Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    Alıntı SaXoFoN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öne 15 dişli taktır fiyatıda 15TL civarıydı

Hayırlı olsun ama arkadaşımında dediği gibi ilk 1000 km de çok basma acısını sonra çıkarırsın
    zaten bikereye mahsus kısa bi surelıgıne denedım baska asılmadım motra soguk tu motor bide daglık serın aksam ustu denedım ama su an 5 bi 6 bin deviri gecmıorum.bu arada ilk bakım garant belgesınde 500 km yazıor dogrumu arkadaslar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    buda benim yeni çocuk jant şeritlerinin gece görünüşü merak edenler için paketi 10 tl

sanki bana motor küçük gibi duruyor,fazla yıkamaktan çekti galiba

bunlarda gün ışıgında çekilenler.yan kapakları kendim boyadım.boya 8 tl akrelik oto boyası

nasıl idare eder dimi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:26 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:11 AM ----------

Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Maşallah bayağı süslemişsin
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buda benim yeni çocuk jant şeritlerinin gece görünüşü merak edenler için paketi 10 tl

sanki bana motor küçük gibi duruyor,fazla yıkamaktan çekti galiba

bunlarda gün ışıgında çekilenler.yan kapakları kendim boyadım.boya 8 tl akrelik oto boyası

nasıl idare eder dimi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:26 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:11 AM ----------

Çok güzelmiş.. Çok süslü, güzel duruyor..

Motosikleti
    tvs apache
    Selam arkadaşlar,
    haziranda geçirdiğim ufak bi kazadan dolayı motorumu kullanamadım. şimdi hayırlısı ile tekrar bineceğim. içinde yarım depo doluydu. yağ yeni değişmişti (servisin koyduğu ne üdüğü belirsiz yağ). bu sürede 4-5 kez çalıştırdım olduğu yerde motoru.

şimdi size sorum direk başlamadan önce nerelerini kontrol edeyim tavsiyeleriniz nelerdir?

servise hiç gidesim yok garanti problemi çıkarmasalar. hiç götürmeyeceğim ama koca izmirde tek servis var.

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı kevın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah bayağı süslemişsin
    teşekkürler.ya çok sade olunca fazla hoşuma gitmiyor işin gerçegi.ama şu depo kılıfını takmal istemiyorum,ama çocuklar otururken depoyu çiziyorlar ayaklarıyla o yüzden malesef takmak zorunda kalıyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:26 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:20 AM ----------

Alıntı okanco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzelmiş.. Çok süslü, güzel duruyor..
    teşekkür ederim ama düşünüyorum başka neler yapmalı.bir tane orjinal fila ferrari kornası var onu takmayı düşünüyorum.araçlara korna çalıyorsun seni hiç adam yerine koymuyorlar.ama sesi duyunca biraz oralı olurlar belki.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:32 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:26 AM ----------

Alıntı korpse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar,
    haziranda geçirdiğim ufak bi kazadan dolayı motorumu kullanamadım. şimdi hayırlısı ile tekrar bineceğim. içinde yarım depo doluydu. yağ yeni değişmişti (servisin koyduğu ne üdüğü belirsiz yağ). bu sürede 4-5 kez çalıştırdım olduğu yerde motoru.

şimdi size sorum direk başlamadan önce nerelerini kontrol edeyim tavsiyeleriniz nelerdir?

servise hiç gidesim yok garanti problemi çıkarmasalar. hiç götürmeyeceğim ama koca izmirde tek servis var.
    geçmiş olsun arkadaşım. fazla bir süre yatmamış motorun sorun yaratmaz bence.ama yagına bakmakta fayda var tabiki ne durumda diye.zaten çalışıyorsa sorun yok demektir.birde depo çıkışında benzin muslugunun altında pilik birikmesi için hazne var onu anahtar yardımıyla söküp içerisini temizlemende fayda var.aman fazla zorlamadan ve muslugu dibinden tutarak söküver.bu arada benzin muslugunu kapatmayı unutma. kendin istediğin zaman motorun yagını değiştirebilirsin servisle bir alakası yok bu işin.anlaşılacak bir durum yok zaten.ve ya servise yagı sen al götür o yagı koysunlar.istanbulda böyle yapıyoruz.sorun yok.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    tvs apache
    geçmiş olsun arkadaşım. fazla bir süre yatmamış motorun sorun yaratmaz bence.ama yagına bakmakta fayda var tabiki ne durumda diye.zaten çalışıyorsa sorun yok demektir.birde depo çıkışında benzin muslugunun altında pilik birikmesi için hazne var onu anahtar yardımıyla söküp içerisini temizlemende fayda var.aman fazla zorlamadan ve muslugu dibinden tutarak söküver.bu arada benzin muslugunu kapatmayı unutma. kendin istediğin zaman motorun yagını değiştirebilirsin servisle bir alakası yok bu işin.anlaşılacak bir durum yok zaten.ve ya servise yagı sen al götür o yagı koysunlar.istanbulda böyle yapıyoruz.sorun yok.
    selam teşekkürler, bende normalde kendim yağ değiştirmiştim. ama birkeresinde servistekiler garantisini iptal ederiz falan filan dediler. sonra yeni koyduğum mobil 1 yağı döküp kendi markasız yağlarını koydular. izmirde tek olduklarından böyle, şeytan diyor boşver garantiyi kendin hallet herşeyi.

Senin yamyamda süper.. Jantlara beyaz bant çok güzel durmuş..

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    Mrb arkadaslar

bu motoru uzun süredir takip ediyorum cok sevdigim ybr mi sattım mecburiyetten
    bu motorun yorumlarına gore tvs önde fiyatı da makul

izmirli kullanıcılar hangi servise goturuyorlar

yedek parca iscilik fiyatları nedir ?

Tskler
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı duslemek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrb arkadaslar

Tskler
    fiyatları tam bilmiyorum, malesef izmir şehir merkezinde özgül motor var sadece.

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:32 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:26 AM ----------

tamer abi tekrardan hayırlı olsun cok yakısıklı olmus yan kapaklar benımde aklımda var bır turlu yapamadım

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    sade ve güzel arkadaşım,güle güle kazasız belasız kullan.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:19 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:13 AM ----------

Mrb arkadaslar

Tskler
    merhaba arkadş.bence uygun az yaksın diyorsan bu fiyatlara alınacak hoş bir motor.sonuçta 13,5 hp.standart motorda max. hız 120-130 km arası gerisi boş şu anki fiyatları 4,200 TL ama çogu bayi hayla 3,800 TL ye satıyorlar stok meselesi. ha şunu unutma ybr-cbf den parça fiyatları aşırı pahalı onu bil.iyi araştır derim.şimdi türkiyede tvs ler genelde yeni oldugu için henüz aşırı masraf çıkartan yok gibi.benim motor hariç yada ben fazla kılım galiba birde öne doğru egik durdugun için biraz belin ağrıya bilir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:24 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:19 AM ----------

Alıntı Szman! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamer abi tekrardan hayırlı olsun cok yakısıklı olmus yan kapaklar benımde aklımda var bır turlu yapamadım
    teşekkürler kardeş ya bantlaması çok ugraştırdı elim yatkın oldugu halde ama güzelde oldu gibi.birde şu farları bir halletsem biraz daha hoş olucak.bu gün bizim cbr yigitin motorunun farlara led taktık söküp takması 4 saat sürdü ama degdi baya güzel oldu.ama cbr grenajları söküp takması mesele ha kırıldı ha kırılcak derken kırmadan söküp taktık hayırlısıyla.

Mrb arkadaslar

Tskler
    http://www.tvsturkiye.com/ bu adresten servislere bakabilirsin..

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    meraba arkadaslar mersinde dun aksam arkadasımın apachesı calınmıstır goren arkadaslar bana ulasırsa sevınırım.plakası 33 ahz 10 siyah renk ,çanta var.cantlarda nikelaj yapılmıs.o.cocukları araba ile tasıyıp gotrmusler goren veya benzerbi motor goren olursa bana bu nodan ulassınlar lutfen 05464394617

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:03 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:02 PM ----------

http://www.sahibinden.com/mersinde_t...XQQdisplayitem

Alıntı erdal3323 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meraba arkadaslar mersinde dun aksam arkadasımın apachesı calınmıstır goren arkadaslar bana ulasırsa sevınırım.plakası 33 ahz 10 siyah renk ,çanta var.cantlarda nikelaj yapılmıs.o.cocukları araba ile tasıyıp gotrmusler goren veya benzerbi motor goren olursa bana bu nodan ulassınlar lutfen 05464394617

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:03 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:02 PM ----------

Dostum büyük geçmiş olsun.. İnşallah en kısa sürede bulunur..

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı _PhOeNiX_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son durumlar neler Apache kullanıcıları?.Yakıt tüketimi nedir bu alette?Geçen sayfalarda var ancak kullanıcıların son durumunu merak ettim.
    geçen hafta 25 liralık benzin aldım motor yedek depoya geçmek üzereydi benzin aldığımda km yi sıfırladım şu anda 275 km de hala benzin var yedek depoya geçmedi ve o benzinle ben uzun yol yaptım ve yol yokuşluydu

Alıntı erdal3323 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

geçmiş olsun inşallah en kısa sürede bulunur
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    selam tvs ciler.kazasız belasız sürüşler dilerim

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    arkadaşlar motorumu satmaktayım sizce kaç TL eder. açık arttırmayamı versem 250-ve ya 500 cc düşünüyorum.hayırlısı bakalım

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Kaç binde kaç model?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler