Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Shadow 750 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray şu motoru Ankara il sınırları içerisine bi getirsen artrık diyorum benimkiyle yan yana koyalım cobrayı dinle sonra zaten egzos için para bulursun mutlaka
    bu arada kaç para bu egzoslar bilginiz var mı?
    ben orjinal egzosu da aldım kargoyla Ankara'ya gönderdim şu an iş yerimde odamda heylüla şeklinde ambalajlı olarak yatıyor
    Hakılısın dostum kısmetse bu hafta getiriyorum makinayı fakat aksesuar işine hemen giremeyeceğim gibi, sindire sindire artık

parça fiyatları için Efe-Honda yı ara, güzel yardımcı oluyorlar!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    İlker bey haklıydınız
    okadar şey yapıpta imza atmamak olmazdı
    Bende yapmış olduğum cama bana yakışan imzamı attım.
    daha önce görmediğiniz uzun yol peglerimi taktım
    tırcımızda yeni sisler getirmiş aldım onlarıda taktım
    Hüseyin beryede bir çift sis aldık hayırlısıyla
    İmza kromajdır siyah falan değildir ve bizim motorlara dahada bir yakışır,aynı imzadan isteyen varsa bende demesi yeterlidir
    tarafımdan hediyedir...

Olmuşmu?
    .
    .
    .

---------- Post added at 12:42 ---------- Previous post was at 11:59 ----------

Alıntı RİDETOLİVE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE MERHABA
    Bende ankaradan 2006 model shadow sahibiyim.forumlara çok fazla giremiyorum ve takip edemiyorum.zaman içine daha detaylı tanışacağımızı ümit ediyorum.arkadaşlar cobra veya vance&hines egzos arıyorum.elinde olanlar mesaj atabilir.elimde 2004-2008 model arası orjinal egzos da vardır,kozmetik olarak sıfıra yakındır.orjinal egzos ilede takas edebilirim.orijinal egzos tek olarak satılık değildir,elimde yedek olarak tutuyorum.
    herkeze iyi günler.
    Bende iki markada var değiştire değiştire kullanıyorum
    hangisini istersen sana vereyim..

Komutan1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlker bey haklıydınız
    okadar şey yapıpta imza atmamak olmazdı
    Bende yapmış olduğum cama bana yakışan imzamı attım.
    daha önce görmediğiniz uzun yol peglerimi taktım
    tırcımızda yeni sisler getirmiş aldım onlarıda taktım
    Hüseyin beryede bir çift sis aldık hayırlısıyla
    İmza kromajdır siyah falan değildir ve bizim motorlara dahada bir yakışır,aynı imzadan isteyen varsa bende demesi yeterlidir
    tarafımdan hediyedir...

http://i.imgur.com/wUjrX.jpg

http://i.imgur.com/JJeMl.jpg

http://i.imgur.com/ewV0k.jpg

Olmuşmu?
    .
    .
    .

---------- Post added at 12:42 ---------- Previous post was at 11:59 ----------

Bende iki markada var değiştire değiştire kullanıyorum
    hangisini istersen sana vereyim..
    Gürol ...
    Bak yazacak kelime bulamadım. Eline sağlık. O imzadan hemde aynısından kesinlikle istiyorum. İstanbulun hangi yakasındasın. Oraya tayin isteyeceğim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:01 ----------

Bu Çakmak sistemi izim motora uyar mı?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0076652/detay/

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Gürol Bey,
    elinize sağlık gerçekten çok güzel olmuş.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    Bende bugün sisleri aldım. yarın yerlerine takacağım. 5 watt lık ampulleri var ama olsun görüntüsü yeter. Far ile mükemmel uyumlu. Tabi ekmek köfte ilişkisine de tam uyuyor. Ayrıca, sürücü sissybar içinde laser kesimlerim yapılmış. onları da yarın alacağım. orta köprü ve dayama yastığını da yaptım mı tamamdır.
    Arkadaşlar bugün Konya'da eski bir motosiklet dükkanınında Honda Shadow için olduğunu iddia ettikleri güzel bir ön cam buldum. Gerçi ben kendi camımdan memnunum değiştirmekten vazgeçtim. Ancak cam alçaklığından şikayetçi olanlar vardı. resimlerini sizin için çektim. İlgilenen olursa dükkanın adresini verebilirim. Camın genişliği ve yüksekliği bizimkilerden oldukça fazla.

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Komutan merhaba; Camın ayakları sanki shadow ayaklığına benziyor. Fotoğrafta görünen oldukça kalın kesim. Cam çıkmamı. Ayrıca fiyat olarak ne isteniyor. Bildiklerini aktarırsan memnun olurum.

Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Komutan merhaba; Camın ayakları sanki shadow ayaklığına benziyor. Fotoğrafta görünen oldukça kalın kesim. Cam çıkmamı. Ayrıca fiyat olarak ne isteniyor. Bildiklerini aktarırsan memnun olurum.
    Osman Bey merhaba,
    Camın fiyatı konusunda net bişey bilmiyorum detayını sormadım. Ancak sahibi fiyatının yüksek olduğundan bahsetti. Şöyle anlatayım: aslında dükkan bizim motorlara hitab eden bi yer değil. Piyasa işi (çin ve yerli) çalışıyor ve tamir bakım ve satış yapıyor. Geçen yıl benim Kawasaki En500 ü topladığım yerin amcası. tamam dıdısının dıdısı Çok eskiden bu amcanın da Shadow u varmış. Cam ordan kalma. Ama depoda yıllarca unutulmuş kalmış. Bugün benim motor üzerinde görünce "ya bi cam vardı" dedi bende depodan çıkarttırdım. Gidon bağlantı demirleri ortada yok. nerde bilmiyorlar. Ama isterseniz yarın yeniden uğrarım telefonunu alır size özelden geçerim.
    Cam sanırım 5 lik. kalın yani. ve kaliteli. Ayrıca etrafında silikon fitil var. Kromları kaliteli ön kısım bombeli gizli saplamalı..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Camın far boşluğu köşeli kesim,bizim motorlar için olduğunu sanmıyorum,takıldığındada güzel görüneceği konusunda şüpheliyim.

---------- Post added at 01:14 ---------- Previous post was at 00:06 ----------

Bir çoğunuz gibi Osman abide CaBBaR ın son halini beğenmemiş galiba ses etmemiş.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    evin yanındaki arazide ne zamandır fotoğraf çekmek istiyordum, bugün havanın kasvetinden yararlanıyım dedim ve şu kareyi çektim hatta zaman tüneline kapak yaptım bakalım siz beğencek misiniz.

http://www.facebook.com/rgokayguven

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:33 ----------

kapak fotosu çok tahrip oldu ben de normal yükledim

ZIPPIRMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    Camın far boşluğu köşeli kesim,bizim motorlar için olduğunu sanmıyorum,takıldığındada güzel görüneceği konusunda şüpheliyim.

---------- Post added at 01:14 ---------- Previous post was at 00:06 ----------

Bir çoğunuz gibi Osman abide CaBBaR ın son halini beğenmemiş galiba ses etmemiş.
    Gürol Ben yorum yapmadım.Çünkü fotoğrafta görünen aldatıcı olabilir. Nasıl olsa senin makınanı yakından görme şansım olacak. Ayrıca sen kötü birşey zaten yapmazsın diye düşünmüştüm.
    Madem ki yorum getirmemi istedin o zaman benim düşüncemde güzel bir görüntü oluşmüş. Eğer makinayı gördüğümde fikrimde değişiklik olursa yağcılık olsun diye affetmem. Hatanı söyler kızartırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

Alıntı Komutan1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osman Bey merhaba,
    Camın fiyatı konusunda net bişey bilmiyorum detayını sormadım. Ancak sahibi fiyatının yüksek olduğundan bahsetti. Şöyle anlatayım: aslında dükkan bizim motorlara hitab eden bi yer değil. Piyasa işi (çin ve yerli) çalışıyor ve tamir bakım ve satış yapıyor. Geçen yıl benim Kawasaki En500 ü topladığım yerin amcası. tamam dıdısının dıdısı Çok eskiden bu amcanın da Shadow u varmış. Cam ordan kalma. Ama depoda yıllarca unutulmuş kalmış. Bugün benim motor üzerinde görünce "ya bi cam vardı" dedi bende depodan çıkarttırdım. Gidon bağlantı demirleri ortada yok. nerde bilmiyorlar. Ama isterseniz yarın yeniden uğrarım telefonunu alır size özelden geçerim.
    Cam sanırım 5 lik. kalın yani. ve kaliteli. Ayrıca etrafında silikon fitil var. Kromları kaliteli ön kısım bombeli gizli saplamalı..
    Komutan verdiğin bilgiler için teşekkürler. Gürol'un dediği gibi camın far üstü kesimi köşeli. Belkı o zaman için yapılanlar o şekildi. Fakat yuvarlak kesim farla orantı sağlıyor. Depoda duran eski mal ise mutlaka üzerinde derin çiziklerde olabilir.
    Sormamdaki sebep; Benim cama bir araba aynasını çarptı. Bu yüzden bağlantı vida deliklerinin olduğu bir iki noktadan hafif çatlama çizgisi oluştu. İlerleyen zamanlarda cizgi de ilerlerse bize sonuçta bir cam gerekecek. Ne yapalım anlaşılan olmayan paraya biraz daha kıyıp sıfır alacaz.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:22 ----------

Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    Aslında işi tamamen bitirince resimle gösterecektim ama dayanamadım
    Dün yani cumartesi epey bi mesai yaptık. Ortaya bişeyler çıkmaya başladı, paylaşayım dedim..

Tabi bütün mesai bilfiil çalışarak geçmedi

Ahmet usatm sağolsun. Anadolunun en yetenekli kaynakçısıdır.
    Nikelajlar bitince son halini ayrıca resimleyeceğim..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yakışıklı oluyor ellere sağlık,hele bir polisaj olup motosiklette yıkanınca pırıl pırıl olacaktır.
    Bende az evvel topuk viteslerini bitirdim,yarın akşam Osman abininkini monte edeceğiz
    aşınmış ayakkabı bot uçlarına son.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    bugun bıraz daha fotoğraf çektim ve yeni konu açayım istedim, buyrun :

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2647931

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Gördükçe imreniyorum açıkcası, biraz daha gaza gelirsem shadowu bobbera çevirme projeme bu sezon icinde baslarım sanırım

Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    Yakışıklı oluyor ellere sağlık,hele bir polisaj olup motosiklette yıkanınca pırıl pırıl olacaktır.
    Bende az evvel topuk viteslerini bitirdim,yarın akşam Osman abininkini monte edeceğiz
    aşınmış ayakkabı bot uçlarına son.
    Gürol merhaba,
    önceki cevaplarda bir çakmakdan bahsetmiştim. Bi bakabilir misin sence bu çakmak bizim motora olur mu? alayım mı?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Komutan1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gürol merhaba,
    önceki cevaplarda bir çakmakdan bahsetmiştim. Bi bakabilir misin sence bu çakmak bizim motora olur mu? alayım mı?
    Elektrikten anlamam iİlker bey
    ama bildiğim çakmaklık bunlara söylenen genel ad
    çoğu sadece bişeyleri destekleme amaçlı olmakta
    içinde tırnağı yoksa çakmak çalıştırmaz,şarj çalıştırır,komple olması için çakmak falan filan içi tırnaklı olması gerekiyor bunu biliyorum
    ben almanyadan siparişledim,yakında gelecek

Dün resimleriniz bende tam açılmamıştı,bugün yaptığınız koltuklara baktığımda sürücü yaslanma biraz yüksek ve açısı öne doğru görünüyor,açıyı arka yaslanmaya uydurmaya çalışmanızı öneririm
    yoksa görsel ve kullanım olarak can sıkabilir
    kolay gelsin..

Motosikleti
    Ne oluyor ya arkadaşlar birkaç gündür siteye gimedim. Çakmak makmak iyice sulandınız ha..

Meğer ben yanlış anlamışım.
    Linkini verdiğin siteye giremedim. Çünkü açılmıyor.
    Komutanın sessiz kayboluşunun ardından güzel bir sanat ve beceri eserini ortaya çıkartmış. Türk'ün doğu ve batı cephesinden şahlanışının bir örneğini yaşıyoruz galiba. Mücitler doğudan ve batıdan ortaya çıktı.
    Bizde nimetlerinden faydalanırız artık. Elinize emeğinize sağlık Gürol ve Komutan kardeşim.

Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    Elektrikten anlamam iİlker bey
    ama bildiğim çakmaklık bunlara söylenen genel ad
    çoğu sadece bişeyleri destekleme amaçlı olmakta
    içinde tırnağı yoksa çakmak çalıştırmaz,şarj çalıştırır,komple olması için çakmak falan filan içi tırnaklı olması gerekiyor bunu biliyorum
    ben almanyadan siparişledim,yakında gelecek

Dün resimleriniz bende tam açılmamıştı,bugün yaptığınız koltuklara baktığımda sürücü yaslanma biraz yüksek ve açısı öne doğru görünüyor,açıyı arka yaslanmaya uydurmaya çalışmanızı öneririm
    yoksa görsel ve kullanım olarak can sıkabilir
    kolay gelsin..
    Çakmak dediğim parça uzun sürüşlerde telefon Navigasyon şarjı için kullanılacak.
    Sırt desteği benim bel boşluğuna ayarlandı beni dik oturtacak. Ayrıca alt sabitleme parçaları ileri geri ayarlı oldu. Civata delikleri uzunlamasına aayar imkanı veriyor.

Motosikleti
    Shadow VT750 C4
    Merhaba,
    iş nedeniyle yurtdışına yerleşeceğimden dolayı 2008 model Shadow'umu satılığa çıkarmak durumunda kaldım. Linki aşağıda bulabilirsiniz, ilgilenen arkadaşlar olursa benimle kontak kurabilirler.. iyi günler.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...82065338/detay

Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200 Custom
    İlan maalesef açılmıyor.

Motosiklet kaç km'de ? aksesuar olarak neler var? ve son olarak fiyat beklentiniz nedir?

Alıntı nesh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    iş nedeniyle yurtdışına yerleşeceğimden dolayı 2008 model Shadow'umu satılığa çıkarmak durumunda kaldım. Linki aşağıda bulabilirsiniz, ilgilenen arkadaşlar olursa benimle kontak kurabilirler.. iyi günler.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...82065338/detay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler