Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    eskiye özlem... ne işin var açık plaka ile eds lerde..........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    odemedım kı ben bunu ıkı tane ustelı ama bişi olmadı gozukmuyor 4 defa sorguladk degısık yerlerde yok affetmısler galıba beni
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Honda CBF 600 ABS
    Arkadaşlar merhaba...

bende cbf 150 ile tvs arasında kalanlardanım, dün arkadaşımın cbf 150 ile istanbulda 180 km yol yaptım, resmen bütün kemiklerim mahfoldu bitarafımın ağrısından sandalyeye oturamadım belli bir süre istediğim gibi bir cbf bulamadım döndüm bugün ise bir tanıdığımız işten çıkartıldığı için yeni aldığı tvs i satmak istedi 80 km de full demirli füme renk motor çok hoşuma gitti vites geçişleri harika sesi gidişi filan çok güzel fakat oturuş pozisyonu biraz eğik.. cbf ile yaptığım yolu tvs ile yapsam dahamı çok yorulurum diye düşündüm birde satması zor olurmu... sizler ne dersiniz ?

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    odemedım kı ben bunu ıkı tane ustelı ama bişi olmadı gozukmuyor 4 defa sorguladk degısık yerlerde yok affetmısler galıba beni
    satış da verdiysen sıkıntı yok..satışdan öncemi geldi sonramı....

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:45 ----------

Alıntı initiO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba...

bende cbf 150 ile tvs arasında kalanlardanım, dün arkadaşımın cbf 150 ile istanbulda 180 km yol yaptım, resmen bütün kemiklerim mahfoldu bitarafımın ağrısından sandalyeye oturamadım belli bir süre istediğim gibi bir cbf bulamadım döndüm bugün ise bir tanıdığımız işten çıkartıldığı için yeni aldığı tvs i satmak istedi 80 km de full demirli füme renk motor çok hoşuma gitti vites geçişleri harika sesi gidişi filan çok güzel fakat oturuş pozisyonu biraz eğik.. cbf ile yaptığım yolu tvs ile yapsam dahamı çok yorulurum diye düşündüm birde satması zor olurmu... sizler ne dersiniz ?
    satması sorun olmaz ama oturuş pozisyonu kişiye göre değişir.... ben yıllarca kuryelik yaptım ondan mıdır bilimez istanbuldan yozgata gidiyorum düğün oluyor göbek atıyorum.... yorulmuyorum....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    satıstan oncey dı

cbf 150 ye bindiğinden emınmısın yanlısın olmasın o cok rahat motordur bızım kanepe de rahat ama yurumuyor
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    bana göre tvs nin koltuğu ybr ninkinden rahat....

Motosikleti
    Honda CBF 600 ABS
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satıstan oncey dı

cbf 150 ye bindiğinden emınmısın yanlısın olmasın o cok rahat motordur bızım kanepe de rahat ama yurumuyor
    evet okadar övdüler övdüler konfor diye ama hayatım ....... di yada ben oturmayı bilmiyorum... bu arada boyum 1.90 ondan olabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:59 ----------

ya işte cbfi'i satması kolay sorun yaşatmaz ölüsü yeter filan diyorlar o yüzden tvs biraz uzak kaldı bana..

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba...

CBF150 inanılmaz rahat bir motordur aslında hocam?..
    Bende 1.93 boyundayım ve CBF150'de oldukça rahattım.
    Bugün TVS Apache RTR ile İstanbul'dan Tekirdağ'a geldim.
    Yine gayet rahat - konforlu bir yolculuk oldu.

Apache RTR performans olarak CBF150'den bayağ bayağ daha iyi.
    Bunu ara hızlanmalar ve kalkışlarda rahatça farkedebilirsiniz.

İkisi arasında hiç düşünmeden Tvs Apache RTR derim.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

sozerten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki INAZUMA '14
    Alıntı angelus26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar son karararımı verdim ve Apache almaya karar verdim.Motor tecrübem, Tatildeyken Alanya'dan Side'ye scooterla gitmekten öte gidemed Tecrübem bukadar... 4 Mayısta kısmetse aranıza katılıyorum..Motora extradan şunu taktır şöyle yap diyebilceğeniz şeyler
    varmı?
    Sormak istediğim bu motorun titreşimi beni rahatsız edermi? Tüm tavsiyeriniz ve tecrübeliriniz kesinlikle dikkate alınacak...Şimdiden teşekkürler...
    Ayrıca 250 liralık f/p kask önerisi istiyorum...
    @sozerten Bende Eskişehir'de oturuyorum.Tvs bayisi ve servisi yeni vilayetin karşı çaprazına düşüyo...
    Angelus adresi tam olarak verebilir misin? Eskişehirde yeni olduğum için verdiğin tarifi anlayamadım. Bir de TVS'nin sitesinde eskişehirde bayisi görünmüyor. Varsa çok iyi olur tabi

Motosikleti
    Honda CBF 600 ABS
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF150 inanılmaz rahat bir motordur aslında hocam?..
    Bende 1.93 boyundayım ve CBF150'de oldukça rahattım.
    Bugün TVS Apache RTR ile İstanbul'dan Tekirdağ'a geldim.
    Yine gayet rahat - konforlu bir yolculuk oldu.

Apache RTR performans olarak CBF150'den bayağ bayağ daha iyi.
    Bunu ara hızlanmalar ve kalkışlarda rahatça farkedebilirsiniz.

İkisi arasında hiç düşünmeden Tvs Apache RTR derim.
    Bu yorumun iyi oldu çünkü çok iyi bir fiyata henüz 80km de bir tvs Alicam
    Sanırım, zaten İstanbul ici yoğunlukta ve hafta sonu ufak gezilerde kullanıcam, bakalım rahat edebilecekmiyiz...

Alıntı sozerten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Angelus adresi tam olarak verebilir misin? Eskişehirde yeni olduğum için verdiğin tarifi anlayamadım. Bir de TVS'nin sitesinde eskişehirde bayisi görünmüyor. Varsa çok iyi olur tabi
    Yeni Adliye binası nerde desen herkes sana yerini söyler merak etme Hatta tramvay hattıda ordan geçiyo...Devlet hastanesine gelmeden 2 durak yada 1 durak önce olması lazım...
    Ben Mayıs'ın ilk haftsı alıyorum motoru...Birlikte alalım belki indirim yapar

Motosikleti
    günaydın apacheler.....

sozerten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki INAZUMA '14
    Alıntı angelus26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni Adliye binası nerde desen herkes sana yerini söyler merak etme Hatta tramvay hattıda ordan geçiyo...Devlet hastanesine gelmeden 2 durak yada 1 durak önce olması lazım...
    Ben Mayıs'ın ilk haftsı alıyorum motoru...Birlikte alalım belki indirim yapar
    Aynı zamanlarda alıcaz heralde Apache'lerimizi İstanbuldan sipariş verecektim fakat cevabını görünce askıya aldım. İşin garip tarafı TVS'nin kendi sitesinde Eskişehirde satış-servis görünmüyor , bu yüzden aramaya gerek duymamıştım. Motorları birlikte alma fikri de aklıma yatmadı değil

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Bu yorumun iyi oldu çünkü çok iyi bir fiyata henüz 80km de bir tvs Alicam
    Sanırım, zaten İstanbul ici yoğunlukta ve hafta sonu ufak gezilerde kullanıcam, bakalım rahat edebilecekmiyiz...
    Selam arkadaşım şimdi ben konuşursam bütün cbf ciler ayaklanıcak ki bende bir cbf 150 sahibiyim şuan ama cbf 150 tvs apacheden çok daha rahat bir motordur ben her iki motoruda uzun yol şehir içi uzun süreler kullanmış biri olarak rahatlık istiyorsan cbf 150 seri hızlı kıvrak güçlü yakışıklı olsun dersen tvs apacheyi tek geçerim 12 bin km kullandım apacheyi tek bir sıkıntı yaşamadım tabanca gibi ama uzun yolda epey yoruyordu beni bu durum artçı için çok daha vahim eğer tek başına takılacaksan tvs apache yok ben eşimi arkadaşımı alıp turlara çıkıcam dersen cbf 150 ben daha geçen hafta apacheyi verim cbf 150 aldım ama binici değilim şuan satılık apache 12 bin km sahibinden sitesinde 2 ay bekledi 3 kişi aradı gelen teklifler çok düşüktü cbf 150 5 gündür 3750 tl ye nette hergün 2 kişi arıyor 2. elde cbf çok iyi elinde kalmaz aynen dedikleri gibi ölüsü para ben şahsen binici olsam TVS apacheden şaşmam bence ömürlük makine 1 sene sonra satarım dersen cbf 150 benimde apacheyi cbf 150 ile takaslamamın sebebi apacheyi satamamamdır ben direk başa baş takasladım 3200 tl ye veremediğim apache karşılığında aldığım cbf 150 ye 3500 teklif var şuan ama bu millet gerçekten motordan anlamıyorlar adı honda olsunda ne olursa olsun misali hareket ediyorlar son sözü söylüyorum TVS APACHE

Alıntı sozerten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı zamanlarda alıcaz heralde Apache'lerimizi İstanbuldan sipariş verecektim fakat cevabını görünce askıya aldım. İşin garip tarafı TVS'nin kendi sitesinde Eskişehirde satış-servis görünmüyor , bu yüzden aramaya gerek duymamıştım. Motorları birlikte alma fikri de aklıma yatmadı değil
    Benden sana 1 adet özel mesaj

Motosikleti
    apache gençlik nbr............

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apache gençlik nbr............
    iyidir ramço senden naber, nasıl sağlığın sıhatin
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    Honda CBF 600 ABS
    Olmadı şimdi.. Ben tvs ile sehir ici kullanım ve hafta sonu iki kisi ufak gezilere katılmayı ve seneye yaza dogru satip buyutmeyi düşünüyordum.. Oklar cbf'i gösterdi sanırım...

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olmadı şimdi.. Ben tvs ile sehir ici kullanım ve hafta sonu iki kisi ufak gezilere katılmayı ve seneye yaza dogru satip buyutmeyi düşünüyordum.. Oklar cbf'i gösterdi sanırım...
    istediğin yere gidersin arkadaşım abartılacak bişey değil bu, cbf te 2 kişilik apache 2 kişilik, her araç aynı ölçüde konforda olacak değil. sele biraz kısa gibi tam ölçülerini bilmiyorum ve artçıyada vibrasyon vurur az bişey. Bora abimize sor apacheyle 10 a yakın geziler yaptı eşinide bindirdi arkasına şikayet dolu msj yazmadı. uzun yol gezi yapılacaksa ne cbf ne tvs chooper al yayıla yayıla gez.
    gezi fotolarına bak genelde race tarzı kısa seleli motorlar vardır, sabit oturmak her motorda rahatsızlık verir, bel ve kalça ağrısı yapar
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    Honda CBF 600 ABS
    Evet bende onu düşündüm hangi motor olursa olsun istediği kadar rahat olsun sabit oturma herzaman yorar bunu düşündüm, ikinci el zayıf ama satılmayacak diye bur kanun yok sanırım biri aynı gün satılır digeri bir haftada sayılır mantığında bisey sanırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler