Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    [QUOTE=ZERDÜŞT;2965648][QUOTE=gv650i;2965449]
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben söylediğin söz le yaptığın açıklama arasında bir bağlantı göremedim.Yama falan sevmeniz de gerekmediği gibi neden bunu söyleme! ihtiyacı duydun onu da şimdi bilemedim..Yama herkezin harcı değildir ancak onun sorumluluğunu taşıyabilecek kişilere yakıştığı gibi bohça hatunlara kundak ise bebeklere yakışır !. Garajın oluşumunu o toplantılara 1-2 kez katılan biri olarak en baştan beri bilen biriyim..Hür lük meselesine ise gelince profilimdeki imza yeterince açık bir mesaj dır..Sonuç olarak kulüp dışında bir çok iki teker kullanan arkadaşlarımız mevcuttur bunların arasında farklı tarzlarda motor kullananlar da vardır ve hiç bir kulübe bağlı değiller dir..bir kulüp içersin de var olmak veya olmamak tamamen kişisel bir tercihtir..ama senin söylemindeki '' yama filan sevmiyoruz bohça,kundak sıkar bizi .'' cümlesini yamalarımızı hafife alınmış olarak algıladığımdan hoş görmedim.
    Yama neden herkesin harcı olmasın yahu
    Sorumluluk taşıtacak bir şey olmadığı gibi bir topluluğa bağımlı olmayı simgelediği için saçma bir olay yama taşıma olayı... Tıpkı özgürlüğü savunan kişilerin tek bir oluşum altında birleşmeleri gibi saçma.

Bu tip bir duruş yerine

Bu tip bir duruşu tercih ediyoruz

Yoksa biz de sırtımıza bir kuş resmi koyar yolumuza öyle çıkarız.
    Ama börtü böcekle olacak işler değil bunlar.
    inzell bunu beğendi.
    Motosikletli Kaplumbağa...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Sercan senin algın bu bizim gerçeğimiz ise; ailelerimizle bir arada oluruz..

Yıldönümlerimizde zmanı müsait olanlar toplanır kutlama yaparız..

Doğanın tadını çıkarır,keyfine varırız..

Çadırda kurar..

Mangalda yaparız..

Çevre illerde köy ziyaretleride yaparız..

Bazen toprak yollarda ilerler..

Bazen ise asfaltta yol alırız..

Ama haklısın intizam önemlidir bizde..

Taşıdığımız yamanın bir değeri vardır yüreğimizde..

Bir Motorcunun doğaya ve özgürlüğe açlığı gibi bizimkisi de benzer dir..elbette kurallarımız vardır bizleri bir arada tutan da zaten budur..Kardeşlerimiz tek başına da sürer, bir araya da gelip birlikte de sürer..Bu tamamen kendisine kalmış tır..
    Ve dediğin gibi bütün bunlar ''Börtü,böcekle..''olacak işler değil..
    inzell, coolibo, bilginet45 ve 5 diğerleri bunu beğendiler..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tam burada kaza yapmıştım.
    MotorKafa bunu beğendi.
    www.motorumla.net

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://d1303.hizliresim.com/17/k/l5088.jpg

Tam burada kaza yapmıştım.
    Tekrar geçmiş olsun..
    bilginet45 bunu beğendi.
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Sercan kendisinden yaşça büyük olan, saygı değer Haldun ağabeyimize sokak ağzı ile birşeyler yazmış, İnzell de o yazıyı beğenmiş ama Haldun abimiz duruşunu hiç bozmamış
    Yapmayın gençler böyle şeyler. İstanbul küçük Siz de küçüksünüz MIRC'ta chat yapmıyoruz !
    coolibo, Serdarrr ve ZERDÜŞT bunu beğendiler.
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

_engin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 800
    [QUOTE=MotorKafa;2965670][QUOTE=ZERDÜŞT;2965648]
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yama neden herkesin harcı olmasın yahu
    Sorumluluk taşıtacak bir şey olmadığı gibi bir topluluğa bağımlı olmayı simgelediği için saçma bir olay yama taşıma olayı... Tıpkı özgürlüğü savunan kişilerin tek bir oluşum altında birleşmeleri gibi saçma.

Bu tip bir duruş yerine
    http://img20.imageshack.us/img20/6585/4555b.jpg

Bu tip bir duruşu tercih ediyoruz
    http://img850.imageshack.us/img850/4703/kampk.jpg

Yoksa biz de sırtımıza bir kuş resmi koyar yolumuza öyle çıkarız.
    Ama börtü böcekle olacak işler değil bunlar.
    Sercanim civanim kus resmi börtü böcek he bu arada gecmis olsun dileklerimi ileteyim sana

sonoyuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyi aksamlar arkadaslar. Su vakasindan sonra biraz arastirma yaptim. Dediginiz gibi tahliyede bir sorun var. Capak veya kirec tikamis olabilir diye dusunuyorum.

Donus yolunda 35 kilometre kala motorda aptallasma vardi. Son 20 kilometrede ise motor gaz yemiyordu. Yakit filtresi diye dusundum. Pompa yeni yaptigim ve sehir ici 80 kilometre denedigim icin suphelenmedim. Bana ders oldu.

Simdi durumdan kendimi kurtarmaya gelelim. Rulmanlar benimde aklima geldi. Asil korkum silindirlerde bir sorun olabilirmi. Bunuda tekrar calistirinca gorucem. Pompayi sokup gonderebilirim. Ayrica tamirdeki hatam deniz motorlarinin pompasiyla motorsiklet pompasini bir tutmak diye dusunuyorum. Asiri sicak keceye zarar vermis olabilir. Cunku deniz suyu her zaman serin.

Yardimlarinizi bekliyorum. Nasil bir yol izleyip tekrar bu canavari eski sagligina kavusturayim.

_engiin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt 650
    kolay gelsin arkadaşlar,bana debriyaj tası lazım,elinde olan varmı?
    * Sonsuz, bütün paralel doğruların çakıştığı yerdir.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sercan kendisinden yaşça büyük olan, saygı değer Haldun ağabeyimize sokak ağzı ile birşeyler yazmış, İnzell de o yazıyı beğenmiş ama Haldun abimiz duruşunu hiç bozmamış
    Yapmayın gençler böyle şeyler. İstanbul küçük Siz de küçüksünüz MIRC'ta chat yapmıyoruz !
    Ben kendimi fotoğrafta görünce beğendim hemen.
    _Uzay_ ve ZERDÜŞT bunu beğendiler.
    www.motorumla.net

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    ama senin söylemindeki '' yama filan sevmiyoruz bohça,kundak sıkar bizi .'' cümlesini yamalarımızı hafife alınmış olarak algıladığımdan hoş görmedim.
    adaşım dedim ya hemen 1 e takıyorsun yamanızı neden hafife alayımki siz seviyorsunuz takıyorsunuz.Genelde motor kulupleri seviyor.
    ben sevmiyorum anlamında yazdım kundak bohça da latifesi.
    yani GARAJ felsefesi daha çok teknik ve bagımsızlık ilkesi onu anlatmak istedim.Bilmiyorum bizim gibi başka gruplar vardır belki ama anadolu yakasında farklı tek biziz.
    dedim ya sizi seviyoruz Bu şehri istanbulda en çok seni ve diger kardeşlerimizi tanıyoruz.
    Sana az bir şaka takılayım dedim. Tartışmaya döndü iş hayatta sevmem tartışmayı.Ama faydası oldu güzel şeyler yapmışınız ögrenmiş olduk.Devamını dileriz.

---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 22:25 ----------

Alıntı sonoyuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi aksamlar arkadaslar. Su vakasindan sonra biraz arastirma yaptim. Dediginiz gibi tahliyede bir sorun var. Capak veya kirec tikamis olabilir diye dusunuyorum.

Donus yolunda 35 kilometre kala motorda aptallasma vardi. Son 20 kilometrede ise motor gaz yemiyordu. Yakit filtresi diye dusundum. Pompa yeni yaptigim ve sehir ici 80 kilometre denedigim icin suphelenmedim. Bana ders oldu.

Simdi durumdan kendimi kurtarmaya gelelim. Rulmanlar benimde aklima geldi. Asil korkum silindirlerde bir sorun olabilirmi. Bunuda tekrar calistirinca gorucem. Pompayi sokup gonderebilirim. Ayrica tamirdeki hatam deniz motorlarinin pompasiyla motorsiklet pompasini bir tutmak diye dusunuyorum. Asiri sicak keceye zarar vermis olabilir. Cunku deniz suyu her zaman serin.

Yardimlarinizi bekliyorum. Nasil bir yol izleyip tekrar bu canavari eski sagligina kavusturayim.
    yazdım ama nasılsa çıkmamış silindirlerde pek bir şey olmaz çarpma yaglama oldugu için daha çok krank kol bilyaları zarar görür ince deliklerden yagın geçmesi gerekiyor su pelte haline gelince yaglama deliklerini tıkayabiliyor motorun aptallaşması kötü bir haber hararet yükselmedi ise yaglama olmayınca sürtünme artmıştır.Ondan dolayı çekiş düşmüştür.
    yapılacak olan eski filitreyi iyice temizleyip alt yag tapasının oldugu üçgen kapagıda sökeceksin içeride 2 yıldız vida ile takılı yag süzcecini de çıkarı temizliyeceksin geri takıp motor temizleme sıvısı ile rolantide bir süre çalıştırıp bozuk yagın tamamen çıkarılmasını saglıyacaksın pompayıda sökmek için yan kapagı açınca yag kanallarını da temizleyip montajı yaparsın sonra yag filitresini değiştirip ucuz ama 10/40 yag ile fazla sıkıştırmadan 500 km kullanıp o yagı hatta filitreyide degiştir.Motor iyice temizlendiğine kannat getirdiysen castrol pover 10/40 yagı koy onuda ilk seferinde 2000-2500 de değiştirki eski yagdan tamamen kurtar motoru.
    bu arada pompayı takmadan iyice test et gerekirse değiştir pompayı yeni ve çıkma mevcut yag filitresi filan var istersen ara gönderelim.tekrardan geçmiş olsun umarım fazla bir zarar vermemiştir.
    pompayı sokmek için yan kapagı açınca kanallara hava tut orda kuçuk bir keçe var kranka yag basan kanalın orda o keçeyi kontrol et zedelenmiş olmasın keçenin çalıştıgı milin içinede hava tut basınçlı pelteleri atsın krank yag kanallarındaki.
    ZERDÜŞT bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı sonoyuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Tekrar geçmiş olsun. Makineler mekanik olarak dayanıklı umarım kötü birşeyler çıkmaz.
    Erdal rulman Arayıp selamımı söyleyin komple bakımını yapıp gönderir. Fiyat konusundada üzmez kimseyi. Bende halledebilirim fakat hafta sonuna kadar beklemeniz gerekir. Hafta içi yoğunluktan yetişemiyorum kapatmış oluyor genelde. Aceleyse arayıp konuşun. 05326341526

Kaya abininde dediği gibi motor temizleme sıvıları var. İçerideki suyu büyük ölçüde temizler. Sonra üst üste bikaç kere yağ değişip kontrolünü yaparsınız. Zaten makine çalışınca sesinden anlaşılır rulman yada yataklarda bir sıkıntı olup olmadığı ama yerinizde olsam yağ pompasını direk değişirdim. Kanunide fiyatı 40 tl gibi birşeydi. Hiç riske girmeyin.
    İstanbulda olsaydınız daha fazla yardımcı olabilirdik elimizden birşey gelebilirse msj atın yeter.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı _engiin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kolay gelsin arkadaşlar,bana debriyaj tası lazım,elinde olan varmı?
    malesef yok zor bulunan bir parça ama koreye siparş gececem istersen getirtelim özelden yaz veya ara beni engin 5322124353

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sokak ağzıyla ne alakası var yahu.
    Ben yama kullanımının gözümdeki duruşunu belirttim.
    Haldun abi " herkesin harcı değildir, sorumluluk gerektirir " vb tarzı şeyler yazdığı için ben de her grubun kolayca yapabileceği şeyler olduğunu, yamanın herhangi bir sorumluluk gerektirmeyeceğini, önemli olanın grubun içerisindeki saygı, sevgi ve yardımlaşma olduğunu belirttim.
    Bu demek değilki Anatolian Eagles ın içerisinde sevgi yok, birlik yok. Elbette vardır... ki zaten fotoğraflardan da belli samimi ve sıcak bir grup oldukları.
    Ama yine de sözümün arkasındayım. Bu işler yamayla, börtü böcekle olacak işler değil.

[QUOTE=_engin_;2965932][QUOTE=MotorKafa;2965670]
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sercanim civanim kus resmi börtü böcek he bu arada gecmis olsun dileklerimi ileteyim sana
    Teşekkür ederim abi
    inzell bunu beğendi.

bilginet45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650, C800
    [QUOTE=MotorKafa;2966459]Sokak ağzıyla ne alakası var yahu.
    Ben yama kullanımının gözümdeki duruşunu belirttim.
    Haldun abi " herkesin harcı değildir, sorumluluk gerektirir " vb tarzı şeyler yazdığı için ben de her grubun kolayca yapabileceği şeyler olduğunu, yamanın herhangi bir sorumluluk gerektirmeyeceğini, önemli olanın grubun içerisindeki saygı, sevgi ve yardımlaşma olduğunu belirttim.
    Bu demek değilki Anatolian Eagles ın içerisinde sevgi yok, birlik yok. Elbette vardır... ki zaten fotoğraflardan da belli samimi ve sıcak bir grup oldukları.
    Ama yine de sözümün arkasındayım. Bu işler yamayla, börtü böcekle olacak işler değil.

[QUOTE=_engin_;2965932]
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Teşekkür ederim abi
    bu yama meselesi börtü böcek meselesini anlayamadım yamalar simgeler kulüplerdeki sevgi saygı yardımlaşmayı beraberliği temsil ediyor zaten bu bir çok ülkedede aynidir.

Gv650i kullanıcı adını kullanan Haldun abi. Gv 650 ile ilgili görüştüğüm ilk grup sizdiniz. Bana 12 bin liraya kendi kullandığın motoru satmaya kalkıştın ve param yetmediğinden dolayı başka bir motor aldım. Ve motoru alıp ilk sana geldim. Sen ise aldığım motorun motor bloklarının açıldığını söyleyip bir sürü hortum takarak ayar yapıp normale getirdiğini söyledin. Ancak normale getirdiğin motor komrasöre bindiğinde patlatmazken komprasöre bindiğinde ptlatmaya başladı. Haliyle bende memnnun kalmadım. O zamanlar başkja kulüplere üyetdim ve yanınıza geldiğimde başka kulübe gittiimi duyan garajdaki arkadaşlarınız gelmek isteedi. Bende bağlı olduğum kulüpten onay aamadığımdan dolayı götüremedim. Ve bu bana eksi olarak geri döndü. Anca ben bunlararı konuşmak istemiyorumç Bir insana kullanmış olduğu motordan dolayı şu eksik bu eksik diyip para alıp tamşr ettiğini idda edeceğinize evet bizimde hatalarımız oldu diyip farklı dvranmanız gerklidir.

Motorunu custom yapan ve custom yapmadan önce sizin ile irtibata geçip cumstom yaptıktan sonra farklı gruba girip sırtında patch taşıyan insanı kendisinden göstermek isteyen insana karşı bn değil klüp olarak herkesin karşı çıkacağından eminim...

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı bilginet45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu yama meselesi börtü böcek meselesini anlayamadım yamalar simgeler kulüplerdeki sevgi saygı yardımlaşmayı beraberliği temsil ediyor zaten bu bir çok ülkedede aynidir.
    Aga anlatmak istediğim yanlış anlaşılıyor yada öyle algılanmak isteniyor, bilemedim...
    Diyorum ki, yamanın olup olmaması bişey değiştirmez. Dostluk, yardımlaşma, sorumluluk gibi kavramlar yamasız da olur.
    Yamanın olup olmaması, grubun içerisindeki sevgi saygı anlayışını değiştirecekse zaten öyle yamanın ta içine...

Motosikleti
    GV650, C800
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga anlatmak istediğim yanlış anlaşılıyor yada öyle algılanmak isteniyor, bilemedim...
    Diyorum ki, yamanın olup olmaması bişey değiştirmez. Dostluk, yardımlaşma, sorumluluk gibi kavramlar yamasız da olur.
    Yamanın olup olmaması, grubun içerisindeki sevgi saygı anlayışını değiştirecekse zaten öyle yamanın ta içine...
    arkadaş ben senin agan değilim o yamalar gurubların dostluk beraberlik simgesidir anlatmak istediğini anlıyorum sana göre öyle bişey diyemeyiz zaten. ama burada yazmak zorunda değilsin burada bir sürü kulüplerden arkadaşlar var onlara ayıp oluyor bence. yama simge olmazsa grup olduğu nereden anlaşılacak. insanları bir araya topluyan yamadır kulüp armasıdır. bu sana ters olabilr ama bir çok yerde böyledir. burası topluma açık bir forum yazdıklarımıza dikkat etmeliyiz tekrar söylüyorum anlatmak stediğini anlıyorum kendine göre sende haklısın.ben yıllardır motor kullanıyorum kulüpsüz birlik beraberlik bir yere kadar olmuyor en fazla 5-6 kişi toplanabilir. oda herzaman olmaz.

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı bilginet45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş ben senin agan değilim o yamalar gurubların dostluk beraberlik simgesidir anlatmak istediğini anlıyorum sana göre öyle bişey diyemeyiz zaten. ama burada yazmak zorunda değilsin burada bir sürü kulüplerden arkadaşlar var onlara ayıp oluyor bence. yama simge olmazsa grup olduğu nereden anlaşılacak. insanları bir araya topluyan yamadır kulüp armasıdır. bu sana ters olabilr ama bir çok yerde böyledir. burası topluma açık bir forum yazdıklarımıza dikkat etmeliyiz tekrar söylüyorum anlatmak stediğini anlıyorum kendine göre sende haklısın.ben yıllardır motor kullanıyorum kulüpsüz birlik beraberlik bir yere kadar olmuyor en fazla 5-6 kişi toplanabilir. oda herzaman olmaz.
    Ben senin agan değilim demişsin, arkadaş diye hitap etmişsin. Komik olmuş...

Her neyse dediğin gibi topluma açık bir forum.
    O yüzden herkes kendi düşüncesini saygısızlık yapmamak koşuluyla istediği şekilde dile getirebilir.
    Ben de herhangi bir kişi veya kuruma saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum.
    Ben yaklaşık 3 yıldır motor kullanıyorum ve yaklaşık 2.5 yıldır dahil olduğum bir grup var.
    Yamamız, armamız yok ama her daim beraberiz.
    Yani bizi bir araya toplayan şey yama değil.
    inzell bunu beğendi.

Motosikleti
    GV650, C800
    anladım hadi bakalım aga öyle olsun arkadaş ile aga arasında fark var. tekeriniz düz bassın.nasıl düşünüyorsan saygı duyarım(mk)yamasız armasız simgesiz olmaz olsada (mkulübü) olmaz dediğin gibi grup olur diyorum. hayırlı günler dilerim.
    MotorKafa bunu beğendi.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı hougras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gv650i kullanıcı adını kullanan Haldun abi. Gv 650 ile ilgili görüştüğüm ilk grup sizdiniz. Bana 12 bin liraya kendi kullandığın motoru satmaya kalkıştın ve param yetmediğinden dolayı başka bir motor aldım. Ve motoru alıp ilk sana geldim. Sen ise aldığım motorun motor bloklarının açıldığını söyleyip bir sürü hortum takarak ayar yapıp normale getirdiğini söyledin. Ancak normale getirdiğin motor komrasöre bindiğinde patlatmazken komprasöre bindiğinde ptlatmaya başladı. Haliyle bende memnnun kalmadım. O zamanlar başkja kulüplere üyetdim ve yanınıza geldiğimde başka kulübe gittiimi duyan garajdaki arkadaşlarınız gelmek isteedi. Bende bağlı olduğum kulüpten onay aamadığımdan dolayı götüremedim. Ve bu bana eksi olarak geri döndü. Anca ben bunlararı konuşmak istemiyorumç Bir insana kullanmış olduğu motordan dolayı şu eksik bu eksik diyip para alıp tamşr ettiğini idda edeceğinize evet bizimde hatalarımız oldu diyip farklı dvranmanız gerklidir.

Motorunu custom yapan ve custom yapmadan önce sizin ile irtibata geçip cumstom yaptıktan sonra farklı gruba girip sırtında patch taşıyan insanı kendisinden göstermek isteyen insana karşı bn değil klüp olarak herkesin karşı çıkacağından eminim...
    arkadaşım ben seni hatırlıyamadım ismini yazarsan belki hatırlarım sen benim motorumu almak istedin bende 12 bin dedim de nasıl satmaya kalkıştım ben illa benim motorumu mu al dedim.
    Senin motorunla ilgilenmişiz bir sürü hortum takmışız begenmemişsin ne diyim sana keşke ugraşmasaydık vaktime yazık olmuş.
    bazen böyle salaklık yapıyoruz işte biz milletin motorunu bozmayı severiz.ne kadar paranı aldık hatırlamıyorum ama hiç kimseyede şu bu eksik luzumsuz luk yapmam eksiğini söylerim ama senin bu yazdıkların teknik yetersizliğinden anlamadıgından dır diye hoş görüyorum.bana istersen özelden yaz kendini hatırlat helalleşmek isterim keske dönüp gelip egsoz neden patlıyor diye sorsaydın.
    ben adaşımla takılıyorum konuşuyorum kimseyede hor bakmıyorum herkez hür ve serbest kim orya gitti filanda demiyorum bahsettigin erhan ı severim nereye isterse oraya gider ben bütün 2 tekere gönül vermiş kardeşlerimi ayrı tutmam ve yakınımdaki arkadaşlardan da farklı davranmam bu konuya dışarıdan dahil oldun yanlış anladın ve yanlış sözler sarf ediyorsun su istanbulda en çok tanıdıgım ve bildiğim aynı makinaları koşturdugumuz grup sizin grup sizi bizden ayrı tutmuyorumki.Hep yardımlaşırız.
    Ancak yapım itibari ile yabancı kelimelere yama ve hertürlü bagımlılık taşıyan hiyerarşiye alerjim var ama benim alerjim var diye sizleri veya başka motorcuları eleştirmiyorumki herkez nasıl mutlu oluyorsa öyle davranacak.Ben sevmiyorum diye kimseyi zorlıyamam bu konuya açıklık getireyim tekrar.
    Kimsenin kalbinin kırılmasını istemem.
    burdan yazarken bazen yanlış anlaşılma olabiliyor diyorum
    daha öncede yazdıgım gibi biz uçma tahtasıyız uçmayı ögretiriz uçan gider istediği çiçege konar bal yapmak isteyen geri döner ogul vermek isteyen dala konar bu bir misal buda yanlış anlaşılmasın.
    TEKRAR YAZIYORUM KİMSENİN ŞAHSINA MOTORUNA GRUBUNA LAFIM YOK KİMSE GÜCENMESİN ADAŞIM BENİ BİLİR ZATEN GÜCENMEZ HERKEZİN TEKERİ SAGLAM BASSIN
    BU KONUDA KABAK TADI VERDİ KAPATIYORUM.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler