Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122

Yamaha Xt 600 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kondisyonu çok kötü olmadığı sürece bence alınır. Eski motosikleti almaya niyetlendiyseniz merakınız varsa eliniz az buçuk anahtar tutuyordur diye düşünüyorum. Motorun sıkıntılı kısımlarını kendiniz yenileyip vakit geçirirsiniz ömürlük motorunuz olur. Eski motorun keyfi söküp takması, boyanacak yenilenecek parçalar vs'dir bence. Maddi olarak esnek bir zamanım olabilse eski model bir xt660r alıp uğraşmak isterdim. Xt660 5000km kullandım bu motorun keyfini hiçbir motordan alamadım. xt600 660 bir kere binenin tadı damağında kalır satarsın sattığına pişman olursun öyle motosikletler.
    Motordan fazla anlamam sadece binerim bozulursa sanayiye götürürüm diyen biniciyseniz üç beş fazla verip iyi kondisyonda olanını alsanız daha iyi olur.
    660 VARDI 4 YIL KULLANDIM 1 ay önce sattım gidip afrika twin alacağım tenere gibi olamaz diye tırsıyorum 4 yıl sıfır masraf katır gibi kullandım dağ tepe gezdim keşke satmasaydım diyorum :(
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Bir yerden para denkler isem; şu konunun huyu, suyu, hürmetine bir tane alıp saklayacağım. Her ay bir parçasını yenilesem, 2-3 yıl sonra binsem de dert olmaz die düşünüyorum.

baskentli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kondisyonu çok kötü olmadığı sürece bence alınır. Eski motosikleti almaya niyetlendiyseniz merakınız varsa eliniz az buçuk anahtar tutuyordur diye düşünüyorum. Motorun sıkıntılı kısımlarını kendiniz yenileyip vakit geçirirsiniz ömürlük motorunuz olur. Eski motorun keyfi söküp takması, boyanacak yenilenecek parçalar vs'dir bence. Maddi olarak esnek bir zamanım olabilse eski model bir xt660r alıp uğraşmak isterdim. Xt660 5000km kullandım bu motorun keyfini hiçbir motordan alamadım. xt600 660 bir kere binenin tadı damağında kalır satarsın sattığına pişman olursun öyle motosikletler.
    Motordan fazla anlamam sadece binerim bozulursa sanayiye götürürüm diyen biniciyseniz üç beş fazla verip iyi kondisyonda olanını alsanız daha iyi olur.
    Fikirleriniz icin yeniden tesekkurler, daha once xt600 bindim ama yillardir motorsuzum ve dayanamadim artik sirf ise gidip gelmek icin motor almaya karar verdim. Ama gel gorki butce problem cok az bir butcem var ve vaktim ne zaman belli degil. Simdi bir motor buldum devir rediksiyonu kenarindan yag kacagi varmis uzak bir sehirde nedir ne degildir resmen kapali kutu. Fiyati makul ama diyorum ki alsam ne kadar masraf olabilirki ufak tefek yapararim bilemedim ya

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    660 VARDI 4 YIL KULLANDIM 1 ay önce sattım gidip afrika twin alacağım tenere gibi olamaz diye tırsıyorum 4 yıl sıfır masraf katır gibi kullandım dağ tepe gezdim keşke satmasaydım diyorum :(
    660 sevmem ama afrika ile kiyaslarsam kesinlikle 660.. Afrika ile araziye girince resmen ter dokuyorum

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir yerden para denkler isem; şu konunun huyu, suyu, hürmetine bir tane alıp saklayacağım. Her ay bir parçasını yenilesem, 2-3 yıl sonra binsem de dert olmaz die düşünüyorum.
    Hocam hadi alda surda konumuz olsun bari

Albertorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660r+xtz660+honda cy50+monkey z50+mobylet
    Gerçekten sürdüğüm en sağlam motor diyebilirim

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler