Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar makine için anlaşak üzereyim ilk motorum olacak ne dersiniz bir kez sola yatırmış km teli kopuk eğzoz katalitik konvertörü sökmüş iptal etmiş biraz kurcalamış yani önerilerinize ihtiyacım var sağolun şimdiden...

http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2371433

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan taşınmıştır.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Sıfırı 6600 ytl
    Sen buna ne kadar alımsatım vereceksin hesapladın mı? Yenisi fiyatına yaklaşmasın?

Benimde yaz sonunda bu motordan veya ikinci el bi gs 500 alma ihtimalim var.

Yerinde olsam sıfırını alırım ne yatmış,ne sağı solu kurcalanmış, ne egsozu garantiden çıkmış, ne rodajı şahibeli. Oh poşetiyle gelir hışır hışır

5000 ytl istiyor son fiyat?

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    bence sıfırını al...
    hatta bırak bunu git gt250r al...
    süper bişey o yaw...hasta etti beni valla...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biraz daha fazla ver sıfırını al için rahat etsin.

Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum yoksa gidip sıfır regal Raptor yada keeway 250 alacağım!

derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    Onu 5000 YTL'ye alma ama, Regal Raptor ya da Keeway'de alma.

(Çok yardımcı bir yorum oldu farkındayım )

İlla ki YBR al
    I'M BACK !!!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Walla bende regal raptor var ben biraz daha öğreneyim böyle bişey alacağım. Şimdiki aklım olsa paraya kıyar sıfır hyosung gt250 comet alırdım. Eminin ki kısa süre sonra daha kuvvetli bişey istersin.

Alımsatım 500 desek 550 eder. Eğer imkanın varsa sıfırını al derim ama regaldense 2 milyar fazla ver bunu al (tabi bu benim şahsi görüşüm)

kotumuren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150-5 (Mavi) :)
    yazarken ne kadar kolay git onu al bunu al,yok ikinci el alıcağına sıfır al..
    ne bu yaa..motor zevk ve bütçe meselesi..bütçene göre zevkini tatmin edecek olan bir şey bulursan al..
    Bunu almassam chooper alıcam diyosun..iyi düşün karar ver..

Bu motrda düşünülecek pek nokta yok,egsozun garandtiden çıkması o kadar problem değilde diğer modifiyelere bir şey diyemem.bilen biri gelirse seni aydınlatır...
    ben bi çinli çapır aldım..ama param olsa böle bir alete sahip olmayı çok isterdim
    ŞŞŞŞŞŞŞ...sadece sessiz ol.....

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    motor iyi bir motor. eğer sıfırını alamıyorum bunu alabilirim ancak diyorsan iyi bir ustaya ya da servise gösterdikten sonra almanı tavsiye ederim. yoksa motorun adı ya da kalitesi konusunda şüphen olmasın derim ben.
    bu arada unutmadan, motorun oturma pozisyonu racingtir. özellikle cruiser (chopper) tarzından çok uzaktır. o yüzden iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    yatırmış etmiş birde 5750 YTL para istiyor, ya milleti keriz yerine koyuyorlar resmen. alma kardeşim sakın ha! kimbilir anlatmadığı daha neler vardır. hepimiz yapmıyomuyuz bir malı satarken başına gelenlerin tamamını anlatmamayı.. yada sen onu keriz yerine koy al kardeşim 3000 YTL de verirse al motoru, ama bu fiyata bence alınmaz.

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    sıfırını al üstüne biraz daha koy kafan rahat etsin
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Sıfırı 6800'e maloluyorsa ikinci eline 5000'den fazla vermek mantıklı değil, sigortacılar sıfır araç kullanıldığı anda %25 değer kaybı hesaplıyorlar(mış). Bu alet eğer gizli bir hasarı daha yoksa 4500 falan mutlaka eder ama daha fazlası senin bileceğin iş. Eğer 5000'i (işlemlerle 5500) peşin verebileceksen üzerini krediyle falan tamamlayıp sıfır almaya çalış, en azından ben öyle yapardım.

Not: Uzman değilim, bunları işletmeci görüşüyle yazdım.

bence alınabilir , ama dostum motoruyla oynanmış yani carburatör falan filan orada bi ton şey yazıyor hala garanti kapsamındamı acaba ? motor uyum sağlamışmı taktığı parçalara orjinal olsaydı ben alırdım senın yerinde olsam 5000+500 işlemlerle birlikte , eğer motor garantiden düştü ise motor uyum sağlamıyorsa yakıtta cok engebeli oynama varsa alma derim

Garantisinin devam ettiğini söyledi birde içine sinme olayı var bu markaya karşı hepimizin içinde bir sempati oluştuğunu hissediyorum en azından benim arkadaşlarım öyle yapılan modifikasyonlar falan aklımda soru işaretleri oluşturuyor gidip hyoung servisine baktıracağım buralarda bir Suzuki gs 500 yada Kawa ER 5 olsa alacağım ama yok işte beklemektende araştırmaktanda yoruldum artıları 3000 km de oluşu ve 250 cc olması başlangıç için yani hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için...

sindoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    thundersss kardeş ne yaptın aldınmı motor.

Hala pazarlık halindeyiz herkez alma diyor ama makinede yokki piyasada alma ihtimalim var avatarımdaki motor İzmir servisine gittim adamlarla konuştum birde alırsamda bu sahibinden olacak satıcıların genel anlamda tavırları gerçekten çok rahatsız edici hep tersliyorlar tabi hepsi değil çok çekici bir makine vücuduma uygun tekniğide bilenler iyi diyor ama çok kurcalamış garantiden çıktı dedi servis hallederiz diyede kapı açtılar aksesuarlı bir gv 250 buldum 4000 km de harika görünüyor biliyorum sınıfları farklı onun içinde 5700 ytl son fiyat çekiyor Anlıyacağın sıfır elde var sıfır dolaşmadığım yer kalmadı sürekli geziyorum diversion bile baktım 900 cc bilen abilerimiz arkadaşlarımız sağolsunlar çok yardımcı oldular onların tavsiyelerine göre hareket ediyorum birde modifikasyonlu makinelerden uzak durulması konusunda işi bilenlerde fikir birliği var bu çok önemli bir etken yoksa şimdiye dek çoktan almıştım...

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hyosung GT 250...ilk 200 km ve kıvırmaca tekniği

Evet Arkadaşlar yeni motorumla yaptığım ilk 200 km de yaşadıklarımı sizlerlede paylaşmak istedim, öncelikle yazdıklarım bir aceminin ilk deneyimleridir, biraz uzun oldugu için kusura bakmayın
    İlk gün : Arkadaşım önde ben artçı olarak çıktık yola, motoru bırakacagımız otoparka geldik, önceden Honda sürüş eğitimi seviye bir bitirildigi için bende güven tam, şimdi alacagım motoru düşecegim yola, ama nerede..... yerinden bile kaldıramıyorum motoru, otopark hafif eğimli , bir iki deneme, yok işe yaramıyor, moral sıfır, öylece bıraktık motoru otoparka
    İkinci gün : Erkenden arkadaşımla salı pazarının kuruldugu alana gittik, eğitim başladı, önce yarım dönüşler sonra tam dönüşler, ani frenlemeler (yavaş yavaş Honda sürüş eğitimi hatırlanmaya başlandı) derken sıfıra inen moral yerini ilk günükü heyecan ve hevese bıraktı, yaklaşık iki saat çalıştıktan sonra korkunun ecel faydası yoktur hesabı ilk radikal karar alındı, salı pazarından modaya doğru yola koyuldum. İlk trafik deneyimi, müthiş.......korku, heyecan, adrenalin her şey var. Modaya varış ve derin bir rahatlama
    Üçüncü gün : Artık tek başımayım, ilk gün beni sinir eden otoparktan rahatça çıktım ve doğru sahile, tam fenerbahçe stadının önüne gelmiştimki eyvah.......yol tıkalı, ilk dur kalk tecrübesi, gaz fren, gaz fren sırılsıklam oldum on dakikada, neyse keşmekeşi güç bela atlattıktan sonra bastım gaza, rüzgar yüzüme çarpmaya başladıgı andan itibaren işte dedim kendi kendime olay budur, bostancı pendik arası toplam üç tur attıktan sonra ikinci radikal karar ve ver elini birinci köprü yolu, motoru artık eve getirmeliydim. Neyseki birinci köprü çok sakindi, tabiki herzamanki gibi tıkalı, sağdan sağdan gidiyorum, yüzümde de pis bir sırıtış...
    Dördüncü gün : Güzergah ortaköy – sarıyer olarak belirlendi, artık trafikten korkmuyorum, hatta sıkışık trafikte bulduğum boşluklardan ilerlemeyi de becermeye başladım, motoru ve kendimi gerçek anlamda test etmeye başladım, gaz veriyorum, viraja giriyorum, aklımda bugüne kadar teorik olarak okudugum tüm bilgiler, bir bir uygulamaya çalışıyorum veeeeeeeeee ilk büyük ders.......
    kıvırmaca tekniğinin hayatımızdaki önemi, olay kısaca şöyle oldu, İstinye sahilde yaklaşık 50km ile gidiyorum, yol düz, önümde ve arkamda araç yok, biraz ilerde sağda park halinde dörtlülerini yakmış ve haraketsiz bir araba dikkatimi çekti, ön tekerleri sola iyice kıvrılmıştı, bunu görünce gayri ihtiyari şeridin biraz soluna geçtim ve ben tam yaklaşmışken aramızda bir kaç metre falan var, birden u dönüşü yapmak için sola doğru gaza asıldı, işte o an nasıl yaptım bilmiyorum ama refleks olarak önce tüm gücümle gidonu sola ve hemen sonra sağa kırdım, resmen arabanın ön tamponunu bir iki santim ile sıyırdım, yola bayağı bir yattım diyebilirim, hemen motoru toparladım ve sağa çektim, aklıma ilk Donald Duck a teşekkür etmek geldi ne yalan söyleyeyim, slide olarak defalarca izlemiştim bu tekniği ve gerçekten işe yaradı, arkama baktıgımda az önce ki aracın şöförünün yanıma geldigini gördüm, sen ne yapıyorsun bile diyemedim çünkü adam neredeyse ağlayacaktı, on kere özür diledi, ikimizinde verilmiş sadakası varmış dedi, bu kadar basit görünüyor işte arkadaşlar bizim durumumuz diğer sürücülere, eger o an panik ile frenlere asılsaydım büyük ihtimalle arabanın solundan kaportaya girecektim.
    Motor ile ilgili olarak söyleyeceklerim;
    Öncelikle gerçekten çok kaliteli bir motor, inceledigim bir çok markaya göre (japonlar hariç) işçilik çok iyi, henüz rodajda olmasına ve 4000 deviri geçmeme rağmen hızlanması süper, dengeli bir motor ve kullanırken sürücüyü çok yormuyor, görüntü olarak da on numara diyebilirim, oldukça dikkat çekiyor
    deposunu 40 YTL ye doldurdum ve şu an ibre yarım deponun biraz altında, rodajda oldugu için normal oldugunu düşünüyorum, çok uzun zaman önce niyetlenmiştim bu motoru almaya ve şimdi gerçekten çok doğru bir karar verdigimi düşünüyorum, bence şu an sınıfında alternatifi olmayan bir motor. Bu motor ile ilgililenen arkadaşlara kesinlikle tavisye ederim.

yeditepeli34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson 2013
    hayırlı olsun..iyi sürüşler..
    gökyüzü MAVİ ...yeryüzü YEŞİL ...denizler TEMİZ ve MAVİ olsun......captain...

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    hayırlı olsun usta.. kazasız belasız kullanman dileğiyle.. bu arada motorun rodajda olmasına rağmen 20 ytl ye 200 km götürmesi bayağı ii..
    CBR 600F Honda,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler