Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi pendikte motoru bin bakımına götürdüğümde bi arkadaşla tanıştım onunda motor 8bin bakımındaydı sanırım çocuk zenon yaptırmış o baya kaliteli philips xtreme zenon taktırmışda sistem şöyle zenon için ayrı bi duy yapılmışdüğmeyle zenon yanıyo diğer düğmeye basınca normal far devreye giriyor sanırım muayene olayı için 2 side duruyodu yani çalışabiliyo gösterdide bu muayeneden neden geçmiyor zenon ya bide abi zenon için ayrı hat çekilmesi daha iyi demişti o çocukta garantisi devam ediyomuş ayrı hat olduğu için garantiyi bozmuyomuş bi sıkıntı yaratmıyormuşlar
    Muayeneden geçememe olayı şöyle oluyor xenonların, mercekli xenon değilse, ışık çok fazla dağılıyor. Muayende far ayarı sorunlu çıkıyor ver geçmiyor. Mercekli xenonda aydınlanan yer bellidir. Farın aydınlattığı alanda ışık dağılmaz. Belli bi çizgide tamamen kesilir. Ama klasik merceksiz xenonlar böyle değil, iyi bi far kafa ayarı çekilmesi gerekiyor.

Ayrı hat çekilmesi olayına bende katılıyorum. En kötü olmaz ya, ürün gayet kaliteli ve zaten 35 watt bi ürün. Ama yinede kötü senarya düşünürsek, kısa devre, fazla akım çekme veya benzeri bi olumsuzluk neticesinde ayrıca xenon için aküden doğrudan alınan hat sayesinde motora bişey olmaz. Xenon veya balast yandığıyla kalır. En olmadı belki akü biter falan. Bu anlamda Koray da zaten böyle yapma taraftarı. Yani aküden direk ayrıca bir hat.

Bizde bilen adama şöyle olsun, yok böyle olsun diyoruz, ayıp ediyoruz aslında Teknik olarak en uygunu neyse öyle yapalım Koray cım. Yarını iple çekiyorum. İlk baş bi çay içeriz iskelede. Ama çay bahçesinde oturacağımız yeri bi koku testinden geçirmek lazım bu sefer

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:04 ----------

abi senide sym gts250 evo sahibi olmak istediğini öğrendim =) benim arkadaşa alcağız inşallah yaz sonuna bi ikikerede bindim şahane motor =) ama benim scooter almam için 500 cc filan olması gerek ancak sevenine şahane araba gibi çok heybetli konforlu ve şekil bi motor =)
    O motora bitiyorum diyebilirim, bir sonraki motorum olacak inşallah, hem farklı bi sınıf hem sevdiğim bi sınıf, hemde farklı güzel bi deneyim olacak benim için. Ki 250 cc performansını yeterli buluyorum. 80-90 takılmaktna keyif almasaydım cbfi sevemezdim zaten.
    Bi deneme imkanı yakalayamadım şu sym gts evo ile. Kısmet olmadı. Beyazı çok hoşuma gidiyor. Gelin gibi güzel, maşallahı var. Yolcu konforuda çok kaliteli olmalı değil mi. Evli olunca mecbur düşünüyorsun bunuda.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muayeneden geçememe olayı şöyle oluyor xenonların, mercekli xenon değilse, ışık çok fazla dağılıyor. Muayende far ayarı sorunlu çıkıyor ver geçmiyor. Mercekli xenonda aydınlanan yer bellidir. Farın aydınlattığı alanda ışık dağılmaz. Belli bi çizgide tamamen kesilir. Ama klasik merceksiz xenonlar böyle değil, iyi bi far kafa ayarı çekilmesi gerekiyor.

Ayrı hat çekilmesi olayına bende katılıyorum. En kötü olmaz ya, ürün gayet kaliteli ve zaten 35 watt bi ürün. Ama yinede kötü senarya düşünürsek, kısa devre, fazla akım çekme veya benzeri bi olumsuzluk neticesinde ayrıca xenon için aküden doğrudan alınan hat sayesinde motora bişey olmaz. Xenon veya balast yandığıyla kalır. En olmadı belki akü biter falan. Bu anlamda Koray da zaten böyle yapma taraftarı. Yani aküden direk ayrıca bir hat.

Bizde bilen adama şöyle olsun, yok böyle olsun diyoruz, ayıp ediyoruz aslında Teknik olarak en uygunu neyse öyle yapalım Koray cım. Yarını iple çekiyorum. İlk baş bi çay içeriz iskelede. Ama çay bahçesinde oturacağımız yeri bi koku testinden geçirmek lazım bu sefer

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:04 ----------

O motora bitiyorum diyebilirim, bir sonraki motorum olacak inşallah, hem farklı bi sınıf hem sevdiğim bi sınıf, hemde farklı güzel bi deneyim olacak benim için. Ki 250 cc performansını yeterli buluyorum. 80-90 takılmaktna keyif almasaydım cbfi sevemezdim zaten.
    Bi deneme imkanı yakalayamadım şu sym gts evo ile. Kısmet olmadı. Beyazı çok hoşuma gidiyor. Gelin gibi güzel, maşallahı var. Yolcu konforuda çok kaliteli olmalı değil mi. Evli olunca mecbur düşünüyorsun bunuda.
    allahın izni ile alnımızın akı ile yaparız abi..
    ama çaylar şirketten

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allahın izni ile alnımızın akı ile yaparız abi..
    ama çaylar şirketten
    Ya Koray cım çayın lafı mı olur Yemekte yeriz öncesi, zati 12:00 de öğlen yemeği yiyoruz. O saatelrde açıkmış oluruz. Benim hanım yarın akşam olmıyacak ben mecbur dışarda yicem, beraber yeriz. Aç açına çalışılmaz. Enerjimizi alalım öncesinde

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Ya Koray cım çayın lafı mı olur Yemekte yeriz öncesi, zati 12:00 de öğlen yemeği yiyoruz. O saatelrde açıkmış oluruz. Benim hanım yarın akşam olmıyacak ben mecbur dışarda yicem, beraber yeriz. Aç açına çalışılmaz. Enerjimizi alalım öncesinde
    abi ben evimde yerim.. hatta çayı iş bittikten sonra içeriz ,çünkü fazla geç kalmayalım..
    sen beni ışıklardan alabilirsin.. ben seni ararım çıkıyorum diye, 40 dk sonra mezarlıkta olursun.. sanada uyar mı yoksa başka br planın var mı?

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben evimde yerim.. hatta çayı iş bittikten sonra içeriz ,çünkü fazla geç kalmayalım..
    sen beni ışıklardan alabilirsin.. ben seni ararım çıkıyorum diye, 40 dk sonra mezarlıkta olursun.. sanada uyar mı yoksa başka br planın var mı?
    Yok abim ne planım olucak başka. Tabiki olur. Sen mezarlık ışıklardan daha önceki gibi sağa girersin. Yola çıkmadan önce haber verirsin. Hatta mesaj atarsın. Çünki, bende sen aramak istediğinde Gölcükten Karamürsel e sürüş anında olabilirim. Tele o anda bakamayabilirim. Ben mesaj attığın saatin üzerine 40 dk sayar, mezarlık merkez ışıklarda seni beklerim. Ahmet in maturla geldiğinde buluştuğumuz yer. Ok dir.

İşten geldik duşumuzu aldık, şimdi de maturla köye çıkıcaz hanımla, sünnet var da. 12 km Karamürsel e. Önünü göstermeyi bilmeyen farımla son gece yolculuğum olacak inş

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Yok abim ne planım olucak başka. Tabiki olur. Sen mezarlık ışıklardan daha önceki gibi sağa girersin. Yola çıkmadan önce haber verirsin. Hatta mesaj atarsın. Çünki, bende sen aramak istediğinde Gölcükten Karamürsel e sürüş anında olabilirim. Tele o anda bakamayabilirim. Ben mesaj attığın saatin üzerine 40 dk sayar, mezarlık merkez ışıklarda seni beklerim. Ahmet in maturla geldiğinde buluştuğumuz yer. Ok dir.

İşten geldik duşumuzu aldık, şimdi de maturla köye çıkıcaz hanımla, sünnet var da. 12 km Karamürsel e. Önünü göstermeyi bilmeyen farımla son gece yolculuğum olacak inş
    tamam ethem abi anlaştık... sana iyi yolculuklar.. yanına ışıldak , el feneri , reflektör falan da al.. malum mum ışığı köylerde zor olur...

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150

abi konfor şahane benim bindiğimde arkada sırt dayama yeri olan çanta vardı yaslandım uzun yolda uyursun yani =) ama performans konusunda çokta birşey bekleme abi tabi cbf e göre dahaa yüksek hızlara ulaşacak ancak 140 max. diye düşünüyorum deneme veya bi duyumum yok lakin scooterlerde biliyorsundur biraz performans kaybı oluyor kayış aktarma olmasından dolayı

bide abi birşey soracağım bizim motorun gücü arka tekerde kaç biliyormusunuz?

altın elbiseli adamı izleyen takip eden varsa o her test ettiği motorda güç konusunda şöyle bi yorum yapıyor :
    mesela ducati 1199 için krankta 190 beygir ancak aktarmada işte zincirde orda burda 10-15 bg kaybı oluyor arka tekerde hissedilen 175 bg filan diyor ve araştırdım bu kayıp olayı varmış ve motor boyu ne kadar uzun olursa bu kayıp oranıda biraz daha artıyormuş yani motor bloğuyla arka dişli arasındaki mesafe ve tahminimce bu apachelerin bizimkilede 2-3 bg fazla olmasının sebebi budur daha kısa daha alçak olması ve sanırım karbrutördeki farklılığın sebebi diye tahmin ediyorum

öncelikle şöyle birşey var siz atla eşeği karşılaştırıyorsunuz

biri motorsiklet biri scooter sakın kimse yanlış anlamasın scooter karşıtı değilim aksine maxiscooter seviyorum ancak şöyle birşey var

pcx kayış aktarmalı ve motor bloğu yatay bildiğim kadarıyla ve motor selenin altında ufak bağajında altına titreşim olsa bile hissedemezsin çünkü titreşim bacağının arasında olan motorda motoru dizlerle tutma tekniği uygulanırken kesin hissedilir (bence)

hani böyle şeyler tarz meselsidir kimi scooter kimi enduro kimi cruiser kimide bizim gibi commuter sever

çünkü oturuş pozisyonu sürüş karakteri yatış açısı verdiği zevk değişiyor

maddi teknik yada yakıt konularına girmiyorum motor alırken herşeyden önemlisi senin tarzın olan motoru bulman lazım

250cc bi commuter ile 250cc bi racing motor arasında bile dünya kadar fark var lütfen kıyaslama yaparken dikkat edelim yeni alacak arkadaşlar yanlış bilgileniyor[COLOR="Silver"]
    açıklamamdaki gibi, enduro olmadığı sürece, scooter gibi bir icad varken, anlamsız geliyor. mesela cbr125r ile cbf150 aynı benim gözümde. eğip büküp, motorlarıyla oynayıp sunuyorlar önümüze. 3000 km yol yaptım son üç ayda. neredeyse yarısı emniyet şeridinde geçti. yeri geldi orayı bile kullanamadım. bu karmaşada vitesli motorların çektiği çileyi biliyorum.

kurye motoru diyoruz mesela ama kuryelerin de neden commuter tercih ettiklerini bilmiyorum. ucuz diye sanırım. yoksa gayet büyük çantalar var, arkaya da her türlü montaj yapılır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:56 ----------

Alıntı Cazador45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam şuan cbf 150 var ama bende PCX almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz artıları eksileri nedir bu motorun yardımcı olursanız sevinirim
    artı eksi olarak sayamam ama tavsiye ederim. honda 250'lik bir scooter getirene kadar en iyisi bu. geçen gün yamaha piaggio kymco sym peugeot bütün markaları gezdim hepsinin bir eksisi vardı bana göre. boyum 1,92 çoğu maxi scooter'a sığmıyor dizlerim. garip bir motor pcx. cbf 150'yi satıp pcx alırsanız, ses ve titreşim bile yetecektir sizi cezbetmesine.

karşılaştırmak çok yanlış ama günümüz pazarı ve kullanım amacımız bunu gerektiriyor.

Motosikleti
    cbf 150
    hayırlı günler. öncelikle yeni bir motorsiklet kullanıcısı olarak cbf 150 ile deneyim kazanmaya çalışıyorum.bunu yaparkende güvenlik ekipmanlarını tedarik etmeye başlamış bulunmaktayım. kask olarak Venom VF-307- siyah Çene Açılır Kask tercih ettiim. S beden. satıcı kafayı tamamen sarması ve yanaklarıda sıkması gerektıgını soledı. S ve M modellerınde S 'nin tam oturmus olmakla beraber hafıf kendımı boguluyorus gıbı hısettım.belkıde bu gune kadar hıc kask takmadıgımdan olabılırmi. yoksa kaskı degıstırerek M bedenı almak mı daha saglıklı olur ?

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Kask ici icin sprey önerisi olan var mı
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı Tekir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açıklamamdaki gibi, enduro olmadığı sürece, scooter gibi bir icad varken, anlamsız geliyor. mesela cbr125r ile cbf150 aynı benim gözümde. eğip büküp, motorlarıyla oynayıp sunuyorlar önümüze. 3000 km yol yaptım son üç ayda. neredeyse yarısı emniyet şeridinde geçti. yeri geldi orayı bile kullanamadım. bu karmaşada vitesli motorların çektiği çileyi biliyorum.

kurye motoru diyoruz mesela ama kuryelerin de neden commuter tercih ettiklerini bilmiyorum. ucuz diye sanırım. yoksa gayet büyük çantalar var, arkaya da her türlü montaj yapılır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:56 ----------

artı eksi olarak sayamam ama tavsiye ederim. honda 250'lik bir scooter getirene kadar en iyisi bu. geçen gün yamaha piaggio kymco sym peugeot bütün markaları gezdim hepsinin bir eksisi vardı bana göre. boyum 1,92 çoğu maxi scooter'a sığmıyor dizlerim. garip bir motor pcx. cbf 150'yi satıp pcx alırsanız, ses ve titreşim bile yetecektir sizi cezbetmesine.

karşılaştırmak çok yanlış ama günümüz pazarı ve kullanım amacımız bunu gerektiriyor.
    cbr 125 r ile cbf arasında çok fark var
    1. si su soğutmalı bi motor 2.si hava sirkilüzasyonu daha iyi daha alçak jant ve lastik yapısı farklı şase tamamen farklı bu motora nasıl aynı diyorsun ya :S

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:55 ----------

ethem abi ben bi hafta önce bi soru sordum kimse yanıtlamadı tekrar sorsam motor uzun yol yaparken çok ısınmıştı su içiyodu kalanını motora döktüm 2 -2,5 litre kadar motor dan buharlaşarak hemen uçtu bunun motora bi zararı olurmu ? o an hiç aklıma gelmedi düz mantık soğusun diye döktüm ama :S

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    metaller sıcakken birden soğuğa maruz kalırsa, sertleşir. ama senin yaptığın ne kadar zarar vermiş olabilir bilemicem.

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    cethem abi ben bi hafta önce bi soru sordum kimse yanıtlamadı tekrar sorsam motor uzun yol yaparken çok ısınmıştı su içiyodu kalanını motora döktüm 2 -2,5 litre kadar motor dan buharlaşarak hemen uçtu bunun motora bi zararı olurmu ? o an hiç aklıma gelmedi düz mantık soğusun diye döktüm ama :S
    Presisip olarak sıcak motora su vurlmaz, hem motor bloğu üzerindeki boyayı zamanla matlaştırısın, hem mekanik açıdan sıcak motoru birden şoklayarak su dökerek soğutmak. Bir seferliğine olur ok bişey olmaz. Ama bunu bence bi alşkanlık haline getirme. Sıcak sobanın üzerine su döktiiğünü düşün. Bence matal aksam ve motor için uygun değil. Kendi haline bırak ve kendi soğusun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:16 ----------

Arkadaşlar, Koray kardeşime huzurunuzda ne kadar teşekkrür etsem azdır. Para karşılığı hiç bir servis veya işletmenin kesinlikle yapmayacağı güzel kaliteli bir işçilikle ve itina ile Koray kardeşim çok güzel bi çaılşma yaptı ve xenon montajını hallettik. Ben sadece ucundan tuttum, grenajları sökmek takmak falan bu işlere baktım hepsi bu. İşin tüm teknik ve montaj ile ilgili kısmı ile Koray kardeşim ilgilendi. Bu akmam üzeri saat 17:30-21:00 arasında birlikte çalışarak xenon montajını tamamladık. 10:30 gibi Koray' dan ayrıldım. 12:00 a kadar gezdim xenonların performansını test amaçlı, sadece 1 kaç saatlik sürüş ile ilk izlenimim mükemmel ötesi olduğu yönünde. Şu anda gerçekten oldukça yorgunum. Ama yarın akşam konu ile ilgili bi başlık açıp çektiğimiz fotoları yayınlıyıcam ve burayada linkini atacağım. Koray' cım sanada... ne diyeceğimi bilemiyorum. Bu işi samimi söylüyorum, para ile kimse yapmaz. Ancak Koray gibi, dostun kardeşin olacak. Vede işi bilecek. Bu özelliklerin hepsi Koray da mevcut. İnanın baya yorulduk montaj yaparken. Tabi sanıyorum Koray daha da çok yoruldu. Yarın akşam ayrıntılarıyla bi başlık açıcam ark..lar görüşmek üzere.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:27 ----------

Yaw ark..lar dayanamadım Bu eski far aydınlatması, evin otoparkındayım. İki fotoda aynı yerde çekildi.

Buda xenon, Fotolar her şeyi anlatıyor aslında, xenon olayı harika bişey miş Herkeze tavsiye, ama Koray gibi bi ark..ınız varmı bilemem tabi

Xenon:

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Presisip olarak sıcak motora su vurlmaz, hem motor bloğu üzerindeki boyayı zamanla matlaştırısın, hem mekanik açıdan sıcak motoru birden şoklayarak su dökerek soğutmak. Bir seferliğine olur ok bişey olmaz. Ama bunu bence bi alşkanlık haline getirme. Sıcak sobanın üzerine su döktiiğünü düşün. Bence matal aksam ve motor için uygun değil. Kendi haline bırak ve kendi soğusun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:16 ----------

Arkadaşlar, Koray kardeşime huzurunuzda ne kadar teşekkrür etsem azdır. Para karşılığı hiç bir servis veya işletmenin kesinlikle yapmayacağı güzel kaliteli bir işçilikle ve itina ile Koray kardeşim çok güzel bi çaılşma yaptı ve xenon montajını hallettik. Ben sadece ucundan tuttum, grenajları sökmek takmak falan bu işlere baktım hepsi bu. İşin tüm teknik ve montaj ile ilgili kısmı ile Koray kardeşim ilgilendi. Bu akmam üzeri saat 17:30-21:00 arasında birlikte çalışarak xenon montajını tamamladık. 10:30 gibi Koray' dan ayrıldım. 12:00 a kadar gezdim xenonların performansını test amaçlı, sadece 1 kaç saatlik sürüş ile ilk izlenimim mükemmel ötesi olduğu yönünde. Şu anda gerçekten oldukça yorgunum. Ama yarın akşam konu ile ilgili bi başlık açıp çektiğimiz fotoları yayınlıyıcam ve burayada linkini atacağım. Koray' cım sanada... ne diyeceğimi bilemiyorum. Bu işi samimi söylüyorum, para ile kimse yapmaz. Ancak Koray gibi, dostun kardeşin olacak. Vede işi bilecek. Bu özelliklerin hepsi Koray da mevcut. İnanın baya yorulduk montaj yaparken. Tabi sanıyorum Koray daha da çok yoruldu. Yarın akşam ayrıntılarıyla bi başlık açıcam ark..lar görüşmek üzere.
    Ethem kardeşim xenonun hayırlı olsun güle güle kullan koray kardeşimizinde eline aklına sağlık

Eee biz nasıl yapicaz şu xenon işini....

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Ethem bey Xenonunuz hayırlı olsun bende almıstım ama yuvasına oturmamıstı ampulu nasıl uydurdunuz o yuvaya onu?

Ayrıcada arkadaslar pazar günü motorsikletimle Gaziantep İskenderun Arsuz seyahati yaptım arkadaslarla hiç durmadan 250 km gittim ve geldim. Sorunsuz bi şekilde 500 km yaptım... Sürekli 100-110 kmlerle gitmek zorunda kaldım gruptakiler 250lik oldugundan dolayı ve çok şükür yağ seviyesinde hiç bir gram eksilme yoktu. Motosikletin viraj kabiliyetinin de farkına varabildim İskenderun Arsuz arası tatlı virajlarda ve de dip gazdaki yakıt tüketimiyle de beni büyüledi... Sözün özü bulunmaz nimet dedikleri bu olsa gerek
    şentürk bunu beğendi.

baycall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax 155

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:27 ----------

Yaw ark..lar dayanamadım Bu eski far aydınlatması, evin otoparkındayım. İki fotoda aynı yerde çekildi.

http://b1206.hizliresim.com/y/m/8765b.jpg

Buda xenon, Fotolar her şeyi anlatıyor aslında, xenon olayı harika bişey miş Herkeze tavsiye, ama Koray gibi bi ark..ınız varmı bilemem tabi

Xenon:

http://b1206.hizliresim.com/y/m/876dl.jpg
    Hayırlı ola Ethem abim.Ellerinize sağlık gayet güzel bir iş çıkarmışsınız.İleride insallah bize de nasip olur.

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Hayırlı olsun Ethem, Güzel günlerde kullan. Ben de bu arada şu würth lpc 200 yağın ne kadar sıçrama yaptığının resimlerini çektim. Performans olarak yağ güzel fakat sıçrıyor ne yazıkki.

baycall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax 155
    thenighthawk,
    Würth lpc 200 zincir için üretilmiş bir yağ diye değil biliyorum.

cbr 125 r ile cbf arasında çok fark var
    1. si su soğutmalı bi motor 2.si hava sirkilüzasyonu daha iyi daha alçak jant ve lastik yapısı farklı şase tamamen farklı bu motora nasıl aynı diyorsun ya :S
    kullanim amacindan bahsediyorum... cbr'li kurye de gordu bu halk.

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı TheNightHawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Ethem, Güzel günlerde kullan. Ben de bu arada şu würth lpc 200 yağın ne kadar sıçrama yaptığının resimlerini çektim. Performans olarak yağ güzel fakat sıçrıyor ne yazıkki.

http://b1206.hizliresim.com/y/m/87tbd.jpg

http://b1206.hizliresim.com/y/m/87tpw.jpg

http://b1206.hizliresim.com/y/m/87tqf.jpg
    bundan kullanman lazımdı sanırım. http://shop.wurth.com.tr/motosiklet-...gl-sprey-400ml

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)

Bu Konudaki Etiketler