Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Teşekkür ederim, motoru birkaç servise gösterdim, gayet temiz olduğunu söylediler, şimdilik çok memnunum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gv-650
    Alıntı skaktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim, motoru birkaç servise gösterdim, gayet temiz olduğunu söylediler, şimdilik çok memnunum
    hayırlı olsun aramıza hoşgeldiniz...ikamet nerede,kaça aldınız,,,
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com-
    yüz cesurmotorcu/facebook

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Teşekkür ederim , Ankaradayım motorum 2006 model ve 10.000 tlye aldım

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun..tekerine taş gelmesin..

Uzay ın gelin konvoyuna bugün ne yazıkki katılamadım..Akünün azizliğine uğradım..
    Hakkını helal et Uzay kardeşim..
    Helal olsun abim, ne demek

Konjektöre baktırmayı unutma
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    hayırlı osun kardeşin dikatli kullan diger makinelere benzemez tercüben iyidir umarım sıkıntın olmaz inşallah olursa yardımcı olur burdaki herkez

Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun..tekerine taş gelmesin..

Uzay ın gelin konvoyuna bugün ne yazıkki katılamadım..Akünün azizliğine uğradım..
    Hakkını helal et Uzay kardeşim..
    yav adaşım bodrum yorgunlugunu atamadın heralde geldim diye bile aramadın gezilee davet ediyoz ses bile çıkarmıyorsun yoruldunmu yoksa gönlünmü geçti

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:35 ----------

Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun abim, ne demek

arkadaşım heyyy damat bey senin işin gücün yokmu kardeşim yeni damadın ne işi var burda şen önündeki işle ilğilennn

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım heyyy damat bey senin işin gücün yokmu kardeşim yeni damadın ne işi var burda şen önündeki işle ilğilennn
    İnternetten mahrum kalmak istemem

GV 650 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV 650
    salut:Akünün azizliğine uğradım..

haldun kardeş hayırdır geçmiş olsun ..................

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yok konjektör de sorun yok..akü çinliydi şimdi artık Yuasa..

yav adaşım bodrum yorgunlugunu atamadın heralde geldim diye bile aramadın gezilee davet ediyoz ses bile çıkarmıyorsun yoruldunmu yoksa gönlünmü geçti

Yok be abi yorulmak değilde akü sorun oldu birde pazar günü sbs sınavına götürdüm çocuğu..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:35 ----------

Alıntı GV 650 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kadir abi Akünün vakti gelmişşimdi ABD malı Yuasa akü aldım..kısmetse 5 yıl rahatım artık..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Kuru akü olayında haftada bir motosiklet çalışıyorsa 2 sene, 15 günde bir çalışıyorsa 1 sene şans tanıyorum. Ne marka olursa olsun 12volt 12 amper kuru aküde durum budur. Kolçak olayı olmadığından maduriyet yaşamamak için zamanı gelmişse ertelemeyin değişimi derim.
    Benim sahibinden ilanımı 1600 kişi incelemiş henüz tık yok, neyseki tok satıcıyız. Yanında mukaise kabul etmeyecekler bile benden fazla istemişler bu alem ilginçtir.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    slm.hyocular...gecen salı yola cıktım kadıkoyden tekırdaga orada aılemın yanında 1 gece kaldıktan sonra ( daha fazlasına yollar musade etmedı ) bastım canakkale ye ferıbotla keyıflı sakın ve dıngın bır yarım saatten sonra gaz kesmeden akcaya kadar ındım ( kaz daglarında saganagı yedıkten sonra akcaya kadar kurudum ) oradan vira izmir aliağa ya kadar cok rahat bır yolculuk ve aliğanın kamyon trafıgınden sıyrılıp ızmırde bır rakı-balık gecesı tum yorugunlugu aldı...ertesı gun vira aydın- nazıllı (izmir-aydın otobanı mukemmeldı ) nazıllıde eskı bır dıst zıyaretı ve oradan vira antalya 1 gece de antalyda dınlendıkten sonra nıhayet alanya avsallardayım sı anda uzerınden 4 gun gecmesıne ragmen yenı yenı kendıme gelıyorum desem yerıdır...herkese keyıflı forumlar....

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı cold play adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nıhayet alanya avsallardayım.herkese keyıflı forumlar....
    Aydın otobanı keyiflidir..
    Sanada iyi tatiller..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:30 ----------

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuru akü olayında haftada bir motosiklet çalışıyorsa 2 sene, 15 günde bir çalışıyorsa 1 sene şans tanıyorum. Ne marka olursa olsun 12volt 12 amper kuru aküde durum budur. Kolçak olayı olmadığından maduriyet yaşamamak için zamanı gelmişse ertelemeyin değişimi derim.
    Benim sahibinden ilanımı 1600 kişi incelemiş henüz tık yok, neyseki tok satıcıyız. Yanında mukaise kabul etmeyecekler bile benden fazla istemişler bu alem ilginçtir.
    12 volt 14 amper diyor kitapcık..bende ona uydum şimdi..önceki çin malı bir akü olduğundan çok da şaşırmadım bozulmasına..1 hafta çalışmamıştı alt tarafı neyse çözüldü sorun bu arada senin motor istanbul da olsa daha kolay alıcı bulurdu gibi düşünüyorum..

nastyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    Hoş geldiniz hayırlı olsun

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

salut:Akünün azizliğine uğradım..

eski üyesiniz ama ilk defa mesajınıza rasladım seyrek yazıyorsunuz tanımayı isterim adaşım tanıyordur heralde

adaşım akün hayırlı olsun uzun süre elektirk derdin olmaz inşallah

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:27 ----------

cold play iyi gitmişin güzel keyflede dönersin darısı başımıza

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    eski üyesiniz ama ilk defa mesajınıza rasladım seyrek yazıyorsunuz tanımayı isterim adaşım tanıyordur heralde

adaşım akün hayırlı olsun uzun süre elektirk derdin olmaz inşallah

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:27 ----------

Akü işi tamam onla ilgili Allah nasip ederse artık uzunca bir süre sorunum olmaz..

GV 650 nikli Kadir bey,ilk GV 650 alanların başında bu markanın Türkiyede Global döneminde ki satış müdürlüğü nü yapmış bir kişi..sevdiğimiz bir dostumuz ve abimiz..

GV 650 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV 650
    Sevgili dostum haklısın bu grubun en eskilerin den hatta ilk kurucularındanın diyebilirim. Haldun dostumun dediği gibi Eski Dist. Global Motorun Satış Müdürü idim . Firma kapanınca yaşantımızda ufak tefek değişiklikler ile hayatımıza devam ediyoruz. Burayı devamlı izleme rağmen fazla yazmam ama Hyosung için yazılan güzel yorumlarıda okumadan geçemiyoru.. Bende de 2006 model GV 650 var yaklaşık 20.000 km ve ben den başka da kimse selesine oturmamıştır. her ikimizde birbirimizin dilinden anlıyor geçinip gidiyoruz. en kısa zaman da grup tarafın dan organize olacak bir toplantıya katılmayı isterim. Bu arada haldun dostum bilir her iki tarafta orjinal Hosung egzostu olan motor benim motorumdur.resim ekleyemiyorum ama ilk fırsatta egzost resimlerini siteye koymaya çalışırım.
    Bundan sonra daha katılımcı olmaya çalışırım.

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Sevgili dostum haklısın bu grubun en eskilerin den hatta ilk kurucularındanın diyebilirim. Haldun dostumun dediği gibi Eski Dist. Global Motorun Satış Müdürü idim . Firma kapanınca yaşantımızda ufak tefek değişiklikler ile hayatımıza devam ediyoruz. Burayı devamlı izleme rağmen fazla yazmam ama Hyosung için yazılan güzel yorumlarıda okumadan geçemiyoru.. Bende de 2006 model GV 650 var yaklaşık 20.000 km ve ben den başka da kimse selesine oturmamıştır. her ikimizde birbirimizin dilinden anlıyor geçinip gidiyoruz. en kısa zaman da grup tarafın dan organize olacak bir toplantıya katılmayı isterim. Bu arada haldun dostum bilir her iki tarafta orjinal Hosung egzostu olan motor benim motorumdur.resim ekleyemiyorum ama ilk fırsatta egzost resimlerini siteye koymaya çalışırım.
    Hocam peki bu kadar keyifli bir motorun, regulator, conta, depo çatlağı, marş motoru takılması vs. gibi kronik sorunlarıyla burada onca kişi boğuşurken, eski bir marka satış müdürü olarak hiç Kore'ye geri bildirimde bulundunuz mu? Bu kadar kişinin aslından garanti kapsamında çözülmesi gereken sorunları orda burada sürünerek çözmeye çalıştıklarını gördükçe neler hissettiniz? Gerçekten merak ediyorum.
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam peki bu kadar keyifli bir motorun, regulator, conta, depo çatlağı, marş motoru takılması vs. gibi kronik sorunlarıyla burada onca kişi boğuşurken, eski bir marka satış müdürü olarak hiç Kore'ye geri bildirimde bulundunuz mu? Bu kadar kişinin aslından garanti kapsamında çözülmesi gereken sorunları orda burada sürünerek çözmeye çalıştıklarını gördükçe neler hissettiniz? Gerçekten merak ediyorum.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

kadir bey memnun oldum inşallah en kısa zamanda garaja beklerim adaşım iyi bilir buraları size rehberlik yapabilir .
    sizin motorun egsozunun resimlerini görmüştüm 2 ci egsoz dengeyi saglamıştır. görüntüde güzel olmuş bundan başka yakış ve ses de ne gibi değişiklikler oldu? benimde 20.000 oldu ama 2 sene içinde .
    serdarında dediği gibi aranan insansınız sıkıntılar için mutlaka ugraşmısınızdır bunları sizden dinlemek isteriz

nasılsın serdar konuların takipcisisin , senin elciklerle ilgili bir model gelecek kısa zamanda sana bilgi veririm

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Abi haberlerini bekliyorum Dün iş çıkışı rastgele önce belde yollarına, sonra köy yollarına, sonra da tarla yollarına doğru giriş yaptım motorla Ekinlerin arasından giderken küçük bir sıpa çıktı karşıma, beni görünce kulakları dikip kaçmaya başladı Ama sağı solu yüksek olduğundan kenara atana kadar 100 m kadar önümde koştu. Hayvanda arasıra arkaya bakmalar filan, bayağı eğlendim. Shrek'in eşeğine bayağı benziyordu, gipgri Daha sonra bir tavşan çıktı karşıma.. O da tarlaya girene kadar biraz koştu önümde. Ulen ne oluyoruz derken bir tane tilki yoldan dikine tarladan tarlaya atladı. Hayırdır dedim, masalda mıyım acaba Bremen mızıkacıları mı neydi, onlar yahu Acayip rahatım bozuk yollarda, Düşük hızda gitmek de çok kolay. Rolantide, hiç gaz vermeden dikiş makinası gibi 8 km/h ile tıkır tıkır gidiyor. Düşük devir torku bayağı iyi enduro motor karakteristiği yüzünden. Ama daha tam hakim olamıyorum yavruya, bayağı yüksek. Biraz tedirgin ediyor. Bu arada Gv650 gibi gazı açınca yapıştırmıyor diyeyim de eski motoruma sahip çıkayım
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Kadir dostumdan önce ben kendi bildiğim bir kısma cevap vermek isterim.

Depoda çatlak falan olmuyor, contadan kaynaklanan bir akıtma problemi oluyor ki, Global motor bu konuda sıkıntı yaşayan tüm motorların garantiden onarımını yaptı.
    Hatta bana ve eminim benim gibi başkalarına önceden haber verdi.

Ayrıca gidonlardaki civata problemini de tüm motorları geri çağırıp, gayet güzel çözümlediler. Zaten Türkiye'de bu gidon problemini ilk (belki de tek) yaşayan kişi Kadir dostumdur.

Geriye kalan sorunlardan, konjektör meselesi ilk yıllar içinde çıkmadığından, bu mesele Global sürecinde hiç gündeme gelmedi. Mesela bu motoru ilk alan birkaç kişiden biri olmama rağmen bende sorun yok.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler