Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SaLu_JaCBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Camsız güzelde, Camın dermirleri güzel durmuyor önde sap sap

Cobalt dediğin fikir güzel ama çift kişi gezenler için sorun
    Yaptırırsan fotoraflarını bekliyoruz...
    Hayattan umduklarım Hep Arkamda, Önüm Uçurum Arkam Boşluk, Ne Kaybım Var Ne Zararım.Amaçlar İçinde Yaşam, Amaçsızlar İçin KAVGAM!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    Alıntı SaLu_JaCBo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cobalt dediğin fikir güzel ama çift kişi gezenler için sorun
    Yaptırırsan fotoraflarını bekliyoruz...
    aslında yapmak ıstedıgım cok sey var ama bunlar tabıı kı maddıyat a bakıyor
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    benım motor ıcın dedıysen sülo zaten demırlerı yok orda anladın tabıkı camsız bınılırse demırler alıncak öle bısey sacma olur hem

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    walla koltuk olayını bende istiyorum ama seninlede konuştuğumuz gibi gece önce bi malı görelim dimi
    .................::hakem1::.....

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Arkadaslar Bi Daha SÖyluyorum Belki Bazilariniz Okumamistir Yada GÖrmemistir

Koltuk Fiyatlari DÜŞtÜ 75 Ytl Cİftİ
    Gece kardeş, bu ay mont ve pantolon aldığımdan bütçeyi bayağı bir zorladım. Ama şimdilik yazılan, çizilenleri takip ediyorum. Kısaca BEKLE GÖR TAKTİĞİ.
    günü geldiğinde seni rahatsız ederim.
    Aslında ihtiyaçlarım bir hayli fazla ama; önceliği güvenliğe verdim.
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

Motosikleti
    boğachan tabıkı oncelıkle guvenlık kardes gerısını yavas yavas alırsın ne dmek ben burdayım ıstedgın zaman rahatsız edebılırsın

oldwolf reis tabıkı oncelıkle malı gör ben gösterıcem sana malı saka bı yana resımlerını atarım

Motosikleti
    hah sole gecce cek resmını koy sayfaya herkes gorsun malı

Motosikleti

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    valla orjinal olmayan şeyler beni biraz ürkütür ama Gece yapıyorsa bir bildiği vardır iyice araştırmadan birşey yapmaz Gece.Koltukların iyi olacağına eminim ama iyi otururmu ve motora sağlam tutunurmu bilmem ama kendimi biliyorsam görünce eminim bende isteyeceğim.
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    motorla bugun baya anlastik en azindan stop ettirmedim soyleki motosiklet artik gezi tam yememisse debriyaja tekrar basiyorum biraz daha aragazla durum halledebiliyorum

bu arada ben motora kesinlikle ... atmiyorum onu yanlis anlamayin yada yogun trafige cikmiyorum.
    tabiki haliyle benimki acemilikten kanakli problem.

2 problemim kaldi motosiklette 4.500 devirin ustune ciktigim zaman hangi viteste olursa olsun zincirin oldugunu tahmin ediyorum motosiktten hani bisey biseye carpiyo ve surekli bir carpisma baya baya ses cikarti cevreki insanlarin donup bakmasina yeticek kadar. haliyle 55 km nin ustune cikamadim daha motorla . o ses nerden geliyodur yada sizdede benzer bisey oldumu

ikinci problem motosiklet durdugunda birinci vitese geciriyorum ama bosa alamiyorum kesinlikle nasil durursam duruyum kesinlikle motosikleti bir ileri geri yapmadan bos vitese geciremiyorum.

onun disinda motosikletle bir problemim yok

ha bide uzmanlik sorusu motosikleti 2 kere oldugu yerde bide 10la falan giderken yan yatirdim buyuzden ayakliklar egildi ve biraz yamuk duruyolar onlari duzeltmenin bi yolu warmi
    imzam yok parmak bassam olurmu

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı kabuto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorla bugun baya anlastik en azindan stop
    ha bide uzmanlik sorusu motosikleti 2 kere oldugu yerde bide 10la falan giderken yan yatirdim buyuzden ayakliklar egildi ve biraz yamuk duruyolar onlari duzeltmenin bi yolu warmi
    Ayaklıkların kırıldıysa hemn yanından kaynak yaptır Yomulduysa elinde biraz bükerek düzelt.

Bugün Kadiköy iskelesinde modaya çıkan kavşaktan dönerken yerlerin ıslaklığının azmine uğradım ve motorla kayarak düştüm.Ama ben düşmeden motorun üstünden atladım bende bir soırun yok sadece motorun ayaklığı yomuldu.Bütün arkdaşlarıma söylüyorum sakın korumalıklarınızı çıkarmayın Bir kaç arkadaş motora yakışmıyor diyorlardı ama kesinlikle düştüğünüzde motoru fazlasıyla koruyor.

Kaputo boşa alman için biraz ayağını alıştır fazla yukarı alma ayağınla hafifçe tık sesini duycaksın zaten çok az çalışsan ayağında alışır kendinde.
    Hayattan umduklarım Hep Arkamda, Önüm Uçurum Arkam Boşluk, Ne Kaybım Var Ne Zararım.Amaçlar İçinde Yaşam, Amaçsızlar İçin KAVGAM!

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC

Superlight 150 Logosu

Sizce Bu logo nasıl gider bizim canavarlara.
    [IMG][/IMG]

Alıntı kabuto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorla bugun baya anlastik en azindan stop ettirmedim soyleki motosiklet artik gezi tam yememisse debriyaja tekrar basiyorum biraz daha aragazla durum halledebiliyorum

bu arada ben motora kesinlikle ... atmiyorum onu yanlis anlamayin yada yogun trafige cikmiyorum.
    tabiki haliyle benimki acemilikten kanakli problem.

2 problemim kaldi motosiklette 4.500 devirin ustune ciktigim zaman hangi viteste olursa olsun zincirin oldugunu tahmin ediyorum motosiktten hani bisey biseye carpiyo ve surekli bir carpisma baya baya ses cikarti cevreki insanlarin donup bakmasina yeticek kadar. haliyle 55 km nin ustune cikamadim daha motorla . o ses nerden geliyodur yada sizdede benzer bisey oldumu

ikinci problem motosiklet durdugunda birinci vitese geciriyorum ama bosa alamiyorum kesinlikle nasil durursam duruyum kesinlikle motosikleti bir ileri geri yapmadan bos vitese geciremiyorum.

onun disinda motosikletle bir problemim yok

1.Kabuto kardeş, motosiklet karbüratörlerinde (veya bizim motosikletlerde) kapış pompası olmadığından gaz vermeye ani tepki veremiyebilir, onun için gaz verirken işin ilmini kapıncaya kadar ani gaz vermeleri deneme biraz nazik davran,
    2. Sesin kaynagı gevşemiş zincir olabilir, becerebilirsen sen yap diyeceğim ama, ustaya götürsen iyi olur, ikinci ihtimal ise daha alengirikli olabilir; bizim motorlar çarpmalı yağlama sistemine sahip, dolayısıyla, yağ kepçesi denilen ve krank'a bağlı bir parçayla ilgili bir sorun da olabilir. motorun sesini duymadığımızdan ... mesela diyoruz.
    3. Vites geçişiyle ilgili sorunun ilk yağ değişimine müteakip düzelecek, ben de aynen senin sorunlarının benzerlerini yaşadım. ayrıca vites ped'ini serviste biraz yukarıya kaldırtman da sorunun çözümüne katkıda bulunur, adeta şıkır şıkır çalışmaya başlar. debriyaj ayarının da(Boşluk ayarı) gözden geçirilmesi de yarar sağlıyabilir.
    Benim sıraladıklarım olası nedenler, bulunduğun il'de sana yakın superlight kullanıcısı olan ve sana yardımcı olmak isteyen arkadaşlardan yardım almanı hararetle tavsiye ederim.
    Başaracaksın, ha gayret.
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Motosikletle kayarak düşen yada sürekli düşme tehlikesi yaşayan arkadaşlara söylüyorum (Salu ve kabutu geçmiş olsun aman dikkat kendinize iyi bakın havalar bir ısınsın daha biraraya gelip çay içeceğiz) bu arada bizim motorun lastiklerinin hamuru çok kötü hafif bir ıslaklıkta fena halde kayıyorlar ve güvenli birşekilde durmuyorlar ben bunu farkettiğimde asfalt beni ağlatmıştı.
    hemen gidip iki adet metzeller lastik aldım ve artık frene güvenle basıyorum ve kayma olayı bitti ister kuru ister ıslak zemin motosikletinize aksesuar yerine lastik alın yere sağlam basın (Sirkeci Aydın Motorda arka 130 ön 100 ytl selamımı söyleyin (yusuf hoca göndedi deyin ilgileneceklerdir) alın arkadaşlar benden size abi tavsiyesi yada kaymaya devam edin benden sonra Cobalt aldı ve memnuniyetini oda söylüyor.
    Herkese kazasız günler dilerim.
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    ya dikkatli surunce hiç sorun olmuyor sadece biraz dikkat istiyor lastikler kötü fakat dikkat işte kimseye kaza bela vermesin ALLAHIM

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    heh yauv gece bende onu diyorum malı bi görelim malıı
    bide koltuklarla beraber bide sissybar olayı söz konusu galiba o konuda bi gelişme olursa onunda ayrıntılarını bildirin ben hala sissybar olayını da hallemedimde hatunlar binmiyo motora
    .................::hakem1::.....

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    beni lastikler Metzeler marka Tubeless lastik zaten.ama ıslak zeminde lastik dinlemiyor asfalt.yusuf hocam çok sağol herkeze kazasız belasız sürüşler nasip olsun.

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    selam dostlar şu koltuk olayını bende marak ettim gece şu malı bi görelim abi
    o arada düşen kaza yapan arkadaşlar geçmiş oldun bu iş düşmeden kalkmadan olmuyor dikkat edelim yerler çok kaygan ve hayvanat bahçesinde olması gereken hayvanlar İstanbulda malesef 4 tekerlekli araçları kullanıyorlar.
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

Motosikleti
    sevgili keeway kardeşlerim görüyorum ki herkes motorunu güzelleştirmek için ugraş ve ya niyet içinde bu gerçekten çok sevindirici , ammaa yine tanık olduğum bazı şeyler var "Korumaların pek umursanmaması" .Lütfen ,sizin dostluğunuz arkadaşlığınız ve hayatınız hepsinden daha önemli ,aksesuar kadar bu konuya da önem verin ;günün anlam ve önemini belirttik şimdi bi cay- sigara molası verebilirim
    obkavi dostum yarın menderes ustaya dukkanın yenı halını gormeye gıdıcem gelsene işin yoksa hem tanısmıs ta oluruz

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    Cobalt Dostum Çok İsterİm Aslinda Ama Ben Anadolu Yakasinda Oturuyorum Menderes Usta Neresİ Onuda Bİlmİyorum AÇikÇasi
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

Motosikleti
    saluya ne adamsın gecmıs olsun kardes he bıde senın balata harbı bıtıkmıs mendı bınmıs senın motora kullanmıs gıtmıyor bıtık dedı balata söylıgım o zaman degıstırmen lazım tabı.
    obkavı hıc katılmıyorsunkı konusmalara bakmendının dukkanını bıla daha bılmıyorsun.mujdat gezenın karsı sokagında anladın.senle bızım aramız 10 dk surer ama hıc yanasmıyrosun bulusmalara yanı keyfın bılır.

koltuklar bu aksam elımde ahahahha

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler