Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar şu motorla benim motoru takas etmek istedim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1995957/detay/

ancak sahibi şunu yazmış ;

"evrakları tam yalnız motor vites 2 de tırtıklama yapıyor yürümesine engel değil motorun fiyatı ondan aşşada en fazla 500 tl yapar masrafı sol ayna kırık sapı var ayna yok sol ön çamurluk granajı çatlak baska yanlarda ufak çizikler var bu kadar saygılar"

vites dişlisini değiştirmek 500 tl rutarmı abilerim
    yapılacak işemleri kafamda canlandırdım da bana normal geldi.. sadece varsayım yapıyorum onun değişmesi için motorun komple inmesi lazım diye düşünüyorum. sadece silindir bölümlerinin sökümü 300 tl tutar ..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT07
    Chronix topic biraz geri gitmiş olacak ama senin motor çok iyi duruyor maşallah. Arka lastiğinin markası,ebatı ve fiyatı nedir ? Birde farın orjinal farmı yoksa değiştirdinmi? Biraz farklı geldi gözümede foto dan kaynaklı da olabilir normalde arı fara ısınamadım.Egosozlarda çok sport duruyor nereye yaptırdın ? Kazasız belasız sürüşler...

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı StiF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Chronix topic biraz geri gitmiş olacak ama senin motor çok iyi duruyor maşallah. Arka lastiğinin markası,ebatı ve fiyatı nedir ? Birde farın orjinal farmı yoksa değiştirdinmi? Biraz farklı geldi gözümede foto dan kaynaklı da olabilir normalde arı fara ısınamadım.Egosozlarda çok sport duruyor nereye yaptırdın ? Kazasız belasız sürüşler...
    yok hocam o kadar iyi değil , baya hor kullanıyorum ben motoru, yok çizilirmiş şu olurmuş bu olurmuş demeden binerim üzerine . çift egzost resmi photoshop ama 2. egzostumu aldım sadece egzostçuya gidip taktırmak kaldı,far da mondial 150 mc farı üzerinde birde alçak universal gidon var, far ve gidon zaten motoru baya spor gösteriyor..lastik metzeller tourance 150-70-17 , sadece diğer lastiklere göre dişli olduğu için kalın görünüyor..

bu arada beyler, amortisörü ile sorun yaşayan kaç arkadaşımız var 2010 da aldım 65000 de şu an 3. arka amortisörümü taktım .hatta baktım 250liklerin amortisörleri böyle gittim 650 amortisörü taktırdım orta kademe de bile oldukça sert o yüzden kademesini düşürdüm şu an iyi ve umarım bu motorun ömrü bitene kadar sorun çıkarmaz
    Two Against the World

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    Alıntı panic adak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorun alındığı ilk gün çekilmiş fotoğrafları bence. gittiğinde daha farklı şeylerle karşılaşabilirsin. dikkat et.
    Uyarı için teşekkürler.
    Satıcıdan yeni fotoları isteyelim o zaman.Yeni fotoları alabilirsem sizlerede gösterir, ona göre hareket ederim.

onur_600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600f
    Alıntı onur_600f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. arkadaşlar bir arkadaşa temiz 25000 i geçmemiş 2008 ve üzeri comet arıyorum bildik tanıdık satan arkadasınız var mı 5000 tl bütçemiz var
    yok mu arkadaslar ?

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar şu motorla benim motoru takas etmek istedim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1995957/detay/

ancak sahibi şunu yazmış ;

"evrakları tam yalnız motor vites 2 de tırtıklama yapıyor yürümesine engel değil motorun fiyatı ondan aşşada en fazla 500 tl yapar masrafı sol ayna kırık sapı var ayna yok sol ön çamurluk granajı çatlak baska yanlarda ufak çizikler var bu kadar saygılar"

vites dişlisini değiştirmek 500 tl rutarmı abilerim
    bak sana bir örenek vereyim honda 929rr 2. vitesten boşa atıyordu bana çıkartılan masraf: 2 vites dişlisi ana hilal dişli, burç sekmanlar motor indirmie bindirme toplam 2.000 tl ama bu 4 silindirli race makina fiyatı buna göre yfak tefek bir kıyaslama yap işte.

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    fatih545 bunu beğendi.
    ....

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapılacak işemleri kafamda canlandırdım da bana normal geldi.. sadece varsayım yapıyorum onun değişmesi için motorun komple inmesi lazım diye düşünüyorum. sadece silindir bölümlerinin sökümü 300 tl tutar ..
    abi silindir bölümünün söümü bile neden bu kadar tutuyor abi anlamadım sonuçda parça değiştirimiyor ki sadece sökecek zaten hep yüzden büyük motor almayı hiç düşünmüyorum bakımı çok para bir ağır bakımında dediğiniz gibi ise yandık demektir en iyisi 125 e devam etmek galiba

Alıntı panic adak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak sana bir örenek vereyim honda 929rr 2. vitesten boşa atıyordu bana çıkartılan masraf: 2 vites dişlisi ana hilal dişli, burç sekmanlar motor indirmie bindirme toplam 2.000 tl ama bu 4 silindirli race makina fiyatı buna göre yfak tefek bir kıyaslama yap işte.
    anladım abi büyük motorların motoru dağıldımı 125-150 cc lik bir motor parası vereceğin belli oldu gt250 nin motoruda aynı büyük motor gibi zaten normal o zaman 500 tl buda aşar beni neyse bakacaz artık

cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim.
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hyosung XT250 pardon GT250
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

onursakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250
    buralar baya bi ilerlemiş ben bakmayalı. bi gezi muhabbeti dönmüş. güzergah da güzel. olursa ben de varım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:27 ----------

bu arada grup açılmıyo ya

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Adam GT'yi cross yapmış

onursakin, biz gruba üye olduk senin neden açılmıyor anlamadım. Tekrar dene istersen.
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    hyosung gt 250
    güzel de olmuş bence vala açamadım ya içerik bulunamadı diyo. ilginç.

Motosikleti
    -
    Alıntı onursakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel de olmuş bence vala açamadım ya içerik bulunamadı diyo. ilginç.
    Güray şimdi bir teknik destekte bulunur belki

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı onursakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buralar baya bi ilerlemiş ben bakmayalı. bi gezi muhabbeti dönmüş. güzergah da güzel. olursa ben de varım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:27 ----------

bu arada grup açılmıyo ya
    Tekrar denermisin ?

Videomu izlemedinizmi kimse yorum yapmamış Çok alındım kırıldım Darıldım
    ....

Motosikleti
    hyosung gt 250
    okdir oldu

Motosikleti
    -
    Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar denermisin ?

Videomu izlemedinizmi kimse yorum yapmamış Çok alındım kırıldım Darıldım
    Hepsini izleyemesemde (işyerindeyim) baktım bira. Daha sakin kullanmanı tavsiye ederim Güray hocam Güzel güzel yolların tadını çıkar

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepsini izleyemesemde (işyerindeyim) baktım bira. Daha sakin kullanmanı tavsiye ederim Güray hocam Güzel güzel yolların tadını çıkar
    Sevmiyorum işin açıkcası öyle mıy mıy kullanmayı. Ama olması gereken de öyle sakin kullanmak. Bazen başarıyorum bazen azıyorum.

Arada şart ama Stres atıyorum. Kimse örnek almasın ben kötü bir sürücüyüm kabul ediyorum.
    ....

Motosikleti
    -
    Güray herhalde ben Cruiser ve Enduro sevdiğimden de olabilir. Gerçi otomobilde de öyle sakinimdir agresif kullanmam pek. Agresif kullanımda etrafı gözlemlemek daha zor oluyor sürekli pür dikkat motosiklete konsantre olmak lazım. Gerçi her halükarda tam konsantre kullanmak lazım ama senin geçtiğin orman yollarında tın tın gidip etrafı da izlemek bana daha keyif veriyor açıkcası Tarz meselesi elbette, ama Comet'in devirli kullanımına alışmam lazım sanırım. Alt devirlerde biraz titreşim oluyor özellikle 5500-6500 devir arasında.

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güray herhalde ben Cruiser ve Enduro sevdiğimden de olabilir. Gerçi otomobilde de öyle sakinimdir agresif kullanmam pek. Agresif kullanımda etrafı gözlemlemek daha zor oluyor sürekli pür dikkat motosiklete konsantre olmak lazım. Gerçi her halükarda tam konsantre kullanmak lazım ama senin geçtiğin orman yollarında tın tın gidip etrafı da izlemek bana daha keyif veriyor açıkcası Tarz meselesi elbette, ama Comet'in devirli kullanımına alışmam lazım sanırım. Alt devirlerde biraz titreşim oluyor özellikle 5500-6500 devir arasında.
    Ağabey sana farklı geliyor şimdi cözüldü mevzu ben o orman yolunda 20 yıldır gidip geliyorum bi cazibesi olmadıgından süratli gitmek daha zevk verici oluyor
    ....

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    ya arkadaş zincir alayım dedim kanuninin zincir fiyatı 190 TL ohaa be. orjinali alıyorsun taş çatlasa 20 bin kullanırsın geçen sene 150 tl japon xring aldım 40 bin km gittim..Karaköy de bulunan zincir dükkanların da yaptırabilirmiyim acaba
    Two Against the World

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler