Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    slamdunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme Supermoto 250
    Arkadaşlar Regal Raptor için motosiklet camı (rüzgarı kesen cam) nerden bulabilirim. İstediğim cam şu Jinlunlardaki gibi şekli olanlardan değil. Daha çok Yamaha, suzuki gibi motorlarda bulunan oval şekillilerden. Tabii sağlam da olmalı çünkü Jinlunun ki gibi olanlar pek sağlam durmuyomuş devamlı sıkmak falan gerekiyomuş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dhocka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 REGAL RAPTOR
    slamdunk ben aykondan cam taktırdım... beğenir misin bilmiyorum ama mecidiyeköy aykon de regal raptor a uyan rüzgar camı mevcut...
    34 TJ 9005

MACGYVER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal&Raptor 250cc
    Selam arkadaşlar gerekli bilgileri veriyorum sislerin amperlerini sormuşsunuz valla amperlerini bilmiyorum ama sislerdeki ampullere bağlatmak için götürdüğüm elektrikçi ersin usta çok düşük ampuller olduğunu ve hiç aküyü zayıflatacak yada yoracak bir durum olmaz dedi eee tabiki işin üstadı o demi!!
    ve bende kullanıyorum ve hiç bi sorun yaşamadım...

Bir diğer konuda sislerin çalışma durumu ise direkt sellektöre uzunlar ile bağlattım yani sellektör düğmesine basınca uzunlar sislerle birlikte yanıyor ve aşırı dikkat çekiyor normalde uzunlarda sisler yanmıyor baya kullanışlı oldu buarada herhangi extra bir swich de kullanılmadı elektrik sistemin içinde özel diyotlar kullanılarak normal ışık kontrollerinden kumanda edilir hale geldi...

Buarada öfarın geceleri çok karanlık yolllarda yetersiz kaldığıda bir gerçek ama şimdi benim motorda gece önümü gündüze çeviriyor valla

Bunlada birlikte montajında herhangi bir extra metal kelepçe yada bağlantı demirri vesair kullanılmadı direkt olarak reflektörlerin yerine uyarlandı ama reflektörlerde devre dışşı bırakılmadı sis in yanıda monte edildi ve orjinalliğinden ödün verilmedi.

Maliyetinide gerçekten komik bi rakama hallettim 55 ytl sislerin çifti ve ersin ustaya 30 ytl verdim yani toplam 85 ytl ye işi bitirdim... Buna ilaveten resimlerde gördüğünüz üzere mavi park lambası ampulü falanda var..
    Sisleri nerden aldığım yeride söyliyeyim MOR ZEAL SUN
    Nato Cad. No:49/A
    Seyrantepe 4.Levent
    0212 278 11 48

Montajını yaptırdığım yer--------------OTO ÜÇLER(Ersin Usta)
    Oto san.sit. Fatih Cad. No:17
    4.Levent/İst
    0212 283 76 33

Şimdilik bukadar ok

gyazici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    34 SJB 79 Regal Raptor-E
    arkadaşlar pazar günü gelen yok mu?

mesut51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok!!
    bugün tv de regalin reklamları vardı dadyw ve dadyw class yanyana ooof of alamadım halen bi de bu ötv çok fena oldu yaa

Motosikleti
    Regal-Raptor
    Arkadaslar sigortayı değistirdim gerçi biraz pahalıya mal oldu ama deydi valla. Tam 2 ytl harcadım
    Hazır elektrik isine bulasmısken 2 de sis ekledim süper ötesi oldu. Mavi ledli full nikelaj bir sis buldum al beni al beni diyordu ben de aldım. çifti 35 ten 20 de bağlantı için isçilik toplam 55'e geldi. Parklar yanarken mavi yanıyor. Kısa farı açınca mavi sönüyor, uzunları açınca sisler devreye giriyor. Reflektörlerin takıldığı yer plastik olduğundan tasımaz diye düsünerek 2 adet paslanmaz madenden parça yaptırıp ona monte ettirdim. Tam sinyallerin hizasında farın iki yanında. çok yakında resimlerini koyarım.
    Yarın yağmur abartmazsa çanakkaledeyim.
    Acı yoksa kazançta yok.

john doe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    olacak yakında
    merhaba arkadaşlar. her çin işi mutlaka suzuki ya da hondadan apartma. peki regal raptor hangi modelden apartma? honda rebele benziyor biraz, doğrumudur?
    ayrıca vites aralıklarını yazabilir misiniz? birinci vitesle max kaça kadarçıkılıyor mesela? ya da ikinci vitesle?

minardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R-R
    selam arkadaşlar

selam arkadaşlar ben regalimi yeni aldım, yalovada oturuyorum bu makineden burada sadece 4 adet var onunda 3 ünü biz arkadaşlar aldık fuardan, bu motoru bana biraz anlatırsanız sevinirim inşallah doğru bir karar verip bunu almışızdır.

kaptaniderya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorsuz
    Yalovalı RR ci arkadaslar ben henüz motoru almadım ama , bu başlığın altındaki 80 kusur sayfayı okursanız raptoru tanırsınız ) Hayırlı olsun araçlarınız ben saatlerdir okuyorum , dükkanlar açılsın gidip crusier lari bir inceleyeyim , hayırlı günler herkese

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    arkadaşlar önümüzdeki hafta sonuna doğru istanbulda olurum. buarada raptor çetesi kalabalıklaşıyor gibi.hadi bakalım...şu anda ispartadayım..

dogma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD 250E-9
    Alıntı petitfalcon adlı üyeden alıntı
    ....2 de sis ekledim süper ötesi oldu. Mavi ledli full nikelaj bir sis buldum al beni al beni diyordu ben de aldım. çifti 35 ten 20 de bağlantı için isçilik toplam 55'e geldi. Parklar yanarken mavi yanıyor. Kısa farı açınca mavi sönüyor, uzunları açınca sisler devreye giriyor....
    Petitfalcon çok iyi yapmışsın. Güle güle kullan. Macgayver nerede yaptırdığını da yazmış, seninki 30 YTL daha ucuz. Yaptırdığın yerin adresini verirsen faydalı olur.
    dogma .

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Ey ruhsuz insanlar ordusu

Bu Pazar (yarın) MotoGP var biliyorsunuz! Biliyorsunuz da neden gelmiyorsunuz. İlle de promosyon diyorsanız alın size yılın fırsatı!
    45 YTL değerindeki Gold Ana Tribün bileti RR Dadyw kullanıcılarına bedava! Gelmeniz için başka ne yapabilirim bilmiyorum. Biletleri buluşma noktalarında demonicdreams'ten temin edebilirsiniz.
    Her şey sizin için!

turlabo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    izmirrrrrrrrr uyuma varmı yarına bir gezi planı olan
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=24135&highlight=salih[/url]

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    demonicdreams, ağustos'taki formula 1 istanbul grand prix'indeki 350 dolar değerindeki gold ana tribün biletlerini de regallilere bedava yapacak mısın? lütfeeeeeeeeeeeen!!!
    May the Force be with McLaren Mercedes

Mr.Wish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :(

Gidonun yüksekliği ne kadar olmalı?

Selam arkadaşlar bir kaç gün önce aldığım RR me ısınma çalışmalarında dikkatimi çeken 2 nokta oldu. Aynı noktaya çok iyi bi kullanıcınında takıldığını görünce sizlere bi sorayım dedim. Sola ve sağa (özellikle sağa dar açı ile) dönerken gidon kolları vücudunuza çok yakın ve aşağıdamı kalıyor?Bu durumda gazı biraz açmak gerektiğinde hareket hem zor ve bileğin ağrımasına yol açacak gibi oluyor (ergonomik olmayan klavyede yazı yazarken bileğin durduğu gibi durması gerekiyor) BAhsettiğim iyi kullanıcının tavsiyesi ise gidon maşa bağlantısından gevşetip 4-5 cm daha yukarı kaldırırsan rahat edersin şeklinde.. Bu şekildebir tespiti olan ve çözüm uygulayan var mı? Merak ettim.. Takıldığım 2. nokta ise dizliklerin motorun benzin deposuna teması; Deponun o noktasındaki boyayı bozacak kadar etkili olabilirmi? Motorunu aldığım Catdog arkadaşım motorun depo kenarlarında ki çiziklerin farkına varamadığını sölylemişti. Sizce dizlikler(Ufo) çizmiş olabilirmi? (Çiziğin birinde boya filan kalmamış direk deponun metali görünüyor.:( Bunuda tespit eden varsa ve çözüm olarak ne yaptığını söleyebilir mi? Benim düşüncem uygun bir deri parçası ile deponun o kısımlarını giydirmek(elimde bir kaç parçada yılan derisi var ne yapabilirim bi bakıcam) ama tamamınıda kapatıp görünümünü bozmak istemiyorum.

+çizikleriçin ne tavsiye edersiniz? Ali usta boyanmadığını söylemişti motoru almadan önce sorduğumda..
    Uçurumları sevenlerin kanatları, rüzgarı sevenlerin ise motoru olmalıdır...

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı
    demonicdreams, ağustos'taki formula 1 istanbul grand prix'indeki 350 dolar değerindeki gold ana tribün biletlerini de regallilere bedava yapacak mısın? lütfeeeeeeeeeeeen!!!
    Garanti verememekle birlikte kuvvetle muhtemeldir diyebilirim. O zamana kadar RR'ni almaya bak dostum.
    (Bi dakka yaa.. Yoksa uygun bir fiyata satsam mı? )

simurg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dadyw 250
    Mr.Fish,
    Ciziklerin boyanmamasi hala icimde yaradir..
    Yarami destin..(Fabrikayi arasan oje sur derler..)

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı demonicdreams adlı üyeden alıntı
    Garanti verememekle birlikte kuvvetle muhtemeldir diyebilirim. O zamana kadar RR'ni almaya bak dostum.
    (Bi dakka yaa.. Yoksa uygun bir fiyata satsam mı? )
    ciddi misin sen? yuh diyorum, başka birşey demiyorum. öyle birşey olacaksa 2 regal birden alayım bari.
    May the Force be with McLaren Mercedes

arkadaslar ıkıncı el regal arıyorum.satmayı dusunen varsa beklerım saygılar
    ruzgarınız bol olsun ama bırakında azıcık bızımde olsun

regal raptor almadığıma bin pişmanım dehşet bir makine başka bir markanın görüntüsüne kanıp aldım alet bir zırıltıdan öte bir şey değil rezalet bir alet . REGAL dehşet tekniği sağlam bir alet . yazık oldu paraya .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler