Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    exo400 güzel kasktır işini fazlası ile görür.. ;) diğerlerini de almışsın zaten,mont için de acele etme kaliteli güzel bir mont bak..geç al ama iyi bir mont al..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    aynen buralarda deri gitmiyor pek tekstil 4 mevsim bi mont almak daha cazip geliyor
    ne imzası beaaa

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı atiTheSun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

geriye dogru 10 sayfa okudum ama daha da okuyamazdım. Konuyu tekrar açıyorsam kusura bakmayın. Ankara'daki bayide RTR 150 yoktu. Bi yerlerden de yeni model gelecek diye okumuştum, şimdi hatırlamıyorum. Bende TVS'nin hindistan sayfasına gittim, RTR 150 diye bir model yok. RTR 160, 180 ve 180 ABS var. İçime RTR 150 degilde, bundan sonra RTR 160 gelecek diye bir şüphe düştü. Hatta geçenlerde sitedeki 150 fiyatı düşürülüp geri eski haline getirilmişti. Böyle bir konuda bilgisi olan var mı ?

Gerçi yurtdışı forumları okudum. 160 modelinde de titreşim varmış ancak 15 küsür beygirlik bir makina. Görüntüsüde çok şık.. Gelecekse, incelemek için beklerim..
    ben tvstürkiye ile görüştüm.ilk görüşmede, yeni rtr160 gelecek demişlerdi fakat şimdi maalesef gelmeyecek diyolar. sadece cup getireceklermiş. tam hatırlayamadımda euro 2 yada euro 3 standartları Türkiyeye uymuyomuş galiba.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    günaydın beyler nasılsınız... burak fotolar yakıyor.......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Duman yaptı len bu boya 1 gün de kullanmadım halbuki kurumamıs galiba sıvı hale gelmiş egzozun tam son kısmı ilk 5km boyunca duman çıktı 15 km sonunda duman kesilmişti boya yanmamıs ama sıvı haldeydi@ bakalım akşam ne olcek
    www.erkakurye.com

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Apache modeli ankarada yok ve satılmıyor. Buradan yetkililere sesleniyorum başkent gibi bir şehre yakışmıyor. TVS yi aradığımda Ankara için yeni bayi arayışına girdiklerini söylediler.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Gökbörü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apache modeli ankarada yok ve satılmıyor. Buradan yetkililere sesleniyorum başkent gibi bir şehre yakışmıyor. TVS yi aradığımda Ankara için yeni bayi arayışına girdiklerini söylediler.
    Ankarada satan servis var. ANKARA - MERKEZ - ULSAN MOTOR - İNÖNÜ MAH. YILDIRIMLAR SANAYİ SİTESİ BATIKENT.

Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı Gökbörü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankarada satan servis var. ANKARA - MERKEZ - ULSAN MOTOR - İNÖNÜ MAH. YILDIRIMLAR SANAYİ SİTESİ BATIKENT.
    Geçen ay aradığımda artık satmadıklarını söylemişlerdi. İstanbulu aradığımda da Tvs'de yeni bayi arayışına girmişti.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duman yaptı len bu boya 1 gün de kullanmadım halbuki kurumamıs galiba sıvı hale gelmiş egzozun tam son kısmı ilk 5km boyunca duman çıktı 15 km sonunda duman kesilmişti boya yanmamıs ama sıvı haldeydi@ bakalım akşam ne olcek
    sen her yere duman la gidiyorsun.. en son benim evede dumanla gelmiştin....

koskoca ankarada tvs bayi yoksa ben bu işe talip mi olsam ne yapsam...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arayışları devam ediyordu. En son ne oldu bilmiyorum ama Koskoca Ankarada zaten yollarda TVS görmek çok nadir bir durum.

Motosikleti
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arayışları devam ediyordu. En son ne oldu bilmiyorum ama Koskoca Ankarada zaten yollarda TVS görmek çok nadir bir durum.
    şaka bir tarafa bir süredir bu durum üzerinde arayıştayım.. anadolu ya doğru tvs yetkili servisi açmayı planlıyorum... hatta durumdan sedat 57 ye de bahsettim... yozgat - çorum sivas kayseri ankara kırıkkale bu listeler içinde... tvs ve yanında bir bayilik daha istiyorum... ama şuan ameliyatlıyım ve son durumlar belli olana kadar bekleyeceğim... ama bu iş biraz maraflı.. marka bedeli ödemek lazım tvs ye falan.. mazeme ler ve motorlarla 100 000 tl civarı para lazım... ben zaten motor meslek mezunu olduğumdan eğitime tabi olmadan açabiliyorum... hatta hoondanın izmit bayiliği için bile görüştüm zamanında.. kim bilir bakarsın 6 ay sonra tvs adına ankarada olurum kim bilir...

Motosikleti
    TVS Apache 2011,BWS 2005
    Tvs Apache için en uygun fiyat ve ıslak zeminde en iyi performans göster lastiği nerden alabilirm? İzmirde oturuyorum.Sabah lastiğin ne kadar önemli olduğunu acı bir şekilde anladım ,üsütndeki lastik en ufak suda bile kayıyor.

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    şaka bir tarafa bir süredir bu durum üzerinde arayıştayım.. anadolu ya doğru tvs yetkili servisi açmayı planlıyorum... hatta durumdan sedat 57 ye de bahsettim... yozgat - çorum sivas kayseri ankara kırıkkale bu listeler içinde... tvs ve yanında bir bayilik daha istiyorum... ama şuan ameliyatlıyım ve son durumlar belli olana kadar bekleyeceğim... ama bu iş biraz maraflı.. marka bedeli ödemek lazım tvs ye falan.. mazeme ler ve motorlarla 100 000 tl civarı para lazım... ben zaten motor meslek mezunu olduğumdan eğitime tabi olmadan açabiliyorum... hatta hoondanın izmit bayiliği için bile görüştüm zamanında.. kim bilir bakarsın 6 ay sonra tvs adına ankarada olurum kim bilir...
    ramço gel aydın-kuşadası'nda aç tükanı hem de yazlık yer kışın üşümezsin )
    ne imzası beaaa

Motosikleti
    HONDA NC 750S

Ne dumanı yahuu yok ole bisi
    www.erkakurye.com

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    Ramazan abi MUĞLA/FETHİYE'de yok TVS'nin bayisi bodrumda ve marmaris'de var halbuki, Honda KIVRAK motor Türkiyede satış 1.si fethiyede bodrumda marmarisde var bence artık tvs servis & bayi olarak fethiyede görmek istiyorum. Yamaha'nın bile bayisi var ama servisi yok

Motosikleti
    arkadaşlar bayilik öyle bir yere açmalıyımki bir kaç ile hitap etmeli...

mesela ankara yada kırıkkale de olsam adam gibi hizmet adam gibi yer ile ankara kırıkkale yozgat çorum kırşehir ve kayseriden bile motorcu gelir... birde banka kredi sistemi le köylüye arz etmek motorları... ama önce şu ameliyat durumları belli olsun tam olarak...

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Tvs servisi acarsan aç kalırsın servislik isi zor tvs nin honda aç bari cbf lere yağ satarsın valla yakınlarda acarsan iyi olar kanka
    www.erkakurye.com

ben tvstürkiye ile görüştüm.ilk görüşmede, yeni rtr160 gelecek demişlerdi fakat şimdi maalesef gelmeyecek diyolar. sadece cup getireceklermiş. tam hatırlayamadımda euro 2 yada euro 3 standartları Türkiyeye uymuyomuş galiba.
    Bende mesaj atmıştım adamlar aradı beni 160 RTR ve 180 RTR türkiye standartlarına uymuyormuş emisyon bakımından . Karbon salımı konusundan kabul görmüyormuş arayıp bilgi verildi bende apache yi 20 eylülde alıcam allah nasib ederse o zmn a elimde olucak a2im 1 ay kadar motor a alışırım sonra Antalyadan - Çanakkaleye gidicem . 14 günlük senelik iznimi kullanıp. Veya Antalya -hayat yapıcam . Tarihi yerleri çok seven biriyim .

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tvs servisi acarsan aç kalırsın servislik isi zor tvs nin honda aç bari cbf lere yağ satarsın valla yakınlarda acarsan iyi olar kanka
    adamım sıfır satmaktan kalan pay az bi pay değil..üstelik garanti bakımlarını küçümseme... birde şöyle bir durum var mesala ziraat bankası ile anlaşıp çiftçiye kredi ile verme.... yani adam pancar suluyor tarlasına gidecek koskoca traktörle gitmektense motoruyla gidecek.. bunun için aktif bir panelvan araç ile köyleri gezip motorları tanıtma köylüye yaktığı yakıtı gösterme uygulatma ile motosiklet aldırma...

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    O iyi fikir 100 lira da az değil
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler