Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Hacılar Foxda Zafere Kaçış var...Nazi filmi..ama esirler İngiliz...tavsiye ederim yeni başladı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla hacı o zaman bir farklılık mevcut bişey diyemem şimdi...hayabusasına girseydim .ıçtıydım...

metaneko her gördüğün bıyıklı baban mı diye çok güzel bir laf var ya bence o motorun bi 40.000 i var...
    hadi hadi köfteler nerde ben isterim köftemi

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Hacılar Foxda Zafere Kaçış var...Nazi filmi..ama esirler İngiliz...tavsiye ederim yeni başladı...
    Mete abi,odediğin asma kabağı,bu mevsimde yitişmiyor
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    Alıntı muratgün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi hadi köfteler nerde ben isterim köftemi
    Hacı köftesine falan girmedik ki...senin gönlünde midende yatan köfteyse bilemem bu saatte... iki yomırta kıramadınmı...

Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mete abi,odediğin asma kabağı,bu mevsimde yitişmiyor
    ben o plaka ölçüsü işini memur arkadaşlarıma sorcam len taktım kafaya...tongaya geldim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Cleanwork - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    muhabetti bozuyorum kafama takıldı uyuyamam şimdi tekstil yan çantalarda yan çanta demiri takmaya gerek varmı takmıyınca salarmı kendini

Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı metanecho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat ve ben hariç değilmi metehan :D

bizim konuşacağımız kuleler var onun için diğerleri gitsin hadi :D
    evet 3ü bi arada

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı Cleanwork adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muhabetti bozuyorum kafama takıldı uyuyamam şimdi tekstil yan çantalarda yan çanta demiri takmaya gerek varmı takmıyınca salarmı kendini

geçenlerde formda birisi,kimdi hatırlıyamıyorum cbf150'ye takılmış tektil türü yançantalar hakkatten çok hoş duruyolardı...

Bu konuyu bende merak ettim
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    şimdilik yok
    evet kulelerimiz bizi bekliyor...haydin bakim...bu arada ne kadar kule varsa muro hepsini biliyor...

biz cbf 150 topiği gece vardiyası...
    haydin kuleciler vardiye baslamasına son 30 dakka ben size bildigim butun kulelerı anlatıcam sızınlede paylasacıgim hehe

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:35 ----------

feyizoglundan bulabilirsin:

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45078

ben bu gece kulelerde eşlik edemeyeceğim, yumurta uç verdi seminer için hazırlanmazsam seçeceğim bir kulenin üstüne oturmak zorunda kalacağım :D
    o zaman allah yardımcın olsun aga

Alıntı Cleanwork adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçenlerde formda birisi,kimdi hatırlıyamıyorum cbf150'ye takılmış tektil türü yançantalar hakkatten çok hoş duruyolardı...

Bu konuyu bende merak ettim
    Jr.'da var tekstil yan çantalar.
    Çanta demirine ihtiyaç yok. Fakat sürtünmeden dolayı arka grenajları zamanla eskitebiliyormuş.
    Bunun için arka grenajlara çantaların temas ettiği yerlere folyo çekmişti.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    şimdilik yok
    eyv müdür emme benım çizimlerim var izliyemıcem allah kahretmesin

Motosikleti
    murat ve ben hariç değilmi metehan :D

:D
    evet 3ü bi arada
    Bi gün Malezyadayız taammı... Petronasın altında çay içiyorum...bu Murat geldi ben korktum dedi bu kule çok yüksek başım dönüyor didi...bende duttum elinden teee yukarı kadar çıkardım...o mehendis oldu ben bekçi iyimi...sonra indirmedim o gün bugün bizim muratın aklı iki karış havadadır...

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Valla istersen emniyet müdürüne sor abicim sahibinden.com sitesinde sana onlarca örnek göstere bilirim...plakayı sök pantulun töt cebine koy,o derece ufak ve yasal ''tabi töt cebine koyma kısmı yasal değil

Çorumun hakkatten kendine göre bir standartı var diğer illere göre,mesela kaldırımda arabalar gider yayalar yolun ortasında,sağa sinyal verilir,amaaaaa sola dönülür,yaya geçitinde yayalar bekler arabalar geçer,yol boşsa yayalar hızlı bir şekilde koşarcasına canhıraş karşıya geçer,haddinse aheste takılarak yürü,,kodummuu3 takla atırırlar

Motosikleti
    Valla istersen emniyet müdürüne sor abicim sahibinden.com sitesinde sana onlarca örnek göstere bilirim...plakayı sök pantulun töt cebine koy,o derece ufak ve yasal ''tabi töt cebine koyma kısmı yasal değil

Çorumun hakkatten kendine göre bir standartı var diğer illere göre,mesela kaldırımda arabalar gider yayalar yolun ortasında,sağa sinyal verilir,amaaaaa sola dönülür,yaya geçitinde yayalar bekler arabalar geçer,yol boşsa yayalar hızlı bir şekilde koşarcasına canhıraş karşıya geçer,haddinse aheste takılarak yürü,,kodummuu3 takla atırırlar
    demek sizin oralarda küçük oluyor...önemli olan boyu değil işlevi kanka her türlü memooo...

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    demek sizin oralarda küçük oluyor...önemli olan boyu değil işlevi kanka her türlü memooo...
    Küçük ama,eninden biraz kalın oluyor

Neyse ben kaçtım,dişleri fırçala,sütü iç,asterikix picamaları giy ve yat...haydınn iyi geceler...

Motosikleti
    Küçük ama,eninden biraz kalın oluyor

Neyse ben kaçtım,dişleri fırçala,sütü iç,asterikix picamaları giy ve yat...haydınn iyi geceler...
    hayırlı geceler biraderim...sana küçük plakanla mutluluklar dilerim...

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Merhaba ahali

Bu yeni modellerde şöyle birşey varmış kontak kapalı olunca da benzin deposu çalışıyor...2009 modelde direk boşa düşüyordu kontak kapalı olunca. Ancak benim göstergede gene bir hipnelik var full depo kontak kapalı olunca yarı depo gibi görünüyor. Kontak açılınca yukarı çıkıyor ancak madem yeni modellerde böyle bir özellik var bari düzgün çalışsaydı Herhalde full depo görünce benzin çalmasınlar diye böyle bir güvenlik önlemi geliştirdiler

Onun dışında klasik ayna problemi... Yolda giderken sol aynam düştü. Durdum almak için. Arkadanda bir otomobil geliyordu. Yol verdim amacım o gitsin ben inip aynayı alayım. Sen misin iyilik düşünen. Adam çatır çutur düşen aynamın üzerinden bir güzel geçti. Ayna pert... Zaten değiştirmeyi düşünüyordum iyi bahane oldu bana.

Ancak ne kadar aynalara *ok atsakta olmayınca kıymetini çok iyi anlıyoruz. Hep tedirgindim bugün. Sürekli sol şeridi kapatmak durumnda kaldım

Cümletten Herkese iyi geceler iyi forumlar .
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Hacı Pony kötü lastik bunu biliyorum...aynı fabrikadan çıkan IRC yi zaten kullandım ama emin olamadım şimdi Unılımı alsam acaba...

Emrah makinan çok temiz inan...ön çamurlukda enteresandır neden solmuş ne alaka acaba...

Abi O zaman bende ön arka değiştiriyim paralanınca..
    Ön çamurluğun solma nedeni brandanın çamurluğun üstünde sıkışıp kalması çamurluk hep güneşe direk masur kalmış anlıyıcağın abi hatta diresyonu sola doğru kitlediğimizde sağ taraf daha çamurluğun sağ tarafı soluk

Buda 3 saat önce oğlumun resmini çekmiştim
    Allah analı babalı büyütsün abi çok tatlıymış

bi beresini çıkaraydın az çocuk dünyayı göreydi biraz...

okurken ne yazacağımı unuttum :D

o değilde emrah 14bin km de motor niye öyle sorunlar çıkarıyor onu anlamış değilim.
    Abi sorun değil benim dangalaklığım benzin bitmiş yedeğe almamışım
    Değiştirceğim parçalarıda içim rahat etsin diye çoğunluğu değişmeyi haketmiyo daha

Abi İşlevsellik yönünden benim plaka daha tatmin edici büyük ya hani ondan

Bugün rakici müşterilerim vardı ondan geç kaldim..Tükani kapatıyım artık yarın görüşmek üzere iyi geceler herkese
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Motosikleti
    şimdilik yok
    Bi gün Malezyadayız taammı... Petronasın altında çay içiyorum...bu Murat geldi ben korktum dedi bu kule çok yüksek başım dönüyor didi...bende duttum elinden teee yukarı kadar çıkardım...o mehendis oldu ben bekçi iyimi...sonra indirmedim o gün bugün bizim muratın aklı iki karış havadadır...
    o gunu unuturmuyum hıc dun gıbı aklımda bızım cbfler tam gırıste park halındeydı demı ama nabcan usta 45yiz deliyiz raporluyuz hastayız nabak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:14 ----------

Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ahali

Bu yeni modellerde şöyle birşey varmış kontak kapalı olunca da benzin deposu çalışıyor...2009 modelde direk boşa düşüyordu kontak kapalı olunca. Ancak benim göstergede gene bir hipnelik var full depo kontak kapalı olunca yarı depo gibi görünüyor. Kontak açılınca yukarı çıkıyor ancak madem yeni modellerde böyle bir özellik var bari düzgün çalışsaydı Herhalde full depo görünce benzin çalmasınlar diye böyle bir güvenlik önlemi geliştirdiler

Onun dışında klasik ayna problemi... Yolda giderken sol aynam düştü. Durdum almak için. Arkadanda bir otomobil geliyordu. Yol verdim amacım o gitsin ben inip aynayı alayım. Sen misin iyilik düşünen. Adam çatır çutur düşen aynamın üzerinden bir güzel geçti. Ayna pert... Zaten değiştirmeyi düşünüyordum iyi bahane oldu bana.

Ancak ne kadar aynalara *ok atsakta olmayınca kıymetini çok iyi anlıyoruz. Hep tedirgindim bugün. Sürekli sol şeridi kapatmak durumnda kaldım

sağlık olsun ıyıkı ybr aynaları var onlarla degıstırırsın gari

Motosikleti
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Dostum neden böyle oldu biliyormusun...çünkü nikelaj ağırlığı cam ağırlığı taşımıyor kütük...ben 3-5 ayna denemesi yaptım dişlide yalama oldu...dandik işçilik nedeniyle böyle oldu...ybrlerin aynaları hafif...tavsiye ederim...

Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah analı babalı büyütsün abi çok tatlıymış

Abi sorun değil benim dangalaklığım benzin bitmiş yedeğe almamışım
    Değiştirceğim parçalarıda içim rahat etsin diye çoğunluğu değişmeyi haketmiyo daha

Abi İşlevsellik yönünden benim plaka daha tatmin edici büyük ya hani ondan

Bugün rakici müşterilerim vardı ondan geç kaldim..Tükani kapatıyım artık yarın görüşmek üzere iyi geceler herkese
    nası benzin musluğunda sorun yokmu yani...e yuh valla... saat yönünde yedek unutma... sizin tükkan Tekel bayimi hacı ne satıyonuz...Tuborgmu Efesmi...

o gunu unuturmuyum hıc dun gıbı aklımda bızım cbfler tam gırıste park halındeydı demı ama nabcan usta 45yiz deliyiz raporluyuz hastayız nabak[COLOR="Silver"]
    gari

Dünyada Malezya Tr de Soma ...

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir depo ile yedeğe geçmeden 470 km yol yaptım çok iyi arkadaşlar...
    resmen kokluyor bu alet...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler