Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    burakkemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SL 150
    Bozcaada SL kullanmak oldukça zor...Yollar çok bozuk ve mıcırlı...Motorun her taraının oynadığını hissediyorsunuz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    keeway sl 150
    Alıntı kimyacı_23 adlı üyeden alıntı
    merhaba arkadaslar superlightcılar olarak bi araya gelsek turlasak güzel yerler görsek, tanışsak,sohbet etsek,muhabbet olsa bu vesileyle de birazda yol yapmıs olsak sizcede iyi olmaz mı?hadi arkadaslar sizlerden yardım bekliyorum bi bulusma ayarlayalım en yakın zamanda
    walla birader bana uyar bir yer belirleyelim hatta bu hafta sonu olabilir ben biraz acemiyim ama bence takılalım bir yerlerde gelmek isteyenler parmak kaldırsın

superCT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    bende sonunda aranıza katıldım arkadaşlar.
    ismim cihan
    hoşbulduk mesajımı aşağıdan okuyabilirsiniz...

http://www.motosiklet.net/forum/show...289#post379289
    En iyi dostum Keeway Superlight 150

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Mrb hemşehrim superCT(cihan), bende bursadanım ama ist'da okuyorum. Aramıza hoşgeldin. Bu ara sayımız baya artmaya başladı, ne güzel!

Arkadaşlar ben bu der saadet(galata) buluşmasına gittim, içeriye özellikle kaskımla girdim, insanlara gözlerimle slm werdim, orada MT'den arkadaşlar vardı. Bir allahın kulu mrb demedi, bende mekandan 1dk. sonra ayrıldım, MT arkadaşlığı böyle mi olr yaw

Biz istanbullu SL ciler de böyle organizasyon yapalım, sizlerden katılım olr mu acaba? Birlikte gezer ve eğleniriz.
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    istanbuL'da degiLim.. oLsaydim guzeL bir organizasyon yapardim ya da yapiLan organizasyona katiLirdim.. 1-2-3 EyLuL tarihLerinde YaLova MotosikLet KuLubu'muzun Motofest adi aLtinda duzenLedigi bi festivaL oLucak.. BeLediye ba$kanimizin da destekLedigi bu organizasyon icin detayLar beLLi oLunca sizLere de haber veririm.. YaLova'da ki SL sayisi henuz 2 Dier arkada$ fazLa iLgiLi oLmadigi icin boyLe $eyLere beni yanLiz birakmazsaniz sevinirim.. iLerLeyen gunLerde detayLari acikLarim..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Walla harikasiniz , kafayi yemek icten degil Antalya Turkiyedeki en cok motosikletini barindiran il ama gel gorki belediye bir festival yapmiyor.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

kimyacı_23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 650
    merhaba medce kimsede bulusma için ses seda cıkmadı ben istanbulun yabancısı sayılırım o yüzden söyle güzel bildigin bi yer varsa ayarlayalım gelecek arkadaslar muhakkat olur.bu vesileyle tanısmıs oluruz ama bu hafta sonu havuza gidilecek 6 ogustos pazar gelmek isteyenler olursa beraber gidelim.bizim bulusmayıda haftaya yapsak fena olmaz gibi geliyo eger sizlerede uygun olursa.

yuksell07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway 150sl
    motorunu yeni alan arkadaslar:çantaların iç kısmındaki metal seritin altına çantanın arka kısmını tam kaplayacak şekilde pvc kestirip takın, çünkü metal
    şerit çantayı kesiyor.

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    kimyacı_23 manyak olmus motorun cok begendım hayrını gör,YALNIZ NASIL VE KAÇ LİRAYA YAPTIRDIGINI YAZARSAN ÇOK SEVİNİRİM BEN YAPANI BİLE BULAMIYORUM DA....EMRE BAKAN kardes sorunu cozdum yuksek vıtesle gıderken durman veya yavaslaman gerektiginde yavaslarken beragber viteside tek tek düş ozaman takılmıyor eger mesela 4 te iken debriyaj ile durursan yanı vıtesi düsmeden takılıp kalıyor vıtesi düsemiyorsun ve sbirsürü rzil oluyorsun ok? BEN MOTORU ALALI 3 GUN OLDU AMA 280KM YAPMIŞIM VE SU ANDA HİÇ BİR SORUN YOK GİBİ

Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Alıntı ressam_01 adlı üyeden alıntı
    kimyacı_23 manyak olmus motorun cok begendım hayrını gör,YALNIZ NASIL VE KAÇ LİRAYA YAPTIRDIGINI YAZARSAN ÇOK SEVİNİRİM BEN YAPANI BİLE BULAMIYORUM DA....EMRE BAKAN kardes sorunu cozdum yuksek vıtesle gıderken durman veya yavaslaman gerektiginde yavaslarken beragber viteside tek tek düş ozaman takılmıyor eger mesela 4 te iken debriyaj ile durursan yanı vıtesi düsmeden takılıp kalıyor vıtesi düsemiyorsun ve sbirsürü rzil oluyorsun ok? BEN MOTORU ALALI 3 GUN OLDU AMA 280KM YAPMIŞIM VE SU ANDA HİÇ BİR SORUN YOK GİBİ
    3 günde 280 KM! ehliyetin yoksa dikkatli ol, dün aksarayda çeviriyorlardı, hemen ara sokağa daldım, kurtardım . Ehliyet tarihimi yine uzattılar en erken haftaya cuma sahip olacam. Offfff.

Motosikleti
    keeway sl 150
    Alıntı kimyacı_23 adlı üyeden alıntı
    merhaba medce kimsede bulusma için ses seda cıkmadı ben istanbulun yabancısı sayılırım o yüzden söyle güzel bildigin bi yer varsa ayarlayalım gelecek arkadaslar muhakkat olur.bu vesileyle tanısmıs oluruz ama bu hafta sonu havuza gidilecek 6 ogustos pazar gelmek isteyenler olursa beraber gidelim.bizim bulusmayıda haftaya yapsak fena olmaz gibi geliyo eger sizlerede uygun olursa.
    .\
    tamam kimyacı o zaman bir dahaki haftasonu bir buluşma ayarlayalım daha saglıklı olur herkesin haberi olur böylece. sanırım büyükcekmecedesin ben üsküdardayım eger karsıya gecebilirsen moda cay bahcesi bence cok uygun olur eger bilmiyorsan istediğin bir yere kadar gelip alabilirim ordan şöyle bir beykoz tarafına dogru uzanırız. ama istersen ortada bir yerde de buluşabiliriz ben gecerim o tarafa. bence bu tanısma toplantısını yapabilirsek biraz hareketlidirmiş oluruz insanları. herkes birbirleriyle tanışma fırsatı bulur hem de fikir alış verişi yapabiliriz ilerde yapabileceğimiz gezilere ön ayak olmus olur bu tanısma toplantısı. Tabi diğerr sl cilerde ilgi göstermeli ne dersiniz arkadaslar şöyle toplu halde bir tozunu attırsak yolların hemde herkes sl ci oldu mu ayrı bir tadı olur bence.

alialince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar motomax.com.tr ye bakın superlight 2.499 ytl hayırlı olsun

Motosikleti
    Haddİİİİ Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Yenİce ZiÇtik:d Yaaa Alali 3 Gun Oldu Beeeeee TÜÜÜÜÜÜÜÜ& #220;Ühhhhhhhhh

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    İşte Fiyatlar...

MOTOMAX-KEEWAY

SCOOTER

Matrix 150 ŞOK FİYAT 1999 YTL

Partner 100 ŞOK FİYAT 1199 YTL

Focus 125 ŞOK FİYAT 1499 YTL

Hurricane 90 ŞOK FİYAT 1499 YTL

Focus 100 ŞOK FİYAT 1399 YTL

ARN 150 ŞOK FİYAT 1799 YTL

CHOPPER

Superlight 150 ŞOK FİYAT 2499 YTL

Supershadow 250 ŞOK FİYAT 3699 YTL

MOTOSİKLET

Speed 150 ŞOK FİYAT 2099 YTL

Arkadaşlar sizce bu motorlar için fiyatlar daha da düşermi yoksa hemen almak uygunmudur?
    Bide vade farkı olmadan taksitle Superlight 150 alabileceğimiz biryer varmı acaba...
    Saygılarımla...

kimyacı_23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 650
    arkadaslar sissybarı eminönünden aldım motomax bayiide var sanırım 6-7 tane daha var.toplantıyı haftaya yapalım gayette güzel olur yeni insanlar tanımak kadar güzel bişey var mı.benim için farketmez ama kaybolmayacagım bilindik yerler olursa sevinirim biraz yabancısıyımda istanbulun. soyle motorları görücüye cıkaralım ne dersiniz haftaya arkadaslarında katılımını bekliyoruz bizi yanlız bırakmazsınız umarım.

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    buradaki bayii lere sordum 3000 ytl diyorlar motomax ı aradım buradan alırtsanız2500 dedi nasıl iş anlamadım

kanarya_avcisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar herkese meraba..bende keeway 150 superlight almak istiyorum forumdaki bütün msj ları okudum baştan sona genelde memnun çoğu kişi..bazılarıda satacam bu motoru diyip başından atıyo..ben daha yeni başlıycam onun için lütfen tecrubesi olanlar cevap versin bu motoru almalımıyım eğer al diyenler varsa neden? artıları neler yada memnunmusunuz?birde fiyat konusunda ankarada 2.990 ytl olarak duydum.forumdada 2.500 olarak yazmış bazı arkadaşlar ben anlayamadım bir türlü.lütfen sadece bilgilendirme amaçlı cvp yazın.tecrubelerinizle ilgili yazınki bende net bir şekilde kararımı vereyim..şimdiden hepinize tşk ederim..

Motosikleti
    Alıntı kanarya_avcisi adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar herkese meraba..bende keeway 150 superlight almak istiyorum forumdaki bütün msj ları okudum baştan sona genelde memnun çoğu kişi..bazılarıda satacam bu motoru diyip başından atıyo..ben daha yeni başlıycam onun için lütfen tecrubesi olanlar cevap versin bu motoru almalımıyım eğer al diyenler varsa neden? artıları neler yada memnunmusunuz?birde fiyat konusunda ankarada 2.990 ytl olarak duydum.forumdada 2.500 olarak yazmış bazı arkadaşlar ben anlayamadım bir türlü.lütfen sadece bilgilendirme amaçlı cvp yazın.tecrubelerinizle ilgili yazınki bende net bir şekilde kararımı vereyim..şimdiden hepinize tşk ederim..
    bikere kanaryayı sev avlama) arkadasım ben aldım bayada bır arastırdım burada kullanan arkadaslarımda var onlarda cok memnun 150cc cok fazla bişe bekleme kendi arkadasları arasında degerlendırırsen cok iyi bir makına hiç tereddütsüz tavsiye edebilirim ben çok begendım bekledigimden cok daha iyiymiş.. diger moterlara baktım hemen hemen hepsine onlara gore bundakı titreme olayı yok diyecek kadar az.bence bu en büyük avantajıeger bu sekılde bişeyler alacaksan düsünmeden bunu seçebilirsin 25 milyonluk benzinle yani acılıyor olmasına ragmen 380km yaptım ve biraz daha da gider sanırım çok uzun oldu kısacası bu siteden okudun gibi hemen hemen herkes memnun bu icattan beeaa fiyatıda bugun gördm kafama sıkacaktım az kalsın motomax ı ara daha detaylı bilgi verirler...kendine iyi bak

kanarya_avcisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ressam_01 adlı üyeden alıntı
    bikere kanaryayı sev avlama) arkadasım ben aldım bayada bır arastırdım burada kullanan arkadaslarımda var onlarda cok memnun 150cc cok fazla bişe bekleme kendi arkadasları arasında degerlendırırsen cok iyi bir makına hiç tereddütsüz tavsiye edebilirim ben çok begendım bekledigimden cok daha iyiymiş.. diger moterlara baktım hemen hemen hepsine onlara gore bundakı titreme olayı yok diyecek kadar az.bence bu en büyük avantajıeger bu sekılde bişeyler alacaksan düsünmeden bunu seçebilirsin 25 milyonluk benzinle yani acılıyor olmasına ragmen 380km yaptım ve biraz daha da gider sanırım çok uzun oldu kısacası bu siteden okudun gibi hemen hemen herkes memnun bu icattan beeaa fiyatıda bugun gördm kafama sıkacaktım az kalsın motomax ı ara daha detaylı bilgi verirler...kendine iyi bak
    ressam ustam bilgilendirme için sağol..bu makinayı bayadır takip ediyorum vebunun tarzında mondial e falan baktım ilk başta fazla anlamamama rağmen mondial in ön tekerleği mobilet tekerleği gibi küçücük ilk anda gözüme çarpan bu oldu.alacam inşallah bu fiyat konusunda gidip iyi bir araştırma yapmam lazım öğrenci adamız nede olsa..bakalım hayırlısı herkese kazasız,belasız ve zevkli sürüşler..dikkat edin kendinize..

Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Mondial kesinlikle alma KW hem perfonmans hem görüntü olarak birkaç gömlek daha üstün. Ressam arkadaş 25 ytl ile nasıl 380 KM gittin? Benim motor ilk full depo (40.5 Ytl ye doldu) ile 300 KM gitti. İnş benim makina da seninki gibi yakmaya başlar. Ehliyetsiz dolaşmayın, çok çeviriyorlar. Aklıma gelmişken söyleyim dedim. Motorumun tadını ehliyetsizlikten dolayı hala çıkaramadım. Alalı 1 haftayı geçti, rahat rahat hiç çıkamadım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler