Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VZ 800 MARADUER
    Hakan3005 daha önce yazmış olduğum topic'i okurmusun ve ayrıca Gittigidiyora bir bak.Bir kırmızı bır siyah var.Zannederim işine yarar.Sağlıcakla kal.
    BOZKURT
    KUBA 150-25

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    icetoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250-9 ve HONDA CIVIC 1.4
    Herkese slm RR.ci arkadaşlar bu forumları okumadan fuara gezmeye gittiğimizde gördük RR leri hayatımda vitesli motor kullanmadım hatta normal scooter tarzına bile binmedim doğru dürüst içimden bir ses al dedi 3 arkadaş gittik o gün aykondan aldık ist. mecidiye köyden Yalova ya o motorları nasıl getirdik bilmiyorum Allah yardım etti plaka yok ehliyet yok ruhsat yok birtek kask ile;acemiyim kendimi geliştirmeye bakıyorum 30 martda RR leri aldık 29 martda ehliyet dönemi bitmiş oda bizim şansımız şimdi asıl önemli olan bence koruma kask ım var deri korumalı eldiven ve büyük robocop hesabı dizlik ama mont ve pantolonum yok fiyatlar çok yüksek ( http://pdfkatalog.louis.de/cgi-bin/t...i?von=4&max=18) bu sitede fiyatlar çooooook ucuz almanca ne yazıkki bu dili bilen biri yardımcı olsada herkes nasiplense fiyatlar örneğin deri motor pantolon 39 euro-mont uzun tip 79 euro-bot 19euro-eldiven tam koruma 29 kask kalite li 39 euro arkadaşlar kaçmaz derim lütfen biri ilgilensin ingilizce olsa neyse ama almanca kargo ile gelebilir bence büyük bir firma ilgilenen arkadaşlar araştırın cevap bekliyoruz herkese KAZASIZ BELASIZ NAZARSIZ sürüşler............ Yalova dan DH 306 muhsin -DH 307serkan -DH 308 adem

LÜTFEN HERKES OKUSUN YUKARDAKİ YAZILARI..........

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    selam arkadaslar icetoo arkadasın verdigi adrese bende baktım....
    arkadaslar fiyatlar gerçekten entresan.hani diyorumki ihtiyaclarımızı bir sekilde listelesek toptan olarak sipariş falan yapsak....veya dili ve ste satrlarını anlayan bir arkadasımız bizi bilgilendirse ?
    walla bu fiyatlar super.....hani bende aranıza katılmış bir RR.ci olarak(hafatya binicem insallah).....
    biz çömezlere yardımcı olunuz .......
    hersey gonlünüzce olsun......

pasham - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar tv de regalin reklamını izledim garantibank mıydi finansbank mıydı anlayamadım 36 ay taksitle kampanya yapmışlar ama interenetten araştırdım kiminle muhatap olacağim konusunda bişey bulamadım nerden kiminle ilitişim kuracağım bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

arti6630 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250İ
    Alıntı pasham adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar tv de regalin reklamını izledim garantibank mıydi finansbank mıydı anlayamadım 36 ay taksitle kampanya yapmışlar ama interenetten araştırdım kiminle muhatap olacağim konusunda bişey bulamadım nerden kiminle ilitişim kuracağım bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

garanti bonus karta 36 ay taksitle limitine dokunmadan veriyorlar aykon da sordum aylık 190 gıbı bırseye gelıyor toplam da 6800 ytl ye gelıyor motorun fıyatı %40 daha pahalı banka kredısı daha ucuza gelıyor bı arastır derım

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    selam bence banka kredisine bak arkadasım.
    ben akbankdan 1,20 ile kredi aldım.154ytlve 36 ay taksitle aldım.aykondan motor teslim edilir edilmezde RR sahibi olacagım.sanırım çarşamba gunune kadar motoru teslim edecekler.bencede kredi kartı uygun seçim deil....
    hepinize kaasız ve mutlu günler.....

Mr.Wish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :(
    Alıntı simurg adlı üyeden alıntı
    Mr.Fish,
    Ciziklerin boyanmamasi hala icimde yaradir..
    Yarami destin..(Fabrikayi arasan oje sur derler..)

Bunu bi şekilde çözeceğim, güzel sonuç alırsam buradan paylaşırım...

Bu arada gidon soruma cevap yada yorum yapacak kimse yokmu?
    Uçurumları sevenlerin kanatları, rüzgarı sevenlerin ise motoru olmalıdır...

icetoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250-9 ve HONDA CIVIC 1.4
    slm arkadaşlar mont ve pantolonum yok fiyatlar çok yüksek ( http://pdfkatalog.louis.de/cgi-bin/t...i?von=4&max=18) bu sitede fiyatlar çooooook ucuz almanca ne yazıkki bu dili bilen biri yardımcı olsada herkes nasiplense fiyatlar örneğin deri motor pantolon 39 euro-mont uzun tip 79 euro-bot 19euro-eldiven tam koruma 29 kask kalite li 39 euro arkadaşlar kaçmaz derim lütfen biri ilgilensin ingilizce olsa neyse ama almanca kargo ile gelebilir bence büyük bir firma ilgilenen arkadaşlar araştırın cevap bekliyoruz herkese KAZASIZ BELASIZ NAZARSIZ sürüşler............ Yalova dan DH 306 muhsin -DH 307serkan -DH 308 adem

LÜTFEN HERKES OKUSUN YUKARDAKİ YAZILARI..........

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    O almanca siteye birileri cidden baksın. Tepeden tırnağa hepsinden istiyorum, fiyatlar gözümü korkutuyor! İdare eder de olsa Almanca bilen biri lütfen öncülük etsin. Gerekirse dendiği gibi toplu bir alımo layına da girebiliriz. bahsi geçen fiyatlara balıklama atlarım!

Mr. Wish; gidon sorun neydi, gözden kaçmış herhalde. Bildiğimiz bir şeyse neden cevap vermeyelim ki!

slamdunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme Supermoto 250
    dhocka,
    Şu bahsettiğin Aykon daki motor camının bir fotosunu yollayabilirmisin varsa. Eğer Jinlunların ki gibi değilse almayı düşünüyorum.

Motosikleti
    DADYW
    Alıntı keseratar adlı üyeden alıntı
    regal raptor almadığıma bin pişmanım dehşet bir makine başka bir markanın görüntüsüne kanıp aldım alet bir zırıltıdan öte bir şey değil rezalet bir alet . REGAL dehşet tekniği sağlam bir alet . yazık oldu paraya .
    Hemen hemen her gün işyerinin otoparkında yaklaşık olarak aynı fiyatta bir zırıltı görüyorum. Biliyorum üzücü, bunu çok iyi anlıyorum. Kendi adıma söylebileceğim; ben motordan makineden anlamam, RR bulduğum için sadece çok şanslıyım!
    Satabiliyorsan sat motorunu, alalım sana bi RR. RR'ni alana kadar kendi makinenle gel gezilerimize. Benimkini kullanmana izin veririm. (bkz.AlperTim)

not: Aytek (Dogma) abi ve Selçuk (Kara.........); buluşma sonrası bir yanlış anlamayla ben de gyazıcı'yla beraber koptum gittim sahilyolunda. Olan biteni anlamadığım için vedalaşma fırsatım olmadı. Siz benim kusuruma bakmayıverin.

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    demonicderams ve Regalci dostlar motogp deki kıyagınız ıcın cok tesekkurler (R.R DOSTU)yakında R.R olması olası

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    demonicdreams'e motorunu 1 tur denemem için verdiği için,dogma'ya beni yiğeni mehmetin arkasına artçı koyduğu ve en güzel yolculuğumu yaptırdığı için,mehmet'e en güzel yolculuğumu yaptırdığı için ve diğer RR'cı dostlarıma motor hakkındaki bilgilerinizi benimle paylaştığınız için ve benide aranıza kabul ettiğiniz için hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum burda kaldera abimide unutmuyorum tabi piknikte onunda bilgilerini almıştım sağolsun burda ismini hatırlıyamadığım diğer RR cı dostlarımada teşekkürlerimi sunuyorum ve aranızzda olmaktan büyük mutluluk duyuyorum herşey için saolun
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Kara_Mamba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor Dadyw 250E-9
    Selam herkese;
    Bende ufak ufak yazmaya basliyim artik.Demonic selamlar fena ektin bizi hee Bizde ilerde bekliyodur falan dedik Aytek abiyle ama... onemli degil dostum ne demek.Guzel bir geziydi.En kisa zamanda tekrarini yapariz umarim.Ben bu aksam rodajin bitmesi serefine aykona goturcem RR'imi birakcam.500 u devirdik.Nice 500 lere hep beraber artik

Motosikleti
    Regal-Raptor
    dogma
    Dostum malum hafta sonu o yağmurda Çanakkale'ye bizim için şehit olan dedelerimizi ziyarete gittiğimden (demonic kim hafta sonu motorcusuymuş bi daha söyle bakayım) sis farları ile ilgili soruna cevap veremedim. Aksaraydaki oto aksesuarcılardan zevkinize göre 2 adet sis alıyorsunuz (benimki çift kademeli neon ledli) amperi düşük olmasına dikkat edin sonra iyi bir oto elektrikçisine taktırıyorsunuz. (aslında kendinizde takabilirsiniz atla deve değilmiş.
    Merak edenlere RR'ın yağmur altındaki ayak yere koymadan 325 km'yi nasıl katettiğinide anlatabilirim
    Acı yoksa kazançta yok.

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    Alıntı petitfalcon adlı üyeden alıntı
    RR'ın yağmur altındaki ayak yere koymadan 325 km'yi nasıl katettiğinide anlatabilirim
    Anlat sana arkadaşım bende hafta sonu Çanakkale-Ayvacık'ta idim orada bitane gördüm sülün gibi geziniyordu valla

demonic bende 1 tur kullanmak isterim ama
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Motosikleti
    DADYW
    aidikurt; keeway ve sen mükemmel bir uyum içindesiniz, ama 250'lik bir RR seni müthiş açar dostum. MotoGP'de bize eşlik ettiğin için teşekkür ederim.

alper_tim;lafı bile olmaz, bizi izlemeye devam et. Tez elden bir RR edin.

kara_mamba; dostum kullanıcı adını 10 defa söylettim sana bir türlü anlamadım. Öğrenmek yeni nasip oldu. Ekme konusunda çok mahçup oldum. Gyazıcı'nın size "ben kopuyorum" dediğini bilmediğim için hala beraberiz sadece hız arttırıyoruz sandım. Ne olup bittiğini anladığımda sizi bekleyemeyecek kadar uzaklaşmıştım. Telafi için söz veriyorum.

petitfalcon325 km'miş yağmurmuş, bunlar reklam kokuyo mike... Bağdat caddesine beklerim seni (Bağdat caddesini ilk kez bu hafta sonu gördüm, nasıl da uyum sağladım iki dakkada). Abi güzel bir olay. RR rüştünü bir kez daha usta bir pilotun elinde ıspatladı (haftasonu motorcusu değil! usta pilot)

camadan; dostum bu motor vakti zamanında kısa çöpü çeken test sürüşüne ayrılmış bir zavallı mı, yoksa "birader bi tur versene" olayı mı? Al anasını satayım bir tur da sana! Şişe çevirmece gibi. Bakalım ilk kez kimin elinde yan yatacak?

Mr.Wish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :(
    Alıntı demonicdreams adlı üyeden alıntı
    Mr. Wish; gidon sorun neydi, gözden kaçmış herhalde. Bildiğimiz bir şeyse neden cevap vermeyelim ki!
    Gidonun yüksekliği ne kadar olmalı?
    --------------------------------------------------------------------------------

Selam arkadaşlar bir kaç gün önce aldığım RR me ısınma çalışmalarında dikkatimi çeken 2 nokta oldu. Aynı noktaya çok iyi bi kullanıcınında takıldığını görünce sizlere bi sorayım dedim. Sola ve sağa (özellikle sağa dar açı ile) dönerken gidon kolları vücudunuza çok yakın ve aşağıdamı kalıyor?Bu durumda gazı biraz açmak gerektiğinde hareket hem zor ve bileğin ağrımasına yol açacak gibi oluyor (ergonomik olmayan klavyede yazı yazarken bileğin durduğu gibi durması gerekiyor) BAhsettiğim iyi kullanıcının tavsiyesi ise gidon maşa bağlantısından gevşetip 4-5 cm daha yukarı kaldırırsan rahat edersin şeklinde.. Bu şekildebir tespiti olan ve çözüm uygulayan var mı? Merak ettim..

diye sormuştum.. teşekkürler
    Uçurumları sevenlerin kanatları, rüzgarı sevenlerin ise motoru olmalıdır...

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    demonicdreams

dostum canın sağolsun senin alınca sizlerin peşine takılacam zaten RR cılar nereye ben oraya

ha bu arada www.lois.de süper de buradan nası getircez
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Raptor_SS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an yok
    Merhaba arkadaşlar uzun süredir görüşmüyoruz. 4000 Km'ye yaklaşırken motorum hala tıkır tıkır çalışıyor bu motoru tercih ettiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. siz en azından diğerlerinin tavsiyeleri ile aldnız ben aldığımda motor ambalajındaydı ya toplu halde bile görmeden aldım. Harbiden çok şanslıyım
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"]RR250cc [/SIZE][/FONT]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler