Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    heia2654 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karbüratörün senkron ayarını yaptırmanızı öneririm.
    Cumartesi gittim ustaya ama fuardaymış, sıradaki ilk iş senkron!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,

Bende bugün CBF 150 motorum ile Hyosung GT 250'yi takas ettim. Motoru aldım eve geldim. İlk fırsatta fotolarını ekleyeceğim. Motorun istediğim tüm aksesuarları var hatta fazlası var. Şimdilik sadece lastik ihtiyacım var ve ileride de iridyum buji almak istiyorum. Yalnız lastik şart çünkü üzerinde 2007'den beri olan orjinal lastikleri duruyor ve inanılmaz güvensiz geldi bana zaten taşlaşmış gibi yolda gelirken sürekli tereddütlü geldim. İlk fırsatta hatta önümüzdeki cumartesi değiştireceğim lastikleri inşallah.

Bende kullandıkça burada deneyimlerimi aktaracağım. Herkese kazasız belasız şürüşler diliyorum.
    Hayırlı olsun, umarım kazasız zevkle kullanırsınız. Orijinal lastikler konusunda ben de çok şikayet duydum, günlük kullanımda fazla sıkıntı yaşatmasalar da acil durumlarda ya da ıslak zeminde dikkat edilesiymiş... Hele bi de 5 senelikse.... Benimkinin üzerinde aldığımda 2009 metzeler sportec m3 vardı, son derece memnumun, pek tecrübem olmadığı için virajları denemedim ama frene asılınca kızaklayana kadar duruyor desem pek abartmış olmam =))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı cemalkd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi gittim ustaya ama fuardaymış, sıradaki ilk iş senkron!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

Hayırlı olsun, umarım kazasız zevkle kullanırsınız. Orijinal lastikler konusunda ben de çok şikayet duydum, günlük kullanımda fazla sıkıntı yaşatmasalar da acil durumlarda ya da ıslak zeminde dikkat edilesiymiş... Hele bi de 5 senelikse.... Benimkinin üzerinde aldığımda 2009 metzeler sportec m3 vardı, son derece memnumun, pek tecrübem olmadığı için virajları denemedim ama frene asılınca kızaklayana kadar duruyor desem pek abartmış olmam =))
    Teşekkür ederim. Michelinlere bakıyorum ama takımı 610 TL gibi bir rakam çıkıyor. Biraz daha uygun bir lastik bulmak istiyorum açıkcası. Birde senin kullandığın sportec m3'e bakayım.
    ..::.. GO ..::..

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Konuya biraz Renk gelsin ... Tüm Cometcilerin Son resimlerini istiyorum ( Zahmet olmazsa )

....

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Haftasonu motorun güzel bir temizliğini yapayım lastiklerini değiştireyim bende foto ekleyeceğim.
    ..::.. GO ..::..

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    arkadaşlar merhaba.sahibinden de 4500tlye depo hasarlı 2008 enjeksiyonlu comet var.serviste şirket motoru olarak kullanılmış.tavsiye edermisiniz.sorduğuma göre ön lastik değişecek.depo düzeltilecek.ön sinyaller değişecek.km teli değişecek.bide zincir değişecekmiş.acaba bu motor önden kaza yapmış olabilirmi.eğer yapmamış olsa kiii adam öyle diyor.motoru kesinlikle açılmamış diyor.tamirini yapıp 4750ye bırakırız siyor.alınırmı.cometi olan olmayan bi fikir verirseniz sevinirim.tvs apache den sonra yetersiz kalırmı.benim için düz yolda 150yi rahat görsün.az yaksın.rahat olsun yeter cevap ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler ilan no : 69497787

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    yok reis yok iyi değil diyolar hyoya apache en iyisiymiş felan diyolar.
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Motosikleti
    Alıntı Süvarİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok reis yok iyi değil diyolar hyoya apache en iyisiymiş felan diyolar.
    elbette apache iyi kardeşim. ama temiz bi gt250 iyi olurdu ya

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuya biraz Renk gelsin ... Tüm Cometcilerin Son resimlerini istiyorum ( Zahmet olmazsa )

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...94262030_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...89084759_n.jpg
    motorun güzelmiş tekerin düz bassın birşey sorucam üstündeki montun modeli nedir? bende mont arıyorum güzel duruyor
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun güzelmiş tekerin düz bassın birşey sorucam üstündeki montun modeli nedir? bende mont arıyorum güzel duruyor
    Eyvallah saol teşekkür ederim. Prohell marka mont. Google yaz birçok modeli var.

Bugün ki çalışmam arkadaşlar Karbon kaplama...

....

yunem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni gt 250 Naket
    selam arkadaşlar ben daha henüz motoru cıkartmadım inşallah yakın bi zamanda cıkartacagım resimleri paylaşırım

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı yunem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar ben daha henüz motoru cıkartmadım inşallah yakın bi zamanda cıkartacagım resimleri paylaşırım
    Aleyküm Selam, Motosiklet sezonu açılıyor. Tüm GT250 Comet sahibi arkadaşlar fotolarını paylaşsın ki yolda falan gördüğümüzde tanıyalım birbirimizi Oturur çay çorba içeriz. Havalar biraz ısınsın zaten sadece Cometcileri Toplayacağım bir etkinlik düzenlemeyi düşünüyorum kısmet olursa...
    ....

Motosikleti
    arkadaşlar şu benim sorularıma bi 3-4dk bakabilirsek, güncelliğini kaybetmeden.çok makbule geçecek...

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba.sahibinden de 4500tlye depo hasarlı 2008 enjeksiyonlu comet var.serviste şirket motoru olarak kullanılmış.tavsiye edermisiniz.sorduğuma göre ön lastik değişecek.depo düzeltilecek.ön sinyaller değişecek.km teli değişecek.bide zincir değişecekmiş.acaba bu motor önden kaza yapmış olabilirmi.eğer yapmamış olsa kiii adam öyle diyor.motoru kesinlikle açılmamış diyor.tamirini yapıp 4750ye bırakırız siyor.alınırmı.cometi olan olmayan bi fikir verirseniz sevinirim.tvs apache den sonra yetersiz kalırmı.benim için düz yolda 150yi rahat görsün.az yaksın.rahat olsun yeter cevap ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler ilan no : 69497787

O kadar alangirli iş yapacağına Çok motor almak istiyorsan gel benim motosikleti sana satıyım. Hem Kimden aldığın belli hem sürücüsü.
    Söledigin masraflarda az buz masraflar değil. Motorun hor kullanıldığı açık net ortada ekle Faceden konusalım istiyorsan imzamda profılimin adresi mevcut. Apaçiden sonra sana fazla bile gelir merak etme..
    ....

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    kafam karıştı şimdi. o gösterdiğin ilanda ki motor 150000 km de filandı sanki..7-8 ay önce arkadaşıma ordan motor almıştık ve bu motor ordaydı 2-3 ay önce yine bir parça aldığımda da o motor ordaydı. sallamış gibi de olmak istemem ama bu o motorsa o zamanlar 150-160 bin gibi bir km söz konusuydu..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    O kadar alangirli iş yapacağına Çok motor almak istiyorsan gel benim motosikleti sana satıyım. Hem Kimden aldığın belli hem sürücüsü.
    Söledigin masraflarda az buz masraflar değil. Motorun hor kullanıldığı açık net ortada ekle Faceden konusalım istiyorsan imzamda profılimin adresi mevcut. Apaçiden sonra sana fazla bile gelir merak etme..
    Şimdi tel.den giriyorum.yarın ekliyim konuşalım

---------- Mesajlar birleştirildi 10-03-2012 - 00:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09-03-2012 23:59 ----------

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kafam karıştı şimdi. o gösterdiğin ilanda ki motor 150000 km de filandı sanki..7-8 ay önce arkadaşıma ordan motor almıştık ve bu motor ordaydı 2-3 ay önce yine bir parça aldığımda da o motor ordaydı. sallamış gibi de olmak istemem ama bu o motorsa o zamanlar 150-160 bin gibi bir km söz konusuydu..
    Allah Allah nasıl 3senede 150-160bin km yapmışlarki.dediklerin hiçte mantıksız gelmedi dostum.çünkü motorun km teli değişecek.lastikler bitik.falan filan...arkadaşına ordan hangi motordan aldınız?

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Tamam...

@Chronix 'in dediği gibi bayağı hırpalanmış motor olduğu aşikar ortada. Km sinde kesin oynama var.

Chronix Foto paylaşda gözumuz gönlümüz HyoGT250Comet görsün..
    ....

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200

---------- Mesajlar birleştirildi 10-03-2012 - 00:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09-03-2012 23:59 ----------

Allah Allah nasıl 3senede 150-160bin km yapmışlarki.dediklerin hiçte mantıksız gelmedi dostum.çünkü motorun km teli değişecek.lastikler bitik.falan filan...arkadaşına ordan hangi motordan aldınız?
    hocam ben sadece işe gidip gelirken veya uzun gezilerde bile 2010 model 65bin de , bu adamlar iş için kullandıysan nerde 26 bin olucak. eğer durum böyle ise ayıp gerçekten ayıp.

Tamam...

@Chronix 'in dediği gibi bayağı hırpalanmış motor olduğu aşikar ortada. Km sinde kesin oynama var.

Chronix Foto paylaşda gözumuz gönlümüz HyoGT250Comet görsün..
    istediğin resim olsun hocam..

Bu da 1 2 hafta sonra 2.egzostu taktıktan sonraki hali.

_SpartacuS_ ve UNdocab bunu beğendiler.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar merhaba.belki daha önce yazıldı ama rica etsem,şu depo üzerindeki s&t kanuni yazısını söken var mı?nasıl sökülebildiğini paylaşabilirmisiniz? teşekkürler.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    evet bi kaporta ustasına gittim orayı kazıdı macun çekti ve depoyu boyadı yöntem bu.
    ama şimdi bazıları çıkacak diyecekki motorda boya var. boya manyağı bir memleket olduğumuz için sıkıntı cıkabilir diyenler olacak. ne yapalım başka yolu yok.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    cevap için teşekkürler kardeş,acaba tek yöntem bu mu?
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler