Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Taze resim ''plaka'' bu,sadece etrafındaki siyak kısmı makaslanmış , oranın ölçüsüde ''yarım cm''

Buda 3 saat önce oğlumun resmini çekmiştim
    O erkek varya kacırır motoru anahtarı ortalığa bırakma masallah cok tatlı.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    yaw 3 gün bakmadım 15 sayfa yazı yazılmış oku oku bitmedi

aydoğan haftasonu motorla gittim , biraz ıslanma oldu ama neyse umursamadım. zinciri hallettim,değişmişken arka ve ön dişliyide değiştirdim.bakla aldım biraz uzun gelmişti. ama zincir kaliteli gerçekten. kendini belli ediyor yani. tekrar teşekkür

metehan yaw yağ konusunu senınle 50,000 kere konuştuk hala iponemi mobilmi deyip duruyorsun. yaw koysana motulu iş bitsin

bu yaz bi delilik yapıp yıllık izinde cbf le 5 gün kadar güneye inmeyi kararlaştırdım. antalyaya kadar gideceğim.

Plaka gerçekten güzelmiş. Ankarada o plakaya kıl polisler şakır şukur ceza keser.

Ama aşağıdaki ufaklık herşeyden süper.
    Allah nazardan saklasın. Maşallah

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:50 ----------

Alıntı blue white adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aydoğan haftasonu motorla gittim , biraz ıslanma oldu ama neyse umursamadım. zinciri hallettim,değişmişken arka ve ön dişliyide değiştirdim.bakla aldım biraz uzun gelmişti. ama zincir kaliteli gerçekten. kendini belli ediyor yani. tekrar teşekkür
    @Blue white
    Rica ederim kardeşim. Zinciri beğenmene sevindim.
    Bu topikten bi çok arkadaşa gönderdim, sende "DBC oring zincirliler" kervanına katıldın Tekrar hayırlı olsun.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    İsmail abisi,zaten anahtarı eline aldığı zaman yalvara yakara elinden alıyoruz,oresimi çektikten sonra indiririken kandırarak indirdik...

Burdaki plakalar hep böyle standardı bu Çorumda.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı blue white adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw 3 gün bakmadım 15 sayfa yazı yazılmış oku oku bitmedi

metehan yaw yağ konusunu senınle 50,000 kere konuştuk hala iponemi mobilmi deyip duruyorsun. yaw koysana motulu iş bitsin

bu yaz bi delilik yapıp yıllık izinde cbf le 5 gün kadar güneye inmeyi kararlaştırdım. antalyaya kadar gideceğim.
    tamam hacı motulu çakıcam az kaldı 500 km daha...

1 yılı doldurdun mu vay be... daha dün gibi girmiştin oraya zaman hızla ilerliyor...

ulan Ağustos gelecek güneş yakacak her bi yanımızı...ben sandaletle bermuda şortlarla motorla gezeceğim günleri özledim...evelsi yazı hiç unutmam yenikapı feribottan döndüm aşırı sıcaklar yüzünden...memlekete gideyim diye niyetlendim olmadı..özlemişim güneşi denize girmeyi...yaza İstanbul ekibi bi deniz yapar nasıl olur beyler...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacu bu plaka resmi değil ben söylim...trafik kurallarında plakanın ölçüsü ve heryerde standart...yeğenimede nazar değmesin...öperim fındığı...bi beresini çıkaraydın az çocuk dünyayı göreydi biraz...
    Mete abi seninle Hayabusasına iddaya girerim çorumdaki plakalar ufak ve benim resimde gördüğün gibi Çorum standartlarına uygun...
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    Mete abi seninle Hayabusasına iddaya girerim çorumdaki plakalar ufak ve benim resimde gördüğün gibi Çorum standartlarına uygun...
    bi terslik olmasın kanka çünkü nette bulduğum detaylarda bu şin nizami olduğunu anlatıyor...

KONU 3 TESCİL (KAYIT) PLAKALARI

Tescili yapılmış olan araçlara, tescil plakası takılması zorunludur. Araçlara takılacak olan tescil plakalarının nitelikleri ve ölçüleri ile diğer özellikleri aşağıda gösterilmiştir.

Nitelikleri;

• Tescil plakaları 0.97 mm kalınlığında saç, aliminyum veya benzeri madenlerde yapılır.

• Gümrük plakaları ile 6 güne kadar verilen geçici plakalar, plastik veya kartondan yapılabilir.

• Tescil plakaları normal hava şartlarında 20 metre mesafeden görülecek ve okunacak şekilde aydınlatılmış olmalıdır.

Ölçüleri ;

• Motorlu bisiklet, motosiklet, yük motosikleti ve lastik tekerlekli traktörlerde: 15 x 24 cm olup dikdörtgen şeklindedir.

• Otomobil, kamyonet, minibüs, kamyon, çekici ve otobüslerde; ön plaka; 11 x 52 cm, arka plaka; 21 x 32 cm ebadında olacaktır.

• İthaline izin verilen veya ülkemizde imal edilen malul ve sakatlara ait özel tertibatlı araçlara, üzerinde sakatlara mahsus işaret bulunan plakaları verilir. Bu tür araçların Araç sahibi malul veya sakat kişiden başkası tarafından kullanılması, devri, satışı veya hibesi, intifasının

mülkiyeti muhafaza kaydıyla veya sair şekillerde adken devri, tasarruf hakkının vekaletname ile devredilmesi, özel tertibatının kaldırılması veya değiştirilmesi yasaktır.

Tescil Plakalarının Takılma Yerleri ve Sayıları;

Araç üzerine takılacak olan plakalar yanlardan taşmayacak, sallanmayacak, düşmeyecek ve kolayca okunabilecek şekilde olmalıdır.

Plakalar;

• Motorlu bisiklet ve motosikletlerde arka çamurluk veya reflektör üzerinde ve araç eksenine dik olacak şekilde, 1 adet

• Plaklar yerden önde: 20-75 cm, arkada ise 30-125 cm olacak, alt kenarı tampon alt seviyesi üstünde kalacaktır.

• Lastik tekerlekli traktörlerin römorklarına, traktöre verilen numarayı taşıyan plaka, diğer araçlarla çekilen römork ve yarı römorklara kendileri için verilen plakalar takılır.

• Römork ve yarı romoklarda, arkada römork ekseni üzerine 1 adet,

• Yük motosikletleri ile diğer motorlu araçlarda, biri önde,’diğeri arkada olmak üzere’2 adet takılır.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    evet dostlar benımde bı oncekı motorum cbr 125 plakası bu sekıldeydı çorumun gozunu seveyım ufaaaacıkkk
    [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

ÇSE = Çorum standartları enstitüsü
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O erkek varya kacırır motoru anahtarı ortalığa bırakma masallah cok tatlı.
    allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın inşallah nazar degmesın masallah

Motosikleti
    Alıntı muratgün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet dostlar benımde bı oncekı motorum cbr 125 plakası bu sekıldeydı çorumun gozunu seveyım ufaaaacıkkk
    ]
    Kızlar saat 23 ü geçti hadi bakalım yavaş yavaş yatağa...yarın Pazartesi huu huuu...

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    okurken ne yazacağımı unuttum :D

o değilde emrah 14bin km de motor niye öyle sorunlar çıkarıyor onu anlamış değilim.
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı muratgün adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Madem biizm resimde şaibe var diyorsun,al arkadaşımda resimle ısbatını koymuş ortaya.Sen şimdi neye dayanarak bu plaka resmi değil ve standart dışı dedin onu söyle bakim köfteci mete abi

Motosikleti
    Madem biizm resimde şaibe var diyorsun,al arkadaşımda resimle ısbatını koymuş ortaya.Sen şimdi neye dayanarak bu plaka resmi değil ve standart dışı dedin onu söyle bakim köfteci mete abi
    valla hacı o zaman bir farklılık mevcut bişey diyemem şimdi...hayabusasına girseydim .ıçtıydım...

metaneko her gördüğün bıyıklı baban mı diye çok güzel bir laf var ya bence o motorun bi 40.000 i var...

Motosikleti
    murat ve ben hariç değilmi metehan :D

bizim konuşacağımız kuleler var onun için diğerleri gitsin hadi :D
    B rh(+)

Motosikleti
    Alıntı metanecho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat ve ben hariç değilmi metehan :D

bizim konuşacağımız kuleler var onun için diğerleri gitsin hadi :D
    evet kulelerimiz bizi bekliyor...haydin bakim...bu arada ne kadar kule varsa muro hepsini biliyor...

biz cbf 150 topiği gece vardiyası...

Cleanwork - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150

bunlar kıstas olunca yaşanılırlığı üste çıkıyor.[/QUOTE]

metanecho bu yan çantalara bayıldım güle güle kullan fiyatı nedir ve nereden bulabiliriz

Motosikleti
    şimdilik yok
    buda benım eskı plakamdı
    buda yenisi ufacık çorumdan motor aldıktan sonra plakalarımı kucuk olsun ıstıyom alısmısım

Motosikleti
    feyizoglundan bulabilirsin:

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45078

ben bu gece kulelerde eşlik edemeyeceğim, yumurta uç verdi seminer için hazırlanmazsam seçeceğim bir kulenin üstüne oturmak zorunda kalacağım :D
    B rh(+)

Motosikleti
    şimdilik yok
    evet gıttım gordum kendım kunlandım bı sıkıntı yasamadım cunku plakalar orjınal muhurlu arkadaslar mesala benım suanda kunlandıgım plakalar ufak ancak trafık subenın muhuru bulunmamakta ancak ben yınede kunlanıyorum kunlanacam alısmısım nabıım ha corumdakıler orjı muhurlu ahh çorum ahhh gelsin köfteler bakalım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler