırlık verince hala ağrı var

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Doktorlar uzatıyor abi rapor üstüne rapor , ay sonuna kadar istirahati uzattılar yürüyebiliyorum ama üzerine çok ağırlık verince hala ağrı var
    yaw bwnim koca kemik kırıldı 15 gün sonra motora bindim senin doktor iyi değilmi ne neyse basmaya başladıysan çabuk iyileşir pazar günü araba motor fark etmez gelebilirsen seviniriz

Motosikleti
    CBR 600F
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2329432/detay/

beyler bu motoru bilen var mı? uzun zamandır sahibinden.com da yayında ilanı... benim CBR 600F ile takas etme durumumuz var.. motoru görmüş kontrol ettirmiş biri varsa yardımcı olursa sevinirim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler