Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı cold play adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm dostlar..... romeonur hayırlı olsun gv650 in...kazasız belasız inş. hafta sonuna planı olan varmidur :D beygırler yata yata sıstı ııce :D su kayısı bı degıstırsem rahatlıcam...motorun arkasına kuş kafesı koymayı dusunuyorum olmıcak bole yoksa :D denemedıgım malzeme kalmadı ( pudra,pudra sekerı,plastık temızleyıcı sprey,ter kokusu onleyen sprey,salça,gres yagı,ayçiçek yağı,anzer balı,kahvaltılık margarin,mayonez-ketçap,,biber turşusu,sentetik tiner,yastık kılıfı,şnorkel,bebe mamaı vs. ) :D ee tabı geçmıo dııll ınsanın aklından bıde benzın almayı unutup yolda kalanınız varmı :D
    Ben benzin almadığından yolda kalanı biliyorum,adı bende saklı..

Bu arada Mahmut kardeşim sakın ola kayış değişmeden süreyim deme..yolda kalırsın ..demedin deme..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    slm dostlar..... romeonur hayırlı olsun gv650 in...kazasız belasız inş. hafta sonuna planı olan varmidur :D beygırler yata yata sıstı ııce :D su kayısı bı degıstırsem rahatlıcam...motorun arkasına kuş kafesı koymayı dusunuyorum olmıcak bole yoksa :D denemedıgım malzeme kalmadı ( pudra,pudra sekerı,plastık temızleyıcı sprey,ter kokusu onleyen sprey,salça,gres yagı,ayçiçek yağı,anzer balı,kahvaltılık margarin,mayonez-ketçap,,biber turşusu,sentetik tiner,yastık kılıfı,şnorkel,bebe mamaı vs. ) :D ee tabı geçmıo dııll ınsanın aklından bıde benzın almayı unutup yolda kalanınız varmı :D
    kayış sesi magduralrından biride benim ama çaresini bulmuştum fakat en kesin çözüm zincire çevirmek toz reçine önermişti bir arkadaş ama onu denemedim bir deneyen olursa yazsın bakalım mahmut gel istersen hafta sonu bir çözüm buluruz

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    tamam kaya abı ....pazar gunu senın oradayım...

Motosikleti
    CBF 600 - NC 700 - Versys 650 - Tracer 900
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gökhan 2 side mavi 2 side 22000 km de yeni aldığımı ve ya daha öncekini satarım yeni aldıgımı en son 9500 veriyorum digerinide 12000 tl vereceğim

pazar günü antalyadan oglumla yola çıktım ıspartada bir gece yattık pazartesi öglende ıspartadan yola çıkıp radar olan bölgede ortalama 90 km ile 200 km yol geldim benzin aldım ortalama 3.2 lt 100 km benzin tüketmiş süper bir makine çekiş süper daha sonra biraz bastım ortalam 150 km artçılı ve rüzgar karşıdan baya bir şekilde arttı harcama 4 lt ıspatrta akyazı arası 600 km 7 saatte bolca dinlenerek geldik ordan da istanbul 1.5 satte orası otobanda costu maşallah çok rahat bir şekilde geldik 900 km bir sürüş yapmış olduk darısı gitmeyenlerın başına
    Selamlar herkese.. buradaki herkes gibi ben de gv650 nin güzelliği ile mest oluyorum. kısmet olursa da bir gv650 almayı düşünüyorum.
    Bir soru soracağım yukardaki yazı hk. iki motor arasında niye bu kadar fark var?

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı slamdunk_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese.. buradaki herkes gibi ben de gv650 nin güzelliği ile mest oluyorum. kısmet olursa da bir gv650 almayı düşünüyorum.
    Bir soru soracağım yukardaki yazı hk. iki motor arasında niye bu kadar fark var?
    fiat farkını soruyorsan aksesuar ve temizlık açısından fark

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    kaya abı bi devir saati taktıram diom ne dersın ?

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bende bir haftadır gv 650 kullanıyorum. Tek kelime ile muhteşem keyifli bir model. Bu kadarını beklemiyordum. Kendine özgü bir göz alıcılığı ve karakteri var. Gidişi kendinden beklenmeyecek derecede iyi. Şuanda bir eksikliğini yada sıkıntısını göremedim. Kullanmadığım tip neredeyse kalmadı ama bu başlıbaşına kendi şahsına münhasır benzersiz bir haz veriyor...
    Buda resmi :)
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Hayırlı uğurlu olsun acayüp..
    zaman içersinde koltuğunuda keyfine ve zevkine uygun hale getirirsen uzun yollar dahada kolaylaşır..

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DS tanıdık geliyor.
    www.motorumla.net

ylcndrsn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    öncelikle herkeze slm . gv650 alalı 3 ay oldu oldukça memnunum. GV 650 kullana arkadaşlar bana hangi yağı önerir
    ...

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    eyğp burayada hoş geldin sende virüsü tam anlamı ile kaptın iflah olmaz artık

öncelikle herkeze slm . gv650 alalı 3 ay oldu oldukça memnunum. GV 650 kullana arkadaşlar bana hangi yağı önerir
    sende hoş geldin kardeşim adın yalçınmı nic den öyle çıkardım yag konusunda çok denedik ve en uygun costrol power 1 motorsiklet yagından randıman aldık 4lt lik den alırsan iyi olur ancak motora 3 lt koyuyorsun düz bir yerde motoru tam düz olarak yag camına baktıgında F ÇİZGİSİNDEN 1mm aşagıda olması önemlidir çok doldurmak iyi sananlar yanılıyorlar motorun yakıt sarfiyatını bile artıtır çekişden düşer iç basıncı zorlar keçeleri bozar filitre değiştirincede az çalıştırıp 3 daikka kadar bekledikden sonra seviyye göre tamamlamak gerekir

çorludasın galiba filitre vs konusunda ararsan yardımcı olurum

---------- Post added at 19:19 ---------- Previous post was at 19:13 ----------

kaya abı bi devir saati taktıram diom ne dersın ?
    yani uygun bir şey bulursan uyacak olabilir ama tarj olarak pek yoktur bizim makinalarda ama ben sarj meselesini tam görmek için bir volt metre taktım ayrıca vites göstergesi takdım genelde 5 de giderken devir yükselince 6 ciyı ararım ayrıca birde ısıyı daha iyi ölçmek için djital bir hararet saati takdım ,ayrıca göstergede olupda aktif olmıyan yag lambasınıda müşirini yaparak aktif hale getirdim bu yaptıklarım uzun yolla çıkanlar için çok elzem olanlar arızayı önceden fark etmek çok sıkıntıdan kuratrır insanı istiyen olursa yardımcı olurum

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani uygun bir şey bulursan uyacak olabilir ama tarj olarak pek yoktur bizim makinalarda ama ben sarj meselesini tam görmek için bir volt metre taktım ayrıca vites göstergesi takdım genelde 5 de giderken devir yükselince 6 ciyı ararım
    Belli bir parayı gözden çıkarırsan 6.vites bizim motorlara yapılabiliyor buna uygun vede yapılırsa şahane bir durum ortaya çıkıyor..
    Yağa gelince würth ün yeni çıkardığı yağı da ayrıca tavsiye ederim..kullananlar çok memnun..

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Hayırlı olsun.
    Yağ seçimi zor iş 10-40 API SL kullanmanız lazım.Buda kutusunda motosiklet resimli olan hiçbir markada yok. Castrol en yakını en azından API SJ yani 2004 sonrası üretilen motorlara uygun görülmüştür.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belli bir parayı gözden çıkarırsan 6.vites bizim motorlara yapılabiliyor buna uygun vede yapılırsa şahane bir durum ortaya çıkıyor..
    Yağa gelince würth ün yeni çıkardığı yağı da ayrıca tavsiye ederim..kullananlar çok memnun..
    adaşım iş çıkarma başımıza 5 ci nın hakkını zor veriyoz bide 6 olursa kanatta takmamız iyi olur sanzımanı açıp gt lerin dişli grubunu monte etmek lazım oda çok para tutar ugraşıda cabası

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    abı ben bunu bı yerden bılıom 6 patlar olur bunun sonu

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    abı ben bunu bı yerden bılıom 6 patlar olur bunun sonu
    mahmut gelecem gelecem diyorsun kayıpsın bak yarın gelebilirsen gel merak ettiğin ses garajda dinle ve gör

Motosikleti
    cawa
    Oku oku gözlerim şişti. Bu motorun 0-100 ü kaç saniye bilen varmı. (sadece merak ettim)

Çok tehlikeli makine kalp çarpıntısı yapıyor bende. Galiba artık yaşlanmaya başlamışım :(

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Selam arkadaşlar bende bu makinenin hayranı olarak turuncu siyahını almak istiyorum kısmet olursa daha öncede bir comet 650 sahibi olarak sınıf değiştirmek istiyorum.Nette bir tane var ama bakalım biraz daha bekliyelim belki başka turuncu lar da olur fiyat belki daha uygun olur Bir de bu sınıfı kullanalım.
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

Motosikleti
    cawa
    Az önce öğrendiğime göre 0-100 4.5 sn imiş . Çok tehlikeli çook. Tam gazda motorun arkasını tutmak imkansız hemen gidonun yanına geliyor yeni dökülmüş asfaltta denedim yine aynı. Bu kadarı bana çok fazla

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum GV650'de de aynı o zaman. Benim GT'de arkada oturan yoksa 3. viteste bile teker-gidon yakınlaşması mümkün olabiliyor.
    www.motorumla.net

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler