Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GV 650 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV 650
    uzay yazını şimdi gördüm büyük geçmiş olsun Ledo nun dediği gibi para kalırsa sadaka ver.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı Serdarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada ben de İstanbula teker basar basmaz ilk ciddi tehlikemi atlattım. Kadıköy evlendirme dairesinin orda sol-önümde giden araç çaat diye ani frenle en sağa kırdı, gösterdiğim refleks beklediğimden daha başarılı oldu. Yinede boş bir alanda biraz daha panik fren çalışmaya karar verdim.
    Büyük geçmiş olsun kardeşim..eğitim tekrarı yapılmasın da fayda her daim var..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    gv-650
    Alıntı Serdarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu arada ben de İstanbula teker basar basmaz ilk ciddi tehlikemi atlattım. Kadıköy evlendirme dairesinin orda sol-önümde giden araç çaat diye ani frenle en sağa kırdı, gösterdiğim refleks beklediğimden daha başarılı oldu. Yinede boş bir alanda biraz daha panik fren çalışmaya karar verdim.
    SERDAR İSTANBULA HOŞGELDİN...MAGANDALARIN ARTIK 4 TEKERLEKLE GEZDİĞİ,ACIMASIZ İNSANLAR TOPLULUĞU İSTANBULA HOŞ GELDİN...ÇOK DAHA DİKKATLİ OLMALISIN...ÖNÜMZ ARKAMIZ SAĞIMZI SOLUMUZ MAGANDA.....
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com-
    yüz cesurmotorcu/facebook

Motosikleti
    gv-650
    bakalım 200.cü sayfaya kim yazacak...şanslı talihliye bir hyo var...

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    Sağolun dostlar, hoşbulduk.
    Anlaşılan, depremle ve magandayla yaşamaya alışmam lazım. 1.si neyse de 2.sinden kaçış yok

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    koreye şipariş açıyorum isteği olan vamı

Motosikleti
    gv-650
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vaaaaaaar......kaya abi yanlız önce bütçesini yapmamız lazım..sisy bar ve aparatları,far içi ayna bloğu,koruma demiri,,, sence ne tutuar kaya abi...bir miktar garaja desteğide ilave ediver...

loader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650
    Alıntı mkemalyonca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vaybe ulen bizde düştük ya....üstelik durduğumuz yerde değil ayınınteki palio kullanıyomuş önümüze fırladıda düştük...kimse bize geçmiş olsun demiyo...varsa yoksa uzay......herif bide sukutırcı....gv yi sattı bide laf kodu bize..unutmayın bunu....))))))))))
    sanada çok geçmiş olsun, allah asfalt yüzü göstermesin bi daha )

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    abi bi görüşek

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim de ufak tefek alacaklarım vardı. Gelirim Garaj'...
    www.motorumla.net

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    hadi şipariş treni kalkıyor kimler ne isteyecek siparişleri netleştirelim

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Selam dostlar nasılsınız?
    Buraya takılmayalı teknik birikimlerimde düşüş hissediyorum.Dersine çalışmamış öğrencilerim gibi...
    Halidun abim sipariş trenine önümüzdeki ay dayımın gv250 si için katılma ihtimalim var.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam dostlar nasılsınız?
    Buraya takılmayalı teknik birikimlerimde düşüş hissediyorum.Dersine çalışmamış öğrencilerim gibi...
    Halidun abim sipariş trenine önümüzdeki ay dayımın gv250 si için katılma ihtimalim var.
    serden hoş geldin ne istiyecen ona göre hazırlık yapalım

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Hoşbuldum.
    Halidun abim büyük ihtimalle bir çift gv250 malifold lastiği ve sisibarın arkasındaki krom tabla hani valiz koyulan aparat.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

loader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650
    serden bey sizin teknik bilgilerinizi canlı tutmak adına foruma bi problemimi yazıyorum hemen
    bir ay içinde yaklaşık olarak 3 bin km yok yaptım.. bunun bi kısmı otobanlarda geçti. normal yollarda normal süratlerde hiç bi problemle karşılaşmaz iken otobanlarda 130-140 km ortalama sürat ile seyir halindeyken 50 km sonra motor benzini bitmiş gibi tekleme ve gaz yememeye başlıyor. bir iki defada stop etti ve 10 dakika mola istedi benden.. acaba başına bu tip bi olay gelen var mıdır. hava filtresi olabilir diye düşündüm onu temizledim güzelce bişey değişmedi. yağ marka ve modeli böyle bişey yapar mı acaba. yoksa karbüratörde mi bi sıkıntı vardır sizce..

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı loader adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serden bey sizin teknik bilgilerinizi canlı tutmak adına foruma bi problemimi yazıyorum hemen
    130-140 km ortalama sürat ile seyir halindeyken 50 km sonra motor benzini bitmiş gibi tekleme ve gaz yememeye başlıyor. bir iki defada stop etti ve 10 dakika mola istedi benden.. acaba başına bu tip bi olay gelen var mıdır.
    Benim başıma bir defa geldi. Çok uzun zaman önce. İlk aldığım yıllarda.
    Bende stop etmemişti ama yolda süratli giderken gaz yememeye başlayıp, teklemişti. Hatta o sebepten geziyi yarım bırakmıştım.

Ustalara gösterdim ama bir şey çıkmadı. Zaten bir daha da yapmadı. Bizim yorumumuz da " karbüratöre pislik geldi" oldu...
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    [QUOTE=loader;2463287]serden bey sizin teknik bilgilerinizi canlı tutmak adına foruma bi problemimi yazıyorum hemen
    bir ay içinde yaklaşık olarak 3 bin km yok yaptım.. bunun bi kısmı otobanlarda geçti. normal yollarda normal süratlerde hiç bi problemle karşılaşmaz iken otobanlarda 130-140 km ortalama sürat ile seyir halindeyken 50 km sonra motor benzini bitmiş gibi tekleme ve gaz yememeye başlıyor. bir iki defada stop etti ve 10 dakika mola istedi benden.. acaba başına bu tip bi olay gelen var mıdır. hava filtresi olabilir diye düşündüm onu temizledim güzelce bişey değişmedi. yağ marka ve modeli böyle bişey yapar mı acaba. yoksa karbüratörde mi bi sıkıntı vardır sizce..[/QUOTE]

elektrik aksamını bı kontrol ettır derım...elektrık olcumlerın normalmı ? aklıma stator geldı ılk.....

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    du bakalım ne bu arızaya ne yorumlar çıkacak

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Bu hata arka lastik ile alakalı. Sibop kapağı pislenmiş Nasıl Kaya abi?

Sence konjektör ama değil mi?
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı loader adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir ay içinde yaklaşık olarak 3 bin km yok yaptım.. bunun bi kısmı otobanlarda geçti. normal yollarda normal süratlerde hiç bi problemle karşılaşmaz iken otobanlarda 130-140 km ortalama sürat ile seyir halindeyken 50 km sonra motor benzini bitmiş gibi tekleme ve gaz yememeye başlıyor. bir iki defada stop etti ve 10 dakika mola istedi benden.. acaba başına bu tip bi olay gelen var mıdır. hava filtresi olabilir diye düşündüm onu temizledim güzelce bişey değişmedi. yağ marka ve modeli böyle bişey yapar mı acaba. yoksa karbüratörde mi bi sıkıntı vardır sizce..
    Aynı durumdan bende muzdariptim,daha 2 hafta önce uzun yolda giderken oldu.Gv 250 ile 100km üstü hızda giderken belli bir süre sonra motorun sanki benzini ufak ufak bitiyormuş gibi teklemeler,gaz yememe vs yapmaya başladı ve biraz frenleme yapınca stop etti.Ama benzinim azalmaya başladığı zamanlarda yapıyordu,bunu fark ettim.Bikaç gün önce karbüratörü temizlettim ama henüz motoru test edemedim,bi ara yüksek hızda uzun yol yaparak denemem gerekecek.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler