Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    sigortacılar 117 tl den başlıyor diyorlar istanbul plaka için... yokmudur daha ucuzu yau

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sigortacılar 117 tl den başlıyor diyorlar istanbul plaka için... yokmudur daha ucuzu yau
    BEN bulamadım
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BEN bulamadım
    arkadaşlar motoru aldığınız yer yapmıyormu sigortayı? ben 4250 tl ye aldım motoru plaka ve sigorta dahil di

usame_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache 150 Rtr
    arkadaşlar benim apache düz yolda 110 km hızla gidebiliyor millet mi abartıyor ben 140 yapıyorum diyorlar yooksa benim motorumda mı bi uyuzluk var normal oturuyorum gaza basıyorum 110 ile 1105 arası bir hızda gidiyor apachem normal midir siznkiler nasıldır ? en son gördüğüm hız 138 idi fakat o yukuş aşağı

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:39 ----------

dolphin ben plaka dahil 4000 e aldım sigortayda 100 tl verdim sanırsam öle hatırlıyorum motor bana 4100 geldi bazı yerler yapıyorlar araştırmak lazım

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı usame_45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim apache düz yolda 110 km hızla gidebiliyor millet mi abartıyor ben 140 yapıyorum diyorlar yooksa benim motorumda mı bi uyuzluk var normal oturuyorum gaza basıyorum 110 ile 1105 arası bir hızda gidiyor apachem normal midir siznkiler nasıldır ? en son gördüğüm hız 138 idi fakat o yukuş aşağı

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:39 ----------

dolphin ben plaka dahil 4000 e aldım sigortayda 100 tl verdim sanırsam öle hatırlıyorum motor bana 4100 geldi bazı yerler yapıyorlar araştırmak lazım
    138 iyi görmüşsün bence, eniş bile olsa.
    Ben enişte 135 gördüm en son. Düz yolda 115..220

usame_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache 150 Rtr
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    138 iyi görmüşsün bence, eniş bile olsa.
    Ben enişte 135 gördüm en son. Düz yolda 115..220

normal yani motorum :D millet 140 150 diyince motora bakıoyrum bu motor gitcek 150 yapsa yoldan çıkar :D

Motosikleti
    normal yani motorum :D millet 140 150 diyince motora bakıoyrum bu motor gitcek 150 yapsa yoldan çıkar :D
    benim motor düzde 125 çıkıyor... rampa aşşağı hesaba katmıyorum.. 14 dişli takın arkadaşlar genelde tek gezenler 15......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı

yapmaz değil yapar ama orjinal haliyle zor
    mesela ramazan 135..140 yapıyor dişliyi değiştirmiş egzos salınımını açmış. orjinal kitapçıgında zaten maksimum 118 km yazıyor standart 118 demişler yani üstüne çıkabilirsen ne ala

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    140 dün yaptı yalnız rüzgar yoktu 145 yapar da önemli olan sabit sıkıntısız hızı oda 90 110 sabit heryere git yokuş yukarı 110 yapıyor her sabah tırmanıyor benimkisi tuzladan e5 e çıkan tuzla köprüsü üstünde frenliyorum 14 dişli önemli yalnız km 4000 i geçsin anca oturur benimki 8800 oldu sesi felan değişti eskisi de aynı tepkiyi vermişti deponun altına koydukları plastıkler güzel ama sanki rüzgarı alıyor gibi geldi bana
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    140 dün yaptı yalnız rüzgar yoktu 145 yapar da önemli olan sabit sıkıntısız hızı oda 90 110 sabit heryere git yokuş yukarı 110 yapıyor her sabah tırmanıyor benimkisi tuzladan e5 e çıkan tuzla köprüsü üstünde frenliyorum 14 dişli önemli yalnız km 4000 i geçsin anca oturur benimki 8800 oldu sesi felan değişti eskisi de aynı tepkiyi vermişti deponun altına koydukları plastıkler güzel ama sanki rüzgarı alıyor gibi geldi bana
    waay 140 diyorsun :O
    senin motordaki farklılıklar ne söylermisin?
    140 eğilerekmi yaptın enişmiydi? Devir kaça geliyor 140ta?

Motosikleti
    waay 140 diyorsun :O
    senin motordaki farklılıklar ne söylermisin?
    140 eğilerekmi yaptın enişmiydi? Devir kaça geliyor 140ta?
    erolla en son yuvacık gezisinde kapışmıştıuk.. sedat 57 erol88 mahonyy ve ben... 131 km ile kafada ben vardım ama erol 2 kişi idi...

sedat 57 yuvacıktakı kapışmada km teli kopardı.... ama malesef hepsi tozumu yutmak zorunda kaldı.. erol ün motor iyi gidiyor......

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    erolla en son yuvacık gezisinde kapışmıştıuk.. sedat 57 erol88 mahonyy ve ben... 131 km ile kafada ben vardım ama erol 2 kişi idi...

sedat 57 yuvacıktakı kapışmada km teli kopardı.... ama malesef hepsi tozumu yutmak zorunda kaldı.. erol ün motor iyi gidiyor......
    işte beklenen adam geldi TEKTEKER RAMçO
    kardeşim hepinizin motorlar farklımı?
    Bu hızlara yatarakmı ulaşıyorsunuz?

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    arkadaşlar motoru aldığınız yer yapmıyormu sigortayı? ben 4250 tl ye aldım motoru plaka ve sigorta dahil di
    gel bide istanbulda yap bakalım o paraya

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    istanbulda sigorta gerçekten baya pahalı galiba benimki AXA sigorta 42.17 tl. Orda ne kadar fiyat

Motosikleti
    işte beklenen adam geldi TEKTEKER RAMçO
    kardeşim hepinizin motorlar farklımı?
    Bu hızlara yatarakmı ulaşıyorsunuz?
    yok yatarak yapmıyorum o süratleri ama hava ayarı konusunda baya bir uğraştım.. ön dişlinin büyük olması doğru devirlerde doğru vites seçimi ile istenilen süratlere ulaşıyor... ben motoru denizli nur motordan teslim aldığımda motor baya kasılarak gidiyordu.. 180 km sonra yolda benzinlikte yağ değişimi yaptım.. sonra kendi hava ayarımı deneyerek buldum.... bir çok arkadaşın hava ayarı doğru yerlerde değil... yanlış yağ kullanımı dengesiz debraj oynamaları ile motorun son sürati mahfoluyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:09 ----------

bu arada şuan gündemde yeni eğzost var... ama bir süre beklemelisiniz...

bu arada istanbul plaka oldumu sigorta çok yüksek... benim 20 plaka olduğundan 27 lira... aklımı seveyim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:12 ----------

Uploaded with ImageShack.us

buda yozgatta ki motorum... plaka aynı gün aslında yarım saatte elimizde oldu..ufak memleketin gözünü seveyim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:20 ----------

ybr km si bakım onarım.... düşürmedim masumum...

ybr apache kardeşliği....

sedat 57

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:29 ----------

sayfa resim yüzünden kilitlendi... hehehehehehhe..

sedat a dedim duş al balığa öyle çıkalım.. yok ağa bişey olmaz dedi yine balık tutamadık.. eve madara oluyorum yaw... ben neden çapari ile istavrit veya kıraça tutamıyorum.... neyse bu kadar resim yeter ramço üsküdar a kaçar..

aziz mahmut hüdai türbesini görüp fatiha okuyup geleyim...

umtuls ve M.balibey bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    istanbulda sigorta gerçekten baya pahalı galiba benimki AXA sigorta 42.17 tl. Orda ne kadar fiyat

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:36 ----------

yok yatarak yapmıyorum o süratleri ama hava ayarı konusunda baya bir uğraştım.. ön dişlinin büyük olması doğru devirlerde doğru vites seçimi ile istenilen süratlere ulaşıyor... ben motoru denizli nur motordan teslim aldığımda motor baya kasılarak gidiyordu.. 180 km sonra yolda benzinlikte yağ değişimi yaptım.. sonra kendi hava ayarımı deneyerek buldum.... bir çok arkadaşın hava ayarı doğru yerlerde değil... yanlış yağ kullanımı dengesiz debraj oynamaları ile motorun son sürati mahfoluyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:09 ----------

bu arada şuan gündemde yeni eğzost var... ama bir süre beklemelisiniz...

bu arada istanbul plaka oldumu sigorta çok yüksek... benim 20 plaka olduğundan 27 lira... aklımı seveyim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:12 ----------

http://img28.imageshack.us/img28/337...7394299391.jpg

buda yozgatta ki motorum... plaka aynı gün aslında yarım saatte elimizde oldu..ufak memleketin gözünü seveyim...

http://img525.imageshack.us/img525/3...7735423123.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

http://img706.imageshack.us/img706/4053/sam1496p.jpg

http://img843.imageshack.us/img843/3317/sam1492b.jpg

http://img843.imageshack.us/img843/3317/sam1492b.jpg

http://img407.imageshack.us/img407/7294/sam1494.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:20 ----------

ybr km si bakım onarım.... düşürmedim masumum...

http://img6.imageshack.us/img6/4528/sam1436t.jpg

http://img259.imageshack.us/img259/7779/sam1436z.jpg

http://img580.imageshack.us/img580/2773/sam1435g.jpg

ybr apache kardeşliği....

sedat 57
    http://img207.imageshack.us/img207/2030/sam1437b.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:29 ----------

http://img72.imageshack.us/img72/43/04062012974.jpg

sayfa resim yüzünden kilitlendi... hehehehehehhe..

http://img52.imageshack.us/img52/2775/04062012975.jpg

sedat a dedim duş al balığa öyle çıkalım.. yok ağa bişey olmaz dedi yine balık tutamadık.. eve madara oluyorum yaw... ben neden çapari ile istavrit veya kıraça tutamıyorum.... neyse bu kadar resim yeter ramço üsküdar a kaçar..

aziz mahmut hüdai türbesini görüp fatiha okuyup geleyim...

http://img163.imageshack.us/img163/9527/sam1442c.jpg

çok güzel diyorsunda ramazan kardeşim işte önemli olan motorun en verimli olduğu ayarı bulabilmek. Sen anlıyorsun deneye deneye bulmuşsun, şimdi ben denesem biyeri yapcam diye başka bi ayarını bozarım :\

egzos konusundaki çalışmalarını sabırsızlıkla bekliyorum. Benim motor şuan 1900 lerde tavsiye etmezmisin dişli değişimini?

coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    iyi günler arkadaşlar bi kaç sorum olacak. 10 gündür motorumdan bi ses geliyodu sanki içinde parça dolaşıyomuş gibi çıtır çıtır bi ses. gibi antalyada servise gittim egzantirik gergisi bozuk dedi usta. siparişini verdik bir haftada geldi parça değiştik ama yine aynı sorun devam ediyodu söyledim o kadarı normal dedi. bende başka bi ustaya gittim o sesin nerden geldiğini anladı üst kapağı söktü egzantirik milinin üzerinin yaylı, pimli bi parça var onu çıkarttı mili geri taktı ses olayı düzeldi hatta motordan hiç ses gelmiyo diyebilirim tok çalışıyor yani. ama benim merak ettiğim ustanın o söktüğü parça başka hiç bir egzantirik milinde yok yamaha ve hondanın miline baktım öyle bi parça yok. bizimkinde varda ne işe yarıyo merak ediyorum. ustaya sordum sadece çok soğuk havalarda ilk çalışmada biraz sıkıntı yapar dedi o kadar. ama o ses düzeldi tok çalışıyor motorum ama o parçanın eksik olması kafamı karıştırdı.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı coskun913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler arkadaşlar bi kaç sorum olacak. 10 gündür motorumdan bi ses geliyodu sanki içinde parça dolaşıyomuş gibi çıtır çıtır bi ses. gibi antalyada servise gittim egzantirik gergisi bozuk dedi usta. siparişini verdik bir haftada geldi parça değiştik ama yine aynı sorun devam ediyodu söyledim o kadarı normal dedi. bende başka bi ustaya gittim o sesin nerden geldiğini anladı üst kapağı söktü egzantirik milinin üzerinin yaylı, pimli bi parça var onu çıkarttı mili geri taktı ses olayı düzeldi hatta motordan hiç ses gelmiyo diyebilirim tok çalışıyor yani. ama benim merak ettiğim ustanın o söktüğü parça başka hiç bir egzantirik milinde yok yamaha ve hondanın miline baktım öyle bi parça yok. bizimkinde varda ne işe yarıyo merak ediyorum. ustaya sordum sadece çok soğuk havalarda ilk çalışmada biraz sıkıntı yapar dedi o kadar. ama o ses düzeldi tok çalışıyor motorum ama o parçanın eksik olması kafamı karıştırdı.
    Parça garantidenmi değişti acaba?

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı coskun913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boşuna dememişler ustanın iyisi parça arttırandır diye

coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Parça garantidenmi değişti acaba?
    evet egzantirk gergisi garantiden değişti ama sorunum hala devam ediyodu

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:24 ----------

boşuna dememişler ustanın iyisi parça arttırandır diye
    ya şaka bi yana sorunum halloldu ama o parçayı çıkarttı usta kafam karıştı başka hiç bir egzantirk milinde yok o parça bizimkinde ne işe yarıyoduki

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler