Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Teşekkür ederim iyi dileklerin için Belki denemiş olsaydım ve aradaki farkı bilseydim değiştirebilirdim ama neyse oldu artık Bir ara bir buluşma organize etmeyi düşünüyordun var mı bir gelişme? Bende aslında başka bir Comet deneyip benimki ile arada fark varmı test etmek istiyorum, yada senin gibi kullanan birinin benim motoru test edip herhangi bir farklılık varmı bakmasını isterdim. Eğer bir buluşma olursa bu fırsatı değerlendirmek isterim.
    ..::.. GO ..::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim iyi dileklerin için Belki denemiş olsaydım ve aradaki farkı bilseydim değiştirebilirdim ama neyse oldu artık Bir ara bir buluşma organize etmeyi düşünüyordun var mı bir gelişme? Bende aslında başka bir Comet deneyip benimki ile arada fark varmı test etmek istiyorum, yada senin gibi kullanan birinin benim motoru test edip herhangi bir farklılık varmı bakmasını isterdim. Eğer bir buluşma olursa bu fırsatı değerlendirmek isterim.
    Önümüzdeki haftadan sonra havalar ısınacak Mart sonu Nisan başı gibi bir organizasyon yapabiliriz.

Sarıyer de Sahilde sabah kahvaltısı sonrasında
    Garipçe , RumeliFeneri, Demirciköy, Kilyos, Gümüşdere, Zekeriyaköy, Bahçeköy, Maslak Şeklinde güzel bir tur yapabiliriz.

O gün geldiğinde Benim Cometi kullanarak aradaki farkları değerlendirebilirsin. O gün geldiğinde zaten detaylar dökülür ortaya

UNdocab ve Orko_ye bunu beğendiler.
    ....

Motosikleti
    -
    O güzergah gayet güzel bizim motorlar için Havalar ısınsında ayarlarsan bende seve seve katılmaya çalışırım.

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...58464831/detay arkadaşlar bu motoru tanıyanınız varmı? 6bin tl'ye düştü sahibi.ama zorlasam 150-200tl daha düşer.alınırmı sizce?

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...58464831/detay arkadaşlar bu motoru tanıyanınız varmı? 6bin tl'ye düştü sahibi.ama zorlasam 150-200tl daha düşer.alınırmı sizce?
    temiz ve kaçırılmayacak gibi duruyor.. benim bile gözüm kaldı ne yalan söyleyeyim şimdi
    fatih545 bunu beğendi.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

TEDDYTIMER2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 2006 cometime debriyaj balatası arıyorum internette baktıgım fiyatlar 150 160 tl daha uygun fiyatlara yada başka bi marka modelin uyumlu balatası hakkında bilgisi olan varmı_?
    Yozlaşmış gençlik demeden önce arkana bak be koca adam ne yaptın bu devlet bu memleket içinde sıranı savdın gençlere...

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    6 Liraya bundan iyisini bulamazsın Çok güzel maşşallah temizde duruyor. Ama yinede sen bir ustaya göster ne olur ne olmaz...

Hakkında hayırlısı olur inşallah.
    ....

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    peki şişli yakınlarında kime baktırabilirim.iyi bi usta olsun ki gözüm arkada kalmasın gerçi parayı mayısın 5inde tamamlayabileceğim.ama şimdiden bakmalı

Motosikleti
    gt 250 naket
    dostlar 2145 km deki GT me fuardan 600 tl ye Michelin Pilot Power 120/60 ZR 17 -- 160/60 ZR 17 aldım ve bagcılarda Oktay ustada taktırdım sinkoları cöpe salladım fakat havalar yuzunden test edemedim :(

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı ozgursana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar 2145 km deki GT me fuardan 600 tl ye Michelin Pilot Power 120/60 ZR 17 -- 160/60 ZR 17 aldım ve bagcılarda Oktay ustada taktırdım sinkoları cöpe salladım fakat havalar yuzunden test edemedim :(
    Hemen Test edicem diye viraj yapmaya ani durmalar yapmaya vs.vs. çalışma. 500 600 Km lastiğinin rodajının bitmesini bekle yavaş yavaş ısındıra ısındıra başla..

Hayırlı olsun güle güle kullan. Tekerine taş değmesin

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:15 ----------

İstanbul GT250 Comet'ciler Grubu Katılmak için tıklayın..
    ....

Motosikleti
    gt 250 naket
    [QUOTE=_SpartacuS_;2607692]Hemen Test edicem diye viraj yapmaya ani durmalar yapmaya vs.vs. çalışma. 500 600 Km lastiğinin rodajının bitmesini bekle yavaş yavaş ısındıra ısındıra başla..

Hayırlı olsun güle güle kullan. Tekerine taş değmesin [COLOR="Silver"]

tesekkürler
    şimdilik cok usluyum rodajı bekliyorum

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı TEDDYTIMER2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 2006 cometime debriyaj balatası arıyorum internette baktıgım fiyatlar 150 160 tl daha uygun fiyatlara yada başka bi marka modelin uyumlu balatası hakkında bilgisi olan varmı_?
    Debriyaj balatası kendi sitesindeki fiyatına göre Türkiye'de bu fiyata bulabilmen güzel daha ucuza bulabilirsen burada'da paylaşırsan seviniriz...
    ....

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı TEDDYTIMER2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orjinali dışında bulabileceğin tek balata newfrendir ve kesinlikle tavsiye etmiyorum ..orjinali kullandım 40 bin de değiştirdim son 25 bin de 2 kere newfren balata değiştirdim..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Arkadaşlar İstanbul içinde 2009-2010 enjeksiyonlu,kazasız ve temiz bir GT 250 arıyorum. Önerdiğiniz motorlar varsa öm beklerim.

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorun alındığı ilk gün çekilmiş fotoğrafları bence. gittiğinde daha farklı şeylerle karşılaşabilirsin. dikkat et.

TEDDYTIMER2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilgi için teşekkurler...
    Yozlaşmış gençlik demeden önce arkana bak be koca adam ne yaptın bu devlet bu memleket içinde sıranı savdın gençlere...

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    slm arkadaşlar şu motorla benim motoru takas etmek istedim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1995957/detay/

ancak sahibi şunu yazmış ;

"evrakları tam yalnız motor vites 2 de tırtıklama yapıyor yürümesine engel değil motorun fiyatı ondan aşşada en fazla 500 tl yapar masrafı sol ayna kırık sapı var ayna yok sol ön çamurluk granajı çatlak baska yanlarda ufak çizikler var bu kadar saygılar"

vites dişlisini değiştirmek 500 tl rutarmı abilerim
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    -
    500 TL bana biraz pahalı geldi her ne kadar bu konuda bilgi sahibi olmasamda. Bende CBF'i takas etmek için görüşmüştüm bu arkadaşla, fakat motorunun üstüne para istediği için vazgeçmiştim. Motor biraz hırpalanmış gibi görünüyor tabi bu izlenimim sadece fotolarından, yakından bakmak lazım.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500 TL bana biraz pahalı geldi her ne kadar bu konuda bilgi sahibi olmasamda. Bende CBF'i takas etmek için görüşmüştüm bu arkadaşla, fakat motorunun üstüne para istediği için vazgeçmiştim. Motor biraz hırpalanmış gibi görünüyor tabi bu izlenimim sadece fotolarından, yakından bakmak lazım.
    banada fazla geldiği için zaten sorayım dedim buradaki abilere birde motor yaptıran hiç oldumu gt250 yi kaç para tutar tahmini km49bin olunca sizin dediğiniz gibi hırpalanmışsada motoruda bitik olabilir kütahyadan bir abiye baktırayım en iyisi
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

onur_600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600f
    s.a. arkadaşlar bir arkadaşa temiz 25000 i geçmemiş 2008 ve üzeri comet arıyorum bildik tanıdık satan arkadasınız var mı 5000 tl bütçemiz var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler