Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Xt 600 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    DISTORTEDMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Cayirti benim fikrim tamamen kendi isteğini değerlendirmen. Burada böyle bir soru sorma bence. Git, imkan bul kendine bi şekilde. GS500'e de, ne bilim XT600'e de bin, sür, test et. Nasıl bulursun bu imkanı onu bilemem ama en iyisi bu. Biz sana kendi zevklerimizin etkisinde kalarak bitakım cevaplar verdik diyelim. Sende bunların etkisinde kalıp gidip XT600 ü aldın. Ya pişman olursan ?? Ya bu çok rüzgar alıyomuş keşke GS500 alsaydım dersen?? Objektif yaklaşamayabiliriz. En sağlıklısı test etmek. Bilmem ne derler ama acemi değilsen ki bi motorun da varmış, forumumuzda sana yakın yerlerde bu motorları kullanan kişilere danış kullanabilirmiyim diye. Belki çıkar yardım sever birileri.. He benim bu tip taleplere yönelik attığım özel mesajlara pek cevap bile gelmedi ama sen yinede bi şansını dene
    Hayallere ulaşmanın yolu, rüyalardan uyanmaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

tskrlr

fıkırler ıcın saolun arkadaslar artık bazı seyler belırmeye basladı beynımde teredutte kaldıgım motorların ıkısını dee deneme sansını buldum xt 600 bana daha uygun motoru sert kullanmayı seven bırıyım gs 500 bunu kaldıramaz sanırım ama ne bıleyım xt600 daha bı yırtıcı geldı bana gerek ses gerek performans bayagı bı etlıledı benı hepınız saolun beyler. yakında kavusuyorum xt 600 e

DISTORTEDMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    İnşallah dostum, hayırlısıyla... Resimde koyarsın bu başlık altına artık. Gözümüz bayram etsin bizimde
    Hayallere ulaşmanın yolu, rüyalardan uyanmaktır.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    xt kullanıcıları selamlar.
    93 model bi xt sizce alınır mı çok masraflı olur mu? mantıklı fiyat aralığı nedir acaba ? bi de siz olsanız çin malı da olsa 2006 model motorla takas edermiydiniz xt600'ü.
    tşk.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    japon kullanan arkadaşlar cin mallarını pek fazla begenmezler arkadasım... Tahmin etmiyorum
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    başlığın tümünü okudum. gözden nasıl kaçırdım burayı bilmiyorum xt 600 bir sefer kullandım oda düz yolda. ama çok kaçık bir makina. isteklerinize hemen cevap veriyor. 660 ile arasında ki farklar göz ardı edilemez. ama teknolojiye fazla yakın durmamak lazım. pahalıya mal oluyor şaka bir yana enjeksyonlu olması bir hatta 2,3 artıdır. ama dijitalleşmesinin getireceği sorunlarda göz ardı edilmemeli bence...
    kendi motorumu satıyorum. nakit sıkıntım var. ama geçer geçmez gelsin bi enduro... belkide xt
    [B][SIZE="2"]yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!![/SIZE][/B]

Motosikleti
    YAMAHA XT 600E SATILMIŞTIR ARTIK MOTORU YOK
    selam arkadaşlar eskişehirden oldcityboy ben .xt hakkında herşey.evet 600 cc de ilk göz ağrım.race motora gecmek için kullandığım endurom.o benim aşkım herşeyim.sadece enduro değildir.o enduroların arasında en hard olanı.hard enduro.şimdi satmak istiyorum onu ciddi alıcılarla ararsa sevinirim.ya öyle demeyin hemen evleniyorum.anladınız siz canım.0533 744 40 81.ismail.

selam arkadaşlar eskişehirden oldcityboy ben .xt hakkında herşey.evet 600 cc de ilk göz ağrım.race motora gecmek için kullandığım endurom.o benim aşkım herşeyim.sadece enduro değildir.o enduroların arasında en hard olanı.hard enduro.şimdi satmak istiyorum onu ciddi alıcılarla ararsa sevinirim.ya öyle demeyin hemen evleniyorum.anladınız siz canım.0533 744 40 81.ismail.

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    @oldcityboy Kaç model ? Kaç Km de fiyat ne istiyosun arkadasım... Biraz bilgi verirsen seviniriz...

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Klr 650 cok içime ısınmasına karsın diğer sartları goz onunde bulundurdugumda xt 600 her yonden agır basıyor.. Bakalım hayırlısı. İnş temiz bir xt 600 bulurum kısa zamanda...Tercihim siyah renk

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    yattı bizim motor işleri.. Zongimizle aynen devam yollar bizi bekler

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    Alıntı myheart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yattı bizim motor işleri.. Zongimizle aynen devam yollar bizi bekler
    zongi si olmayanlarda var ver gazi
    Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    allah herkese istediği motoru versin... Bi zamanlar bizim de yoktu zongimiz fln

Yamaha XT600E Debriyaj Balatası

Selam arkadaşlar xt600e motoruma debriyaj balata seti arıyorum ararkende sizi buldum şimdiden de memnun oldum Yamaha bana baskı balata ve yay için 400 ytl fiyat çıkarttı acaba bu parçaları daha makul bi şekilde temin edebilir miyim? Bu konuda bilgilerini paylaşanlara ve paylaşmayanlara şimdiden teşekkür ederim...

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    myheart bir pistonun 100 € / zongsheng'in 20-30 Ytl arası olduğunu düşünmeden bu işe girme derim, kayınçonun Honda XL200'ü parça bekliyor, conta takımına honda 110 Ytl fiyat çekti, zongsheng'te 5 Ytl conta başı, bence motor almadan parça fiyatlarınada şöyle bir göz atmak lazım, arkadaşların tüm yazılarını okudum XT600'leri 1.500-2.000 Ytl arası motor topladıklarını yazmışlar, bizim çinlilerin motoru 400-500 Ytl' ye toplanıyor. Ben şaşkınlıkla yazılan fiyatları okudum, 2.000 Ytl 'ye zongsheng 2.el bir makinayı rahat rahat alırsın. Ben bir kere daha motorumdan memnun oldum, belki 150 km gitmez ama masrafsız. İstanbul'da olmayan parçasıda yok.
    "Motosiklet Özgürlüktür."

TAMCAZZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çalındı. (maxi scooter) 1 yıldır yolunu gözler oldum. 6 ay borcunu ödedim :( *3 kez vergisini...
    neticede XT 600 herkese yakışır, ama motorun 1/3 kadar parasıda extra kenarda duracak.
    yani ortalama 6000-7000 e bir XT alacaksan 2000-2500 de
    kenara koyacaksın demek oluyor.
    tabi bu çok göreceli bir durum. benim kuzenim aldı ufak tefek bir masraf yaptı
    2 senedir başka bişey çıkmadı. yani 2000 -2500 kenara koysaydı sadece
    kenarda parası durmuş olacaktı...
    süper moto XT ler beni benden alıyor...
    allah herkese nasip etsin nediim...
    konuyu takip ediyorum, uygun ve temiz bir XT600 bulursam almayı düşünüyorum.

kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    elden marşı olamayanlar poff adamıo öldürüyo :D eskiler:D
    [url] www.myspace.com/kayku34 [url]
    [url] www.herkesdinlesin.com/kayku34 [url]

arkadaşlar ben de xt600 94 modeli var çok gzl bi makina kaçışı fln süper tekere gzl kalkıyor dağları da yiyor

TAMCAZZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çalındı. (maxi scooter) 1 yıldır yolunu gözler oldum. 6 ay borcunu ödedim :( *3 kez vergisini...
    @ bilgintaner : km. kaçta nedir ne deildir.... fiyat ne istiyosun...
    resim varmı... eksik gedik varmı..
    evrakları tammı ?
    bunları eklersen iyi olur...

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    "güzel makina" yazayım, başlık da güncellenmiş olsun.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    yakıt konusu oldukça sık sorulmuş. Tabi durum kullanıma göre değişir aşşağıda fotoğrafladığım değer şehirler arası yolda ölçülmüş olup ortalama 90-110 km arası hız yapılarak çıkan sonuştur
    toplam 247 km 31,14 YTL yani 10,21 Litre
    100 km 4,13 lt yakıt sarfiyatı 1 kmde 12,6 kuruş

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler