Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ylmzucr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok :)
    Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motoruma kefilim bu başlıkta bir çok kişide motosikletimi gördü. Hızı ister yap ister yapma motosikletin limitlerini belirtmek için o şekilde açıklamasını yaptım. Sonuçta gaz senin elinde ne verirsen okadar gider bu başlığı geçmişten incele detayları görursun. Suan musait değilim görusmek istersen hafta içi görüşürüz.
    şu kredi işleri olmadan kimseye birşey demek istemiyorum ya sonra mahcup duruma düşerim diye .

en fazla 1-2 hafta içinde olur gibi eğer olursa mesaj atarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Nerde bu Cometçiler havalar biraz düzeldi hepsi ortadan kayboldu
    ....

konak1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200
    Motor nazara geldi :( komple motor yaptıracağım fazla mı sıkıştırdık ne yağ yakmaya başladı :( neyse bu halde de durmak yok yola devam 600TL zarar görünüyor ufukta ...

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı konak1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor nazara geldi :( komple motor yaptıracağım fazla mı sıkıştırdık ne yağ yakmaya başladı :( neyse bu halde de durmak yok yola devam 600TL zarar görünüyor ufukta ...
    geçmiş olsun ne oldu biraz açık yazabilirmisin? sadece yağmı yakıyor yoksa başka sorunlarda çıktımı 600 liradan bahsettiğine göre daha başka şeylerde çıkmış gibi gözüküyor..
    ....

Motosikleti
    PULSAR 200
    geçmiş olsun ne oldu biraz açık yazabilirmisin? sadece yağmı yakıyor yoksa başka sorunlarda çıktımı 600 liradan bahsettiğine göre daha başka şeylerde çıkmış gibi gözüküyor..
    Ben gunluk aktif kullanıyorum motoru (150-250km),2 haftadır işler yoğundu biraz fazla sıkıştırdım(140-160KM). Honda motorlarımdan alışkanlık her sabah yağ kontrolü yaparım.2 haftadır yağ eksiltiyor son hafta 1 litre ilave ettim 15/40 Shell. hafta sonu bakım için gittiğimde beklediğim kara haberi verdi usta

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Ben gunluk aktif kullanıyorum motoru (150-250km),2 haftadır işler yoğundu biraz fazla sıkıştırdım(140-160KM). Honda motorlarımdan alışkanlık her sabah yağ kontrolü yaparım.2 haftadır yağ eksiltiyor son hafta 1 litre ilave ettim 15/40 Shell. hafta sonu bakım için gittiğimde beklediğim kara haberi verdi usta
    10 40 kullansan daha iyi Servis manuelinde yağ kapağında da 10 40 yağ tavsiye ediliyor. Bundan dolayıda yağ yakıyor olabilirsin. Ustalar zaten genelde öle derler yağ yakıyor vs.vs. iş çıksın para kazanalım mantığı. sureklı 150 150 160 160 gidersen yağ yakması da pek anormal gelmiyor bana. Sapanca gezisine gittiğimizde bende Racing'lere yetişicem diye bayağı sıkmıştım ozaman benimkide biraz eksiltmişti ama suan normal kullanıyorum eksiltme söz konusu değil. bilmeden konusuyorum açıp bakan usta ne gördu yanlış anlama..
    ....

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    15-50 ya da 20-50 ile bir süre daha gider. ayrıca yüksek devirlerde motorların ve arabaların yağ eksiltmesi normaldir... tabi 2 günde 300-400 gramsa iş değişir mete_han, cbf kullandığı dönemlerde mobil1 10w60 yağ kullandı uzun bir süre ve debriyaj kaçırması olmadığını, hiç yağ eksilmesi olmadığını yazmıştı. aklında bulunsun...
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar,benimde yağ değiştirme zamanım yaklaştı.10/40 koyacağım ama birde şu motosikletler için yeni çıkan bor katkısı koysammı diye düşünüyorum.borla ilgigli çok şey okudum,duydum.ama şu yeni çıkanı koyabiliyormuşuz.ne dersiniz ?
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,benimde yağ değiştirme zamanım yaklaştı.10/40 koyacağım ama birde şu motosikletler için yeni çıkan bor katkısı koysammı diye düşünüyorum.borla ilgigli çok şey okudum,duydum.ama şu yeni çıkanı koyabiliyormuşuz.ne dersiniz ?
    hocam bugüne kadar yağa ve yakıta katılan hiç bir katkının yararlı olduğuna inanmadım. eğer öyle olsaydı, zaten yağ ve yakıt firmaları bu küçük firmaları yada deparmanları satın alır, patentlerini de satın alır ve direk yakıta/yağa katıp satarlardı. zaten kullandığın yağ saf mineral yağ değil, bi sürü karışım/katık var içinde. bence gerek yok

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Bora abi mobil'in full sentetik olan yağını tavsiye ederim..ne hikmetse bu yağ ile durduğun yerde 1. vitesten boşa alman çok daha kolay oluyor.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    1 kutu aldım motosiklet için çıkan değil de normal motor yağı katkısını 3 yağ değişiminde kullandım. vistes geçişleri çok güzel olmuştu ama pahalı geldiği için kullanmayı bırakmıştım
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    PULSAR 200
    Bu gün krank kollarını sibopları,sibop lastikleri ve contasını aldım. GT250 R bolumunde bir arkadaş A dan Z ye komple sıfırdan toplatmış . Çok fazla masrafa girmiş.Ben karank ve gömlekleri çaktıracağım, iş adam bir tornacı bulabilmekte. Onuda bulduk

Motosikleti
    Bu gün krank kollarını sibopları,sibop lastikleri ve contasını aldım. GT250 R bolumunde bir arkadaş A dan Z ye komple sıfırdan toplatmış . Çok fazla masrafa girmiş.Ben karank ve gömlekleri çaktıracağım, iş adam bir tornacı bulabilmekte. Onuda bulduk
    bence boşa masraf yapıyorsun, bir süre daha kullanmalısın bu şekilde. gerçi motor senin para senin ama unutma ki milli sermaye denilen, bugünlerde unutulmuş bir terim var...

Motosikleti
    arkadaşlar bilgi ve tecrübeler için teşekküler,sağolun ama hala ikilemdeyim.

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    arkadaşlar bilgi ve tecrübeler için teşekküler,sağolun ama hala ikilemdeyim.
    Bence koyma ağabey neden diye sorarsan zaten cücük kadar motorlarımız var kaldıramayabilir. Ağrımayan dişimize çomak sokmak gibi bişi olur. Sonrasında ne olacağını bilmemek kötu
    ....

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Bence koyma ağabey neden diye sorarsan zaten cücük kadar motorlarımız var kaldıramayabilir. Ağrımayan dişimize çomak sokmak gibi bişi olur. Sonrasında ne olacağını bilmemek kötu

utanmaz herife bakın hele , cücük dedi motora . yuh yuh çok pis kınıyorum
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    utanmaz herife bakın hele , cücük dedi motora . yuh yuh çok pis kınıyorum

pistonlar cücük kadar :D yalan mı ))
    ....

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    GÜRAY motoruna talip olabilirdim ama hem ekıpmanlar benım ıcın fazla hem kendi motorum satılmadı. en azından tanıdıktan almış olur gönül rahatlığı ile binerik bakalım kısmet
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    aynen güray kardeş,bende öyle düşünüyorum şimdi.durduk yerde başımızı ağrıtmayalım.

yunem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni gt 250 Naket
    https://www.facebook.com/events/299147876807164/
    modifiye aracların toplantısında ve benzin protestosu yapılacaktır bende ordayım bütün benzin tüketici arkadaslarımı beklerm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler