Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Tazyikli tabancayla itina ile yıkıyorum fotoğrafları var forumda o degilde dün motor un boyası attı azıcık yıkarken yağmurda stop etmez yıka ıslat suya sok cıkar dat kornaya su kaçtı 3gunde anca kurudu o kadar yıkadım yani
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahaha senin nick i değiştirelim o zaman biz..tek teker değil de drift ramço yapalım )

bu arada yolun sanayii tarafına düşerse Allah rızası için bana şu titan dişlisi ve pulunu da bakarmısın? gerekirse telefonlaşırız nakit çıkartıyım sana al gönder

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:20 ----------

kesin olmamakla birlikte 150 tl diye biliyorum...
    geçen gün sıcaktA kaymak gibi yolda set görüp fren yaptım.. ön lastik bile en az 2 metre kaydı.... güzel oluyor...
    dişli için sana özel mesaj attım bakarsan iyi olur...

km sayacı su almıyor ama alt okuyucu zamanla alabiliyor..
    birde saat ayarlamasını bilmeyenler için başlık açsakmı diyorum... googlede falanda arayınca çıkmıyorya ne dersiniz..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Gökbörü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen gün sıcaktA kaymak gibi yolda set görüp fren yaptım.. ön lastik bile en az 2 metre kaydı.... güzel oluyor...
    dişli için sana özel mesaj attım bakarsan iyi olur...

km sayacı su almıyor ama alt okuyucu zamanla alabiliyor..
    birde saat ayarlamasını bilmeyenler için başlık açsakmı diyorum... googlede falanda arayınca çıkmıyorya ne dersiniz..
    Saat ayarlaması. A ve B şeklindeki bu km sayaçlarının nasıl sıfırlandığını. göstergedeki birçok şeyin nasıl kullanıldığını bilmiyorum...

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Basılı tutunca oluyor saat yapamıyan mı varmış benim üst tuş çok sertti yazın yumuşadı ne hikmet se bu arada sabah yağmur yagmıs e5e çıkana kadar motor hep pislendi dün yıkadım daha
    www.erkakurye.com

Gökbörü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kawasaki Ninja 250R cıların hepsi köpek besliyomuş. Dikkatimi çekti şimdi...

Motosikleti
    Alıntı Gökbörü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saat ayarlaması. A ve B şeklindeki bu km sayaçlarının nasıl sıfırlandığını. göstergedeki birçok şeyin nasıl kullanıldığını bilmiyorum...
    ya biri detaylı anlatım konusu açsın yada ben açacağım ilk fırsatta...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:24 ----------

odo ekranında mode tuşuna 3 sn basılı tutun... saat kısmının yanıp söndüğünü görceksiniz. sonra iki kere mode tuşuna ard arda basarak ilerleyeceksiniz başlıcak yan tarafa geçmek için tekrar mode tuşuna basılı tutacaksınız. yana geçer üst tuşla ilerler ayarlarsın. bu kadar basit.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    yav abi Kitapçıkta ayrıntılı olarak yazıyor bilmeyen açıp baksın bi zahmet ya .. milletimiz hiç bişiyi araştırmaya yanaşmaz hazırı dururken orası ayrıda ..

Alıntı Gökbörü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani bir söz vardır ya " Sakınılan Göze Çöp Batar" diye. Ne biliyim, bende motosikletimi herşeyde sakındığım için böyle şeyler düşünüyorum gibi...
    Karda yağmurda doluda her türlü kullandım .. hatta tüm yağmurlar boyunca altında kaldı motor .. bişi olmaz .. o kdr takmaya gerek yok zevkini çıkar ..

Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada yolun sanayii tarafına düşerse Allah rızası için bana şu titan dişlisi ve pulunu da bakarmısın? gerekirse telefonlaşırız nakit çıkartıyım sana al gönder
    Burak yarın gidicem oraya aklımda titan dişlisi & pulu haber veririm sana ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    millet nere gittini yaw sabahtan beri kimse bişey yazmamış topik resmen can çekişiyor :\
    yeni alan arkadaşlar arada bi inin motordan yorumlarınızı yazın motor bağımlılık yaptı galiba
    eskiler naptınız yokmu macera tokatladığınız motor filan

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    beyler uygun fiyatlı bi sigorta şirketi arıyorum

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Bi memlekete gidip motoruma kavuşabılsem Tokatta Tokatlıcamda işte .. :/ Eve gitmeden netten Lokma anahtar takım set , Alyan takım set .. Yağıdır filtresidir aLayını sipariş edip yollattım eve .. gidince kendimi motorla garaja kapatacam :D
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet nere gittini yaw sabahtan beri kimse bişey yazmamış topik resmen can çekişiyor :\
    yeni alan arkadaşlar arada bi inin motordan yorumlarınızı yazın motor bağımlılık yaptı galiba
    eskiler naptınız yokmu macera tokatladığınız motor filan
    yağmur çamur fark etmez apache bu affetmez... kısa günün karı 100 km re... beyin ile ateşleme desteği yapan zımbırtı adı neyse onu ayarladım daha güzel oldu.....

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi memlekete gidip motoruma kavuşabılsem Tokatta Tokatlıcamda işte .. :/ Eve gitmeden netten Lokma anahtar takım set , Alyan takım set .. Yağıdır filtresidir aLayını sipariş edip yollattım eve .. gidince kendimi motorla garaja kapatacam :D
    arada yola çık kardeşim o motorun yeri garaj değil yollar :D

Motosikleti
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler uygun fiyatlı bi sigorta şirketi arıyorum
    banada lazım............

bu gün parçacıma filitre sordum elimde kalmamış getirteyim dedi.. fiyatı sanırım 7 lira olacakmış... eskiden 5 lira idi...

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yağmur çamur fark etmez apache bu affetmez... kısa günün karı 100 km re... beyin ile ateşleme desteği yapan zımbırtı adı neyse onu ayarladım daha güzel oldu.....
    CDIdi sanırım nasıl ayar yaptın abi açıklarmısın

Motosikleti
    PIAGGİO X 250 EVO
    selam tvs ciler ben aranıza izmirden yeni katıldım.hepinize kazasız belasız keyifli sürüşler.
    memleketini en çok seven , işini en iyi yapandır.

Motosikleti
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CDIdi sanırım nasıl ayar yaptın abi açıklarmısın
    yok o değil.. deponun altındaki zıkkım varya gaz telinin diyerinin takılı olduğu zıkkın.. hani ne kadar gaz basarsak o kadar ateşleme gönderen beyne komut veren... önce onu biraz açık konuma aldım.. sabit gazda biraz sekme yapıyordu... baktım sekme arttı... sonra açık konumu komple kapalı konuma getirip sıktım şimdi süper oldu.. fabrika düşünememiş.. depo altındaki kırmızı gaz kolu ile çalışan elektironik parça bu....

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    maşallahın var valla ramazan kardeşim gözün kapalı söküp topluyorsun motoru.
    Ne ayarı yaptın kardeşim? Ne gibi farklılık oldu mesela?

Motosikleti
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşallahın var valla ramazan kardeşim gözün kapalı söküp topluyorsun motoru.
    Ne ayarı yaptın kardeşim? Ne gibi farklılık oldu mesela?
    bir çok insan fark bile etmez ama motor uzun yolda sabit gazla giderken bazen 1 saniye falan kesiyor sonra devam ediyordu... ama çok kişi fark etmez.. sonra hava ayarını kontrol ettim sıkıntı yok.. sonra walf e baktım yırtık varmı yok.. sonra gözüme o ilişti... üzerindeki civatalara bakılırsa bir ayarı vardı ama daha önce ellememiştim.. öce tornavide ile üzerine bir çizik atıp orjinal yerini belli ettikten sonra ileri geri ile motorun düzgün çalıştığı konumu bulduk gaz açtıkça beyne komut verip ona göre ateşleme yaptırıyor bu zıkkım... ilk rodaj zamanındaki teklemelerin yüzde doksanı gitti... şuan ilk gaz açmlarda ufak bir boğulma var ama oda sanırım 2050 ile alakalı...

Motosikleti
    PIAGGİO X 250 EVO
    selam dedik alan yokmu selamı.
    memleketini en çok seven , işini en iyi yapandır.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok o değil.. deponun altındaki zıkkım varya gaz telinin diyerinin takılı olduğu zıkkın.. hani ne kadar gaz basarsak o kadar ateşleme gönderen beyne komut veren... önce onu biraz açık konuma aldım.. sabit gazda biraz sekme yapıyordu... baktım sekme arttı... sonra açık konumu komple kapalı konuma getirip sıktım şimdi süper oldu.. fabrika düşünememiş.. depo altındaki kırmızı gaz kolu ile çalışan elektironik parça bu....
    gaz kelebeği mi abi anlayamadım ama foto çekebilmen mümkün mü

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler