Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı maxx75 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR125 inkinden büyüktür heralde...ondanda küçükse kimse oturamaz onda...ki o kadar küçük olduğunu sanmıyorum...
    sana katılmıyorum ben yukarıda yazdıkların dogru degıl ben hergun bınıyorum o motora neden bırbırımıze yapısmıyoruz pekı
    [COLOR="Blue"][B]tum cinlilere inat tvs apache 1o numara[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tvs apache
    ..büyüklüğü küçüklüğü önemli değil mühim olan işlevi bence..
    ....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez:cherry:...

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı asphaltkowboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

tebrık ederım katılıyorum sana

Motosikleti
    GT650R
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ufak popolu artçı alırsan olmaz
    Hahaha
    Alıntı asphaltkowboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akıllı adam aklını kullanan adamdır, Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanan adamdır.
    Emrolunduğun gibi dosdoğru davran. Ve azıtma (Hud 112)

maxx75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    Alıntı anti_cin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana katılmıyorum ben yukarıda yazdıkların dogru degıl ben hergun bınıyorum o motora neden bırbırımıze yapısmıyoruz pekı
    yanlış alıntı yaptın galiba ben kimse birbirine yapışıyor demedim ki...keşke biraz daha dikkatli olsaydın.
    2 W H E E L S R I D E R

MERHABA ARKADAŞLAR
    1,5 AYLIK APACHE KULLANICISIYIM. 3.000 KM YAPTIM EVELALLAH BİZ İKİ ARKADAŞ 2 MOTORU TRİNG 6.400,00 YTL YE ALDIK. ALIRKEN ORJİNAL LASTİKLERİNİ HİÇ KULLANMADAN ÇIKARTTIRIP YERLERİNE ÖN ARKA PRELLİ YAPTIK. (FİYATIN İÇİNDE) VİRAJLARDA KORKUM KALMADI
    GELELİM MOTOR HAKKINDA GÖRÜŞLERİME
    ORJİNAL ÖN DİŞLİ 13, 500 BAKIMINDA ÖN DİŞLİYİ 14 YAPTIK. MOTOR HALİYLE RAHATLADI. ŞEHİRİÇİNDE ZIRT PIRT VİTES İSTEMİYO. UZAMASI DEĞİŞTİ TABİ 4.VİTES 115 YAPIYOR. (ZORLASAM 120' Yİ GÖRÜR HERHALDE) 5. VİTESE ÇAKTINMI 130... BUDA 150cc İÇİN YETERLİ BİR SÜRAT. ZİNCİRİDE 500 DE DEĞİŞTİRDİK. (ÇEKOSTOVAK ZİNCİR) ZİNCİR GEVŞEME DERDİDE KALKTI ORTADAN.
    DEDİĞİM GİBİ 2 KİŞİ ALDIK AYNI MAKİNADAN. BİR GÜN BERABER OTOBANA ÇIKTIK. ARKADAŞIM 130 DA MOTORU SALLANMAYA BAŞLADI. BENDE BİRŞEY YOK ? MOTORUN ARKASI RESMEN YELPAZE GİBİ SALLANDI.
    ERTESİ GÜN ARAŞTIRMA YAPTIK MOTOR ÜZERİNDE. ARKA LASTİĞİN DÜZGÜN OTURMADIĞINI FARKETTİK... SÖKÜP TEKRAR TAKTIK LASTİĞİ. SANKİ JANTTADA BİRAZ TUHAFLIK VAR GİBİ??? YENİDEN SÖKÜP TAKTIĞIMIZ LASTİKLE OTOBAN YAPINCA ANLIYACAĞIZ BAKALIM. LASTİKTENMİ / JANTTANMI...
    SERİLİK DESEN 150cc DEN BEKLENTİNİZİN ÜSTÜNDE. 2.VİTESİ ÇAKTIĞINDA ÖN LASTİĞİN YERLE TEMASININ KESİLDİĞİNİ HİSSEDEBİLİYORSUN.
    BİR GÜN CBF150 İLE DENK GELDİK YOLDA. BEN 2 KİŞİ O TEK. VATANDAŞ TEK KİŞİ, BİRDE UTANMADAN KAPANDI MOTORA. TABİ BENDE GERİ KALIRMIYIM. KAPANDIM MOTORA. BENDEKİ FAZLA AĞIRLIĞA RAĞMEN AYNI SÜRATTE GİTTİK BERABER. BEN DİBİNDEN AYRILMAYINCA KALKMAK ZORUNDA KALDI VATANDAŞ : SONRA ARKAMDAN GELEMEDİ TABİ
    BİR ARKADAŞIM KAFADAN ZIRILTI GELİYOR DEMİŞTİ. O SES KONTAKTAN GELİYOR DOSTUM. KONTAĞI SÖKÜP ÇİFT TARAFLI BANT İLE SIKIŞTIRDIM. SES KESİLDİ.
    BENCE KEMİKLİ BİR MOTOR. YAĞ VE BENZİN HARİCİNDE SIFIR MASRAF

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    2.VİTESİ ÇAKTIĞINDA ÖN LASTİĞİN YERLE TEMASININ KESİLDİĞİNİ HİSSEDEBİLİYORSUN.

hocam san vitesleri çakarak mi geçiriyon napiyon
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    TVS Fiero F2 2004
    Ben 2004 yılında TVS Fiero F2 marka bir motorsiklet aldım..2007 yılında Muğla-Fethiye ilçesinde kuryelik yapıyordum..Motorumu İzmit'te bırakmıştım..2007 yılı Ekim ayında motorumu almak için izmit'e geldim..20 Ekim 2007 günü sabah saat 07:00'de elbiselerimi ve yağmurluğumu giyerek, TVS Fiero F2 marka motorsikletime bilim ve Muğla_Fethiye ilçesine hareket etmek üzere İzmit'ten hareket ettim..Kilometreyi sıfırladım ve depoyu doldurdum..Hareket ettiğimde yağmur başlamıştı..İzmit-Adapazarı-Bilecik-Kütahya hattında devamlı yağmur altında yol aldım..Yağmur Kütahya'ya gidene kadar hiç durmadı..Sanırım 4-5 saat sonra Kütahya'ya vardım..Ortalama 70-80 kilometre hız yapıyordum..Kütahya'dan sonra yağmur dindi..İsparta-Afyon derken Fethiye ilçesine vardım..Akşam saat 07.00 sıraları idi..Yani 12 saat yol yapmıştım..Kilometreye baktığımda ise 716 kmç yol yapmışım..Kütahya taraflarında benzinim yedeğe geçti, benzin ikmali yapmak ve yemek yemek için yarım saat kadar mola verdim.. Bunun haricinde 4-5 sefer 5-10 dakika sigara molası verdim..Fethiye'ye vardığımda depoda kalan benzimi kontrol ettim..İzmit/Muğla-Fethiye ilçesi arasındaki 716 kilometreyi 18 litre benzin ile katetmişim..Motorumun gidonunda en ufak bir titreşim olmamıştır..Motorum 150 cc. 12 beygir gücünde, 4 zamanlı, 4 fitesli bi makinedir.. TVS Fiero F2 marka motorsiklet ile ilgili tecrübemi ilgilenen ve merak eden arkadaşlara anlatmak istedim..Umarım yararlı olur..

Motosikleti
    tvs apache
    işte gercekler budur helal sana

piston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk125,Mz251,Suzuki Gsx550 Katana,Suzuki Gn250,Ybr125,Cgl125,TVS F2,Cbx250,Honda Cbf150
    Alıntı Mad Geronimo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 2004 yılında TVS Fiero F2 marka bir motorsiklet aldım..2007 yılında Muğla-Fethiye ilçesinde kuryelik yapıyordum..Motorumu İzmit'te bırakmıştım..2007 yılı Ekim ayında motorumu almak için izmit'e geldim..20 Ekim 2007 günü sabah saat 07:00'de elbiselerimi ve yağmurluğumu giyerek, TVS Fiero F2 marka motorsikletime bilim ve Muğla_Fethiye ilçesine hareket etmek üzere İzmit'ten hareket ettim..Kilometreyi sıfırladım ve depoyu doldurdum..Hareket ettiğimde yağmur başlamıştı..İzmit-Adapazarı-Bilecik-Kütahya hattında devamlı yağmur altında yol aldım..Yağmur Kütahya'ya gidene kadar hiç durmadı..Sanırım 4-5 saat sonra Kütahya'ya vardım..Ortalama 70-80 kilometre hız yapıyordum..Kütahya'dan sonra yağmur dindi..İsparta-Afyon derken Fethiye ilçesine vardım..Akşam saat 07.00 sıraları idi..Yani 12 saat yol yapmıştım..Kilometreye baktığımda ise 716 kmç yol yapmışım..Kütahya taraflarında benzinim yedeğe geçti, benzin ikmali yapmak ve yemek yemek için yarım saat kadar mola verdim.. Bunun haricinde 4-5 sefer 5-10 dakika sigara molası verdim..Fethiye'ye vardığımda depoda kalan benzimi kontrol ettim..İzmit/Muğla-Fethiye ilçesi arasındaki 716 kilometreyi 18 litre benzin ile katetmişim..Motorumun gidonunda en ufak bir titreşim olmamıştır..Motorum 150 cc. 12 beygir gücünde, 4 zamanlı, 4 fitesli bi makinedir.. TVS Fiero F2 marka motorsiklet ile ilgili tecrübemi ilgilenen ve merak eden arkadaşlara anlatmak istedim..Umarım yararlı olur..

Kardeş bende Fiero F2 ile 10 litre benzinle 70 Km/h sürati geçmeden 632 km yol yaptım..AKdeniz turu yaptım.TVS harika bir motor..en son CBF 150 mi sattım Apache aldım şimdi..Çok çok menunum..Bariz daha güçlü daha sağlam ,şanzımanı daha iyi,yakıt tüketimi çok düşük..süspansiyon çok başarılı,devir göstergesi var..Benim motordan beklediğim herşey var bu motorda çok çok memnunum.Herksese şiddetle tavsiye ederim

SEDAT_57 ARKADAŞIM
    VİTESİ ÇAKMAK KELİMESİNİ MECAZİ ANLAMDA YAZMIŞTIM.
    VİTES ÇAKILMAZ TABİKİ

RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    bi hevesle gül gibi cbr 125'imi sattım gittim 600 f aldım. Bikere öyle benzin yakıyoki ocağımı söndürdü meret. ikincisi 200 den soraki süratler beni bozuyo tamam manyak bişey sürat ama korkuom baba. Bide en acı durum şu ben tarzımı yeni keşfettim naked yada enduroymuş benim tarzım. SS benim neyime yaa motor duduğu yerde düşse bi çançin scooter parası kadar masraf çıkıo. 4 tane buji değiştirdik işçilik dahil 210 ytl verdik. yok yok zaten ilanıda verdim satım 600f imi apachi alıcam. hem az yakıo hem hafif motor çok süratde yok valla en güzeli yaa ben asıl eşşekliği cbr125 i satarken yaptım. tertemizdi pırıl pırıldı. çokda uygun verdim yaa:s ilanı verdim 10. gün adam muğladan geldi istanbula motora bindi tekrar muğlaya döndü mont kask ne varsa aldı hepsini. Ben kararımı verdim apachi alıcam. 600 f le takas düşünen olursa ciddi anlamda görüşelim. ilan linkinide veriyim bi bakın sizde http://www.sahibinden.com/honda_cbr_...XQQdisplayitem
    cbf 150 düşünüyodum ama honda cbf 150 de kaliteyi çok düşürmüş gibi geldi bana çinliler gibi malzemesi sanki. apachi yi araştırtırdım maşallah biraz vibrasyonu dışında hiç kötü bi eleştiri göremedim. saygılarımla yakında apachili olarak aranızda olurum inş. bu arada abimede apachi alcaz 2 tane temiz apachi lazım yani

Motosikleti
    APACHE :))
    şunda 1500 km geldim motorumdan çooooookkk memnunum ciddi anlamda hiçbi problem çıkarmadı.. sadece ufak bi sorunum varsa oda 110 dan sonra titremeyi fazla yapıo gibim. ama şehir içinde heleki antalyada öyle fazla sürat yapmana gere yok çünkü trafik belli :S max 80 yeterli olur ) şimdi yavas yavas modifiyeye geçmeyi planlıyorum motorum siyah oldugundan hatlarını çok boguyor onları ortaya çıkartmam gerekiyor.. egsoz tmm güzel sessizde biras ses olsa fena olmas bakalım ona nasıl çözüm bulacaz ama motor tek kelimeyle MÜKEMMEL YAKIT SÜRÜŞ VE KEYİF hepsi mevcut ;)

Motosikleti
    CBF150
    inş. bende yakın zamanda bi Apache ile aranızda olmayı düşünüyorum inş. sorunsuzluğunu bende görecem bu makinanın
    CBF150 nin sayfası uzadıkca uzuyor inş. TVS nin bu sayfasını tekrar canlandırabilirim ..
    her şey bir bmx'le başladı..

Motosikleti
    2008 apache & 2009 ybr city&GSR 600 ABS
    dün kaza yaptım apacheyle
    bitane tofaş sahinle carpıstım,motosikletimi servisten cıkardım bakımlarını yaptırıp yolda 40 km hızla ilerlerken ara sokakdan bi sahin cıktı durdu beni fark etmemiş olacakki tekrar hareket etti ben ne kadar kurtarmaya cabalasam da olmadı.araca sağ ön taraftan vurdum,motosikleti bakıma verdigim için kaskımı almadım ve kafamı yere carptım fazla bişey yok bende burun kemiginde hafif catlak var ilaç yazdı doktor,motosikletin deposunun sol tarafı içine girdi alt koruma demiri yamuldu onun dısında bişey olmadı,aracın tamponu,far ve sinyali,sağ kaportası ve kaputunda hasar var. şükürler olsun ki bende fazla bişey yok.
    [B]seviyk tama yorum!!!![/B] [B][COLOR="Red"]GAZİANTEP MT[/COLOR][/B]

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı grandboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bitane tofaş sahinle carpıstım,motosikletimi servisten cıkardım bakımlarını yaptırıp yolda 40 km hızla ilerlerken ara sokakdan bi sahin cıktı durdu beni fark etmemiş olacakki tekrar hareket etti ben ne kadar kurtarmaya cabalasam da olmadı.araca sağ ön taraftan vurdum,motosikleti bakıma verdigim için kaskımı almadım ve kafamı yere carptım fazla bişey yok bende burun kemiginde hafif catlak var ilaç yazdı doktor,motosikletin deposunun sol tarafı içine girdi alt koruma demiri yamuldu onun dısında bişey olmadı,aracın tamponu,far ve sinyali,sağ kaportası ve kaputunda hasar var. şükürler olsun ki bende fazla bişey yok.
    geçmiş olsun ucuz atlatmişsin
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    saol gercekten cok ucuz atlattım cok iyiligim varmıs demekki

Motosikleti
    ASYA 19 A
    Alıntı grandboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buyuk gecmış olsun.verılmış sadakan varmış.aradasım cok duşuk hızla kaza yaptı ve kaskı yoktu resmen cocuk perte cıkmıştı.aman kask onemlı.

Motosikleti
    Alıntı motorzede adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buyuk gecmış olsun.verılmış sadakan varmış.aradasım cok duşuk hızla kaza yaptı ve kaskı yoktu resmen cocuk perte cıkmıştı.aman kask onemlı.
    şimdi aynı yerden kafamı vursam kesin bi tarafıma bişiler olur ama Allah korudu işte...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı uqur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şunda 1500 km geldim motorumdan çooooookkk memnunum ciddi anlamda hiçbi problem çıkarmadı.. sadece ufak bi sorunum varsa oda 110 dan sonra titremeyi fazla yapıo gibim. ama şehir içinde heleki antalyada öyle fazla sürat yapmana gere yok çünkü trafik belli :S max 80 yeterli olur ) şimdi yavas yavas modifiyeye geçmeyi planlıyorum motorum siyah oldugundan hatlarını çok boguyor onları ortaya çıkartmam gerekiyor.. egsoz tmm güzel sessizde biras ses olsa fena olmas bakalım ona nasıl çözüm bulacaz ama motor tek kelimeyle MÜKEMMEL YAKIT SÜRÜŞ VE KEYİF hepsi mevcut ;)

katılıyorum sana seninkinin aynısı bendede var siyah apache.. tek kelimeyle mükemmel...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler