Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    gece_ yarın oglen fırsat bulursan menderes e bı ugra da malı gorelim bende cayını ıcmeye gıdıcem acıkcası ,bide dukkanın resımlerını merak ettım ondan bakalım hakan nasıl bı calısma yapmıs yoksa motordan bı sıkayetım yok , gelirse yusuf hocam la damlarıs
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    Pardon Abİ Ben Orayi Bİlmİyordum Tamam Gelİrİm Cobalt
    Hem TaniŞmiŞ Oluruz O Arada Msn Nİ Eklemeye ÇaliŞiyorum Ama Kabut Etmedİn HenÜz.
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    hocam ben camı çıkarttım sonra bi daha takamadım

vidaları açamıyorum zira. hani arada bi vidalar gevşiyor diyoruz ya ne mümkün motor geliyor vida gelmiyor

soğuk havada camın olmaması soğuğu daha fazla hisettirmesine rağmen nede olsa önümüz yaz takmıyım diyorum..

ama koruma demirini çıkarmak çok yanlış bencede.

birde yağmurda lastikler fren yapınca değil, yazın yolda biriken sularda kendiliğinden de kayıyor birebir yaşadım fren yapmadan da kaydı ..
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    bisi ogrenebilirmiyim galiba hepiniz ayni ustaya gidiyosunus bogrenebilirmiyim ustanizi . benim ilk degil ama 2. bakimda falan sizin ustaya gitmem daha mantikli gorunuyo
    imzam yok parmak bassam olurmu

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    acaba dogru resımmı yollarım

prd beyler yanlıs oldu brıazdan koltukların resmını atıyorum

Motosikleti
    KATUBO kardeş ben bu motor işinde şunu öğrendim aslında bu motor servislerinin alayı fıss
    Güvenilir bi adam bulmak çok zor o yüzden kasma kendini kendi fazla kasma

Motosikleti

ArkadaŞlar Arka Koltuk Ayakligi Yarin Gelicek O Yuzden Ustunten Ölesine Takildi O Oky

kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    gece bisi solicem . made in china yazisininoldugu yerde yamaha yaziyo farketmedim sanma bide su senin motorun yandan tam bir fotosunu gosterebilirmisin sana zahmet
    imzam yok parmak bassam olurmu

Motosikleti
    gece bu linkte çıplak kadın resimleri çıkıyo abi elinde kırbaçlı falan sen neyin linkini attın baba

djorkaeff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    slm arkadaşlar bende motorada biraz değişiklik yapayım diye düşündüm mesela dün bir sl150 gördüm Supershadow direksiyonu takmış açıkcası harika bir görünüme sahip olmuş bende değiştirme kararı aldım ayrıca şu ayaklığıda değiştirecem fakat bu tarz aksesuar yada değişiklikleri yapan yerleri bilmiyorum ve bakım olarakta gittiğim yere güvenmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim ist. anadolu yakasında olursa sevinirim

snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    ben satıcam kısmetse motoru büyültmeye niyetliyim ... ama şu koltuk güzel görünüyor gerçektende.. uzun süre bizim koltuklar özellikler artıçı için uyuşukluğa sebep valla....

eskiden sl forumda zeda vardı şimdi gecce damgasını vurmuş..

bide şu kırbaçlı hatun resimlerini merak ettim nerdelerrr huahuahuahauh
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

Motosikleti
    yaw estafurulah cnm ne damgası.obkavı vala bende bılmıyorum ne yaptıgımı
    kabuto made ın cin yazmıyorkı orda yamahanın tank bedı ama o motor benım degıl jameıka hakan babanın motoru ehüehüehüeühü koltuklar gusel gercekten.

SaLu_JaCBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Menderese gitcek arkdaşlar bende bugün gitcem saat 1 veya 2 gibi saatlerimiz uyarsa görüşelim tanışmak isterim...

ibocum koltuklar güzel gerçekten şimdiden herkeze hayırlı olsun .Şu borçlarımın içinde böyle güzel ürünlerle aklımı karıştırıyorsun
    Hayattan umduklarım Hep Arkamda, Önüm Uçurum Arkam Boşluk, Ne Kaybım Var Ne Zararım.Amaçlar İçinde Yaşam, Amaçsızlar İçin KAVGAM!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    keeway superlight 150
    Güzel olmuş koltuklar. Fuarda regal in üstüne binmiştim. Hoşuma gitmişti. Bu dizayn güzel olmuş. Direksyon işi de ii fikir gerçekten.

Motosikleti
    Skygo > SG200GY-2

Selam Keewayciler

Arkadaslar öncelikle herkese merhabalar...
    Sahibinden com da bir tane satılık Keeway 150cc Süperlight var ama km si cok yüksek geldi bana sizce nasıl fiyatına göre degermi? Beni bilgilendirirseniz sevinirim...
    TŞK. ederim.
    http://sahibinden.com/displayitem.php?a=2648031
    LAWLESS GH:bounce: ST

Motosikleti
    apower dostum 1600 ytl ye satıyor uygun fiyat bence arka çamurlukta kırık var nekadar ettiğini bilmiyorum ama uzaktan remmine bakarak bişey söyleyemeyiz 13,000 km okadarda çok değil aslında

Motosikleti
    Skygo > SG200GY-2
    Ben sahibiyle görüstüm motoru hep uzun yolda kullandıgını söylüyor, aslında bende aldıktan sonra uzun yolda kullanacagım o yüzden biraz tedirginim... Nelerine dikkat etmeliyim acaba almadan önce? (Kafamdan gecen rakam aslında 1300ytl ama istanbuldan bir baska motor aynı marka 1500ytl ve km si bunun 3de 1 o yüzden korktum biraz..

Motosikleti
    yaw bu kadarda olmaz ama yaa 1500-1600 bıde sen 1300 dusunuyormusun vah cnm 1000 ytl ver yaa o cok fazla

Motosikleti
    Apower dostum,
    bu motorun yenisinin fiyatı 4,100 ytl + 150 ytl alım satım masrafı var 1,600 ytl ye 13000 km de 1 yaşında motor alıyosun bence biraz insaf.

Uzun yolda kullanacaksan şöyle söyliyim bu motorla 75-85 arası bi hızla uzun yolda keyifle gidersin bundan sonrası biraz kasar zaten genelde bu aletler 100 ü pek geçmez 85 den sonra çok titrer afedersin popon uyuşur ben 1 hafta içinde 1200 km civarında yol yaptım tek başıma çokta keyifli oldu, alacağın motor 2. el evvela lastikleri git Tubless yaptır 15-20 ytl verirsin bujini ngk marka yap motora genel bi bakım yap yağını değiştir ve firen balatalarına bak sonra yolun açık olsun

Motosikleti
    Skygo > SG200GY-2
    Haklı olabilirsin ama aynı motor 4000küsür km de ve aynı parayı istiyor aralarında 9bin km var buda demektirki 5 defa istanbul gaziantep gidiş geliş... ve bu arkadas 1600ytl istiyor... Sorun ya piyasada yada motorda...

obkavi vermiş oldugun bilgiler icin cok tsk. ederim notumu aldım ve bende şimdi şöyle bir detaylı düsündüm haklısın 4000ytl lik bir motor ve 1600ytl iyi bir rakam, iyi bir motorcuya gösterdikten sonra gerekeni yapacagım... İnsallah pek yakında motor hakkında iyi haberler yazarım. Görüşmek üzere..
    TŞK LER

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler