Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Super olmussunuz yan yana Sonraki aktivitelerde daha da kalabalik olmaniz dilegiyle arkadaslar ;)
    atilla_hakan bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Ejlover bundan sonraki bulusmalarimizda sende olacaksin sozun var... Bizimki marka kardesligi degil unutmayalim.. Sende ccman de olacaksiniz..

Ben murat i daha onceden taniyordum ama atilla kardesimizide cok sevdim sizlerden iyi olmasin. Cok eglenceli bir gundu gercekten. Gonul isterdiki daha fazla motor daha fazla kardesimiz olsun.. Hos padokta cok motor (!) vardi ve rio ziyadesiyle foto cekti kendine saklamazsa paylasir

Ama CSSye gitmek icin butce ayirmaya karar verdim. İnsallah bi zaman bende gidip virajla dalga gecmeyi ogrenecegim.. Once kara kizi satip er6f e koyalim totoyu..
    ejlover, atilla_hakan ve ccman bunu beğendiler.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Kürşat abi resimleri bekliyoruz özel çekimleri de tabi
    dreamkiller bunu beğendi.
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Ozel yapimlar rio da olm :-) bende bir tane var siyah 1000 lik olani arkadan cekmistim onuda hatun gordu bu aksam :-) pohaha bu ne dedi motor dedim basladik gulmeye
    atilla_hakan bunu beğendi.

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    2012 Kawasaki Ninja 250r
    şahsi fikrim forum dısında da facebook kullanıcısıysanız birbirimizi ekleme taraftarıyım. ben Ertunc Kurtulus mailde katzfiel@hotmail.com arzu eden buyursun eklesin...

babey bi yüzünüzü göreydik be habire motorları çekmişiniz

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    Arkadaslar ben bu foto işini beceremedim. url ekle diyor face üzerindeki linki koydum olmadı, bilen bi yol gösterirse foto ve videoları hemen ekliycem

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:21 ----------

benim face de rio_mavi@hotmail.com isteyen ekleyebilir arkadaslar. kursat senin faceyi almayı unuttum dostum.birde plakayı bağlamak için verdiğin kayış bende kalmış. bi ara görüşelim kayışı veriyim faceyi de ekle beni...

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ben bu foto işini beceremedim. url ekle diyor face üzerindeki linki koydum olmadı, bilen bi yol gösterirse foto ve videoları hemen ekliycem

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:21 ----------

benim face de rio_mavi@hotmail.com isteyen ekleyebilir arkadaslar. kursat senin faceyi almayı unuttum dostum.birde plakayı bağlamak için verdiğin kayış bende kalmış. bi ara görüşelim kayışı veriyim faceyi de ekle beni...
    Murat abi Google chorme tarayıcısını kullanarak resimlerini facebook yükle. Sonra resim üzerine gelip resim urlsini kopyalayalim. Burda cevap kısmındaki image butonuna yapıştırıp ekleyebilirsin.
    rio_mavi bunu beğendi.
    Hondaaaaaaaa

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    baştaki motorda akrapovic mi var bana mı öyle geldi
    dreamkiller bunu beğendi.
    Ninja

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik.ederim,ba$armi$siniz.alki$ kiyamet hurraaaa yebbbaaaaa

Bulusma isine gelince bi gun bi yerde olur insallah,tarih veremiyorum cunki daha birkac yurtdI$I isim var.zaten zoruma giden makineyi yatirdik biz ciktik disari.kuzucuk yatiyor evde :( (aslinda giderken kuzuyu dreamkiller e mi biraksaydimrodajIn bitmesine (1600) 250km kalmisti.o is aradan cikardi) .yag degisimi icin 6bini beklemeden 3binde bir degisim daha yapacagim.ninjadaki gibi.
    Sen ne durumdasin ejlover ? Cevre yoluna cikip sport modda 1 den 6 ya uzadinmI ?
    dreamkiller ve ejlover bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    valla bu haftasonu yaklaşık 550 km yol yaptım senin için 250 km sini senin motorla yapardım ne olacakki

Yahu toplu bir bulusmanın ilk adımı atıldı dün.. Ayrıca İstanbul Park taki o motor seslerini duymak insanı fena halde büyük makinaya özendiriyor bakalım hayırlısı..
    ccman bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R-125
    Herşey çok güzeldi. Çok teşekkürler bundan sonra ki bütün ninja buluşmalarına gelirim artık.

34 numara dün rüyama girdi.
    dreamkiller, atilla_hakan ve rio_mavi bunu beğendiler.

Motosikleti
    NINJA 250R
    Arkadaşlar kgs kartım hala gelmedi(Garanti Bankası sağolsun) yoksa bende yanınızda olacaktım, hem bu siyah ninjalar, r-125 yanında çok zarif görünüyor ben gelseydim bozardım bu oyunu
    ccman bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik.ederim,ba$armi$siniz.alki$ kiyamet hurraaaa yebbbaaaaa

Bulusma isine gelince bi gun bi yerde olur insallah,tarih veremiyorum cunki daha birkac yurtdI$I isim var.zaten zoruma giden makineyi yatirdik biz ciktik disari.kuzucuk yatiyor evde :( (aslinda giderken kuzuyu dreamkiller e mi biraksaydimrodajIn bitmesine (1600) 250km kalmisti.o is aradan cikardi) .yag degisimi icin 6bini beklemeden 3binde bir degisim daha yapacagim.ninjadaki gibi.
    Sen ne durumdasin ejlover ? Cevre yoluna cikip sport modda 1 den 6 ya uzadinmI ?
    Yok abi bu aralar çok yoğunum hiç bi yere kımıldayamıyorum :( 1,400-1,500 civarlarında bi yerde kaldı km. Aksesuarları falan taktım resim bile çekmeye vaktim olmadı :( Bu perşembeden sonra işler uzamazsa tekrar teker döner gibi ama bakalım bi şey diyemiyorum
    ccman bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Alıntı parkboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kgs kartım hala gelmedi(Garanti Bankası sağolsun) yoksa bende yanınızda olacaktım, hem bu siyah ninjalar, r-125 yanında çok zarif görünüyor ben gelseydim bozardım bu oyunu
    Şahsi görüşüm ninjada yeşil candır.
    parkboy ve ccman bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı parkboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hic otoban kullanmadık ki

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:11 ----------

Alıntı enginar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsi görüşüm ninjada yeşil candır.
    peki tutmim ben sizi

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aksesuarları falan taktım resim bile çekmeye vaktim olmadı :(
    merakla beklediğim zaten onlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:45 ----------

bir önceki sayfa da 11. ve 12.resimdeki kişiler burada ise ellerini sallasınlar ...
    ejlover bunu beğendi.

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baştaki motorda akrapovic mi var bana mı öyle geldi
    ewet akrep var.benim kız o. videoyu koyacm kısmetse bu aksam sesinide duyarsın.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    merakla beklediğim zaten onlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:45 ----------

bir önceki sayfa da 11. ve 12.resimdeki kişiler burada ise ellerini sallasınlar ...
    Ilk firsatta ;)
    ccman bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    NINJA 250R
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hic otoban kullanmadık ki
    Köprüden öpücükle mi geçecem

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

abi bir an o fotodaki arkadaşı sen sandım ama boydan kurtarmıyordu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler