Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    verniğin altına atmışalar barkayı ben sökmeyi denedim önce ama altta harflerin izi kalıyo sadece yazının olduğu yere vernik atılmaz dedi usta bende boyattım açıkcası çokda umrumda değil. ben boya takıntılısı değilim motorda km ninde benim için bir önemi yoktur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    evet haklısın.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Merhaba Arkadaşlar,

Haftaiçi aldığım motorumun fotolarını ancak bugün çekebildim. O yüzden anca şimdi sizler ile paylaşabiliyorum. Motorum 2007 model 14.750 km.de. Benim bu motorda istediğim tüm aksesuarlar mevcut. Dün üzerindeki 5 yıllık ve özelliğini yitirmiş lastiklerini Michelin ile değiştirdim. Bundan sonra ilk fırsatta bakımını yaptıracağım. Eski sahibi 1.500 km sonra yapabilirsin demişti ama benim içim rahat etsin diye yaptıracağım ilk fırsatta. Birde senkron ayarını yaptıracağım bakım zamanı.

Motorun ekstralarına gelince;
    Ön cam, zenon far, orta sehpa, arka çanta demiri, motor koruma demiri ve CBF 150 gidonu.

Neyse gelelim fotolara;

Motosikletimin kusurları ise deponun solundaki ufak bir göçük ve çizik birde arka kuyruktaki çizik. Sahibi garajdan girerken kapıya çarptığını söyledi ama ben çizik yada boya takıntılısı birisi olmadığımdan önemsemedim. Kazasız olduktan sonra çizik boya önemli değil benim için.

..::.. GO ..::..

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    ne kadar daha vermiştin cbf150nin üstüne.yani ortalama ne kadara mal oldu sana?bende düşünüyorum enjeksiyonlu olanından...

fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Gerçekten güzel maşşallah Hayırlı olsun

Nakit olmayınca bende alamadım işte Ama demokraside çağreler tükenmez Şimdi kartla cbf aldım İkinci motor olacak inşallah ilerde.

Bu arada çantandan memnun musun ? Bende aynından almayı düşünüyorum cbfye.
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Orko_ye Hayırlı olsun kazasız belasız sıkıntısız güle güle kullan Maşallah... Bir tane daha kırmızı HyoGt250Comettimiz oldu Yaşasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:31 ----------

Ellerine sağlık güzel Çalışma ve güzel anlatım. Yalnız resimleri Yoruma açarsan sormak istediğimiz küçük ayrıntılar olabilir.
    ....

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Coşkun abinin problem yaşayıp sattığı motor değil mi o... siyaha boyanmış şase, cbf 150 gidonu, 2007 model...
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ellerine sağlık güzel Çalışma ve güzel anlatım. Yalnız resimleri Yoruma açarsan sormak istediğimiz küçük ayrıntılar olabilir.
    Eyvallah hocam sağolasın, ancak sanırım gruba üye olmayan kişiye yorum yapma hakkı vermiyor galiba. ayarları da kontrol ettim ama üye dışında yorum yapmaya izin verecek bir seçenek bulamadım..
    Two Against the World

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Coşkun abinin problem yaşayıp sattığı motor değil mi o... siyaha boyanmış şase, cbf 150 gidonu, 2007 model...
    değil....benim sattığım benden sonra 5 defa el değişti..ve plaka 34 ez 0059 hala kocaeli izmit tarafında el değiştirip duruyor.takip ediyorum sürekli
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değil....benim sattığım benden sonra 5 defa el değişti..ve plaka 34 ez 0059 hala kocaeli izmit tarafında el değiştirip duruyor.takip ediyorum sürekli
    Hocam ne problemi vardı motorun?
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    -
    Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadar daha vermiştin cbf150nin üstüne.yani ortalama ne kadara mal oldu sana?bende düşünüyorum enjeksiyonlu olanından...
    Benim CBF'in üzerine 1.250 TL daha verdim. Biraz daha beklesem 1000 TL üzerine bulabilirdim belki ama bu motor aksesuar olarak tam istediğim gibi olduğu için ve takas kabul ettiği için kaçırmak istemedim.

Teşekkür ederim Guray hocam hep birlikte inşallah kazasız belasız... Bir ara bir buluşma ayarlayalım diyordun hocam ne oldu var mı bir gelişme

Fatih arkadaşım ben Coocase'ten çok memnunum. Zaten CBF'te de kullanıyordum çantayı ondan söküp buna taktım. Kesinlikle tavsiye ederim fiyat/performans olarak bence çok güzel bir çanta.

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman hocam korktum bir an okurken yazılanları Neyse bahsi geçen motor olmamasına sevindim
    fatih545 bunu beğendi.

shooteronur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tekrar mcx ile döndük hayata
    kazasız sürüşler gerçekten çok iyi duruyor motor hoşuma gitti bende mondial mc x imi satıp ya 250 comet alacağım yada gv 250 bakalım araştırıyorum böle temiz bişe bulsam kaçırmazdm. tekrar hayırlı olsun

Motosikleti
    -
    Alıntı shooteronur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazasız sürüşler gerçekten çok iyi duruyor motor hoşuma gitti bende mondial mc x imi satıp ya 250 comet alacağım yada gv 250 bakalım araştırıyorum böle temiz bişe bulsam kaçırmazdm. tekrar hayırlı olsun
    Teşekkür ederim. Pişman olmazsın almak istediğin 2 motoru da kullandım gerçekten iyi bir tercih olur temizini bulursan.

fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih arkadaşım ben Coocase'ten çok memnunum. Zaten CBF'te de kullanıyordum çantayı ondan söküp buna taktım. Kesinlikle tavsiye ederim fiyat/performans olarak bence çok güzel bir çanta.
    Teşekkür ederim Ledli olanından alıyorum o zaman p.tesi
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    Benim CBF'in üzerine 1.250 TL daha verdim. Biraz daha beklesem 1000 TL üzerine bulabilirdim belki ama bu motor aksesuar olarak tam istediğim gibi olduğu için ve takas kabul ettiği için kaçırmak istemedim.

Teşekkür ederim Guray hocam hep birlikte inşallah kazasız belasız... Bir ara bir buluşma ayarlayalım diyordun hocam ne oldu var mı bir gelişme

Aman hocam korktum bir an okurken yazılanları Neyse bahsi geçen motor olmamasına sevindim
    Bende bu aralar enjeksiyonlu gt250ye takılmış durumdayım.ama 6500den aşağı yok.2010model bulsam 15bin km geçmeyen,5500ü sayacam.ama ne zamandır takip etmeme rağmen bulamıyorum :( arkadaşlar varmı tanıdığınız enjeksiyonlu ve uygun, gt250 ?

shooteronur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tekrar mcx ile döndük hayata
    Teşekkür ederim. Pişman olmazsın almak istediğin 2 motoru da kullandım gerçekten iyi bir tercih olur temizini bulursan.
    umarım bulurum temizini aramaya başladım bakalım nasip.

Motosikleti
    MT07
    Orko hayırlı olsun kazasız belasız kullan inşallah.Yalnız birşey sorucam cbf 150 gidonu cometlerde aranan bir + mı ki ? Yani sürüş konforunda çok farkı var mı ?

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı StiF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orko hayırlı olsun kazasız belasız kullan inşallah.Yalnız birşey sorucam cbf 150 gidonu cometlerde aranan bir + mı ki ? Yani sürüş konforunda çok farkı var mı ?
    Gidon daha yüksek olduğu için daha dik bir oturma pozisyonu sağlıyor ve kollarınızda ki yükü hafifletiyor , tabi görüntü açısından biraz kötü oluyor..
    Two Against the World

Motosikleti
    -
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidon daha yüksek olduğu için daha dik bir oturma pozisyonu sağlıyor ve kollarınızda ki yükü hafifletiyor , tabi görüntü açısından biraz kötü oluyor..
    Aynen Chronix'in dediği gibi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler