Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı erdal3323 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende aranbıza katıldım 3 gun once super motor su an 200 kmdeyım ve bı rampada asıldım hafıf bi kereye masus 135 gordu acılsın bakalım yenı neler gorecez bende onceden ybr vardı ama bunun performansını alamıordum superrrr
    hoş geldin arkadaşım,kazasız belasız ,arızasız sürüşler dilerim.aman motorunu fazla zorlama sonra oda seni üzmeye başlar,kibar motor bunlar. oo hızı geç farkettim ne oya 135 km.ben daha o hıza çıkacak rampa bulamadım
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    gecen bi kurye gördüm km 250.000 dedi what dedim öle dedi 2007 öodelmiş motor tabiki tvs apache 150 ne dıyosunuz dogruluk payı yani

Motosikleti
    tvs ( apache )
    Alıntı trhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecen bi kurye gördüm km 250.000 dedi what dedim öle dedi 2007 öodelmiş motor tabiki tvs apache 150 ne dıyosunuz dogruluk payı yani

slm kardeş inanma doğruluk payı yok inanki yok tek silindir 150 cc imkansız ben ist samsuna yeni taşındım ist bende kuryelik yapıyorrdum 10 sene falan yaptım kuryeliği bendede apache var yalan malesef bizim kurye camiasında böyle düzenbazlar var aldanma sakın
    ::sefereee

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    günaydın arkadaşlar.kazasız belasız günler dilerim.şu 80 tl lik zenonlardan taktıran varmı aranızda.randıman nasıl idare eder diyorlar ama.
    benim bir arkadaşta honda cg vardı 238.000 km de motor açtı piston gömlek sekmanlar sağlam.krank yatakları biraz aşınmış değiştirip topladılar motoru.şanzıman keçelerden yağ kaçırıyordu önemsemedi sıcak bir yaz günü keçe patla sonuç motor kitledi.adamlar iyi çalışan günlük 250-300 km temiz yapanlar var.2 senede bir motor değiştiriyorlar.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlar.kazasız belasız günler dilerim.şu 80 tl lik zenonlardan taktıran varmı aranızda.randıman nasıl idare eder diyorlar ama.
    benim bir arkadaşta honda cg vardı 238.000 km de motor açtı piston gömlek sekmanlar sağlam.krank yatakları biraz aşınmış değiştirip topladılar motoru.şanzıman keçelerden yağ kaçırıyordu önemsemedi sıcak bir yaz günü keçe patla sonuç motor kitledi.adamlar iyi çalışan günlük 250-300 km temiz yapanlar var.2 senede bir motor değiştiriyorlar.
    abi sen bi taktır dene memnun kalırsan ben de taktırayım fiyat gayet ii miş
    [B][I]iki teker hastalığında bünye tedaviyi reddediyor.. !!![/I][/B]

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    80 lira h.ı.d bahsediyorsun galiba tamer abi ben taktırmayı dusunuyordum ama zenon bır sure sonra far tasını yaktıgı için vazgeçtim birde orjinal sargı (sanırım stator) kaldırmıyormus gecen hafta sonu aydın usta statordakı bakırları degıstırıyodu apache zenon takmak ıcın

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    arkadaşlar ben xenonu söktüm motorumdan sadece akşamları yakıyordum ama ne yaptıysak aküyü yinede yedi bitirdi
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı kadir_3483 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen bi taktır dene memnun kalırsan ben de taktırayım fiyat gayet ii miş
    valla kadirim servis sargıyı degiştiriyor,konjektör degişiyor + lamba 350 tl diyor.ama motorun üzerindeki lamba 35 watt.bu 80 tl lik zenon da 35 watt sonuç itibari ile 2 yıl garantili malzeme ve hiç şikayet almadık diyor satıcı.kısalar bayaz ışık uzunlar gün ışıgı yani normal.ikiside mavi ışık olanlarda motor arızası veriyormuş o yüzden satıcı tavsiye etmedi.bi deneyelim bakalım.belkide yine Aydın ustaya yaptırırım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:11 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:03 PM ----------

Alıntı Szman! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    80 lira h.ı.d bahsediyorsun galiba tamer abi ben taktırmayı dusunuyordum ama zenon bır sure sonra far tasını yaktıgı için vazgeçtim birde orjinal sargı (sanırım stator) kaldırmıyormus gecen hafta sonu aydın usta statordakı bakırları degıstırıyodu apache zenon takmak ıcın
    sinanım şimdi önemli olan watt olayı sonuçta ikiside 35 watt ama aydın ustanın yaptığı kapsamlı ve sağlam iş.tam olarak işin gerçegi sormadım konjektörü ve sargıyı degiştirmeden taksak ne gibi sıkıntılar çıkarır diye ama zaten gidicem yanına bir sorarım.bu arada zenon lamba 8000 Kelvin.45 tl bobin 35 tl ampül fiyatı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:30 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:11 PM ----------

gelecek diyipte gelmeyen RTR 160 lıklar.

güzel görüntü ama sadece parçaları ile idare edicez galiba,gelme ihtimali çok düşükmüş.birde tıpkısının aynısı honda hero var buyrun resmi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    14 dişli diyenler

15 dişli diyenler

kamuoyu arastırması yapıyorum

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    canın hangisini isterse onu taktır dene bence. bu sabah hava biraz serindi dedim e-5 te biraz gaz açalım artık motoru açmalı.buldum bir rampa.4.vites 10.000 devir 110 km-5.vites 9.000 devir 120 km.trafik sıkıştı başka yok.denemeye devam bakalım nasıl açılacak motor.km 1500 oldu bu arada.orjinal oynama yok daha motorda resimlerini bir ara eklerim artık.

Alıntı player77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorda sadece servisinin problemli olabileceği kanısındayım.Diğer konularda YBR den aşağı kalmaz hatta fazlası olur...Biraz sitesini inceleyebilirsiniz.
    Abi bu motor benim çok houma gitti ya. Yeni farkettim.. İnternetten baktım servis ağına.. Bizim evin 10 sokak ilersinde servisi var. Benim için idealmiş.. '. el düiünebilirim..

Motosikleti
    apachenin 160 lık ve 180 liğinin geliceğini hiç sanmıyorum burası türkiye gelmezzzz

Suziki ile ortak üretimmiş.. İnternette öyle gördüm..

Motosikleti
    Alıntı okanco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suziki ile ortak üretimmiş.. İnternette öyle gördüm..
    kardeşim o 2001 senesinde bitti 2001 ve öncesine kadar suzuki ile ortak üretim yapıyorlardı

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    günaydın Tvs ciler kazasız belasız sürüşler dilerim

beyler bizim motorlara granaj yapılabilen bir yer var mı acaba ?

Alıntı SaXoFoN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim o 2001 senesinde bitti 2001 ve öncesine kadar suzuki ile ortak üretim yapıyorlardı
    İnternette öyle yazıyordu.. Ama öğrendiğim iyi oldu..

Yakıt tüketimince çok cimri Apache.. Tasarım bakımından da çok hoşuma gitti. 10 sokak yanda da servisi bulunması benim için çok iyi bir avantaj. Ehliyetimi aldıktan sonra kısmetse Apache yi alırım fikrim değişmezse..

Motosikleti
    Alıntı okanco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternette öyle yazıyordu.. Ama öğrendiğim iyi oldu..

Yakıt tüketimince çok cimri Apache.. Tasarım bakımından da çok hoşuma gitti. 10 sokak yanda da servisi bulunması benim için çok iyi bir avantaj. Ehliyetimi aldıktan sonra kısmetse Apache yi alırım fikrim değişmezse..
    hadi bakalım hayırlısı

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    günaydın arkadaşlar.kazasız belasız sürüşler dilerim.

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Herkese iyi sürüşler arkadaşlar...
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler