Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

tşk ederim saol fakat benim kafamda olan biraz daha race bi görünüm. bunları özel yaptırmak çok mu pahalı olur acaba. bide motor daha yeni 900 km gördü rodaj ne zaman oturacak. 750 de yağını değiştirttim. ama basmaya çekiniyorum. ilk motorum daha. her gün 90 km yolum var otoban. işe gidip gelmek için kullanıyorum. yakıtı yeni olduğu için fazla olurmu araba misali. apache ile ilgili pratik bilgilere ihtiyacım var. tşk ler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zehan807 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tşk ederim saol fakat benim kafamda olan biraz daha race bi görünüm. bunları özel yaptırmak çok mu pahalı olur acaba. bide motor daha yeni 900 km gördü rodaj ne zaman oturacak. 750 de yağını değiştirttim. ama basmaya çekiniyorum. ilk motorum daha. her gün 90 km yolum var otoban. işe gidip gelmek için kullanıyorum. yakıtı yeni olduğu için fazla olurmu araba misali. apache ile ilgili pratik bilgilere ihtiyacım var. tşk ler
    motorun hayırlı olsun, güzel günlerde kullan inşallah. Racing görünümü biraz zor neden dersen bunlar kafa kople dönüyor mesela cbf 150 lerde kafa kople dönmüyor onu racing görünümlü yapmak daha kolay. Rodaj benim bildiğim ilk bakımdan sonra biter ufak, ufak gaz ver ama uzun süreli redlinede tutma motoru.

fazla sıkmıyorum bana göre. en çok 8-9 binde kullanıyorum. 45 km yi 30-45 dk arası yol alıyorum 100 km de kaç lt yakacak motor iyice alışınca. ilk depoda 7000 deviri geçmedim 509 km gittim 40 tl ye. daha düşermi bu.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:59 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:54 PM ----------

2 nci depo da 433,05 km 40,01 tlye gittim. ilkine göre fazla ama bu kez devirli kullanmadım herhalde. hep böle mi olcak acaba?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:00 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:59 PM ----------

bu arada saol.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    bende kask,kilit, arıyorum
    birde öncam fıyatı nedır bılen varsa yardımcı olursa sevınırım

şu resimdekine benzetemezmiyiz acaba tvs yi.

bu bajaj 200 lük tü sanırım ama güzel görünüyo eksoz da alttan

depo küçük sele farklı

arkada tek amortisör

aynen dediğiniz gibi azcık ta olsa benzese yeter bana bayağı beğendim ben.

33mersin33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250
    Arka tekerin solundaki demir ızgarayı çıkar,arka çamurluğun ucundaki plastik uzantıyıda çıkar, arka amortisörleri en sert (en yüksek ) konuma ayarla ki arka çamurluk ile teker arası açılsın ayaklığa al ve resimlerini çek.sonra bak bakalım resimdeki bajaj mı güzel yoksa senin apache mi...

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    aynen dediğiniz gibi azcık ta olsa benzese yeter bana bayağı beğendim ben.
    motorun hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim. sağ göstergede altta iki adet lamba var biri yeşil diğeri turuncu.şimdi giderken turuncuyu fazla yakmazsan motorun ekonomik modda az yakar.ama yok benim yeşile alerjim var illa turuncu lambayı yakıcam dersen o zaman fazla benzin tüketirsin.denen miş bir olay.senin motorunun 100 km de yakacağı benzin karışık kullanımda şehir içi 2.5 lt.fazla sı genelde sürüş hatası. bir de zaten ilk yaglamadan sonra düzde ve rampa yukarı fazla zorlamadan git.rampa aşagı yavaştan hızlanarak zorlamadan üst devirlere çık derim,benim görüşüm.motorun güzel açılsın.
    senin motorun resimdeki motora benzemez hiç heveslenme.ama illa beğendiysen al birtane de ondan.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

teşekkür ederim saol. şu sıralar tam dediğin gibi kullanıyorum zaten. resimdekine gelince türkiyeye geliyor mu ki bu makina. inşallah gelir bi gün de alırız.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:19 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:14 AM ----------

bu arada herkese hayırlı ramazanlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    fena deıl nerden buluruz grenajları

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    bu motor honda mı, tvs mi....
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

Alıntı alix35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor honda mı, tvs mi....
    honda hero modeli ama tvs çok benziyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:14 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:12 PM ----------

Alıntı trhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fena deıl nerden buluruz grenajları
    hazır bulamzasında işini bilen bir fiberciye model gösterirsek güzel bir tasarım yapacağına eminim.

Motosikleti
    Kawa ZX636
    arka bölüm aynı tvs gerçekten

orjinali böyle sanırım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:54 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:48 AM ----------

jonysf abicim senin bildiğin bi yer varsa yada başka arkadaşların birlikte yaptırma imkanımız olurmu acaba malum ne kadar çok yapılırsa fiyatıda ona göre düşer herhalde.[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:57 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:54 AM ----------

benim bildiğim 100 lük hero lar bunlar

demekki honda heroların üretimini tvs satın almış. birebir aynı honda hero da 150 likmiş.

2007 yılında honda ile anlaşmışlar yüzde 20 hissesini hondaya vermişler.
    hindistan fiyatı 55.000 rupee imiş.yaklaşık 1000dolar.

haberin devamı:http://www.thehindu.com/2007/10/18/s...1856341800.htm

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    Arkadaşlar moturum fren yapmak için debriyajı sıktıgımda devir yukseltıyo bu normalmi 4000 lere kadar cıkıyo devir sizde nasıl acaba debriyaj ayarım bozuk olabılırmı ılk kez Apache kullandıgım için pek bilemıyorum sorunu

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    TVS İLE BENZIOR AMA APACHE BUNU TAKLIT ETMISTIR ZATEN HONDA KALITESI BELLI EDİYOR GORUNUSU BILE KALITE MAKINANIN honda tvsyımı taklıt edecek

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı trhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar moturum fren yapmak için debriyajı sıktıgımda devir yukseltıyo bu normalmi 4000 lere kadar cıkıyo devir sizde nasıl acaba debriyaj ayarım bozuk olabılırmı ılk kez Apache kullandıgım için pek bilemıyorum sorunu
    debriyaj ile alakası yok senin dediğinin.belki o an kaz kolunu bırakmamış olabilirsin.eger motora gaz vermiyorsan devir saati çıkmaz.gaz vermediğin halde devir yükseliyorsa saat bozuk.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler